mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 02:49 
Cytuj  
Hmmm.. od czego tu zaczac. Pomine juz fakt ze west zabil moja zone podczas sparingu bo to ze jest uposledzony to kazdy chyba wie. Ale dam przyklada wspanialej odwagi owego khykhy uwaga bo powiem ten wyraz "wojownika" muhehehehehe. A wiec stoje sobie kolo skaly i spokojnie kopie rude patrze jedzie pan West. Wiedzialem ze nie dazy mnie sympatia wiec na niego poczekalem. Bylo to kolo bramy w delucji. Gdy przyjechal to mu powiedzialem iz moze sie ze mnie smiac ale nie z mojej zony bo jej tu nie ma i ze jego wyzwiska nieznacza dla mnie nic. Po tych slowach zaproponowalem mu walke jeden na jeden z tym ze bez zbroi (on mogl miec katane i tarcze) gdyz ja sam takowej nie posiadalem przy sobie. Na co wspanialy West powiedzial "nie". Khykhy wielki wojownik przestraszyl sie kowala????Hyhy . Pomyslalem sobie no nic jego wybor. Kopie sobie dalej patrze wraca west i wyskakuje do mnie z tekstem "Poporsze o piniadze" i zanim zdazylem wyciagnac walute to mnie zaczal atakowac :smile: Brawo panie West zarobil pan cale 300gp;) To ma byc twoj chaos??? Ja bym to nazwal kretynizmem i tchurzostwem:) Juz nie raz udowodniles jaki jestes wspanialy bijac ludzi bez zbroi i bez powodow :smile: Brawo West o wielki panie, niszczycielu swiatow, wladco i krolu hyhyhy. Tearz idz i sie pochwal swoim kolegom jak to zabiles Nyshaka khykhy No normalnie az soe poplakalem ze smiechu:) To by bylo na tyle. Ciekawi mnie jeszcze to jak dlugo taki kretyn bedzie tolerowany na ZS ? :smile:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 03:31 
Cytuj  
ee czekaj powiedziales ze mu nie dasz pieniedzy :razz:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 08:30 
Cytuj  
hmn... mister west chyba bedzie mial problem...


_________________
--
Jestem tylko nikim...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 08:48 
Cytuj  
Skonczylo sie. Mamy juz dosc zachowania tego pana w grze. Ilez mozna pouczac i ostrzegac? Jak ma w dupie co sie do niego mowi, to sie wylatuje z serwera.

X.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 09:15 
Cytuj  
Dostal banana ? :grin:

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 09:24 
Cytuj  
Xanth zaczekaj jeszcze obiecalem Nyshowi ze przyniose mu glowe Westa.
Zreszta nie tylko ja...

Dying Stars

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 09:32 
Cytuj  
Juz za pozno. Nie chcemy tego kolesia widzec na naszej maszynie, i juz. Niech sobie gra gdzie indziej. I odrazu mowie, wszelkie prosby o wybaczenie beda ignorowane. Mial nie jedna, nie dwie, a wiecej szans, z zadnej nie skorzystal.

X.

PS. Wiecej w tym temacie nie mam zamiaru sie wypowiadac.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 09:44 
Cytuj  
I ujrzałem innego potężnego anioła, zstępującego z nieba, obleczonego w obłok, i tęcza była nad jego głową, a oblicze jego było jak słońce, a nogi jego jak słupy ogniste, i w prawej ręce miał otwartą ksiege. Nogę prawą postawił na morzu, a lewą na ziemi. I zawołał donośnym głosem tak, jak ryczy lew. A kiedy zawołał, siedem grzmotów przemówiło swym głosem - West'cie banem jestes obdarzony :grin:

Szkoda ze tego nie widzieliscie, piekny widok :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 10:26 
Cytuj  
West na innej maszynie chyba nie pogra. Ze strony CL:

"Blokada 4 kont 15/04/2002 - 22:42
Konta west, aboleth i Juziek zostały zablokowane. Powodem takiej decyzji było ubliżanie ekipie serwera."

Hyhy.. pamietam jak pierwszego dnia na cl mnie zabil z tekstami o jakis aniolach smierci i zrabowal 60 zlota ^^. Chyba nawyki przeniosl na zs. ^^ Chyzby problemy z samoocena powodowaly robienie z siebie mastah? ;D Jednego pk mniej... ZS rzadzi :grin:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 11:40 
Cytuj  
Kamikadze wiadomosc dla ciebie. po pierwsze nie oszukuje bo po co mialbym to robic?? Ginac dla 300 gp??? O i jeszcze mi sie pzypomnialo khykhy Otoz nasz wojownik West wyzyl sie takze na moim koniu khykhy. Po pewnym czasie z mego ciala powstal ozywieniec i zgadnijcie co wtedy zrobil nasz bandyta??? Jak to co wzial nogi za pas i popedzil przed siebie khykhy No ten pan wkrutce chyba zostanie moim idolem khykhy

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 11:49 
Cytuj  
Xanth? Ale West i Kamikaze grają z tego samego ip więc mam nadzieję że nie zbanowałęś ich obu???

