mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 09:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
Najwieksza mam zawsze przyjemnosc jak si edostane do close beta z wklejania skrenow i opowiadania wszystkim co i jak, siedziec na becie dla expienia zeby potem po premierze powtarzac to samo jest malo ciekawe.
Strach ze cie ktos dopadnie to tez kiepski pomysl, zreszta nie to nie, na youtube i na forach int jest juz tego sporo.

Link? Ja widzialem tam narazie tylko filmiki z roznych oficjalnych prezentacji gry na targach itp


_________________
Vercin

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 10:56 
Cytuj  
ty no jest roznica pomiedzy reportowaniem buga z bety na public forum a wpisaniem cyferki miedzy 1 a 10.


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 12:10 
Cytuj  
Wkleje wam to co wyczytalem na innym forum , pisze to osoba ktora podobno dostala sie do bety, cytuje :

"Tak. Stało się … pierwsze emocje opadły a ja zamiast grac siedzę w pracy Smutny …

By cokolwiek napisać są dwa, „ale” a nawet trzy …

Po pierwsze i może najważniejsze … nie jestem fanem serii gier warhammer.
Ostatnie moje zetkniecie się z ta seria miało dawno dawno temu jak przyglądałem się grze znajomych bawiących się figurkami na tekturowej planszy,
tak wiec wybaczcie mi jeżeli nie będę umiał odpowiedzieć na jakieś pytanie związane z konkretna jednostka, skillem lub historia wpleciona w scenariusz.

Po drugie jak dobrze zauważył Wolf Panzer po zapoznaniu się z informacjami umieszczonymi w NDA (czekając aż ściągnie się patch 0.0xxx)
nie mogę umieszczać screenow, filmów, ani tym bardziej wypowiadać się o tym, co widziałem w becie tu też ze ją posiadam Uśmiech ale … nie każdy przecież czyta cały regulamin Język
tak wiec ze jestem tu nowy i nie znam nikogo postanowiłem ze wszystkie materiały typu screeny i filmy z frapsa będę wysyłał jednej osobie z forum ( admin ? )
a on droga zaufana roześle dalej ludzikom którzy nie strzelają z uszka Uśmiech i się znają nawzajem Uśmiech ( nie jest to w żaden sposób dyskryminacja a jedynie stosowanie się do NDA powiedzmy Uśmiech)

Po trzecie grałem tylko godzinę, kilka minut po 3 w nocy wiec wybaczcie mi że opisze teraz chaotycznie to, co zapamiętałem a jutro jak wrócę do domu opisze dokładniej.

Ale koniec już off`topa i przechodzimy do sedna …

W menu powitał mnie wydzierający się ork w niskiej rozdzielczości, login pass i przechodzimy do ekranu wyboru rasy oraz klasy postaci.
Są dwie rasy orc i dwarf? ( podobny do tych z wow ), wybrałem orca z tarcza (nie można pobawić się wyglądem swego wybrańca ).
Nie ma tez wyboru serwera tak wiec w ciągu dnia musi być niezły hardcore no ale dalej …
Gra się ładuje chwile i jest …

Zaczynamy w jaskini grafika prezentuje się ładnie, ale o niej później … system poruszania się, kamer, jak i ruchów oraz zarządzania
postacią typu inventory, character, skill, są bardzo podobne do tego z wow `a.
Wszystko podobnie wygląda ( zobaczycie na screenach Uśmiech ).
Zagadujemy orca akceptujemy q i ruszamy na poszukiwania naszej pierwszej ofiary. I tu znowu podobnie jak w wow mamy na początku 3 skille,
którymi uśmiercamy naszych przeciwników i zbieramy to co z nich wypadło. Fartem trafiła mi się porządna siekiera 1h wiec od razu zmiana i ciachało się lepiej Uśmiech.
Wygląd itemow jak i całego wyposażenia tez jest ładnie dopracowany każda rzecz się rożni i wygląda ładnie.(już widzę te epixy może być naprawdę milo Uśmiech).
Oczywiście słowo ładne to rzecz gustu. Kiedy już skończymy q wracamy dostajemy nagrodę i kolejnego q ( standardowo na tych samych zasadach co w wow).
Level 2 wchodzi błyskawicznie do levelu numer trzy trzeba się już troszkę namęczyć.
Ale nie przyszedłem tutaj by kręcić lvl na q tylko iść pozamiatać w pvp tutaj chyba rvr ? nie można się duelowac … wiec wyruszyłem na zwiedzanie a raczej szukanie krainy przeznaczonej do tych walk.
Daleko nie wyszedłem wyskoczył blue screen i po ptokach … po trzeciej takiej akcji poszedłem spać.

Teraz sprawa grafiki … hmmm ja wiem ze to jest beta, ja wiem ze to jest jeszcze wszystko niedopracowane, ja wiem ze są rożne bledy ( blue screen i restart kompa )
ja to wszystko rozumiem ale …
Gra się uruchomiła w standardowych ustawieniach bez jakichś wodotrysków a i obraz nie był wcale taki krystaliczny i dokładny …
a gra miała tendencje do przycinania się zacinania itp …
Nie wiem czy to już pora wymienić komputer …
tak czy inaczej oczywiście grac się da, ale byłem rozpieszczony ze w wow w max detalach na 1280 w rajdzie 25 osobowym fps nie spadała mi poniżej 50 klatek a tu …
no nic to tyle na początek mojego marudzenia i wielokrotnego, ale …
pozdrawiam i wracam do pracy jezeli macie wy jakies ale ... Uśmiech
piszcie z chęcią odpowiem jak tylko będę mógł "

