mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 17:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
skilla i umiejętności to wymaga Eve online. Najlepsze PvP forever :har:

f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8? :[

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 18:41 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
skilla i umiejętności to wymaga Eve online. Najlepsze PvP forever :har:


Mało w życiu widziałeś. Skill w Eve owszem ale wyłącznie w małych potyczkach lub a raczej zwłaszcza solo. Bo chyba ciężko skillem nazwać wciskanie f1-f8 zgodnie z komendami na vencie...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 19:04 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Mark24 napisał(a):
skilla i umiejętności to wymaga Eve online. Najlepsze PvP forever :har:


Mało w życiu widziałeś. Skill w Eve owszem ale wyłącznie w małych potyczkach lub a raczej zwłaszcza solo. Bo chyba ciężko skillem nazwać wciskanie f1-f8 zgodnie z komendami na vencie...

V.

skill to tylko w trakcie fitowania okretu, potem to juz wciskanie przyciskow w odpowiedniej kolejnosci lol.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 19:15 
Cytuj  
Inside dobra powiedzmy, że w małych potyczkach wymagany jest common sense, znajomość mechaniki gry i możliwości poszczególnych shipów/fitu. Plus kiedy walczyć a kiedy wiać :)


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 24.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2007, 23:36 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ash napisał(a):
onionpl napisał(a):
W moim przypadku i przynajmniem 50% (tak mi sie wydaje) potencjalnych klientow, PVP jest milym aczkolwiek nie tak waznym dodatkiem. Moja gra w WOW od poczatku opiera sie na PVE i tego obede oczekiwac takze od Warka.


po prostu zawiedziesz sie na tej grze. WAR jest zapowiadany jako klon wowa, i nikt temu nawet nie stara sie zaprzeczyc, ale balans miedzy pvp a pve jest troszke zmieniony na korzysc pvp.
Myslalem ze raid contentu w tej grze nie bedzie wcale, ale tworcy niedawno potwierdzili plotki na temat pve - raid content bedzie. to znaczy tyle ze bedzie co robic, ale dalej moge sie zalozyc ze raidowania na taka skale jak w wow nie bedzie.


Na szczescie nie bedzie takiego raidowania jak w WoW.


Ja widzialem filmik gdzie gosc pokazywal rozne lokacje i co chwila wspominal ze to co ogladamy to zona zrobiona pod rajd pve z bossami etc. W sumie to pokazal chyba wiecej lokacji pod pve niz pvp:) Lokacje te byly naprawde duze . Mowil tez cos o wielkich dungeonach ale dodal ze rajdy nie beda zbyt dlugie.


_________________
Vercin

*

Posty: 171
Dołączył(a): 3.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 00:05 
Cytuj  
No,zobaczymy co z tego Who wyjdzie.Osobiscie strasznie bym sie cieszył gdyby wyszedł kolejny,świetny MMO warty wydania kasy i długich godzin przed kompem tak jak w przypadku WoW'a.Jedna debilna rzecz w WoW'ie to rajdowanie.10 many lux sprawa,każdy może i fajnie sie robi.Powyżej już zaczeło nudą wiać bo nie było komu tego robic.

Co do WHO.. to licze że może uda sie jeszcze do bety wkrecic,podobno niedługo kolejna partia kluczy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 00:15 
Cytuj  
no ja mam nadzieję, że nie będzie takiego raidowania, mogliby w ogóle zrezygnować z epixów, a przycisnąć crafting, gathering, harvesting, mining etc. Pierdyknąć zasoby do craftu we free PvP zonach.
Mogliby skopiowac crafting z FFXI np.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 01:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no ja mam nadzieję, że nie będzie takiego raidowania, mogliby w ogóle zrezygnować z epixów, a przycisnąć crafting, gathering, harvesting, mining etc. Pierdyknąć zasoby do craftu we free PvP zonach.
Mogliby skopiowac crafting z FFXI np.


