mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:49 
Cytuj  
Tak sie domyslalem ze za PK.

hmm.... zaczelm myslec czy by nie zagrac platnego zabojcy,
bral bym pieniazki za sprzatnicie konkurecji czy zemste na bylym przyjacielu :smile:.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:52 
Cytuj  
AAAAAAAAAAAACHAAAAA.... A czy przychodzenie do nas, zabijanie sie i produkowanie ozywiencow to jest klimatyczne? Z tego co wiem winny zostal ukarany ale nawet nie chodzi o to. Jest wiecej tego typu akcji tyle ze niektorzy nie potrafia samemu rozwiazywac problemow. Odrazu "aaaaa on mnie udezyl" dajcie spokoj. Wszystko mozna zalatwic samemu badz z kumplami.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 14:59 
Cytuj  
Racja QWE... lamowaci sa wszyscy.. daja bana bo nie moga wescikowi dorownac.. cozesz znaczy Ich .lkill w porownaniu z potega Pana Westa?!


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:05 
Cytuj  
hmm..mam jeszcze jedno pytanie to jak mialem mordowac jak za jedno morderstwa dostaje sie BANANA..

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:15 
Cytuj  
To ja od razu mam pytanie do GM.
To co robia banici ma byc klimatyczne. Ich PK tez ma byc klimatyczne.
Czy dziala to rowniez w druga strone ?
Czy bezsensowne zabijanie bez powodu banitow przez niebieskich graczy tez bedzie uwazane za 'debilne PK' ?
Tzn. jakis sflusrtowany Pretorian chce kogos zabic, niebieskich nie mozna, wiec czerwonego, bez powodu, bezsensu, nie uzasadniajac niczym, ani klimatem ani fabula, stuknie.
Czy to tez bedzie debilne PK ?
Bo zostac banita mozna przeciez z wielu przyczyn, itp.
Jak na razie w/w problem chyba nie wystepuje, bo banici trzymaja sie razem i sa silni dosyc, ale moze nie zawsze tak bedzie, moze beda tez banici leszcze skazani za renegackie uzywanie magii ( :grin: :grin: ) lub z innych przyczyn.

Mam nadzieje ze zakaz 'debilnego' PK dziala w obie strony.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:20 
Cytuj  
Nie nie dziala to w obie strony. 45% osob jak widzi czerwonego to ucieka, 45% atakuje (odrazu) a 10% ciezko powiedziec, sami nie wiedza co robic, raczej nie zwracaja uwagi. Jak slusznie zauwayles, my nie mozemy zabic niebieskiego ot tak sobie (chociaz West chcial kasy) ale nas moga tepic jak maja na to chec. Poza tym tak naprawde to byla propozycja Gma, wiec jak to w koncu jest? Zazadam kasy jak ofiara odmowi to mam odejsc? Bo jak zabije i sam wezme to dostane bana? Cos tu nie do konca jest tak jak byc powinno.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:21 
Cytuj  
Acha bylbym zapomnial... NIE JESTESMY DO KURWY NEDZY CHAOSEM, NAUCZCIE SIE CZYTAC!!!


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:30 
Cytuj  
Ehh Bogdanku Westcie czy jak ciebie tam zwa. Owszem spytales sie o to bym ci oddal pieniadze ale nawet nie dales mi ich wyjac z plecaka i dales mi po mordzie. Nawet kilofa nie dales mi schowac by mi skill macefighting nie rosl. Jestes zalosny wiesz.. Mowisz ze jestes banita?? Khykhy to bylo czyste PK i dobrze o tym wiesz. Chcialem z toba sie pojedynkowac ale ze wybrales cios w plecy to twoja sprawa. Ja tam sie ciesze ze masz bana jednego kretyna mniej na serwie. Oby tak dalej panowie GM:)

