mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 13.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 10:18 
Cytuj  
Ni i chyba pierwszy raz sie z toba zgodze :grin:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 10:21 
Cytuj  
dlaczego?


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:02 
Cytuj  
[quote]
2002-04-19 02:00, Nyshak napisał:
Sobi po pierwsze synku to dla ciebie pan lamuch.

Pomarzyc mozna, twoje prawo :smile:

Po drugie skoro jestes PKK to cos kiepsko ci idzie bo PK jest pelno a co za tym idzie masz jeszcze kogo zabijac wiec nie nazekaj.

Kiepsko mi idzie, bo nie idzie mi wogole gdyz jescze nie mam postaci na ZS. Zastanawiam sie dopiero czy wogole zaczac grac, gdyz nie chce aby sie okazalo ze za 2 miesiac kiedys sie podszkole nie bedzie kogo gonic.

West nawet PK nie byl on byl kretynem. A ty skoro narzekasz na brak PK a ich chyba jeszcze z 10 zostalo to albo jestes kumplem Westa albo Westem.

Tak, jest West kretynem, bo zabil krola lamerow. Hehe. A co do kumplostwa z Westem, tak bedzie... chial byc moim kumplem jak zaczne tu grac i znudzi mu sie ciagle ginac z rak PKK :smile:


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 02:03, Nyshak napisał:
O i jakbys nie czytal wczesniej to ja westowi proponowalem pojedynek tylko ten wolal mnie zaatakowac jak milem kilof w lapie i bylem przeciazony wiec kto tu jest lamuch???? :smile:


Pojedynek, bez zbroi itd? Moze jescze co, mial walczyc jedna reka? Jak w rzeczywistosci ktos do ciebie podchodzi, a ty jestes przeciazony powiedzmy wartosciowym towarem, to tez mowisz: Dobra Panie bandyto, bijemy sie, ale tylko na box i bez nozy i nie teraz bo mam teraz towar? :smile: Hehe, powiem Ci , takj nie jest, masz 2 mozliwosci, spierdzielasz albo walisz pierwszy w leb zanim on cos powie. Tak jest w zyciu, radze odejdz czasami od komputera :smile:

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:14 
Cytuj  
Nyshak z tym honorowym pojedynkiem to faktycznie IMO przeginasz.
Ciebie bawia honorowe pojedynki bez zbroi, innych po prostu nie. To jest rpg i kazdy gra na swoj sposob.
I nie jest to zaden argument ze ktos jest be, bo nie chcial sie honorowo bic tylko wykorzystal okazje ze jestes bez sprzetu.
Na tym polega profesja rabusia, ze atakuje tam gdzie ma szanse wygrac.

I to wydarzenie (ze sie honorowo nie chcial bic) nie powinno byc argumentem za banem. IMO. Nie powinno byc argumentem ze west jest be.

pozdrawiam wszystkich, tych dobrych i tych zlych

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:26 
Cytuj  
Jemu tez nobla! :smile:

Czy jakis GM moze sie wypowiedziec co z tym snopingiem? Np newbie plaszcz magiczny z taka umiejetnoscia?


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:29 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 02:06, Nyshak napisał:
O i jeszcze odnosnie lameri panie Sobi to ty chyba mosisz byc krolem lamerow skoro jestes PKK a ilosc PK zamiast malec to rosnie :smile: Nie liczac banow zarzuconych przez GM :smile:


Pisalem o tym wyzej, nie mam jescze postaci. I bardzo dobrze ze ilosc PK rosnie, moze sie wtedy zdecyduje pograc, bo robic char aby scigac 10 pk, z czego 1 jest zawsze online to malo interesujace.

Co do mejego lamerstwa to tak, jestem jednym z 3 polakow, ktorzy przekroczyli w D2classic w trybie hardcore 80 level (byl jescze tylko Iverson i Devilo) ,ale jedynym ktory walczyl ta postacia duele. Podpowiem Ci tylko, ze taka postac robilo sie 2 tyg(a sprzet zbieralo miesiacami),a tracilo w jednej chwili. Do tego bylo to w czasach gdzie ping ponizej 1000 byl rzadkim wydarzeniem. (nie mylic z D2Lod gdzie 99 mozna nabic w 3 dni, ale i tam w HC ginac tracisz i postac i ciezko wydlubany z bosow staff) Przekladajac to na twoje umiejetnosci nigdy bys tam nie zrobil 30 lev, a wprowadzajac w UO tryb ze ginac tracisz postac i sprzet maksymalnie osiaganalbys po 35% skili bojowych, po nauczeniu sie ich za kase do 33%. Panowie, trzeba sie zastanowic czego oczekujemy, albo tworzymy realny swiat w ktroym mozemy sie zanuzyc i sobie poplynac, albo robimy enklawe dla nieudacznikow? Mistrzu, tak mialem do Ciebie mowic? Moze ta gra Cie przerasta?

