mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:09 
Cytuj  
Od niedawna dreczy mnie straszne pytanie, czy to aby nie koniec z naszym ukochanym serwerem ??? Nie wiem czy wy to rowniez zauwazyliscie ale nie dzieje sie tu zbyt dobrze... Chodzi mi o samych graczy... Ich po prostu coraz bardziej ubywa... Teraz przecietnie na serwerze jest ok.10 typa. A najgorsze jest to ze wiekszosc z nich to starzy gracze, przywaznie z Adeptami, Masterami lub GM`ami. Nasuwa sie jedna mysl: SC UMIERA !!! Niestety, ale tak jest. I jesli na serwie nic sie nie zmieni to przewiduje jego rychly koniec, upadek, finisz, destrukcje, dezintegracje, zniszczenie, kasacje, dematerializacje, itp. Powodem takiego stanu rzeczy jest chyba stan techniczny serwa... te ciagle pady, zwisy, niewyobrazalne lagi... po prostu zniechecaja nowych graczy. No bo kto wybralby serwer, ktory co chwile pada, jak moze sobie pograc bez wiekszych problemow na jakims innym. Nowemu gracz, ktory dopiero zaczyna swoja przygode z Ultima to wisi, dla niego najwazniejsza jest przyjemnosc z gry. A nie jest ona zbyt duza gdy po padzie dowiaduje sie ze jego 0,5h zycia poszlo w pizdu! ( psheprasham za wyrazenie ). Nie winie za to Adminow serwa, nie wiem czy to ich wina czy nie ( pewnie nie ), ale jak tak dalej bedzie to naprawde nic z tego dobrego nie wyniknie i nadejdzie dzien w ktorym bedziemy musieli sie pozegnac. Chcialbym zeby bylo inaczej, ale co zrobisz...

------------------------------> Teraz maly apel: Sorki drogi czytelniku ze cie wkurzylem swoimi przemyslaniami, Sorki drogi czytelniku jesli ten temat byl juz poruszany/jesli taki topic juz wczesniej zalozony, ja go nie widzialem... Tak wiec prosze na mnie nie bluzgac... Z powazaniem: Poche <---------------------------------

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:33 
Cytuj  
spoxo,bedzie dobrze,jak mnie wezna na gma,to ja mam duzo czasu wolnego,przydam sie,naprawie bugow kilka,bede pomagal newbie,a nawet jak mnei nei wezna to i tak butcher i cala druzyna pierscienia :grin: zalatwi sprawe,to sa mistrzowie,bedzie dobrze mowie ci,to tylko kwestja czasu,zobaczysz.


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 15:37 
Cytuj  
Ivan, bardzo chcialbym, zeby sie udalo tymczasem keep the faith

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 18:49 
Cytuj  
chyba odzyskuje wiare w ludzi. dzisiaj paru NB potrafilo sie lepiej zachowac niz coponiektorzy starzy "wyjadacze" :grin:
i taka mala prosba. jak rozmawiacie z GM to starajcie sie zachowac klimat i nie wyzywac go bo to sie moze spotkac z .kill :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 18:57 
Cytuj  
Spoko ludzie powinni zaczac wracac bo odkrylismy w czym lezy problem lagow :smile: W kazdym razie powinno ich byc teraz malo. Mozecie isc reklamowac sc i sciagac nowych ludzi, bo faktcznie cos ich tutaj malutko.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:07 
Cytuj  
Gdyby ludzie sotosowali dobre klienty a GM;i powyalczali HOD'y (co juz zrobili) to bedzie good, zwisy i pady to w bardzo duzej mierze wina POL'a 92 gdyz pownine byc 94, no ale coz, nie mozemy zrobic uptade'a :sad:

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:56 
Cytuj  
Ivan kto ci powiedzial ze cie wezmiemy na GM.???

1. Nie ma miejsc
2. W czym sie mozesz przydac??


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:02 
Cytuj  
butcher co oznacza "my"?
Zapedziles sie stary, to karanira, thax i szerszen moze kogos przyjac i nie ty ani nie ja tutaj rzadzimy... Traktuj to jako pomoc w tworzeniu serwera nie jako zarzadzanie nim, bo bylbys w bledzie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:14 
Cytuj  
A czemu sie nie da zmienic Pola na nowszego?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 20:07, Drizzt Do'Urden napisał:
Gdyby ludzie sotosowali dobre klienty a GM;i powyalczali HOD'y (co juz zrobili) to bedzie good, zwisy i pady to w bardzo duzej mierze wina POL'a 92 gdyz pownine byc 94, no ale coz, nie mozemy zrobic uptade'a :sad:


Wiem ze na razie nie macie dostepu do plikow ale skoro liczba padow sprowadza sie do wadliwych klientow - nie prosciej by bylo wlaczyc w POLu zeby wpuszczal tylko odpowiednie wersje (gdzies mi sie kolacze po glowie ze sie da).

