mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 09:06 
Cytuj  
Różnie może być. Czasu niestety, lub na szczęście do premiery jeszcze sporo. Ja napewno kupię WHO i sam wypróbuję bez względu na opinie na sieci czy w gazetach. :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 10:16 
Cytuj  
"In general this game feels like you want to attract the people around the age 13 to 18. This game will be great for every WoW kiddie that failed to achieve anything in WoW or other games. "
Dla mnie brzmi to jak kolejny placz fanboia wow, ktory zle sie czuje z mysla, ze innym moze sie podobac cos innego niz jemu. Czytalem opinie skrajnie przciwne do tej, ale nikt nie probawal ferowac wyrokow grajac w bete. Dwa, ze w tej chwili nie ma na rynku nic ciekawego i chocby dlatego who czy aoc sa warte uwagi.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 11:20 
Cytuj  
Nawet jeszcze tego nie przeczytałem a juz znalazłem 2 kłamstwa. Jak będe miał coś troche czasu to napisze gdzie autor mija się z prawdą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 14:26 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nawet jeszcze tego nie przeczytałem a juz znalazłem 2 kłamstwa. Jak będe miał coś troche czasu to napisze gdzie autor mija się z prawdą.


No to by było super , czekam z niecierpliwością.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:02 
Cytuj  
OPINIA nr1
Pierwsze wrazenie po pojawieniu sie w grze bardzo nie mile, slaba jakosc grafiki otoczenia, dzwieki sprowadzaja sie do halasu robionego przez wystrzaly armat, na poczatek pierwszy npc daje questa, no i oczywiscie grind, zabic 5 mobkow i wrocic po nagrode.
Podchodze do mobka, naciskam spell, animacja spella bardzo niskiej jakosci, brak efektow, mobek pada dopiero po trzech atakach, po zrobioniu tego nudnego questa ide po nagrode.
Item z nagrody bardzo slaby praktycznie do wywalenia, po ubraniu postac wyglada bardzo slabo, brak detali i nic nie wnosi do wzmocnienia postaci.
Dostalem nastepny quest i wskoczyl mi lvl, wiec ide do trenera, ktory oferuje nowe skille, kolejna umiejetnosc nie wnoszaca nic rewolucyjnego....

OPINIA nr2
Pierwsze wrazenia po pojawieniu sie w grze bardzo mile, grafika bardzo realna, wydajna i pieknie wszystko wyglada, dzwiek wprowadza swietna atmosfere totalnej wojny, pierwszy npc i pierwszy quest, zabic tylko 5 mobkow i wrocic po nagrode.
Walka z mobkami bardzo dynamiczna, animacja spella bardzo ladna, bardzo efektowna, szybko zabilem mobki i ide po nagrode.
Item z nagrody bardzo fajny i odrazu go ubieram, wyglad postaci odrazu sie zmienil i postac zaczela wygladac bardzo ladnie, item wzmacnia postac zdecydowanie.
Dostalem nastepny quest i wskoczyl mi lvl, wiec ide do trenera, ktory oferuje nowe skille, nowa umiejetnosc wnosi reweolucyjne zmiany...

---------------------

Mozna wybrac sobie co sie chce :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:32 
Cytuj  
To ja poprosze niestety bramke numer 1. W sumie to w tej chwili albo przesuna date premiery WHO i dopracuja wszystko (bo maja co), albo wypuszcza gre ktora zawiedzie. Niby jest sporo dobrych pomyslow, ale wszystko takie nie dorobione sie wydaje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:40 
Cytuj  
Z opini testerów moge powiedzieć, że gra ma potencjał, ale brakuje jeszcze sporo, a data Q1 2008 oznaczałaby powtórke z Vanguarda. Badz co badz wierze w WHO, pomimo, że gre testują nasi wybredni i w miare obiektywni testerzy, nie jadą po niej tak ( a wrecz w wielu aspektach chwalą) , jak po potbs czy onkiś vanguardzie.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 17:47 
Cytuj  
Mam uraz po grze w vanguard, wiec napewno nie bede tu wychwalac wara, co do terminu premiery, ktory niby ma byc w marcu 2008 to jakos nie widze tego, jest to pol roku, a conajmniej dwa miechy przed premiera gra powinna byc juz zapieta na ostatni guzik, a tu wszystko w powijakach.
Pomysly sa super, jest tez sporo wad, bugi na closed beta to raczej normalna rzecz, bedziemy widziec co sie dzieje dalej.
Gra juz teraz jest bardzo grywalna mimo ze brakuje wielu rzeczy, smiem twierdzic ze wszystko jest bardziej dopracowane niz w vanguard po premierze :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 19:21 
Cytuj  
1.Kumpel który gra w bete chwali sobie WAR'a.Mówi że gra ma potencjał mimo że jeszcze wiele jest do zrobienia.Osobiscie oglądając filmiki z gry nie zauważyłem niczego szczególnego co by mogło mnie zachęcic do tej gry.Jednak do czasu premiery jeszcze wiele w grze może sie zmienic,w końcu póki co to tylko i wyłącznie beta jest.

