mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 18:24 
Cytuj  
Ja proponuje napisac liste rzeczy ktore mozna robic i o czym rozmaiwac jakich slow nieuzywac bo drazni mnie takie banowanie bez ostrzezenia i wedlug humoru...jaki Evill ma akurat w danej chwili...i co taki jestes wielki bo Venona slapnelem a ty sobie banana zalozyles ehh dalbys spokuj czlowieku niby jestes duzy a taki popisowki odstawiasz...troche to niedorosle z towjej strony i jak niemozna slapac to mozesz powiedziec mi a nie...o banan mnie trafia

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:19 
Cytuj  
No widzisz.....a nie dziecinne jest slapowanie wspoluserkow ? jak dla mnie to jest po prostu przedszkole. A nauka przez bany daje lepsze efekty niz regulamin, sprawdzone na bazie shardowego regulaminu.

Peace

Z.


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 16:04 
Cytuj  
MOze i tak ale Venon niema nic przeciwko temu a pozatym Evill mogl mi zwrocic uwage ze tego nietoleruje i wtedy bym tego wiecej niezrobuil bo to wasz kanal i wy ustalacie zasad.. niemniej uwazam ze to lekkie chamstwo...ale cuz nic z tym niezrobie pozdrawiam

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 21:31 
Cytuj  
Slapowanie ogolnie na ircu jest zle odbierane. A ze banany leca czesto i gesto (ktos na bananowca wlazl i zrzuca? :smile: i bedziesz mogl wrocic :cool:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 23:17 
Cytuj  
Przydal by sie jakis dokladniejszy regulamin, bo nie wiadomo w koncu co mozna a czego nie. Ja sie kieruje zdrowym rozsadkiem no ale w koncu... op nie musi... jak ma zly dzien na przyklad :wink:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 01:42 
Cytuj  
posadzac opa o zdrowy rozsadek? lol

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 08:50 
Cytuj  
O posiadanie rozsądku... kążdy ma przebłyski :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 05:22 
Cytuj  
Drugi dzien na perm banie... zle mi ;( JEszcze nie zobacze czy up czy down, bede sie probowal na serv dostac i sayonara konto ;(

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 10:01 
Cytuj  
mylisz ZS z CL'em?


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 13:33 
Cytuj  
eh jak ja nie lubie jak ktos mi wmawia pretensje co do bana jak go daje to juz za cos .. jak sie pomyle to sory winetu... taki ma przywilej operator i wcale Cie nie musi za to przepraszac zrobil co uwazal za stosowne.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 07:40 
Cytuj  
eeee tam. W topicu "martwe miasto" i paru innych ludzie gadaja o tym co bylo na ZS i jakos nie maja perm'ow. A jak sie powie co sie pare miechow temu na cl robilo i czemu na zs fajniej to sie perma dostaje. Najpierw bez reasona, a potem z reasonem z chuja wycietym ^^ Pokaz mi gdzie w reagulaminie jest napisane "nie wolno mowic czemu uwazasz zs za fajniejsze od cl nawet jesli w wypowiedzi nie opisujesz aktualnie na zs rozgrywajacych sie sytuacji". :razz: Rownie dobrze moglem z qmplem dostac bana na konto, ze w tawernie rozmawialismy "a przed przybyciem do Delucji z przyjaciolmi wybralem sie na wyprawe.....". Rozsadek jest cecha kazdego doroslego czlowieka. A chyba @ nie maja ludzie w wieku 8-10 lat - czyz nie? :grin:

Akurat "ciemnosci okryly swiat". Ciekawe jak sie dowiem ze juz mozna wchodzic. :wink:


Posty: 9
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 11:01 
Cytuj  
Ja naprzyklad nie wiem wogole czemu bana dostalem. Rozmawialem sobie z kolesiem, ze jutro sie zobaczymy na sesji, on mowi ok i ze juz spada. Mowie mu nara, a tu BAN!!!
Julia (z tego co wiem to jest to bon Evilnessa) zapodala mi takiego bana w piatek, ze co mi go tylko cos zdejmie to zaraz po wejsciu automatycznie dostaje nowego!?!
Moze ktos wyjasni mi za co byl ten ban i jak sie go pozbyc?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 11:37 
Cytuj  
tak tak...
co zlego to Evilness...


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 19:00 
Cytuj  
tak! tak! A myslisz ze moj od kogo? ;D

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 19:17 
Cytuj  
Ja ci wyjasnie za co dostałeś bana:
Powiedziałeś o zeczy która miała wydarzyć sie w zaswiatach to jes niedozwolone wiem cos o tym tez miałem taki przygody.Pozdrowionka.


_________________
This is who we are.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 14:16 
Cytuj  
Bzdura. Rownie dobrze mozna dac bana 75% osob z forum. Nierzadko pisza o rzeczach ktore sie zdarzyly pare minut temu. Co innego rozmawiac o wyzszosci ekonomii ZS nad clka a co inne gadac o tym ze "widzialem smoka w xxx" "ej - kto to przed chwila porponowal te 100 sztabek rudy?". Ani slowem nie wspomnielismy o tym co sie dzieje na zs. Poza tym co innego ban, co innego perm. Czyz nie? :>


Posty: 22
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 14:17 
Cytuj  
Hej.

Hmm dostales bana za to, ze powiedziales co sie stanie w real ? Hmmm pojebalo ? Ludzie czy irc ma byc miejescem do rpgowania ? A moze jednak gra? Nie przesadzajcie kurwa irc to irc ... A moze macie kompleksy co do CL ? Ban za to ze powiedzial, ze na CL cos zrobil ? Ehhh albo oni niemowia wszystkiego, albo wam juz troche sie mozg wypala od tego GM-owania ...

IRC to nie jest gra i w jako takim nie powinno sie karac ludzi za "brak klimatu"

Pozdrawiam.


_________________
Zwierzeta nie wiedza co to kłamstwo,
Zwierzeta nie wiedza co to zdrada,
Zwierzeta nie wiedza co to mordrstwo,
Dlatego sa lepsze od ludzi.


Posty: 9
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 18:53 
Cytuj  
Nie wiem dla czego, jednak moj 4-dniowy ban znikna!!!
Dziekuje temu komus za jego oddalenie. Gdybym wiedzial co zle zrobilem, to wiedzial bym czego nie robic aby znowu go nie dostac :smile:


Posty: 9
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:22 
Cytuj  
No tak, nic sie wczoraj nie odezwalem na ircu, powiedzialem tylko "witajcie", to jednak wystraczylo aby dzis rano znowu dostac bana :smile:
O co tu chodzi?


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 09:03 
Cytuj  
"Jak rozpenałem droż wojne światową" moze lepiej skasowac ten post :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.