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:44 
Cytuj  
Jasne ze sie da, wytlumacz to innym adminom, a po zatym to tylko kropla w morzu, wymagany jest nowy POL, ale starzy Adminowie ktorzy wiedza jak/mogliby sie doweidizec (mail admina NL, CL, ZS, powinni wiediec, NL'a napewno wie bo robil, bez straty postyaci graczy) nas zlewaja, nawet nie wiem co o tym sadza, wiec IMHO SC stracilo ponad 20-30 graczy, przetrzyma max do niedzieli, chyba ze w koncu wezma sie do roboty i podmineia POL'a, bo nie ma co pracowac na serwem, skoro KAZDY nowy gracz sie zniecheci po 1 dniu, przeciez jeden dzien bedzie sie lgowoal a pogra se 20 moinut w lagach jak pieklo, taki czliwiek to powie, a ****** taki **** serw, ide se na CL'a ZSa' DM'a albo inny, zostalo ok. 10 zagorzyalcyh grzacyzm ale ile oni zostana??? Chyba ze lubia rozwalac chate jak im SC pada 5 minut po zwisie...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:20 
Cytuj  
Ja tam zostane na sc do samego konca, czyli za jakies kilka(dziesiat) lat, mam nadzieje :grin:
ps. drizzt miales sie odezwac na gg w sprawie tego nooba.


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:43 
Cytuj  
Gall --> Nie odezwaielm sie, bo wyjasnielm to z nim :smile:, w kazdym razie tka jak myslalem, on sie pomylil, a ty wzor orderowca nie zabiles go :smile:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 23:10 
Cytuj  
sie wie :grin:


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 23:44 
Cytuj  
Sorki ale czy ta poprawa o te 70% lagow mnie j to juz dziala czy nie, vo ja jakos roznicy nie zauwazylem chociaz bardzo chcialem, zmarnowlame dzien na heroes 4 i tonego 3 :smile:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 10:44 
Cytuj  
Cytuj:
bez straty postyaci graczy) nas zlewaja, nawet nie wiem co o tym sadza, wiec IMHO SC stracilo ponad 20-30 graczy


Jest na yahoo grupa dyskusyjna o POLu - nie wierze ze nie pojawil sie tam post o przenoszeniu postaci - myslisz ze admini CL i reszty sa tak genialni ze sami to napisali ... :smile: ? Sugeruje tam zajrzec.

A swoja droga - wiem ze zachwile mnie zakrzycza - ale moze NOX ? postacie sa, stabilnosc tez byla poprawna. A wiekszosc bugow zostala zlikwidowana (wbieganie do domow,expy,(chyba lodki - dzis sprawdze), curse i wiele wiele innych)

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 10:45 
Cytuj  
Cytuj:
bez straty postyaci graczy) nas zlewaja, nawet nie wiem co o tym sadza, wiec IMHO SC stracilo ponad 20-30 graczy


Jest na yahoo grupa dyskusyjna o POLu - nie wierze ze nie pojawil sie tam post o przenoszeniu postaci - myslisz ze admini CL i reszty sa tak genialni ze sami to napisali ... :smile: ? Sugeruje tam zajrzec.

A swoja droga - wiem ze zachwile mnie zakrzycza - ale moze NOX ? postacie sa, stabilnosc tez byla poprawna. A wiekszosc bugow zostala zlikwidowana (wbieganie do domow,expy,(chyba lodki - dzis sprawdze), curse i wiele wiele innych)

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 10:56 
Cytuj  
Fidor przeniesc sie na NOX ??? Hmm to sie wiaze z konsekfencjami dla was.
Bedziecie musieli zaczynac od nowa a na POL macie juz dobrze rozwiniete postacie.

PS
Ciekawe kto by chcial przejsc na NOX???
Byla kiedys ankieta i wybraliscie POL i zostal POL


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 11:13 
Cytuj  
Ja jestem caly czas za noxem ale jestem w mniejszosci...

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 11:19 
Cytuj  
Tez zawszy bylem za NOX podobal mi se.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.