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:34 
Cytuj  
Co do ilu jest caly czas online to bys sie zdziwil :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:42 
Cytuj  
I bardzo dobrze, niech cwicza !!! Jak jest frajda z oprawienia leszcza? W rzeczywistosci tez wolisz lac frajerow? :smile: Ja naprzyklad nie, wole z kolega dla przykladu oprawic 130kg karka ktory wlazi do lokalu i lesczy napierdala (mimo ze i ja i koles wazymy po 80kg)

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 12:45 
Cytuj  
Sobi juz cie nie lubie... idz graj sobie dalej w swoje D2 :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:22 
Cytuj  
Heh Sobi przeginasz. Jak chcesz grac ppk albo pk to idz sobie na SC tam lataja wypakowane balwany i robia pk wszedzie i kazdemu. Jak ciebie to bawi to bardzo prosze.

A nazywanie Nyshaka lamuchem to LoL qrwa LoL. Lamuch to ten co jak sie go wyzywa na pojedynek to tchurzy i sie zaslania pierdami w sytlu ze bez zbroi albo cos. Jak redzi sa tacy zajebisci (c) jak zawsze dawali nam do zrozumienia to nawet w gaciach i z gumowym fiutem w reku by go zgnoil nie? Wiec o co chodzi?

A D2 i UO to dwie rozne gry i sie nie masz czym chwalic. Na BNPL cie zanja z tu nie i nie blysniesz. Ja mialem dobry czas na 1km ale sie nie chwale :razz:

:grin:
_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-19 14:36 ]</font>

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:22 
Cytuj  
lol Sobi.. chyle czole przed mistrzem :smile: zawsze chcialem byc dobry w diablo ale cos mi nie szlo.. naucz mnie.. prosze.. :grin: Rzeczywiscie - posiadanie 80levelowej postaci to jest COS! Pewnie idziesz ulica i slyszysz "patrz to ten co ma 80lvl postac w diablo!!".

Btw. PvP fajne jest.. adrenalina itp. ale klimatu za ch** nie ma w tym...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:27 
Cytuj  
O ile sie nie myle on mowil o HC


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:28 
Cytuj  
Mylisz sie ziemni.. d2 tez ma swoj urok..

btw rozbawiles mnie swoim komentarzem :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:34 
Cytuj  
Z klimatem w PvP to tez roznie bywa. Jak nie za czesto i z umiarem to faktycznie jest fajnie ale ostatnio... Kurna byl quescior, ludziki lataly a tu nagle pojawily sie redy i wszystko w huj i za nimi.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:49 
Cytuj  
heh to " w ch.j i za nimi " to wtedy co sie na moscie mlocilismy?

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 14:08 
Cytuj  
O kurwa Sobi no to teraz jak to powiedziales to niedosc ze podtrzymoje swoje zdanie to jeszcze musze okrzyknac mega krolem lamerow :smile: Stary skoro porownujesz Diablo do rpg to khykhy sorry ale naprawde jestes lama jakich malo :smile: Khykhy ty moze zamiast PKK zstaniesz PK bo tam pasujesz . Jezu powiedzial mi diaoblo i mysli ze mi zainponuje khykhy. Boze co za ludzie sie pojawiaja na forum :smile: Sobi idz ty lepiej synku grac w diablo bo do UO to raczej nie pasujesz niestety nie wkleisz tu swojego 800000000000 poziomowego barbazyncy czy nekromanty :smile: Nie dziwie sie ze nie masz konta :smile: A po tej wypowiedzi to watpie czy dostaniesz :smile:

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
Czemu tak napieprzacie na Diablo ??
Jak ktos gral w Diablo to jest lamka ??
Ja gralem i bardzo sobie chwale mile spedzone godziny, przy tej gierce. A za lamke sie nie uwazam...Choc moge sie mylic :grin:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:39 
Cytuj  
Ja i Evantis tez gralismy bardzo dlugo i nie widze w tym nic zlego...

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 16:10 
Cytuj  
Nie chodzi mi o to ze Diablo jest bleee i wogole tylko moim zdaniem Diablo nie ma nic wspolnego z prawdziwym RPG i jak widza pana ktory sie chwali swoja 80 poziomowa postacia i porownuje diablo do UO to mi sie rzygac chce :smile: O to mi chodzilo ) Jesli urazilem Diablowcow to sorrki :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.