mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 15 sie 2007, 22:05 
Cytuj  
A ja sobie przetestuję ;P.
@Koleś
Wygeneruj sobie drugi klucz

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 22:35 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale desperacja ze strony producenta, pierw abo, potem platny sam klient, teraz f2p, co pozniej ? Beda doplacac za granie w tego crapa ? :lol:


Jak sądzisz czemu mieliby być zdesperowani? Z powodu braku kasy? W takim razie na pewno nie rezygnowali by z abo oraz płatnego klienta, bo nie było by nawet hajsu na utrzymywanie serwerów. Skoro im się przelewa to udostępniają grę za free i być może wydadzą nowy produkt lub większą uwagę poświęcą innemu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 22:55 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ale desperacja ze strony producenta, pierw abo, potem platny sam klient, teraz f2p, co pozniej ? Beda doplacac za granie w tego crapa ? :lol:


Jak sądzisz czemu mieliby być zdesperowani? Z powodu braku kasy? W takim razie na pewno nie rezygnowali by z abo oraz płatnego klienta, bo nie było by nawet hajsu na utrzymywanie serwerów. Skoro im się przelewa to udostępniają grę za free i być może wydadzą nowy produkt lub większą uwagę poświęcą innemu.


Blizzowi tez sie przelewa a mimo to abo ciagle jest, dziwne nie ?


_________________
@polygamia

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 08:23 
Cytuj  
Cóż World of Warcraft jest grą, która z pewnością przynosi blizzowi ogromne zyski. Wystarczy spojrzeć choćby na stronę xfire, żeby dostrzec WoW'a na pierwszym miejscu w top10. Tą pozycję utrzymuje już od kilku miesięcy, więc na pewno gra ma rzeszę fanów. Blizzard ma tylko jedną grę, za którą każe sobie płacić miesięczne abonamenty, a Codemasters mają ich więcej, więc chyba mogli sobie pozwolić na zniesienie abo w jednej z nich.


_________________
Obrazek

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 11:04 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
Atherius napisał(a):
Ale desperacja ze strony producenta, pierw abo, potem platny sam klient, teraz f2p, co pozniej ? Beda doplacac za granie w tego crapa ? :lol:


Jak sądzisz czemu mieliby być zdesperowani? Z powodu braku kasy? W takim razie na pewno nie rezygnowali by z abo oraz płatnego klienta, bo nie było by nawet hajsu na utrzymywanie serwerów. Skoro im się przelewa to udostępniają grę za free i być może wydadzą nowy produkt lub większą uwagę poświęcą innemu.
Poucz sie ekonomii zrozumiesz ze kolesie robia cos w stylu - topiacy brzytwy sie lapie ;p. i chca jakies tam grosze dobic z premium items czy co tam jest ;p

**

Posty: 368
Dołączył(a): 6.06.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 12:32 
Cytuj  
premium items shopy są nawet w płatnych grach.. ja się w interesy codemasters nie wtrącam ;p, gra stała się płatnym "crapem" jak to ktoś określił. Czy teraz wszystkie gry które staną się płatne tak będziemy nazywać? Silkroad przecież jest jedną z najpopularniejszych darmowych gier mmo. Co do Archlorda - nie wiem, nie grałem w niego, widziałem jedynie filmiki z gry i screenshoty i jakoś mnie nie zachęciło, ale na ich podstawie nie jestem w stanie określić grywalności. No cóż może i moja strata, ale nie zagram w to :roll:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 13:17 
Cytuj  
Swietny pomysl zeby porownywac WoW-a z Archlord, takie gry jak Archlord sa na calym swiecie z shopem i nikt nie placi za takie crapy abonamentu czy za keya, jak pojawia sie cos na rynku konkretnego to maja abonament, jesli ilosc graczy spada odrazu robia shop, standartowe zagranie by wycisnac jakis grosz z umierajacej gry lub z gry nastawiona na mala ilosc graczy, takie masowe produkcje sa w azji gdzie na rynku maja ~30 grywalnych gier z shopami.
Codemaster zamiast kupowac licencje na kolejnego takiego crapa mogl postarac sie troszke wiecej i wziasc cos konkretnego w co graja miliony w azji, ale oni wola wciskac takie kufno jak RF Online czy Archlord bo w to nawet w maniakalne koreance nie grali.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 16:40 
Cytuj  
codi89 napisał(a):
Cóż World of Warcraft jest grą, która z pewnością przynosi blizzowi ogromne zyski. Wystarczy spojrzeć choćby na stronę xfire, żeby dostrzec WoW'a na pierwszym miejscu w top10. Tą pozycję utrzymuje już od kilku miesięcy, więc na pewno gra ma rzeszę fanów. Blizzard ma tylko jedną grę, za którą każe sobie płacić miesięczne abonamenty, a Codemasters mają ich więcej, więc chyba mogli sobie pozwolić na zniesienie abo w jednej z nich.


