mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:50 
Cytuj  
Witam.

A wiec tak ...
Trzeba dazyc do zdobycia klimatu, lecz nie za wszelka cene ... Jezeli komus sie niechce isc na questa to czemu go za to karac ? To jest RPG i kazdy robi to co lubi oczywiscie w miare relalnosci swiata i wogle ... Niemozna karac ludzi za to, ze niebyli gdzies tam bo to totalitaryzm i woglw komuna :>

Pozdrawiam.


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:51 
Cytuj  
------------
Czestotliwosc pojawiania sie zywiolakow na morzu jest stanowczo za duza.
------------
Mnie sie wydaje ze tak powinno byc, przynajmnie tak wynika z fabuly gry. Jestemy odradzajacym sie bastionem "ludzkosci". Potwory sa wszedzie i jest ich duzo, a bedzie wiecej :).
Po to sa pretorianie aby chronic innych slabszych np. rybakow.
To oni powinni walczyc z tymi zywiolakami. I oczyszczac teren z tego paskudztwa aby ludzie mogli spokojnie zyc.
Wiec ja bym proponowal za wprowadzeniem systemu czestotliwosci pojawiania sie potworow od ilosci ich zabojst na danym obszaze im wiecej tym sie zadziej pojawiaja (no chyba ze akurat jest inwazja lub obszar jest doglbnie przesiakniety zlem i na zawsze stracony dla "ludzkosci").
Tym sposobe wojownicy zapenia potrzebna przestrzen zyciowa dla innych. A ich praca nie bedzie ograniczala sie tylko do rzadkich wypraw.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-10 13:18 ]</font>

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:56 
Cytuj  
Hm... Zgadzam sie, ale jak mamy mowic do lekarza ? I wanna buy something? Chce cos buy? Dla niewtajemniczonych kupic sprzedac nie dziala :razz:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 11:58 
Cytuj  
Gadget - buy/sell szybko sie pisze. Nie mam zbindowanego txt w stylu "chcialbym cos kupic" bo powtarzanie tego samego jest nudne. W chwili gdy widze ze na ekranie nie ma zadnego z graczy ktory moglby buy/sell uslyszec mowie w ten sposob, za to przy "swiadkach" :grin: staram sie za kazdym razem powiedziec cos innego - najlepiej pasujacego do sytuacji.
Pisze to aby uniknac nieprzyjemnosci za buy gdy jestem sam (oprocz sconcealowanego gma ma sie rozumiec :grin:)

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 12:42 
Cytuj  
ziemni.. chodzi mi o sytuacje gdy jest tlum ludzi wchodzi koles do kowala, bez slowa spierdalaj pcha sie do vendora, wali buy. sell i wychodzi majac w dupie wszystko i wszystkich...

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:01 
Cytuj  
Ty nic nie rozumiesz:P cos ci powiem
Wszystkie Gildie sa ze soba zwiazane. Wiec GMi chca bys poszedl do Gildi Rzemieslnikow.Wtedy mozesz(chyba)za darmo wynajac Pretorian na takie plywanie. A jak nie to wynajmuj platnie kogos i plywaj i trac.
To tylko moja teoria prosze jej sobie nie brac do serca.

Pozdrawia

Cers

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:03 
Cytuj  
Oj nie przeczytalem drugiej strony to nie do ciebie Gadget to do TanSida :razz:

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:13 
Cytuj  
Co do glowu to jestes za wprowadzeniem. Na poczatku bylem wogule zdiwiony, ze nie tzreba bylo jeszcze (mozna bylo chodz nei byles glodny). Wiec glod Tak.

Co do karania ze questy to zdecydowanie Nie.

Jezeli chodzi o txt do vendorkow to jestem za tylko, zeby mozna bylo u wszystkich po polsku powiedziec i on na to reagowal.


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 14:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:51, Xanth napisał:
Wynajmij zaloge. Wynajmij ochrone. Samotne plywanie nigdy nie bylo i nie bedzie bezpieczne :wink:

X.


Xanth: akurat tego co napisales nie kapuje. Przeciez kazdy rybak ktory nigdy tarczy i miecza nie mial w rece moze wyplynac sobie kawalek w morze i zlowic wiecej ryb niz zwykle... Moim zdjaniem nikt ani nic nie powinno mu w tym przeszkadzac... rozumiem ze jak sie plynie daleko gdzies na 2 koniec swiata to moze cos duzego i zlego zaatakowac... no ale tak przy brzegu ?!?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 15:57, Uiui napisał:
Xanth: akurat tego co napisales nie kapuje. Przeciez kazdy rybak ktory nigdy tarczy i miecza nie mial w rece moze wyplynac sobie kawalek w morze i zlowic wiecej ryb niz zwykle...

