mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:16 
 
Cytuj:
2002-04-11 10:09, Anrawar napisał:
No wlasnie te zadania, Pretorianie dostali to, tamto bo byli na zadaniu.
Mam pytanko tez bym chcial chodzic na takie zadania, dlaczego tylko Pretorianie na nie chodza... /cut/

To nie tak, moj drogi. Pretorianie byli na zadaniu tym czy tamtym bo zareagowali na komunikat wysylany do wszystkich. Nie jest tak, ze zadania sa zlecane tylko i wylacznie im. Zadania sa dla wszystkich aktualnie przebywajacych w grze. Kto poslucha, zareaguje i pojdzie, ten skorzysta. Bywaj czesciej i z uwaga sledz komunikaty systemowe, to nie ominiesz nastepnych zadan. A kto wie, kiedy bedzie nastepne... moze juz za 5 minut? :wink:

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-11 12:17 ]</font>

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:49 
 
Wiesz pracuje i nie moge bywac w UO. Gram przewaznie wieczorem.
Wiec moze fajnie by bylo aby najwiecej zadan bylo w godzinach wieczornych.
Kiedy jest najwiecej ludzi mozna sprwadzic, zrobcie glosowanie i po sprawie.
Z tym zadaniami dla wszystkich to widzialem tylko jedno jak ktos tam wpadl do dziury.
I nie uwazam aby to byl dobry pomysl oglaszania zadan. Jak wpadl to niech krzyczy moze ktos bedzie przechodzil i jej pomoze.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:30 
 
Jak zawsze problemem wieszkym od zrobienia questa jest sposoob jego ogloszenia..
Ilu graczy tyle rozwiazan.
Niestety nie da sie wszystkim dogodzic, sorry.

Z.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:48 
 
Ro6ert napisal:


> umiejętność Healing służy do leczenia
> _kogoś_ nawet podczas walki.. a siebie
> tylko jak nie jesteś niczym specjalnie
> zajęty.



Acha, czyli po walce mozna sie wyleczyc lub poczekac dwie minuty, kiedy sie wylecze samoczynnie - malo przydatne. Chyba ze by zlikwidowac przyrost "zycia" w czasie (co nie jest wcale zlym pomyslem :smile: ).
Do leczenia innych, hmm... Bardzio nie praktyczne. Chcialbym zobaczyc kogos kto w ferworze walki leczy innych i jeszcze sam unika ciosow wroga. Od tego sa czarodziele ktorzy robia to z bezpiecznej odleglosci.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bork dnia 2002-04-11 13:50 ]</font>

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:49 
 
[quote]
A kto powiedzial, ze nagroda w zadaniu ma byc tylko fant albo kasa? Dlaczego nie ma to byc kilka punktow dodatkowo z danej umiejetnosci? Mamy nawet specjalna rozpiske, o ile mozna podniesc danego skilla za wykonanie jakiegos zadania. Tak wiec przestan juz sie czepiac kazdej pierdoly, bo zaczyna to byc powoli drazniace.
---------------------------------------------

Pozdrowienia dla Kromera ktory prawie przysiagl ze prety nie dostaja skilli ;P Do ciebie Xanth brak mi juz slow.Nawet nie potrafisz sobie zdac sprawy ze wlasnie zostales przylapany na klamstewku.Myslales ze wyssalem to sobie z palca?I jezeli to jest pierdola to powodzenia :smile:


Tak, czepiasz sie bezprzerwy. Czytam od jakiegos czasu rozne watki, a szczegolnie ten i co widze? LICHU tu, LICHU tam, i tylko marudzenie i przypieprzanie sie o byle gowno.
A, ze cie przygnebilo? No i co z tego? Chcesz grac, zeby bylo latwo, przyjemnie i pozniej nudno? Zagraj w Diablo. Bo widze, ze nie masz zielonego pojecia na temat trudnej gry i grasz tylko dla cyferek. A uwierz, bedzie jeszcze trudniej. Wiec przestan krzyczec na lewo i prawo tylko zajmij sie gra, docen i uszanuj prace ludzi ktorzy ta gre tworzyli takze dla ciebie. A jak za trudno dla ciebie, to przelacz sie na Battle.Net.
---------------------------------------------
Spozniona rada, juz od jakiegos czasu nie gram na ZS, wpadam tylko zeby kumpli odwiedzic.Nie mam nic do zarzucenia nikomu(no mze oprocz ciebie;) ) ale gdyby bylo uczciwie powiedziane od poczatku ze bedzie tak jak jest to po prostu bym nie zaczynal i nie musialbys czytac moich postow, fajnie nie?Postow sie moich namnozylo to fakt ale jakos nie potrafisz ich w rzeczowy sposob skomentowac.Gralem dlugo na DZ i jakos sie nigdy nie czepialem bo mi sie po prostu podobalo.Nie spodziewalem sie ze ZS az tak sie zmieni.Podziwiam prace wszystkich GM nawet twoja :smile: ale jednak swiat mnie nie urzekl i dlatego daje sobie spokoj.Na forum tez juz rzadko zagladam wiec chyba nie ma sensu ciagnac tego topiku dalej, a zreszta zrobisz jak chcesz.
Pozdrowienia dla wszystkich, a szczegolnie dla GM i oby ZS byl w koncu taki jaki sobie wymazyli.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 16:31 
 
Cytuj:
2002-04-15 16:49, LICHU napisał:
Cytuj:
Pozdrowienia dla Kromera ktory prawie przysiagl ze prety nie dostaja skilli ;P Do ciebie Xanth brak mi juz slow.Nawet nie potrafisz sobie zdac sprawy ze wlasnie zostales przylapany na klamstewku.Myslales ze wyssalem to sobie z palca?I jezeli to jest pierdola to powodzenia :smile:



No zesz qrwa mac! Czlowieku czy ty jestes jakis ograniczony czy jak? Mowie ci ze nikt nie daje skili za darmo. Jesli nagroda w quescie bylo podniesienie umiejetnosci o pare punktow (ja o niczym takim nie slyszalem a tym bardzije nikt ni NIC za free nie dal) to rownie dobrze mogles to byc ty jak ktokolwiek inny.

I wez mnie nie denerwuj. Sugerujesz ze GM'owie lamia zasady preferujac jakas okreslona grupe graczy? Jka tak to wez odpal IRCa i powiedz im to prosto w monitor :razz: Ze sa zaplute oszukance i daja innym fory a jak nie to STFU!

Yhhh...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 16:50 
 
Gdy bylem jeszcze malym pretkiem.... :grin: (juz nie jestem nim wcale), to zalapalem sie raz na zadanie dla magow, calkiem przypadkowo zreszta... Nagroda za zadanie bylo nauka zielarstwa dla bioracych udzial w zadaniu magow, a ze byl tam tez pretek (czyli ja) to dostalem nie ziele :grin: a anatomie...

Chodzi mi o to, ze jesli ktos dostanie pare punktow za zadanie to nie dostaje ich sobie ot tak, bo przecie naraza dupsko i nieraz zdarzy mu sie zginac...

A z tego co wiem zadania sa dla wszystkich wiec jak kto chce dostac cos to niech poszuka takiego zadanka i idzie na niechybna smierc :grin:

Mr.C. :grin:


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 20:37 
 
czemu mozna robic mikstury w trakcie walki???? toz to parodia jest nie mozna sie leczyc bandazem a mozna robic mikstury leczenia i sobie spokojnie popijac :sad: niepodoba mi sie to :sad:
moze by wprowadzic mozliwosc leczenia i robienia mikstur walczac ale pod warunkiem uzywania broni jednorecznyh bez tarcz, ze to niby 2 reka sie robi :smile: tak mi sie wymyslilo
tylko ciekawe czy to tehnicznie mozliwe?

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 23:09 
 
[/quote]

No zesz qrwa mac! Czlowieku czy ty jestes jakis ograniczony czy jak? Mowie ci ze nikt nie daje skili za darmo. Jesli nagroda w quescie bylo podniesienie umiejetnosci o pare punktow (ja o niczym takim nie slyszalem a tym bardzije nikt ni NIC za free nie dal) to rownie dobrze mogles to byc ty jak ktokolwiek inny.

I wez mnie nie denerwuj. Sugerujesz ze GM'owie lamia zasady preferujac jakas okreslona grupe graczy? Jka tak to wez odpal IRCa i powiedz im to prosto w monitor :razz: Ze sa zaplute oszukance i daja innym fory a jak nie to STFU!

Yhhh...