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:35 
Cytuj  
Aiku wiesz ladnie slicznie mowisz krytykujesz innych ale zajrzyj w szeregi swoich przyjaciol tam znajdziesz mordercow zlodziei i tchurzy. Chcecie byc banitami prosze bardzo badzcie nimi ale nie badzcie kretynami. A zreszta ta rozmowa chyba nie ma sensu bo wy i tak myslicie ze jestescie fajni, wspaniali i rzadzicie swiatem ehh... West dostal to na co zaslozy.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 15:51 
Cytuj  
teraz sie upewnilem ze Victorio jestes facetem:)


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 16:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-18 16:51, Jazon napisał:
teraz sie upewnilem ze Victorio jestes facetem:)



:smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 16:12 
Cytuj  
Eech... czy ja jakos niejasno sie wyrazam? Ostatni raz, w kilku punktach:

1. West dostal bana za swoj caloksztalt, nie za jedno zabojstwo. Za gadki, za zachowanie itp. Od ponad dwoch tygodni ekipa jest wnerwiona na tego osobnika. Dostawal ostrzezenia. Olal je. I sie skonczylo.

2. Chamskie PK niebieskich na czerwonych jest traktowane ciutek inaczej. Taki koles wpierw jest zamieniany w czerwonego. Jak to nie dotrze do jego tepej mozgownicy to wylatuje z serwera. Tak jak ten koles od produkcji ozywiencow. I tak jak Mace niejaki.
I bedziemy bezlitosni w egzekwowaniu tego.
Wezcie to pod uwage.

X.

PS. Bycie czerwonym to kara, nie zapominajcie. Nastepny etap to wylot (nie dotyczy to ochotnikow, oni maja druga szanse).
_________________
Musze to umrzec, wszystko inne moge...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-18 17:13 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-18 17:16 ]</font>

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 18:46 
Cytuj  
OJ!!! To wygladalo nieco inaczej.. ale od poczatku... Jakie gadki Westa, nie wiem o co chodzi moze ktos rozwinac temat? A to na poczatku (dla tych ktorzy pierwsi byli czerwoni) to nie byla kara tylko propozycja ktora przyjelismy (np. West i Ja)


_________________
Mejk lof nou łor!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 19:57 
Cytuj  
Dlatego mowie, ze nie dotyczy to ochotnikow. Oprocz Westa, ktory dostal ostrzezenie i predzej czy pozniej czerwonym by byl, za kare. Doskonale o tym wiecie.

X.


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 23:08 
Cytuj  
Cala sytuacja z Westem jaka opisujeci i ban dla niego to wielka bzdura. Nie jestem za Westem ale zrozumcie sa osoby ktorzy by takich Westow poscigali. Taka osoba jestem np ja. Jak mu dacie bana to osoby ktore by graly jako PKK nie maja co szuac na serwie. Kogo maja scigac PKK jak dacie bana kazdemu PK. Nie kazdego interesuje kopanie dla kopania, gotowanie i wyprawy na stwory. Ja bym chcial zabijac Westow , ale nie moge bo jakis lamuch zamiast po dostaniu w leb cwiczyc aby westowi dac rade lub zamiast zorganiozowania ekipy na westa woli zalic sie na forum aby west dostal bana i go nie zabijal. No tak, to jest super klimat. Kiedy pierwszy raz zagralem na CL dostalem na dzien dobry od westa w leb, dzis bym mogl go pogonic ale... westa juz tam nie ma. Na ZS tym bardziej bym mogl z nim powalczyc bo serw swierzy i nie ma az tak zroznicowanych postaci, ale westa juz tu tez nie ma bo dostal bana za zabicie lamucha. Pozostalo mi chyba tylko z Westem umowic sie na solowe :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 23:38 
Cytuj  
Mnie sie wydaje ze nie ma co sie wqrzac ze niebiescy moga killowac czerwonych. A jak ma byc inaczej? :grin: Przeciez JESTESCIE BANITAMI. Banitami wyjetymi spod prawa. Inaczej mowiac PRZESTEPCAMI.
Jak policja natknie sie na poszukiwanego listem gonczym zabojce ktory ma pistolet, to co? Maja mu pozwolic odejsc, bo "taka jest jego rola w spoleczenstwie nie mozna go karac ze wybral inna droge zyciowa"? :smile:

Aha - nauczcie sie do diabla snooping. Wtedy bedzie mozna powiedziec "nie mam przy sobie nic cennego - prosze - przeszukaj moje rzeczy". Proste - prawda? Chyba ze nie chce sie wam tego uczyc bo nie bylo by wymowek "zabilem poniewaz skad mialem wiedziec ze klamie?". Nawet duchy mogly by wam dac ta umiejetnosc na 100%. Wtedy rzeczywiscie bylo by calkiem sensownie, bo spotkanie czerwonego nie = by sie automatycznie smierci niezalerznie od tego czy ma sie przy sobie dobytek czy nie.

to tyle :smile: Pozdrowki!

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 01:00 
Cytuj  
Sobi po pierwsze synku to dla ciebie pan lamuch. Po drugie ja sie nie zalilem i nie prosilem o bana dla Westa ja tylko opisalem to co mi sie przydarzylo. Jesli bylo inaczej to prosze zacytuj mnie. Po drugie skoro jestes PKK to cos kiepsko ci idzie bo PK jest pelno a co za tym idzie masz jeszcze kogo zabijac wiec nie nazekaj. West nawet PK nie byl on byl kretynem. A ty skoro narzekasz na brak PK a ich chyba jeszcze z 10 zostalo to albo jestes kumplem Westa albo Westem. I pamietaj nie lamuch tylko pan lamuch. Ostatecznie mozesz mi mowic panie albo mistrzu wybor nalezy do ciebie :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 01:03 
Cytuj  
O i jakbys nie czytal wczesniej to ja westowi proponowalem pojedynek tylko ten wolal mnie zaatakowac jak milem kilof w lapie i bylem przeciazony wiec kto tu jest lamuch???? :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 01:06 
Cytuj  
O i jeszcze odnosnie lameri panie Sobi to ty chyba mosisz byc krolem lamerow skoro jestes PKK a ilosc PK zamiast malec to rosnie :smile: Nie liczac banow zarzuconych przez GM :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 10:08 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 00:08, Sobi napisał:
Cala sytuacja z Westem jaka opisujeci i ban dla niego to wielka bzdura. Nie jestem za Westem ale zrozumcie sa osoby ktorzy by takich Westow poscigali. Taka osoba jestem np ja. Jak mu dacie bana to osoby ktore by graly jako PKK nie maja co szuac na serwie. Kogo maja scigac PKK jak dacie bana kazdemu PK. Nie kazdego interesuje kopanie dla kopania, gotowanie i wyprawy na stwory. Ja bym chcial zabijac Westow , ale nie moge bo jakis lamuch zamiast po dostaniu w leb cwiczyc aby westowi dac rade lub zamiast zorganiozowania ekipy na westa woli zalic sie na forum aby west dostal bana i go nie zabijal. No tak, to jest super klimat. Kiedy pierwszy raz zagralem na CL dostalem na dzien dobry od westa w leb, dzis bym mogl go pogonic ale... westa juz tam nie ma. Na ZS tym bardziej bym mogl z nim powalczyc bo serw swierzy i nie ma az tak zroznicowanych postaci, ale westa juz tu tez nie ma bo dostal bana za zabicie lamucha. Pozostalo mi chyba tylko z Westem umowic sie na solowe :smile:


Dobrze mowi... tylko ze to 2 roznych Westow.

Mornelithe czy ktos sie wkurza ze mozecie nas zabijac bez ostrzezenia? Tak juz jest, jestem banita i musze sie liczyc z tym ze ktos mnie ubije. Ale pomysl ze snopingniem jest po prostu swietny. Pretowie maja tarcze wiec moglibysmy dostac jakis magiczny orzedmiot ktory pozwala nam na ogladniecie plecaka ofiary. Rozwiazalo by to 99% problemow. DAC MU NOBLA! :smile: Jak ktos ma kase nie chce oddac to bedzie walka jak nie ma i nam nie zawinil idzie gdzie chce.


_________________
Mejk lof nou łor!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.