mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 08:20 
Cytuj  
Buba, to zaluz mi konto tez bo czekam, czekam i nic... ( log i pass przeslij PMem).

Dzieki z gory

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 08:49 
Cytuj  
W tym rzecz że wczoraj to czekałem czekałem i nic. Ale dzisiaj to z rana miałem zrobione. Ale w gierce jedna żecz jest wnerwiająca. Sterowanie, bo trzeba trzymać lpm zamiast jednego kliknięcia w dane miejsce by postać się ruszyła.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 11:40 
Cytuj  
@ UP:
A jak to sprawdziłeś?? Logowaniem sie do gry czy przychodzi od nich @ z potwierdzeniem??


Ostatnio edytowano 9 lip 2007, 12:25 przez PEYTHON, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:15 
Cytuj  
No potwierdzenie dostałem. Ale nawet jak bym nie wiedział że dostałem a bym się mógł wlogować no to tak jakby ten sam efekt.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:26 
Cytuj  
Wogle to nie chce mi sie rozpakowac..:/ mam wszystkie czesci w jednym katalogu ale po skonczeniu rozpakowywania 2giej cz. wyskakuje komunikat, ze brakuje 3ciej 0.o i nie mam pojecia dlaczego, wie ktoś może co należy zrobić??


Posty: 7
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:30 
Cytuj  
Może źle Ci się sciagnela 3 czesc sprobuj jeszcze raz albo sprawdz czy masz miejsce tam gdzie system bo on tam najpierw wypakowuje z tego co pamietam

PEYTHON: troche cierpliwosci napewno Ci wkoncu zalozy sprawdz moze juz to zrobil zeby mnie potem nie oskarazac o zlodziejstwo czy cos :P


Ostatnio edytowano 9 lip 2007, 12:32 przez Bubaseczek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 12:30 
Cytuj  
Może ominąłeś przez przypadek ten 3 part lub gdzieś go masz w innym miejscu. Jak nie to musisz ściągnąć ten part.

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 13:33 
Cytuj  
konto juz mam! ( po prostu gmail.com nie obsluguja- na o2.pl miałem po niecałej 1h czekania.) Co do rozpakowywania to sam juz nie wiem, sciagam 3cz. jeszcze raz...

EDIT:
I dooopa.. :/ ściagnąłem jeszcze raz i to samo... prosi o podanie ścieszki do 3częsci. Już nie mam sił...

EDIT2: A mozna zmienic IP czy cos? Bo sobei pomyslaem ze moglybym sciagnac installke z innego derva ( Gates of Destiny ) i podmienic lunchara...


Posty: 7
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2007, 18:01 
Cytuj  
Ciezko mi cos powiedziec ja sciagnalem i mi dzialalo bez najmniejszych problemow, moze jeszcze sprobuj sciagnac od nowa sam exe i bedzie ok, naprawde ciezko cos powiedziec :-?

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 07:24 
Cytuj  
Dobra, rozwiazalem problem, byl banalny. Mianowicie moj dawnloader ( FlashGet) zapisywal te pliki w niezrozumialy przezemnie sposob w jakis dziwny format.. ( tzn dwie 1wsze czesci zapisał poprawnie, w WinRar Format, a pozostałe juz nie). Sciagnalem normalnie, przez "zapisz na dysku" i all chodzi. Jak co to moj nick na serv "Gangrena"

*

Posty: 53
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2007, 21:32 
Cytuj  
Hej, witam. Gram w Legend Of Mir 3 jakieś 4 lata (z przerwami) i możecie mi zaufać, Avalon jest akutalnie najlepszym polskim serwerem. Ludzie masowo przenoszą sie z innych serwerów (Mordor czy LostWorld), tak więc populacja Avalonu cały czas wzrasta.
Wszystkie nowe itemy, skille i lokacje działają poprawnie. Integral system, feme points i dużo, dużo innych czeka na was. Jest również bardzo dużo questów, czego nie ma na innych serwerach.
Zapraszam wszystkich, chętnie udzielę pomocy. Mój nick w grze to Loth. (Jeżeli robisz błędy ortograficzne, pytasz o sprawy, których rozwiąznie można znaleźć na forum badź forum lub masz zamiar żebrać o itemy lub exp, to lepiej sie nie odzywaj.)
Strona naszej gildii: http://damnedsouls.pl/
Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji, polecam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.