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 12:13 
Cytuj  
Podanie cyferki od 1-10 przez jakiegos uzytkownika nic nie mowi o grze, kadzy ma inny gust. Zebysmy sie czegos dowiedzieli, jednak pare zdan ktos musialby napisac. Niestety jakos wszyscy sa strachliwi. Niedlugo zaczna sie pojawiac pewnie na necie jakies wieksze wypowiedzi, trzeba czekac. Wiekszosc naszych rodakow, nie mowie konkretnie o tym forum, po dostaniu sie do bety postanawia nolifowac i zrobic jak najwyzszy level, zamiast napisac male recki czy nawet reportowac bugi. Takie zjawisko mozna bylo zaobserwowac przy becie Lotro, gdzie ludzie chwalili sie, ze dobili w becie do 50.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 12:24 
Cytuj  
Koles ma nastepujacy sprzet :

Intel 1.8 core 2 duo / 3gb ramu / 2x7950gt sli mode / raptor 74gb / windows xp sp2


Posty: 47
Dołączył(a): 21.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 12:32 
Cytuj  
Ku przestrodze, z ostatniego Heralda WAR:

And the Body Count Continues to Grow
By: Richard Duffek
24 Jul 2007 10:21:32 EST

Yesterday we removed several more people from the Beta for NDA violations. I've said it before and I'll say it again, however secure you THINK the location you're spilling your guts about Beta is, trust me, it isn't. There's always someone there who will turn you in for the slightest chance of getting into beta. And you know, from our point of view, that's a great thing. Our numbers stay the same, one out, one in.

So if you get into the Beta, please keep in mind, it's not only us that is out there scouring the web for NDA violations, it's everyone else who isn't in as well.

Hehe niezle. Znajdzcie kogos kto zlamal NDA i zalapiecie sie na Bete :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 14:04 
Cytuj  
angella napisał(a):
Ku przestrodze, z ostatniego Heralda WAR:

And the Body Count Continues to Grow
By: Richard Duffek
24 Jul 2007 10:21:32 EST

Yesterday we removed several more people from the Beta for NDA violations. I've said it before and I'll say it again, however secure you THINK the location you're spilling your guts about Beta is, trust me, it isn't. There's always someone there who will turn you in for the slightest chance of getting into beta. And you know, from our point of view, that's a great thing. Our numbers stay the same, one out, one in.

So if you get into the Beta, please keep in mind, it's not only us that is out there scouring the web for NDA violations, it's everyone else who isn't in as well.

Hehe niezle. Znajdzcie kogos kto zlamal NDA i zalapiecie sie na Bete :wink:


Dobre, dobre, takie swojskie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 18:03 
Cytuj  
dlaczego swojskie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 19:48 
Cytuj  
Bo Polak Polakowi zawsze dopierdoli.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 19:48 
Cytuj  
TVP w domu nie masz?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 19:49 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
dlaczego swojskie?

Pewnie dla niego sa swojskie i naturalne.
Szperam co jakis czas w necie i ciezko znalezc cos z betki. Moze gra jest tak dobra, ze nikomu sie nie chce pisac. hehe Jak ktos znajdzie cos znaczacego to niech sie podzieli.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:13 
Cytuj  
Trafilem na taki filmik:Link Przypomina to mocno wow, co jest na plus. Ladna naimacja postaci, dosc dynamiczna walka. Ciezko cos wiecej powiedziec, bo trzeba by zobaczyc efekty odpalenia paru skili naraz i najlepiej w pvp.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Przypomina to mocno wow, co jest na plus. .


Pamietam, jak jeszcze nie dawno przy LOTRO termin "klon WoWa" uznawano za minus tej gry :)
Osobiscie uwazam to za duzy minus, bo jak kogos WoW znudzil to i Warhammer znudzi jeszcze szybciej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lip 2007, 18:44 
Cytuj  
Chodzi tylko o gameplay. To, ze mnie nudzil endgame content w wow, nie oznacza, ze nie zauwazam dobrych rozwiazan w tej grze. Dynamika walk pvp,animacje etc. byly zrobione swietnie. Mam nadzieje, ze content who bedzie zupelnie inny.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:01 
Cytuj  
Co tak ucichlo wszystko?
Az tak dobrze sie gra, ze nie macie czasu na napisanie kilku zdan? :)


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:05 
Cytuj  
Chyba ze ktos znudzil sie i nie moze juz patrzec na bete Warhammera, to jest tak apaskudna gra, podobna do WoW-a itd, jak cos to kupie lub zamienie sie na tabula rasa :)

A tak na serio to piszcie cos jak sie gra na becie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 16:54 
Cytuj  
naszym betatesterom WHO sie juz po kilku dniach znudzil, wiec pewnie nie maja o czym pisac :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 18:07 
Cytuj  
roball napisał(a):
Ta, juz pedze ci pisac beta report zeby konto stracic. ":)"


no tak, juz oni myslisz beda wiedziec ze postac BziuBziu w grze to roball na forum :)
Jak byla beta WoWa to fora pekaly od wiadomosci i zachwytow, a tu cisza.. hm hm

macie tu pare filmikow z tej niby zakazanej bety :)

http://pl.youtube.com/user/thestarheart

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 1 sie 2007, 19:33 
Cytuj  
To chyba raczej nie sa filmiki z bety


_________________
Vercin

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 sie 2007, 07:23 
Cytuj  
z filmow, screenow wyglada to jak wow dla ubogich. ciekawe jak to pvp :-/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.