mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 16:48 
Cytuj  
*zonk*
_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-14 23:56 ]</font>

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:22 
Cytuj  
A moze obnizyc ceny albo utrudnic rabanie. Jestem rybakiem ale podniesienie ceny filetow to nie jest dobry pomysl.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:23 
Cytuj  
Ano moze.. Ale jak bedziesz lepszym rybakiem to bedziesz mogl lowic siecia itp, a drwal sie nie rozwija (poza czestotliwoscia udania sie wyciciecia drewan :smile:)


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:26 
Cytuj  
hehe za 4 gp to powinny byc chyba wyjatkowej jakosci smazony filet z ryby[crafted by...]
coz, kiedys duuuzo czsu spedzalem przy lowinniu ryb i nie uwazam,zeby podniesienie ceny filetow bylo dobrym pomyslem.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:43 
Cytuj  
4gp za filet to dobry pomysl, ale obawiam sie, ze nie przejdzie :sad:

Pozdrawiam :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 17:54 
Cytuj  
No coz, cos za cos. Wedkarstwo podnosi DEX ale malo kosztuje. Drwalstwo niewiele daje sily i niewiele kosztuje, za ro kosztuje lepiej dodatkowa umiejetnosc, ktora jest drwalowi do zarabiania godziwego potrzebna (nie powiem jaka, to juz wasza kwestia). Z tej umiejetnosci tez niewiele statow jest, ale w polaczeniu z drwalstwem mozna juz dobrze zarobic. Cos za cos. Lowisz - masz dexa, scinasz drzewa - masz kase. Wasz wybor.
Nikt nigdy nie mowil, ze kazdy zawod ma byc tak samo oplacalny.

X.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:09 
Cytuj  
Cytuj:
Cos za cos. Lowisz - masz dexa, scinasz drzewa - masz kase. Wasz wybor.


Trzeba bylo to powiedziec na poczatku swiata, jak tworzylem postac, bo na dex mi nie zalezy. Mam mala nadzieje ze uda mi sie jeszcze przebranzowic :grin:

Pozdrawiam :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:19 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-13 18:54, Xanth napisał:
No coz, cos za cos. Wedkarstwo podnosi DEX ale malo kosztuje. Drwalstwo niewiele daje sily i niewiele kosztuje, za ro kosztuje lepiej dodatkowa umiejetnosc, ktora jest drwalowi do zarabiania godziwego potrzebna (nie powiem jaka, to juz wasza kwestia). Z tej umiejetnosci tez niewiele statow jest, ale w polaczeniu z drwalstwem mozna juz dobrze zarobic. Cos za cos. Lowisz - masz dexa, scinasz drzewa - masz kase. Wasz wybor.
Nikt nigdy nie mowil, ze kazdy zawod ma byc tak samo oplacalny.

X.


hmmm... no tak cos w tym jest. Ale... nie zauwazyles ze gdzie nie spojzysz ktos rabie drewno? Ide sobie przez papue a tam drwal na drwalu. Sytuacja troszke lepsza w Delucji ale tez jest ich sporo. Nie znam sie na drwalstwie ale jezeli to prawda ze w 10 min. mozna zarobic 2k albo chociaz 1k to jest to przegiecie. Ja wiem ze bedzie mozna lowic z siecia ale trzeba miec zdaje sie 80 fishingu przy czym nalezy pamietac ze w morzu nie plywaja tylko ryby :smile: a takiego drwala co zabije? Elemental drewna? Poza tym to 80% trzeba zrobic a latwe to nie jest zwlaszcza ze po zgonie staty ostro spadaja. od 4 dni robie 2% fishingu (62-64). Jezeli w godzine zarabiam 6 razy mniej to... no nie jest to najlepsze. Ja wiem ze dex leci dosyc szybko ale wojownicy raczej kopia a nie lowia (sila) na walce dex tez ladnie idzie. jestem magiem i swoje 30 dexa chetnie odstapie za 5 inteligencji. :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 18
Dołączył(a): 30.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:21 
Cytuj  
Własnie, drwali sie tyle namnozylo...ale sa miejsca gdzie ich niema wogule (pewnie sie boja:)), rybki sie lowi dla statow...a ten kto mowi ze w 10 min 2k sie zarabia ma bardzo bujna wyobraznie bo 2k sie zarabia w 2 godzinyki(moze jestescie szybsi odemnie, ale to mniej wiecej srednia) a co do podniesienia cen za rybki to srednio dobry pomysl...
_____________________________________________
I to by bylo na tyle...

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:28 
Cytuj  
To na drwalstwie można zarobić ??? qrcze ale skopałem... powinienem być milionerem :smile: PLzzzz powiedzcie dokładnie jak sie robi te 2k w 10 min ! PLzzzzzzzzz!!!


