mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 11:50 
Cytuj  
Panie, panowie GM znalazlem spory blad, otoz kupilem druga lodz. Wodowałem ja i co się okazalo, ze podczas wydawania polecen dla jednej lodzi druga lodz reaguje na te same polecenia, czyli streruje z poklady jednej lodzi dwoma okretami.
To bardzo powazny blad, który kosztowal mnie strate dopiero co wodowanej lodzi (50900 gp poszlo się walic)
Drugi powazny blad to już nie raz walkowany problem morza i wiaze się z bledem pierwszym.
Otoz w porcie wchodze na lodz i wydalem rozkaz podniesienia kotwicy, aby sprawdzic czy oby na pewno nie idzie sterowac tylko jedna lodz na raz. I w tym momencie zaraz po podniesieniu kotwicy pojawia się elemental- paranoja w porcie pojawia się bez niczego elemntal. Oczywiście jednym uderzeniem zabija mnie, lodzie dryfuja mala lodz zachacza o lad i stoi, a duza znika w oddali. Jak widac przez bledne sterowanie i bezsensowne pojawienie się elementala stracilem jedna z lodzi.
Nastepny problem wiążący się z poprzednimi to: po śmierci na lodzi pojawia się z moich zwlok potwor, który znow mnie zabije i nie mam szansy ucieczki, ani szansy na pokonanie go. Czyli w tym momencie robi się kolo i na tym punkcie konczy się gra dla kogos co będzie miał taki przypadek jak ja. Sternik ozywia, potwor na lodzi zabija i tak w Kolo. To ewidentny blad, który powoduje koniec gry dla mojej postaci.



Wyzej przedstawione sa bledy techniczne, ale jest jeszcze jeden blad merytoryczny, blad założeń co do gry. Wszem i wobec słychać tylko „..nie gramy dla statow..” i wszyscy wszyscy tym momecie pakuja w staty walki i magii ile wejdzie, ale ten problem opisze na forum ogolnym pod tematem:
”Nie gramy dla statow – piekna idea bledne wykonanie”

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 12:19 
Cytuj  
> Nastepny problem wiążący się z poprzednimi
> to: po śmierci na lodzi pojawia się z
> moich zwlok potwor, który znow mnie zabije
> i nie mam szansy ucieczki, ani szansy na
> pokonanie go.
....

No to akurat zaden problem. Wynajmij kogos kto bedzie mogl zabic ozywienca. Znam nawet sporo osob ktore to robia nie dosc ze za darmo, to jeszcze z przyjemnoscia :grin:
Co do strowania dwoma statkami na raz to rzeczywiscie glupota i trzeba by to zmienic.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 12:44 
Cytuj  
Wynajac kogos ciekawe jak, jako duch na morzu (lodz dryfuje)

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:08 
Cytuj  
No, kiedys pewnie doplynie do jakies Itaki i wtedy :grin:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Dodatkowo do powyższych błędów chciałby dodać że ostatnio masa bugow występuje w grupowaniu przedmiotów i w określaniu ich ilości po kliknięciu.

Poza tym nastepny bug dotyczy nożyczek... w instukcji od UO wyraznie pisze ze uzycie nozyczek na beli powinno spowodować pojawienie sie "pocietych kawalkow materiału" NIestety... ostatnio niechcacy po kliknieciu na 60 zgrupowanych belek materiału omalo co nie zginalem z powodu... BANDAZY... tak to jest jak nagle pojawia sie w plecaku kilka set bandazy ! "Na szczescie" bandaze po wyparowaly zaraz po pojawieniu sie napisu z astronomiczna liczba okreslajaca ilosc jaka ich wykonalem. Kasa oczywiscie przepadla :sad:

Moze by tak cos z tym zrobic ?

P.S. Jak to jest ze po pocieciu ilus tam belek materialu w moim plecaku material puchnie do rozmiarow miazdzacych olbrzyma :smile: ?


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

*

Posty: 121
Dołączył(a): 14.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 13:57 
Cytuj  
Tez to ostatnio zauwazylem z ilsciami, tzn. czasami po kliknieciu na grupe przedniotow (zloto, klody, deski, regi) pojawia sie zla informacja o ilosci.
Jak sie chce przeniesc, to info o ilosci juz jest dobre (czyli tez 'suwak' z mozliwoscia podania ilosci). Troszke denerwujace to jest.
Ale troszke

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:11 
Cytuj  
Tak jak napisalem na gorze ozywiono mnie i znow mnie zabil ozywieniec , ktory powstal z moich wzlok. NIe jestem w stanie nic mu zrobic wiec z tego wynika, ze gra dla mnie sie skonczyla poniewaz co ozyje znow mnie zabije.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 17:54 
Cytuj  
Jak zauwazyles ze zaczyna ci dryfowac, trzeba bylo biec po maga z teleportem, dac mu klucz i po klopocie. Chyba. Z lodzi da sie teleportowac ale nie jestem pewny jak to dziala w 2 strone.

Co do vledow to jest jeszcze taki maly... Jak ukryje sie w scianie ognia to sciana nic mi nie robi.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aiku dnia 2002-04-19 18:55 ]</font>


Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 17:59 
Cytuj  
Pozwolicie ze zacytuje Ro6erta
"Prosze raporty o błędach w kodzie ZŚ, wysyłać na [email protected] staram się na bierząco poprawiać to co do mnie dociera."

Pozdrawiam ...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:54 
Cytuj  
Cytuj:
Poza tym nastepny bug dotyczy nożyczek... w instukcji od UO wyraznie pisze ze uzycie


zapomnij o instrukcji od UO. albo graj na OSI?


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:25 
Cytuj  
Dobra, ale moze ktos mi powie co ja mam teraz zrobic jestem n morzu przez te podwojne sterowanie lodziami jedna gdzies polynela na drugiej jestem ja z ozywiencem, ktory mnie ciagle zabija i co ja mam zrobic?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 04:48 
Cytuj  
Page GM. Przeciez to tez ludzie. jak zobaca co i jak to go wywala zebys mial szanse sie pozbierac. Juz raz z kluczem ci pomogli nie?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 16:35 
Cytuj  
GM to tez ludzie? a ja myslalem, ze duchy;) a tak powaznie to nie lubie nie potrzebnie prosic duchy o pomoc, ale coz zostaje jak innego sposobu nie ma.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.