2.Kolesie z EA powinni przestać robic takie "halo" wokół tej gry bo potem wielu ludzi mocno sie rozczaruje.Myśle że kombinacja WoW/AoC i L2 to dobry materiał na porządnego MMO.

Btw..wie ktoś może kiedy mają rozsyłać kolejną partie kluczy ?

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 20:20 
Cytuj  
no ja też się jakoś nie napalałem, potem się trochę napalałem ale to psychologia tłumu (co nie torblednam?), teraz znów się nie napalam.
Kilka rzeczy mi tu mocno śmierdzi i nie ktoś to zweryfikuje:
1. te public questy wydają mi się chujnią, jak to jestem w okolicy w której ktoś piżga moby i mi je zalicza?
2. 98% toonów wygląda identycznie, czyli uboga itemizacja - prawda?

reszta nie wygląda tak źle, szczególnie że zasady dropowania można bardzo łatwo zmienić, z tego co wiem nikt tam nie ma wysokiego lvl, więc narzekanie, że toon ma mało abilitiesów do kombinacji w czasie walki też jest deko przedwczesne.

3. crowd controlu nie będzie? Fajnie, napisałbym że to duży plus gdybym był fanboyem tak jak embe, ale daleko mi do tego :<


w każdym razie takie głosy krytyki są na pewno przydatne.
MagPS - a może te głosy zachwalające są na liście płac devsów WAR-a?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 20:38 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
1. te public questy wydają mi się chujnią, jak to jestem w okolicy w której ktoś piżga moby i mi je zalicza?
2. 98% toonów wygląda identycznie, czyli uboga itemizacja - prawda?
3. crowd controlu nie będzie? Fajnie, napisałbym że to duży plus gdybym był fanboyem tak jak embe, ale daleko mi do tego :<


1. PQ dziala tak ze masz zazwyczaj 3-4 czesci tego questa, w pierwszej zazwyczaj to wymordowanie ~50 mobkow, potem jakies wysadzanie wozow lub palenie domow lub inne mniej lub bardziej ciekawe rzeczy, na koncu jakis boss zazwyczaj, ale urozmaicenie spore.
Jesli pojawisz sie w takiej np wiosce to wlacza ci sie quest i jesli ktos w tym czasie lub wczesniej juz zrobil czesc tego questa to ci zalicza, ale nie zyskujesz nic do expa czy "repy", natomiast jesli ktos wykonuje tego questa to tak jakbys byl z nim w party, dzieli ci wszytsko miedzy graczy.
Ogolnie PQ to spora nowosc gdzie mozna zdobyc naprawde dobre itemy i duzo expa, a ze jest to grind to sie zgodze jednak robi sie to szybko i nawet dosc przyjemnie.

2. Narazie to wyglada tak ze gracze 1-10 maj aidentyczne armory w swoich klasach, 11-20, 21-30 itd, jednak narazie nie ma nic do customizacji gdzie zapowidzieli ze bedzie tego bardzo duzo i chca isc w strone unikalnosci wygladu, tzn gracz ma decydowac o tym jak bedzie wygladal jego armor, ma to polegac na mozliwosci mocowania skalpow, zebow i innych czesci, zdobywac ma sie to w pve i pvp.
Do tego ma dojsc mozliwosc zmiany w craftingu juz gotowego itemu i mozliwosci kolorowania.

3. CC jest i bedzie, jest tego bardzo duzo, spowalnianie, oszolamianie, rootowanie i wiel einnych dziwnych rzeczy, jednak nie jest tak bardzo "agresywne" jak np w WoW, ma mniejszy wplyw na walke i zazwyczaj mozna sie go pozbyc.