A nie przyszlo ci do glowy, ze te wody sa niegoscinne? Ze tereny wokol sa nieskolonizowane a my jestesmy tam przybyszami z zewnatrz, ze zgladzonej krainy? Jesli rybak sie decyduje wyplynac na obce, nieznane wody pelne niebezpieczenstw, to niech poniesie tego konsekwencje. Nie mial tarczy w reku? Nie czytales? Powtorze: niech wynajmnie wojownikow do ochrony. Tak trudno pojac ten swiat i jego fabule? Naprawde tak trudno?

X.


Posty: 47
Dołączył(a): 17.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:15 
Cytuj  
Xanth: nie
ale zawsze moza znales jakies 'usprawiedliwienie' no ale ja sie z Toba nie bede klucil bo wiem ze mi udowodnisz ze masz racje :razz:


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 15:33 
Cytuj  
Uiui czy ty czytales cos z wypowiedzi powyzej ? Bo mi sie zdaje ze raczej nie.


_________________
Wszyscy chca naszego dobra.
Nie dajmy go sobie zabrac!

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 16:02 
Cytuj  
Wreszcie to o czym mowilem znalazlo odzwierciedlenie w czynach. Wlaczmy o klimat. Jestem entuzjastycznie za. Glod-Bardzo dobrze. Gadki sell/buy-juz o nich pisalem i znacie moj stosunek. Do piekla z takimi. Zostanie nas garstka? I dobrze zostana najlepsi z najlepszych. Tak trzymac. Sruba do oporu Panowie :smile:


Posty: 31
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 16:19 
Cytuj  
1.Czy w zaginionym swiecie zawsze swieci slonce?
2.Czy w zaginionym swiecie rosliny nie potrzebujom deszczu?
3.Czy w zaginionym swiecie ksienzyc daje polowe swiatla tego co slonce w dzien?

Na DZcie zzaaaaj*****sta byla burza, deszcz. Bardzo dobrze dopracowane, po prostu Nawet w Diablo 2 :cool: nie jest to tak klimatyczne...
Sama rola deszczu-> moze pszczoly przez ten czas nie bendom robic miodu? a ryby bendom lepiej braly, moze na statku podczas burzy nie bendzie tak wesolo? i uderzy raz czy drugi piorun w maszt.. no niezabijajonc nikogo przy ookazji? :cool: mOze jakas instytucja gazdy co przepowie za pare dukatuf pogode na najblizsze kilka klepsydr? tu uklon dla rybakuf.. w pogode ryby biorom dobrze na morzu. w czasie burzy hroniom sie po brzegach no i mamy o jakis procent wieksze szanse?
Co do ciemnosci? Daje spory klimacik jak sie mija osoby ktoore zamiast calego ekfipunku np tarcza miecz kilof siekiera niosom sobie pochodnie lub latarnie. na DZ noce byly rzeczywiscie jak Z Dark Zona.. tu wogule traci sens posiadanie czegos do swiecenia.. CL tu ma duszy +. No bo obecnie Nie ma DZ i nie mozna poroownywac.. A Na CL SIE NIE WYBIERAM!

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 17:44 
Cytuj  
Czy ktos moze mi powiedziec jak i gdzie wynajac ochrone na lodz? chyba nie mowiliscie o wynajmowaniu ochrony w postaci zywych graczy? Jesli ja jestem wstanie zarobic na godz. gry 1000-1500 to moglbym zaplacic gora 300 ochronie, a za takie pieniadze zaden gracz nie bedzie siedzila i sie nudzil przxez godz. patrzac jak ja kija mocze:)

Wiec ja kwynajac i gdzie ochrone?

Co do glodu jestem jak najbardziej za. Co do karania za nie chodzenie na misje to idiotyzm, przeciez nie mzona zmuszac rybaka, kucharza czy rolnika na udzial w wyprawie, a po za tym, co oni mieli by robic na takiej wyprawie za wyjatkie biadolenia i portkami telepania?

Co do klimatu rozgrywki to jestem jak najbardziej za! osobiscie podoba mi sie klimat ZS z powodu dobrego klimatu. jestem wieloletnim mistrzem gry w fabularkach i klimat zabawy byl zawsze podstawa na moich sesjach.

Dzieki


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:00 
Cytuj  
Mysle ze niektorzy odbiegli troche od tematu tego Topicu Gadgeta... Uwazam ze nowy regulamin sie przyda, nie tylko te stalowe reguly typu: mozna miec tylko 2 postacie, niewolno uzywac usmieszkow tylko *emote* (wiem ze te tez sa bardzo wazne)ale tez reguly , robiace z UO RPG a nie D1 czy D2...Nawet to sell/buy jest juz nudne, zgadzam sie z Gadgetem w sprawie ze wchodzi gosc ani me ani be tylko sell i wychodzi. To juz jest nudne i wku@#$%^&*!. Mam nadzieje ze nowy regulamin nie bedzie zbyt rygorystyczny lecz pomoze zrobic z UO prawdzie RPG ! Jesli mielibyscie czas to mozna by tez zamienic te komendy sell/buy na kupic sprzedac, bo podobno nie dzialaja. Zobacze co mozna by bylo jeszcze zmienic i sprobuje swoje propozycje przedstawic na Forum...


