mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 19:36 
Cytuj  
No więc chciałem sobie odpocząć od WoW'a w mniejszym/większym stopniu... Zirytował mnie fakt, że gra jest na FilePlanet. Jak chcę to k*** sciągnąć to zrywa mi połączenie przy czekaniu aż mnie krew zalewa.

Ma ktoś inny service do ściągnięcia??? Albo niech mi ktoś wyjaśni kiedy będę mógł "to" zassać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 19:55 
Cytuj  
http://gamedaily.newaol.com/pub/0078701 ... taller.zip


_________________
@polygamia

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2007, 20:00 
Cytuj  
Właśnie miałem edytować posta, że znalazłem :P Wielki dzięki mimo to i mam pytanie, a może kilka...

1. Wybór serwera - Gdzie najwięcej polaków (stawiam na grę zespołową - z japońcami grać nie lubię. Nie może być to serwer gdzie jest mało osób.
Po prostu stawiam na "FUN"

2. Potrzebuję rozpiskę, a mianowicie szukam postaci pod PvP (coś al'a Rogal w WoW'ie - jakiś assassin - musi być dobrana dobrze rasa).

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 16:26 
Cytuj  
Zapraszam na Braialle, gra tam kupa polaków. Zapisz się do gildii Trofast Duo, albo Deus Vult (to ta sama nacja). Praktycznie wszyscy polacy z serwea należą do tej nacji :)
Co do postaci PVP nie mogę ci dobrze pomóc, każda ma swoje wady i zalety :) zajrzyj na stronę http://www.shadow-grove.com/ i zobacz co ci podpasuje.
Może będzie to scaut albo templar, jak uważasz. Wiele zależy też od dyscyplin. Niektórzy uważają, że dobry jest druid, centaur. Potrafi rozwalić całą grupę.:) Musisz pamiętać, żeby dokupić/zdobyć mu dyscypine z trakiem (huntsman). To podstawa dla pkera :) A jeśli chcesz atakować z zaskoczenia wybierz scouta(wampira albo aracoixa).


_________________
Obrazek


Posty: 17
Dołączył(a): 8.06.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2007, 23:55 
Cytuj  
Moim skromnym zdaniem najbardziej liczy sie doswiadczenie . Jesli go nie masz to nawet najlepsza postac ci nie pomoze .

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 00:04 
Cytuj  
Wlasnie cos chyba nie pogram... zalogowac sie juz moge (nagle).
Postac zrobiona. Chce wejsc. Loading (Entering to game world - czy cos takiego) , wywala mi jakies bledy w stylu - Super error ocurred - aplikacja zostanie zamknieta itd.

Siedze na starym kompie bo nowy znowu w naprawie :|

Config:
procesor - PIII 450mhz
Ram SDRam 128
Graficzka Radeon 9250 (jednak nie 9200)

Wczesniej gralem na gorszej karcie graficznej... i dzialalo jakos.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 00:07 
Cytuj  
ty chyba niepowazny jestes z ta konfiguracja


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2007, 00:22 
Cytuj  
Zaznaczam, że chodziło :) Teraz coś jest nie tak... może formata walnę jutro. Zastanawiam sie bo jak znowu jest cos spalone w tym kompie (wymienialem graficzke ostatnio), to bedzie skandal... ten komp to taki zapasowy, ale chodzic musi w razie czego.

No jak mowie gra chodzila kiedys tak samo jak Knight Online w ktore sie gralo jakies 2-3 tyg. Mysle ze to ram. Sprubuje jutro z Tweak Ramem i sie zobaczy czy udzwignie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.