Ogolnie na tych pierwszych lvlach jest bardzo duzo mozliwosci "budowy" postaci, trzy grupy spelli i setki itemow daja wieksze mozliwosci niz np WoW, a to dopiero poczatek rozwijania postaci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 82
Dołączył(a): 4.04.2004
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2007, 22:54 
Cytuj  
Biore udzial w testach juz od 2 miesiecy, post ktory dodalem wyzej jest napisany przez jednego z beta testerow , sam w 90% zgadzam sie z tym co jest tam napisane.
Co do PQ -jesli jestes z zonie public questa to zalicza ci zabijane moby bez wzgledu czy wlalczysz czy nie , tylko nie dostajesz expa i influence za zabijane moby ale dostajesz exp i influ za zaliczona czesc questa ( zazwyczaj PQ dziali sie na 3-4 czesci) bierzesz tez udzial w losowaniu przedmiotow z zabitego bosa , tylko ze ci ktorzy bija mobki dostaja dodatkowo bonus przy losowaniu. Influence jest potrzebne zeby odebrac nagrone z questa , czym lepsza nagroda tym wiecej influ trzeba zdobyc, czasami trzeba zrobic PQ 10- 15 razy zeby dostac nagrode , 90% PQ wyglada tak samo tylko ze zwieksza sie ilosc mobkow do zabicia. Prawde mowiac na 30 lvl mozna pierdolca dostac od tych questow .

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 00:51 
Cytuj  
war is all about pvp, tak wiec nie spodziewac sie cudow w pve :) W daocu najnudniejsza rzecza i najgorsza bylo lvlowanie ( do tego solo sie nie dalo praktycznie od 20), mysle ze w war bedzie nawet lepiej niz tam bylo. RVR PVP to jest to , w czym ta gra bedzie rzadzic.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 07:52 
Cytuj  
i tu sie zgodze z lutusem. levelowanie np rangera w daocu przyprawialo o dreszcze, powodowalo u mnie nudnosci i zawroty glowy. ale jakos dawalo sie rade. no ale jaki fun za to majac lvl 50 stac na zamku i walic z bow'a do midsow szturmujacych zamek? albo cichaczem z luku w plecy. ew. wypady do rvr zony gdzie byly dobre grind spoty i czekac na biedna ofiare.
nie spodziewalbym sie rewolucji w pve bo takowa jest niemozliwa. w kazdej grze czy to single czy multi questy opieraja sie na tym samym - idz zabij.
czasami na tym zeby cichaczem obejsc przeciwnika. to samo mamy w lotro, to samo mamy w eve, to samo bylo w ddo (chociaz tutaj questy robilo sie jakos tak nad wyraz sympatycznie - kiss krzyk).
w war'ze grywalnosc bedzie sie opierac na starciach w rvr zonach, ctf itd, gdzie zamiast 20 mobow bedziemy mieli 20 graczy frakcji przeciwnej. i to moze byc fun o ile nie spieprza. jesli ktos natomiast nastawia sie na innowacyjne pve to moze sie zawiesc. jezeli nadal jest prawda to ze mozna levelowac w pvp to mi to odpowiada a grindowac moge sobie w pracy.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 08:01 
Cytuj  
Czyli pewnie wyjdzie taka popierdulka jak Lotro. EA zrobi troche szumu, wyda pare baniek na reklame i sprzeda z milion egzemplarzy. Oczywiscie jak wiekszosc z was kupie, no chyba ze zalapie sie na jaks pozna bete i mi sie nie spodoba.Zawsze mozna pograc darmowego miecha i rzucic karton na polke :(. Ludzie pobawia sie troche i wroca do nudnego wowa.


Ostatnio edytowano 21 wrz 2007, 08:58 przez onionpl, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 08:04 
Cytuj  
na PULKE mozesz nie trafic.
lotro nie ma pvp wiec nie porownuj tego do war'a.

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:05 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
na PULKE mozesz nie trafic.
lotro nie ma pvp wiec nie porownuj tego do war'a.


fuck, sie wyrwalo :).

W moim przypadku i przynajmniem 50% (tak mi sie wydaje) potencjalnych klientow, PVP jest milym aczkolwiek nie tak waznym dodatkiem. Moja gra w WOW od poczatku opiera sie na PVE i tego obede oczekiwac takze od Warka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 09:44 
Cytuj  
Ja bym proponował nie porównywać narazie do niczego, zanim beta nie wejdzie w ostatni etap. Niech ją najpierw ukończą :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:01 
Cytuj  
nie oczekuj po war'ze ze bedzie kolejnym wow'em.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 10:16 
Cytuj  
Ja chce się tylko dobrze bawić grając w tą grę :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.