Posty: 5
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:30 
Cytuj  
mi sie tam wsio podoba... chcialem tylko zauwazyc ze najlepiej sie gra ( i wtedy jest klima) gdy ma sie czas... czasem pieniadze (PLN) a juz szczegolnie PRZYJACIOL... otoz jade se na orki popolowac... podchodzi do mine lucznik i mowi.. "Mam slabe staty ale se do nich postrzelam to mi moze skile podskocza" LOOZZZ
i cuz.... eeee dziwnie sie poczulem... druga sprawa to drobne nie zroznicowanie profesji... zauwazyliscie ze jest tak... Wojownik, Kowal,Alchemik,Tejmer... czasem jakis tam zielarz albo tinker... i w sumie na tym sie konczy... bo inne profesje narazie nie dzialaja poprawnie (zlodziej?:) ale sadze ze niedlugo bedzie to zrobione (nikogog nie poganiam... sam wiem jak to ciezko sie cos nowego robi:)

Druga Sprawa:
IRC: dzieki, no rozumiem 7pkt regulaminu no spox... ale nie czaje Xantha... i paru innych @.. nie traktujcie tego tak na serio... przeciez dla was tez ma to byc zabawa!!!!!! a nie prawdziwe zycie... jak to kiedys stwirdzenie padlo : "Gra poczeka, zycie nie", wiec wam tez radzie sie az tak nie stresowac :smile:) bo to sie na ogolnym klimacie odbija...
tyle Mojego czekam na Krytyke :smile:))

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 19:30, balthum napisał:
IRC: dzieki, no rozumiem 7pkt regulaminu no spox... ale nie czaje Xantha... i paru innych @.. nie traktujcie tego tak na serio... przeciez dla was tez ma to byc zabawa!!!!!! a nie prawdziwe zycie... jak to kiedys stwirdzenie padlo : "Gra poczeka, zycie nie", wiec wam tez radzie sie az tak nie stresowac :smile:) bo to sie na ogolnym klimacie odbija...

Nie traktujemy tego tak serio. Sami niekiedy sobie pogadamy i sie posmiejemy. Ale jak widze na kanale szczegolowe opisy z wyprawy, to mnie krew zalewa.. po to macie knajpy w grze, zeby tam sobie o tym pogadac.
Niemieszajcie tego swiata z tamtym, ani w ta ani w tamta strone. Tu jestescie soba, tam jestescie kims innym. I przez takie laczenie, nie wczuwanie sie w postac wlasnie sobie psujecie klimat i cala zabawe z gry. Masz pytanie gdzie cos sie znajduje? Zapytaj akurat przechodzacego przechodnia. Nie wiesz ile cos kosztuje? Idz do sklepu i sprawdz. A nie z byle glupawym pytaniem zaraz na irca lecicie psujac tym samym sobie cala przyjemnosc z odkrywania czegos nowego.

Jeszcze sie dziwisz naszym reakcjom? :smile:

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-10 20:01 ]</font>

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:20 
Cytuj  
Z tym IRC'em to jest jakos dziwnie bo czesto zdaza sie ze nie ktore osoby dostaja bez upomnienia bana, chodz nie zlalmy 7 pkt. i mowily o czym innym, a inne to moga prawie do wszytko robic. Najwyzej je na chwile wykopia. No comments ...


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:06, Xanth napisał:
Chodzilo takze o healing. A po Waszych komentarzach tu, na Forum, odechcialo nam sie wiele. A to nie ma byc shard na tydzien czy dwa, ale na wiele wiele dluzej. Tak wiec spodziewajcie sie, ze bedzie jeszcze trudniej, i jeszcze i jeszcze... I wytrwaja tylko dobrzy gracze, makrownicy i grajacy dla statow wroca grac w swoje Diablo.

Dokrecamy srube. Pokazcie na co Was stac, albo odejdzcie.

X.


Co znowu z tym nieszczesnym healigiem?Przeciez nikt nie domagal sie zeby roslo to jak na drozdzach.Chodzilo o to ze totalnie zmieniono zasady w trakcie gry(przypominam argument z szachami).Trzeba bylo uprzedzic na poczatku ze healing bedzie wygladal tak jak teraz.Przeciez ta umiejetnosc jest teraz zalosna mimo iz jest jedna z najtrudniejszych.Odbierzcie magom haeling,bless,protection i zobaczymy jak sie z tego uciesza.Rozumiem was ze chcecie zlikwidowac umiejetnosc healing tylko co mam zrobic ja i wielu mi podobnych skoro poswiecilem na nia mase czasu i kasy?Jeszcze raz ponawiam propzycje zeby mozna bylo wymienic skill healing na inny juz nawet ten krag nizej.Teraz mam nic nie wart skill ktorego na dodatek nie moge wywalic :sad:.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.