mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 cze 2007, 16:06 
Cytuj  
Jeszcze jej nie ma, ale niedługo będzie :) Mam już wszystkie zwoje potrzebne na początek, muszę mieć jeszcze tylko kilka milionów i spotkać swojego GM, żeby przyjął od razu gildie do nacji. Jak ktoś ma jakąś niepotrzebną kasę to do mnie :)


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 22 sie 2007, 10:00 przez Arvena, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 23
Dołączył(a): 10.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 08:35 
Cytuj  
dobra, ja tez chce sie dolaczyc do tej gildii, moge ci dac troche kasy :D

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 lip 2007, 16:27 
Cytuj  
Problem z gildią :( a dokładniej z nacją :(
Nie możemy podłączyć gildii do wybranej nacji, ponieważ jest pełna. Ta nacja to Angels of V... ich drugą nacją jest Angels of Trofast o tym samym godle. Niestety też pełne :( Zrobimy więc swoją nację: Angels of Polska, z takim samym godłem i wytarguję żeby móc latać do Trofast Duo i innych miast. Narazie potrzebuję koło 30 mil. więc nacja trochę się opóźni. Ale na razie zapraszam do Trofast Duo.


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 07:54 
Cytuj  
aby miec nacje musisz miec miaso :( kosztami miasta sie nie przejmuj bo narazie sa inne zmartwienia. caly swiat jest podzielony na mniejsze strefy i wszystkie taki strefy maja wyznaczona maxymalna ilosc miast. na 99% wszystko jest zajete wiec po to robi sie oblezenia aby przejac miasto i/lub uzyskac miejsce na swoje. i to jest najtrudniejsze, bo aby podbic miasto musisz miec kase i duzo ludzi (dobrych pk). koszty: zwoj na bana w zaleznosci jaki miasto chcesz podbic, r1 - 1 mill, r2 - 2 mill itd, kupno machin oblezniczych - nie wiem ile i zapewne jeszcze inne wydatki na sprzet oblezniczy. moze troche ponad 10 mill wyjdzie. potem z miastem mozna zakladac nacje. na poczatek musisz wydac 1.5 mill na drzewko, cen budynkow/scian nie znam ale jak ktos sprzedaje miasto to za ok 100 mill wiec zapewne budynki sporo kosztuja :( pozatym jeszcze trzeba je oplacac co tydzien. osobiscie zaczne sie rozgladac za miastam kiedy uzbieram 100 mill i zrobie gildie o populacji przynajmniej 200 ludzi. ale i tak powodzenia zycze, bo ostatni polak mial miasto jakies 2-3 lata temu

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 lip 2007, 15:05 
Cytuj  
Dzięki za rady Vaseroth :)
narazie mam początkowe zwoje, drzewko, runmastera, bankiera, jego domek, mury, shrine, spire itp. i zbieram kasę. powoli,powoli i jakoś idzie. a miast na Braialli nie ma tak dużo :) Na razie mam taki plan: zbierać kasę i w międzyczasie inną postacią założyć gildie. przyjmować do niej ludzi i zapewnić sojuszników oraz miasta do których będzie można latać, by potrenować i kupić sprzęt. Jak liczba ludzi w gildii będzie wystarczająca, gildia powstanie. Na razie gadałam z Indianą i Tomtempem(mistrzowie gildii) i zgodzili się, że jeżeli zrobię gildie zostaną sojusznikami i pozwolą teleportować się do Forrest Gold i Trofast Duo.
Masz pozdrowienia od Lady Awy :) To moja siostra :)

Jeszcze jedno, jak pisałeś na 99% wszystkie miejsca są zajęte, ale zawsze istnieje ten 1% możliwości :)

I jeszcze jedno :) piszesz,że ostatni polak miał miasto 2-3 lata temu :) W Deus Vult na Braialli jednym z GM jest polak- Furiat :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 16:34 
Cytuj  
NAJNOWSZE WIEŚCI:
Gildia ruszyła!!! Mamy gildie,ale miasta jeszcze nie :( Ale już niedługo :) Gildia nazywa się Angels of Polska (nawiązanie do "Angels of Trofast" i "Angels of Venegance") i narazie załatwiam sojusze i farmuje.
O dalszych krokach poinfornuję :)
Pozdro


_________________
Obrazek


Posty: 23
Dołączył(a): 10.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 19:59 
Cytuj  
Hej, to jak bedziesz mogla to dolacz tam mojego vampa, ktorym teraz gram, nick- xZielx