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 18:30 
Cytuj  
QWE musze sie zdziwisz ale nie lowie rybek dla statow. Robie to dla kasy. moja propozycja odnosnie dexa i inteligencji dalej aktualna :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 93
Dołączył(a): 5.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 19:46 
Cytuj  
W Papui az tak duzo nie ma drwali :smile: Miejsca jest troche ale w rejonach gdzie mozna spotkac czarodzieji :wink: Drewna wolnego jest duzo w papui (cala masa drzew).. Mozna by w Occlo jeszcze ale tsha by miec lame i chodzic przez miszczow telekinezy


_________________
Jak masz czym, to się szczyć, ja chcę tylko godnie żyć, tak powinno być, to wystarczy mi. Licz się z tym.. Na przetrwanie przyszłych, lepszych, czy też gorszych dni. (c) by Peper/Mor W.A. - "Pożyjemy, Zobaczymy"


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 21:59 
Cytuj  
tak na prawde to prawdziwych Drwali jest malo, raczej rabia ludzie roznych zawodow w poszukiwaniu latwego zarobku, nawet prezesa gildii rzenmiosla w swym wyjsciowym mundurze mozna spotkac, przebierajcie sie chociaz lekko jak lapiecie sie za siekiere, fajniej to wyglada. no jeszcze jeden fakt to to ze samym rabanie nie zarabiasz, trzeba to drewno jeszcze jakos przerobic, a 2k w 10 min to jest makabryczna bzdura, w praktyce to od lowienia rybek jest moze troszke (nie za duzo) bardziej oplacalne, za to mniej przyszlosciowe.
pr

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2002, 22:36 
Cytuj  
Kto wam naopowiadal takich pier.ul ze 2k w 10 minut?jakby tak bylo to ja bym sie tazal w zlocie!najpierw sprawdzcie plotki a pozniej sie wypowiadajcie!


_________________
Peace and love :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:43 
Cytuj  
Zeby bylo jasne.

1 drzewo scinamy ok 20-30 sek. Z drzewa mamy 50 klod, jedna kloda kosztuje 1 gp. Czyli srednio na pol minuty mamy 50gp. Jakies jeszcze pytania? :razz:

X.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 00:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-14 01:43, Xanth napisał:
1 drzewo scinamy ok 20-30 sek. Z drzewa mamy 50 klod, jedna kloda kosztuje 1 gp. Czyli srednio na pol minuty mamy 50gp. Jakies jeszcze pytania? :razz:

w 10 minutach jest 20pol minut :grin:. 20x50 daje 1000


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 10:02 
Cytuj  
taa, tylko ze:
1)ciekawe kto te klody od nas kupi.
2)troche to wszystko wazy, duuuzo wiecej od rybek
3)no i jak ktos jest taki maniak ze haruje non stop to ja zazdroszcze przeciez to jest makabrycznie nuuuudne.
pr


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 10:06 
Cytuj  
acha i jeszcze jedno
w 10 min musisz obrobic 20 drzewek, co sie jeszcze da znalezc, ale one nie wystepuja w takiej gestosci jak tereny rybolowcze. a do tych co sie nabijaja z "zywiolakow drewna" to jak szukasz tych 120 drzewek (1h) to w lesie tez latwo dostac od roznych milusinskich w leb i nie wystarczy odejsc od brzegu.
pr


Posty: 9
Dołączył(a): 9.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 11:02 
Cytuj  
Heh,. owszem latam z toporkiem bo to moj glowny zawod. No dobra, nie glowny, ale bez rabania nie moge glownego rozwijac. A na Drwalstwie przy 70% na DZ w jednym z miejsc gdzie bylo blisko z lasu do skupu dalo sie wyciagnac okolo 4k na godzine, dzis kowal robi wiecej. A Drwal na kazde 1Kgp musi sobie nowy toporek sprezentowac, a toporki chyba sie niszcza nieco szybciej od wedek, jesli wedki w ogole sie niszcza. Taka ciupaga wtyrzymuje 1000 klod. Dobry drwal kasuje przynajmniej cztery toporki na dobe. Ja w porywach kasuje do dziesieciu a bogaty wcale nie jestm. Inna sprawa, ze nie robie popularnych desek, tylko bardziej skomplikowane rzeczy, by reprezentowac soba jakis poziom, a kasa sama przychodzi do lepiej wyksztalconych. :smile:
A z oplacalnych zawodow to calkiem niezle oplacalnym wydaje sie... gornik. Kopie rozne rudy, moze sprzedawac je kowalom czy nawet vendorkom, z czego ma calkiem ladne pieniadze. Do tego czasem moze wykopac regi dla alchemikow/magow, a one pieknie schodza na aukcji... Zyc nie umierac... :smile:


_________________
Calmkeeper, alone in duty am I...
Xun Vixx

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2002, 11:17 
Cytuj  
Jasli chodzi o Drwalstwo to w Ocllo jest od cholery drzewek i lamu wcale nie trzeba:
wystarczy toporek, pila i konto w banku:
1. Scinamiy dwa drzewka.
2. Robimy z klod deski ( waza duuuuuuzo mniej)
3. Po zebraniu jakiego 1ooo desek idziemy do banku i zostawiamy.
4. Powtarzamy 1,2,3,1,2,3.... az nam sie znudzi
5. Teleportami do delucji.
6. I nosimy teraz deseczki (po tyle ile mozemy uniesc) do stolaza i 2gp zadeseczke :smile:)))

Zarobic mozna i to duzo ale jest chooolernie nudne wiec nie robmie ;P


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.