**

Posty: 370
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 12:05 
Cytuj  
Z tego co sie orientuje ban jest na konto, a nie na IP. Co do Westa z ZS i z CL to sa dwie rozne osoby (tylko charakter podobny).


_________________
Głupota nie boli głupich. Za nich inni cieprią ...


Posty: 18
Dołączył(a): 30.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:05 
Cytuj  
wiecie ...jestescie dziwni.Co? Przeszkadzaja Wam mordercy??? Niemozecie mu dorownac , to wrzucacie bana!?!Znam osobiscie Westa i wcale nie zachowuje sie nieklimatycznie a wszystko co klimatyczne nie powinno byc ZABRANIANE!!! Nie chcialbym zeby ten swiat byl oparty tylko na praworzadnych pracusiach i szlachetnych paladynach...dlaczego nie moze byc mordercow utrzymujacych sie z rabowania spokojnych ludzi?!?.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-18 15:05, QWE napisał:
wiecie ...jestescie dziwni.Co? Przeszkadzaja Wam mordercy??? Niemozecie mu dorownac , to wrzucacie bana!?!Znam osobiscie Westa i wcale nie zachowuje sie nieklimatycznie a wszystko co klimatyczne nie powinno byc ZABRANIANE!!! Nie chcialbym zeby ten swiat byl oparty tylko na praworzadnych pracusiach i szlachetnych paladynach...dlaczego nie moze byc mordercow utrzymujacych sie z rabowania spokojnych ludzi?!?.


Postaw sobie wlasny serwer i rob na nim co ci sie zywnie podoba... Morduj, rabuj i gwalc... Na zdrowie... :razz:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:18 
Cytuj  
Wiesz moim zdaniem to jest kretynstwe by banda przyglupkow psula zabawe dla innych. Nio a pozatym chcecie miec chaos chcecie byc zli to Duchy tez moga byc zle i was usmiercac i banami obdazac. Jak chaos to wszedzie. Takie jest moje zdanie. Nie mowie ze wszyscy chaosnicy sa zli. Niektorzy nawet sa inteligentni ale jak widze takiego WESTA to mi sie rzygac chce;) Po co on gra??? Dla mnie to on jest malym zagubionym palantem ktory probuje wyladowac swoje niepowodzenia zyciowe w UO.

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:33 
Cytuj  
UO jak zycie sa dobrzy sa i zli. Ale faktem jest ze tu mozna poograniczac negatywy. W zyciu to tylko zostaje albo nogi za pas albo ....
Ja bym mu bana nie dawal, conajwyzej bym mu statystyki i skille obnizyl :grin:.
Ale choas jest potrzebny w zyciu jak i w UO inaczej grozi nam stagnacja :smile:.
Wiec prosze wszystkich zlych aby nie powtorzyli bledu Westa bo bez was bedzie nudniej i mniej ciekawie :grin:.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-18 15:41 ]</font>

*

Posty: 64
Dołączył(a): 24.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:40 
Cytuj  
Tu chodzi o to ze West pod przykrywka bandyctwa nazwijmy to po imienu zrobil najnormalniejsze PK i myslal ze jak powie oddwaj pieniadze to mu sie upiecze. Z tego co wiem to takie zachowanie jest niedozwolone na ZS a bandyci sa i pewnie beda :grin:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:44 
Cytuj  
Ta staty obnizyc np sile do 20. To zda egzamin :smile:


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:48 
Cytuj  
Zapytalem grzecznie ciebie rzebys oddal swoje pieniadze a ty mi odoowiedziales ze nieddasz to musialem urzec innego sposobu bardziej brutalnego a jesli chodzi to twoja zone to juz sobie wszystko wyjasnijismy.
I dlaczego za takie cos odrazu dostamem blokade konta przeciesz jestem Banita...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:49 
Cytuj  
Co do calej sytuacji... nie wiem nie widzialem ale mam jedno pytanie. Jak mozna kogos okrasc skoro odmawia oddania pieniedzy? Mozna go zabic i sobie wziasc. Zapewnijcie sobie ochrone pretow albo ochrone bandytow. Za tych 2 moze zaplacicie wiecej ale napewno nie umrzecie. Wogole cala dyskusja na forum o tym co sie dzieje w grze sensu nie ma. Jak sie komus wydaje ze ktos jest nie klimatyczny niech napisze helpa. Na forum zazwyczaj poznaje sie tylko polowe prawdy. To idiotyzm pisac w topiku "Victoria kurwa" ze ktos zginal, czy cos w tym stylu. napiszcie do GMa. Nie ma tez sensu klucic sie kto wygral jakies starcie czy wojne, wszystkiego mozna dowiedziec sie w grze a nie tutaj.


_________________
Mejk lof nou łor!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.