[/quote]

Kto jest ograniczony widac po tym poscie.Zrozum ze na ZS jestem juz tylko gosciem i nie interesuje mnie juz ten temat wiec daj sobie spokoj bo i tak sie nie dogadamy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 00:48 
 
Gadaj zdrow. A najlepiej napisz jeszcze raz jak to prety dostaja skile.

Xanth a dasz jeszcze 100.0 lucznictwa? O zapomnialem ze mam juz 7xGM... Ale co tak przesuniesz mi capa na 800.0 ok?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 16:59 
 
Cytuj:
2002-04-22 01:48, KromeR napisał:
Gadaj zdrow. A najlepiej napisz jeszcze raz jak to prety dostaja skile.

Xanth a dasz jeszcze 100.0 lucznictwa? O zapomnialem ze mam juz 7xGM... Ale co tak przesuniesz mi capa na 800.0 ok?



Zrozum ze to ze prety otrzymywaly skille juz sie wydalo i nie musisz juz tak beszczelnie klamac i lizac dupy.Koncz temat bo robisz z siebie jeszcze wiekszego debila.


Posty: 4
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:38 
 
Dostaly, nie dostaly...jakie to ma znaczenie? Czy rozwijanie skilla od zera jest dla Ciebie kara? Jesli tak cie meczy, co mozna wywnioskowac z Twej wypowiedzi, to po co to robisz?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:44 
 
LICHU jestes glupi i tyle... Mow co chcesz ale im wiecej mowisz tym bardziej mnie w tym utwierdzasz...
Hyh.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:43 
 
Cytuj:
2002-04-23 18:38, Erdil napisał:
Dostaly, nie dostaly...jakie to ma znaczenie? Czy rozwijanie skilla od zera jest dla Ciebie kara? Jesli tak cie meczy, co mozna wywnioskowac z Twej wypowiedzi, to po co to robisz?


W calej sprawie chodzilo o uczciwosc i tyle.Prawde mowiac juz mnie to nie interesuje bo nie gram na ZS ale niektorzy jeszcze chca sie posprzeczac :wink:.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 14:46 
 
Cytuj:
2002-04-23 18:44, KromeR napisał:
LICHU jestes glupi i tyle... Mow co chcesz ale im wiecej mowisz tym bardziej mnie w tym utwierdzasz...
Hyh.


Ciesze sie ze czynie twoj maly i ograniczony swiatek takim pieknym.Diagnoza: skrajny imbecylizm.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 21:56 
 
Nie grasz? I good.
Jeden nie dajacy sobie nic wytlumaczyc kretyn mniej.
:lol:
Jakbys przeczytal posty z tego topika dokladnie to bys znalazl ten w ktorym kolo wyjasnia jak to sie "dostalo" skile... Byl quest. Magowie zielarstwo, a ze on byl woj to dostal anatomie... Comprende czy napisac duzymi literami?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 01:11 
 
ehhh temat zboczyl z kursu ale ja chce go troche naprowadzic czy wkoncu da sie wskrzeszac bandazami, jak tak to od ilu anatomi i helinga .??? a jak nie to trudno sie mowi i sie gra dalej :wink:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 18:14 
 
Cytuj:
2002-04-25 22:56, KromeR napisał:
Nie grasz? I good.
Jeden nie dajacy sobie nic wytlumaczyc kretyn mniej.
:lol:
Jakbys przeczytal posty z tego topika dokladnie to bys znalazl ten w ktorym kolo wyjasnia jak to sie "dostalo" skile... Byl quest. Magowie zielarstwo, a ze on byl woj to dostal anatomie... Comprende czy napisac duzymi literami?



He he he pajac pelna gemba :smile:) To ze nie gram to moj wybor bo mi sie po prostu nie podobalo i tyle no i nie musze sie stykac poprzez serwer z takim pajacem jak ty :razz: Mialem nadzieje ze uwolnie sie od UO jednak niestety znalazlem w sieci to co mi sie podoba i trace na nia jeszcze wiecej czasu :razz:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 18:24 
 
acha konto jeszcze chyba mam aktywne wiec grzecznie bo przyjde i klapsa dam ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 20:34 
 
lol
Pajacyku nikt nic nie "dostal" tylko _z_a_p_r_a_c_o_w_a_l_. I on i magowie. Nie dociera? Nic dziwnego...
:lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.