mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 11:49 
Cytuj  
Przewoznik nie chce teleportowac mojego konia jucznego.
O ile sie orietuje (moze blednie) to w Nujelm nie ma stajni, wiec kupilem konia juzcznego w Papui i nie moge go przewiesc do stolicy, a to znow niweluje moj plan przetransportowania wiekszej gotowki do Vendora.
Czy to sa bledy?

1) brak mozliwosci przewiezinia konia jucznego miedzy miastami?

2) brak weksli, czekow lub innej formy zastepczej zlota
zloto sporo wazy i przez to nie mozna kupic czegos drozszego, poniewaz nie ma jak go dostarczyc Vendorowi

Dziekuje

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 12:06 
Cytuj  
Moze wynajmim graczy - tragarzy ktorzy pomoaga ci przenies zloto z banku do vendora ?
Zadziala pod warunkiem, ze waga zlota ktore chcesz zaplacic cie nie zgniecie :grin:.
A miedzy miastami nie ma potrzeby transportu gotowki bo bakni pokazuja to samo, no ale to przeciez kadzy wie.

ps. ja pomoge ci przenies jakas wieksza ilosc zlota, tylko najpierw sie musze recala nauczyc i runke miec na jakies zadupie :grin: :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: El Modello dnia 2002-04-18 13:07 ]</font>

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 12:51 
Cytuj  
Cytat
"A miedzy miastami nie ma potrzeby transportu gotowki bo bakni pokazuja to samo, no ale to przeciez kadzy wie. "


Zle mnie zrozumiales miedzy miastami chcialem transportowac konia jucznego, ktorym na miejscu z banku do vendora dostarczyl bym zloto.


Tragarzy najac mowisz, hmm tylko pytanie gdzie Ci tragarze doniosa e zloto pewnie do swojego kuferka bankowego, zamiast tam gdzie bede chcial.

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 13:57 
Cytuj  
Konia jucznego nie możesz przewieść. Musisz go do stajni oddać a potem odebrać gdzie indziej.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:03 
Cytuj  
Czy w Nujelm jest stajnia? ja nigdzie nie widzialem.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 00:10 
Cytuj  
Hmm.. ja jak widze ze ktos *ciezko sapie* to zawsze blessem pomagam. Jakbys potrzebowal pomocy to znadz maga, popros o blessa. Jak jest niezly to i o 20 pkt sila ci skoczy a to dosc sporo.
Co wiecej.. hm.... daj mu zloto, a on za niewielka oplata przeteleportuje sie z nim w miejsce gdzie chcesz.
Czy cos jeszcze... hm... aha! Jakby bylo za ciezkie dla maga, to popros jakiegos przyjaciela by stanal kolo miejsca gdzie jest vendorek ktoremu chcesz zaplacic, a mag teleportnie sie po prostu dwa razy niosac po polowie zlota, a potem ty je od przyjaciela odbierzesz i po klopocie. :smile: Pewnie zaplacisz 2x cene regow za te teleporty ale chociaz doniesiesz zloto... modlmy sie o czeki.... ^^

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 01:10, (...) Jakbys potrzebowal pomocy to znadz maga (...) daj mu zloto, a on za niewielka oplata przeteleportuje sie z nim w miejsce gdzie chcesz.


Ja Wam bardzo chetnie pomoge :smile: nawet nie chce za to zadnych regow :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 12:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-18 13:51, TanSid napisał:

Zle mnie zrozumiales miedzy miastami chcialem transportowac konia jucznego, ktorym na miejscu z banku do vendora dostarczyl bym zloto.

sopro tej kasy musisz miec... ja tez chetnie pomoge. :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.