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 lip 2007, 21:12 
Cytuj  
hmm to ja tez bym chciał sie zapisac jak sie da mam rengera na 10 lvl narzie tylko :/ ale bedzie lepiej ziel pozdro jeszcze cie pomencze czasem :P


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 11:00 
Cytuj  
AKTUALNE WIEŚCI:
Miałam robić wczoraj miasto ale nie wypaliło przez lagi :( Jak się uda to już jutro zobaczymy nasze polskie tree :)
Rangi w naszej gildii:
1. Recruit-niewiadomo jakiego pochodzenia
2. Footman-zagraniczni kolesie :)
3. Corporal-polacy
4.Sergeant-polacy,którzy wkładają w miasto kasę i mają szansę stać się GM
5. Lieutenant-Guild Master-narazie tylko ja :)

Dla noobów:aby sprawdzić kto jest online należy wcisnąć W :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 09:47 
Cytuj  
AKTUALNOŚCI:
Na miasto nie ma miejsca, więc będziemy banować. Potrzeba:
10mil na wynajęcie pełnej grupy najemników
10mil na maszyny oblężnicze
10mil na zwój bana
To przybliżone kwoty. Jak się uda zebrać kasę to wojna za około 2 tyg.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 17:14 
Cytuj  
Robiłem formata więc nie mam klienta, ale zaraz zacznę ściągać. Więc jeśli przyjmiecie mnie do gildi to pomogę w walce moim 20 lvlowym warlockiem.


Oto moje statsy:

Strenght- 100

Dexterity- 14

Constitution- 61

Intelligence- 52

Spirit- 50

Build zrobiłem taki że używam magi i miecza :p

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 26 lip 2007, 20:09 
Cytuj  
daj mi znac na gg to ci pomoge w lvlu ps mamy 3 nowych graczy chetnych do pomocy posilki ktore obiecalem z helbreatha moze jeszcze kogos skombinuje oni tez kogos chca wciongnonc wiec powinno byc dobrze


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 lip 2007, 21:49 
Cytuj  
prosilbym graczy ktorych sprowadzilem o wypowiedz w tym temacie zeby wiadamo bylo ilu nas jest i czy kogos znajdziecie


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 11:21 
Cytuj  
DO KOLESIA :) :
wojna dopiero za około 2 tygodnie, więc do tego czasu napewno podlevelujesz warlocka :) Najpierw musimy zdobyć kupę kasy, więc farmować, farmować, farmować :)
DO UFOLA:
Dzięki za posiłki :) zobaczymy czy gra nie znudzi im się zanim nadejdzie wojna


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2007, 16:44 
Cytuj  
Przypomniało mi sie że jutro wyjeżdżam a wracam dopiero 15 sierpnia więc chyba odpadam z bitwy o miasto.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 15:29 
Cytuj  
Jako,że do gry sprowadził mnie Ufol od razu wypowiadam się w tym temacie.Chętnie wstąpię do gildii. Tymczasowo jestem z Ufolem u Furiata ;)
Mam 21 lvl w nazwa postaci: Oberst Rihie-Minotaur Barbarian
PS 3 Moich kumpli szkoli się na nooblandzie ;)


_________________
Fail.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 18:58 
Cytuj  
Na prośbę jednego z moich kumpli zamieszczam dane:
Nitrox Swordmaster-Elf Nekromanta 22 LVL
Teraz muszę czekać na resztę kolegów, których zwerbowałem :)


_________________
Fail.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 7.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:18 
Cytuj  
Oberst napisał(a):
Nitrox Swordmaster-Elf Nekromanta 22 LVL


Bardzo twórczy nick... na przyszłość opcja EDIT.

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 19:51 
Cytuj  
Nie dałem edit gdyż to nowe podanie jest ;) Tylko,że kolega kazał mi przekazać :D


_________________
Fail.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lip 2007, 22:07 
Cytuj  
hmm a ja powiem szczerz mam pytanie ktore zadal mi furiat podczas jednej z dzisiejszych rozmow "jak wam ustala czas na 6 rano to ciekawe co zrobicie" i niestety żadko kto bedzie ja o ile niebede w pracy moge byc o kazdej porze no i oczywiscie jak u laski niebede tak wienc Aven moze jednak przejdziemy sie u poszukamy jakiegos miejsca jeszcze raz??


_________________
A poco mi opis??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.