zgadzam sie z markiem powinni maxymalnie skoncentrowac sie na crafcie a nie na epixach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 08:41 
Cytuj  
Craft ponoć ma być dosyć rozbudowany tylko z tego co się orientuję jeszcze nad tym pracują, bo w becie tego niema.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 10:45 
Cytuj  
Właśnie, jak w końcu z craftem rzecz się przedstawia?
Ok roku temu pojawiały się informację, że craft będzie ograniczony do minimum, coś wzorem GW plus możliwość malowania ekwipunku ( w GW też chyba jest o ile pamiętam)
Już od kilkunastu szczęśliwców słyszałem, że w becie craftu nie spotkali.
Jak dla mnie sieciowy RPG bez craftu co za tym idzie bez ekonomi to raczej zabawa na góra 2 miesiące. :-(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 10:47 
Cytuj  
no to fakt, ale w daocu byl crafting (co prawda przejebany) ale zawsze.
mi sie marzy crafting ala vanguard (jak dla mnie jedno z najlepszych rozwiazan z jakim sie spotkalem, nie gralem w ffxi).
i tak jak napisalem niech sobie bedzie raidowanie pve, niech zrobia wejscia w pvp zonach i niech ludzie sie tam zbieraja :-)

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:14 
Cytuj  
Mendol zgadzam się całkowicie w Vanie craft to coś niesamowitego. Niestety to jedna z niewielu rzeczy o których można tak powiedzieć jeśli chodzi o tę grę, generalnie zesrali wielki potencjał.

Obawiam się, że w WH craft może być celowo zpłycone ze względu na konsole tam są inne oczekiwania nie koniecznie harvest czy craft.
Podobno w becie nie spotyka się surowców czy jakiś itemków co by mogły posłużyć do robienia przedmiotów.
Pamiętam, że w becie WoWa spora część craftu już była dostępna.

Mam nadzieję, że się mylę

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:21 
Cytuj  
od kiedy WH wychodzi na konsole? O_o


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:29 
Cytuj  
Ash napisał(a):
od kiedy WH wychodzi na konsole? O_o

Nie wiem od kiedy ani kiedy.
Wiem, że były zapowiadane prace nad wersją na konsole to czeka wszystkie gry, prawo rynku.

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10 ... lui9mIw%3D

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:51 
Cytuj  
Nie ma w becie w tej chwili wogole craftowania, surowcow, ani niczego co by moglo do tego w przyszlosci posluzyc. Dopiero co dodali mozliwosc tradowania sie z innym graczem.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 11:57 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie bedzie WAR'a na konsole.


Spotkałeś się gdzieś z taką informacją?

Robienie gry jednocześnie na PC i konsole zwłaszcza RPGa prowadzi do wielu uproszczonych rozwiązań, jak dla mnie na niekorzyść gry.
Ale gierek nikt nie robi dla idei tylko dla mas skoro WoW chwali się, że ma 9 mln abonamentów to dlaczego tego wyniku nie zwiększyć o kolejne 9 użytkowników konsol.
Bądź pewien, że WH na konsole wyjdzie wcześniej czy później a skoro mówiło się o takich planach to na pewno uwzględniono to w trakcie tworzenia gry.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:05 
Cytuj  
Nie bedzie WAR'a na konsole.


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:16 
Cytuj  
Dużo bym dał żebyś to Ty miał rację ale jestem realistą. Dlaczego mieli by odbiegać od AoC czy GW2 i zarobić mniej kasy?

Zagram w WH tak czy inaczej bo wychowałem się na tym świecie.
Pytanie na jak długo gra zdoła przyciągnąć. a dobry Craft to właściwie podstawa dobrego sieciowego RPGa

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 12:20 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
Dużo bym dał żebyś to Ty miał rację ale jestem realistą. Dlaczego mieli by odbiegać od AoC czy GW2 i zarobić mniej kasy?

Zagram w WH tak czy inaczej bo wychowałem się na tym świecie.
Pytanie na jak długo gra zdoła przyciągnąć. a dobry Craft to właściwie podstawa dobrego sieciowego RPGa


Idąc dalej twoim tropem myślenia to czemu nie mieliby wprowadzić jakoś simsów przecież to jedna z bardziej popularnych gier, a że gra do dupy i nie pasuje to co tam zawsze to jakieś kilka mln $ do przodu.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2007, 13:19 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
Dużo bym dał żebyś to Ty miał rację ale jestem realistą. Dlaczego mieli by odbiegać od AoC czy GW2 i zarobić mniej kasy?

Zagram w WH tak czy inaczej bo wychowałem się na tym świecie.
Pytanie na jak długo gra zdoła przyciągnąć. a dobry Craft to właściwie podstawa dobrego sieciowego RPGa


A czy WoW jest na konsole?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.