Tylko, ze wow ma wiecej abonentow niz te wszystki smieszne gry razem wziete od codemasters. ;]


_________________
@polygamia

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 19:16 
Cytuj  
A co to kogo interesuje ? podnieciles sie tym czy co ? Niech ma i życz im wszystkiego najlepszego ale prosze nie podniecaj sie tak bo na prawde nie ma czym :>


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 20:32 
Cytuj  
Jak to nie ma czym, Archlord jest za FREE !! :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 21:11 
Cytuj  
ExDeaTh napisał(a):
A co to kogo interesuje ? podnieciles sie tym czy co ? Niech ma i życz im wszystkiego najlepszego ale prosze nie podniecaj sie tak bo na prawde nie ma czym :>


Chyba zal dupe sciska, ze musisz grac w tego darmowego syfa... :]

ps. podniecilem cie strasznie


_________________
@polygamia

*

Posty: 100
Dołączył(a): 26.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 21:18 
Cytuj  
haha nie nie sciska , wyobraz sobie :)

Teraz juz wiem skad ty tyle postów nabiles :D bo jak Ty w kazdym temacie bierzesz udział i piszesz do kazdej gry

" gniot , bo ja kocham WoW , jestem dzieckiem WoW'a i mam neo 1 mbit za 29 zl miesiecznie [ hihi na komunie od rodziców :)] "

to ja sie nie dziwie , skoncz sie wypowiadać bo nikogo to nie interesuje co Ty piszesz , co to do cholery kogo interesuje ze WoW , WoW i jeszcze raz Wow ... w temacie Archlorda ?


_________________
http://www.archlord.com.pl - Polska strona o Archlordzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 23:21 
Cytuj  
ExDeaTh napisał(a):
haha nie nie sciska , wyobraz sobie :)

Teraz juz wiem skad ty tyle postów nabiles :D bo jak Ty w kazdym temacie bierzesz udział i piszesz do kazdej gry

" gniot , bo ja kocham WoW , jestem dzieckiem WoW'a i mam neo 1 mbit za 29 zl miesiecznie [ hihi na komunie od rodziców :)] "

to ja sie nie dziwie , skoncz sie wypowiadać bo nikogo to nie interesuje co Ty piszesz , co to do cholery kogo interesuje ze WoW , WoW i jeszcze raz Wow ... w temacie Archlorda ?


Tak, bo nie mozesz zrozumiec, ze arcylordi to koreanski, niczym nie wyrozniajacy sie gniot jakich wiele, moze czas zdjac klapki z oczu. Wow'a podalem dla przykladu, nie gram w niego obecnie i juz nie pamietam kiedys ostatnio to czynilem. ;]
Wiem, ze trudno to zrozumiec, ale widocznie wyznajesz zasade - lepiej grac w cokolwiek niz nic, ja bym wolal ten czas przeznaczyc na spanie a w tego (s)hit'a to nie chcialbym nawet grac za kare. ;]
Podac chusteczki ? :]


_________________
@polygamia

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2007, 23:44 
Cytuj  
to nie graj, miast ogłaszać swoje zamiary wszem i wobec


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2007, 00:01 
Cytuj  
To moze na jakis urlop was wyslac, co? Bo widze te upaly sie daly we znaki.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 19.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 17:50 
Cytuj  
mam pytanie ..mógby napisać mi ktoś jakie sąklasy itp. ? czy np: jak wybiore orka to ma większą siłe a jak elfa to jest sprytniejszy ma silniejsze mgie czy coś takiego ? :roll:


_________________
Obrazek
http://s5.gladiatus.pl/game/c.php?uid=55345 <-wchodzić^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2007, 18:32 
Cytuj  
Prawdus napisał(a):
mam pytanie ..mógby napisać mi ktoś jakie sąklasy itp. ? czy np: jak wybiore orka to ma większą siłe a jak elfa to jest sprytniejszy ma silniejsze mgie czy coś takiego ? :roll:

http://www.archlordgame.com/classes.php ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2007, 09:51 
Cytuj  
Poszukuje jakiejs polskiej GILDI ...

Jak cos to PM


_________________
Obrazek

Obrazek


Posty: 12
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 sie 2007, 14:21 
Cytuj  
jak w tej grze wyglada pvp? nie chodzi mi o 1vs1 choc jak ktos ma jakies uwagi to bardzo prosze. Jakies druzynowe walki, najazdy, podboje itp ?

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2007, 00:12 
Cytuj  
gildia może przejąć pod kontrolę jedno z 3 (4?) miast i nałożyć podatek (bije sie na tym grubą kasę)
w dobywaniu zamku może brać udział do 6 gildii (obrona tyle samo) wraz z maszynami oblężniczymi

nie wiem za bardzo jak zostaje się tytularnym archlordem

opis dobywania zamku masz na witrynie archlorda


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.