mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 13:47 
Cytuj  
Dahl - dostan perm'a by poprawic samoocene op'a a inaczej bedziesz spiewal ^^ Ach te hormony....

*

Posty: 54
Dołączył(a): 3.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 11:07 
Cytuj  
Fajnie....naprawde fajnie....
A moze ja zdziecinnialem ? :razz:
A moze mam dosc ciaglego upominania ?
A moze maly mi dzis rano nie stanal ?
niewazne....nie bede sie tlumaczyc ze swoich decyzji...
Zaden z banow o ktorych tu mowa nie jest permem...
Jakos ciekawym jest fakt, ze sa userzy na kanale, ktorzy bana nie maja.....to naprawde zastanawiajace....jak oni tego dokonali...
Moze mi laske zrobili i sa pod ochrona ?
a prawda jest taka, ze nie podejmuja tematow zwiazanych ze swiatem gry, nie pyskuja i nie dyskutuja z opami/GMami.
jakie to proste....po prostu WoW.....
A moze zaczniecie drodzy panstwo postepowac podobnie ?

Pozdrawiam

E.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:15 
Cytuj  
Cytuj:
Hmm dostales bana za to, ze powiedziales co sie stanie w real ? Hmmm pojebalo ? Ludzie czy irc ma byc miejescem do rpgowania ? A moze jednak gra?
IRC to nie jest gra i w jako takim nie powinno sie karac ludzi za "brak klimatu"

na ircu można zostać ukaranym najszybciej za psucie kilmatu samej gry. Na przykład jak umówi sie dwoch ludzi na ircu, ustalą jakąś wymiane handlową i potem spotkają sie w grze i ja zrealizują, to gra na tym traci.. nie ma rozmowy, sa tylko nieme, poruszające się ludziki.. niestety to samo dotyczy osób grających z jednej cafe.. często nie widać nawet jednego dymku z textem w kilku osobowej grupie przez dlugi czas wyprawy :sad:
Jest to na pewno duże ułatwienie sobie gry, ale to tak jak uprawiać wspinaczke wysokogórską po ruchomych schodach :grin:
Jednym słowem.. rób to dobrze albo nie rób wcale.. koniec marudzenia.


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 23:22 
Cytuj  
Tylko jedno pytanko Evil. Czy punkt 7 regulaminu dotyczy tylko tego o czym wyzej napisal Robert czyli tego umawiania sie na ircu na wyprawy, zawieranie jakis umow handlowych itp. (z czym sie w pelni zgadzam) czy dotyczy to w ogole jakiejkolwiek rozmowy o swiecie gry - niezaleznie od czasu kiedy sie omawiane sytuacje wydarzyly i czy dotyczy tylko swiata zs czy tez ogolnie wszystkich shardow? Bo dzisiaj jedna osobka nie poleciala za to samo wiec nie wiem w koncu jak to jest. :smile: Przydalo by sie to uscislic tak pro forma :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.