mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 87  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 3
Dołączył(a): 3.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2007, 22:54 
Cytuj  
witam szukam jakiegos high outsera lub slayera co pomoze nabic range mojemu vampirowi ma juz 8range na 1llvu


Posty: 20
Dołączył(a): 1.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 14:37 
Cytuj  
Czemu nie mogę ściągnąć gry? jak wchodzę na angielską stronę i próbuje ściągnąć clienta to mi wyskakuje małe okienko że nie moge ściągnąć. Wygląda to tak:

http://img509.imageshack.us/my.php?image=darkvz4.png


_________________
Obrazek
Nie pisze polskich fontow ;d

*
Avatar użytkownika

Posty: 144
Dołączył(a): 14.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 16:54 
Cytuj  
Może dlatego ??

Cytuj:
Hello Everyone

First of all, We appreciate your interest in Darkeden.

We are goint to start Darkeden Global service in October with JoyMax (The developer and publisher of 'Silkroad online')

Hope to see you again in October with a brand new 'Darkeden' :)

Thank you



Hmm najwidoczniej mają zamiar reaktywować DarkEden i dobrze ! :D
Jak widze to zmienili także wygląd stronki ;)) zatem pozostaje czekać do października.


Posty: 20
Dołączył(a): 1.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 18:26 
Cytuj  
Nie no dobra uporałem się z tym ale teraz próbuje grę właczyć włącza się updater, czekam i po jakimś momencie wyskakuje mi jakby błąd tylko że nic nie rozumiem bo same krzaczory :/ i gra sie nie chce właczyć.


_________________
Obrazek
Nie pisze polskich fontow ;d

*

Posty: 91
Dołączył(a): 14.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2007, 21:52 
Cytuj  
BO GRA DE INT NIE DZIALA. Jedynie mozesz wejsc na wchodnioazjatyckie wersje gry DE- china, japan, korea, dk2


_________________
DE GLOBAL:
Kmicik BLADER 143lvl

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2007, 23:23 
Cytuj  
kazuja. ja moge ci gejaka zrobic. na fs server 1.
ale jak masz 0 lvl a nie 1. bo na 1 to juz dupa...

kmicik. dzieki za wyreczenie mnie i napisanie tego. hehe... LUDZIE!!! CZYTACJIE KURNA POSTY A NIE PYTAJCIE O COS PO TYSIAC RAZY... ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 1
Dołączył(a): 11.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 06:12 
Cytuj  
Na poczatek witam wszystkich.
Gram w Dark Eden DK2 na servach 1,4,7 przynajmniej w takiej kolejnosci mam od gury ale dobra mniejsza o to.
Slyszalem ze ponoc w tym DarkEden istnieje bot ze np healer moze automatycznie robic skile i jest on podobno legalny czy wie ktos gdzie mozna go znalezc?? :har:


Posty: 3
Dołączył(a): 3.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2007, 21:21 
Cytuj  
To pomoze ktos wbic range mojemu slayerowi? jak ktos chetny niech poda nick tu na forum
magus czemu nie odpisujesz w grze?

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lip 2007, 09:08 
Cytuj  
kazuja: bo nie zawsze jestem. czasem postac mi stoi na affk ;p
h_k: to odezwij sie w grze: magus666 [slayer] albo xFURYx [ouster] jakby co polakow zapraszm na fs na s1 do klanu SoulReavers ;] troche nas chinczyki nie lubia [bo pkujemy ludzi muehehehehe] ale co tam... ;]


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster


Posty: 1
Dołączył(a): 19.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lip 2007, 19:39 
Cytuj  
Pomoże mi ktoś przy DE TH bo mam błąd gameguard 380 :(


Posty: 9
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 lip 2007, 21:13 
Cytuj  
Ehhhh no to jeszcze raz DE INT nie DZIAŁĄ przynajmniej narazie
DE TH jest płatne albo wyłączone
Grać możecie na serwerach Dark Eden : JAPAN KOREN FENGSHEN(dk2) i CHINA więcej nie znam przynajmniej nie słyszałem o innych jak ktoś zna inny niech pisze żeby ludzie nie zadawali w kółko tych samych pytań czytajcie wcześniejsze posty dobra rada.


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 lip 2007, 01:02 
Cytuj  
PAAAZDZIEEEEEEERNIIIIIIIIIIIIKKK :)
http://en.darkeden.com/bbs/?bbsMode=vie ... ce&bbs_id=

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 21:38 
Cytuj  
tiaa.. pazdziernik.
mial byc czerwiec... jakis rok temu tez cos mowiono o nowym incie.. lol.
z tego co widze na stronce to bedzie STARY international ;p ousterek nadal nie ma.... wiec kicha ;p poza tym po raz kolejny od zera zaczynac? lol.... raczej nie.


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 10:43 
Cytuj  
Ja się cieszę, że będzie reaktywacja inta. Skoro zmienili wygląd strony, to ponowne otwarcie serwera traktują poważnie. Mam nadzieję że surowo będą karać hackerów oraz na starcie zrobią wipe wszystkich kont. Może wreszcie poważnie do tego podejdą. I nie ma co skreślać inicjatywy nowego inta, może ousterki z czasem przyjdą ;). Ale w sumie ja grałem tylko na incie i jestem raczej przyzwyczajony do tych dwóch ras. Poza tym jeśli komuś int nie odpowiada to jest wiele innych serwerów no nie ? :]. Jak dla mnie international = one and only :lol:


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2007, 15:26 
Cytuj  
sluchajcie magusa to daleko nie zajedziecie ;p
ten "nowy" wyglad strony istnieje juz od ponad roku -.- jestem na 200% pewny ze ta wersja bedzie z ousterkami.. jaki jest sens pracowac nad stara, zbugowana wersja skoro juz wydali nowa.. zaloze sie ze w tej chwili tlumacza krzaczki na angielski i jak skoncza to sobie pogramy :)
wipe jest oczywiste.. to jest konieczne przy wprowadzeniu nowej wersji
hmm napisali ze wspolpracuja z JoyMaxem.. SO jest f2p+item mail wiec podejrzewam ze z DE bedzie tak samo

ja tam nie moge sie doczekac :)

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 16:33 
Cytuj  
tiaaa... "sluchajcie magusa...."
zobacyzmy czy bedzie platny/czesciowo platny. jesli tak - to owszem moze beda scigac sh i inne hacki. w innym przypadku? zapomnicjcie. myslicie ze komus sie bedzie chcialo nad tym siedziec za darmo? lol. a druga sprawa jesli wejda platne itemki etc... to nie bedzie sie to roznilo od japana czy fs'a. na incie jesli dobrze pamietacie tez bylo w diobly koreancow i chinoli wiuec inter to bedzie taki sam jak s1 czy s2 czy s7 na fs. i oczywiscie znajda sie jacys no liferzy chinole ktorzy beda za 500 dolcow kupowac gm sety moju 9/hps3 X grade. lol. wiec po co mam zmieniac... heh tylko po to zeby znowu zaczynac od nowa? ;p
zreszta international to wlasciwie juz 2 servery na fs/dk2 i japan. kuuupa ludzi z inta tam siedzi. tych co lepszych. z tego co z nimi gadalem nie zamierzaja rezygnowac... bo komu sie bedzie chialo znowu np bic `170 lvl??? oni zostaja - wiec stara kadra z inta raczej sie tam pojawi z ciekawosci. zaloza konta zobacza jak to wyglada i zostana tam gdzie sa... wiec po co mam zawracac sobie glowe jakimi BR nubami ktore cala masa rzuca sie na intera skoro ludzie zktorymi gram w DE jakies 4 lata siedza gdzie indziej? ;p tyle wg mnie ;p a co do tego jak int bedzie funkcjonowalto sie zobaczy.. o ile wogole ;p


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 19:58 
Cytuj  
wszystko się okaże w październiku ;) oby.. A wtedy zobaczymy kto miał rację, narazie się na FS nie pcham bo nie znam stronki i nie mam linków do klienta i patcha, a jestem zbyt leniwy żeby przeszukiwać 76 stron zapełnionych postami w poszukiwaniu kilku linków, więc jeśli ktoś byłby uprzejmy to te info poproszę na PM... Zresztą nie wiem też czy patch zangielszczający jest oraz jak to na FS wszystko wygląda, ponieważ od dość dawna nie jestem w temacie DE, ale jak int wróci to na 90% będę grał tam. Narazie mogę tylko czekać i korespondować z support team'em z DE International. Jak będę coś więcej wiedział to o wszystkim dam znać 8). A na Int czekam z niewielu powodów w sumie - jestem obeznany raczej ze starym Darkeden'em i do tego będzie wipe serwera więc wszyscy gracze będą mieli równe szanse, ale raczej nie na długo bo:

magus666 napisał(a):
oczywiscie znajda sie jacys no liferzy chinole ktorzy beda za 500 dolcow kupowac gm sety moju 9/hps3 X grade


;). Czekać, czekać i zgandijcie co jeszcze.. :P


_________________
Obrazek


Posty: 42
Dołączył(a): 4.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 14:40 
Cytuj  
magusie nie wiem czy wiesz - int byl betą DE, wtedy jeszcze nie bylo jpn,china,FS.. tylko korean byl bodajze.. teraz sa wiec na stowe chinole nie pojda na inta bo po co..
poza tym mi glownie chodzi o zangielszczenie bo mnie denerwuje ze na taki m FSie nie moge odkryc wszystkich mozliwosci tej gry :/
dzisiaj wbilem na FS - lagoza jakiej jeszcze nie widzialem ;/


Posty: 9
Dołączył(a): 31.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 20:07 
Cytuj  
Lagoza na fs lol świetny kawał a ten tekst że zmienili wygląd strony rozbawił mnie to tego stopnia że spadłem z krzesła lol tydzień po zamknięciu serwa go zmienili. Eh pozatym co do tego że admin * bo niema jeszcze podziału na te role bo nikt nie chciał się zająć serwem chce na tym serwie zarobić to jest pewne.Krytykujcie moją wypowiedzi trudno leje na to ale taka jest prawda zobaczycie ... ^_^ Nie wiem na co liczycie z tym int skoro i tak ten serw nie będzie tak rozbudowany jak serwery Japan Korea Fs itp

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 22:45 
Cytuj  
CloudPL napisał(a):
Nie wiem na co liczycie z tym int skoro i tak ten serw nie będzie tak rozbudowany jak serwery Japan Korea Fs itp


cóż.. są dwa warianty:
a) skąd ta pewność?
b) możliwe, tak samo było/jest przecież z mu online - to najpierw na prywatnych serwerach pojawiły się chaos castle, devil square i dark lord.. global za to nie padał po tygodniu/miesiącu i był stabilniejszy. Zobaczymy jak to się potoczy w przypadku Darkedena, bo który wg was serwer można nazwać globalem? Int, Jp, Kor czy Fs?

Co do samego internationala, chyba nie ma co narazie odbierać jego fanom nadzieji, bo żaden z was nie jest w stanie przewidzieć co nowego wprowadzą ludzie z JoyMax (lub czego nie wprowadzą heh), czy będą ousterki, czy ich nie będzie, czy lvle do 150 czy może jednak wyżej? To wszystko okaże się w październiku. Ale z informacji na stronie wynika narazie że ousterów nie będzie, a poziomy postaci będą ograniczone do 150 domain lvl'a.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1727 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 87  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.