mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:06 
Cytuj  
Nie uraziles :smile: bo UO a D to 2 calkiem rozne rzeczy


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 19:58 
Cytuj  
West to byl jeden z najeepszyvh wojow na tym swiecie i powiniscie miec do niego jakis szacunek wkoncu byl najbardziej znanom osoba ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:00 
Cytuj  
Jesli West z DZ to nie West z CL to jechal on tylko na czyjejs slawie i tyle :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:08 
Cytuj  
West z DZ to definitywnie nie West z CL.
T.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 20:22 
Cytuj  
Do tej pory sie nie wpoiadałem. Nie czytalem foru dwa dni juz 4 strony!!! Nie rozumiem wogule po co jest ta dyskusja gram z kolesiem w jednej kafe i jest git. Moze troche przesadza czasami ale co z tego. Nikt nie jest świety. Nie mozecie sie zebrac i na NIEGO ZAPOLOWAC!!!! Tez jesteście wojami i to nie takimi złymi (Ziemni itd.) Zarabcie go pare razy staty nu sie obmiża i po problemi . Za jkaiś czas powtuzyc to i wynik bedzie taki że koles bedzie zabijal conajwyzej żaby na bagnach.Pozdrawiam


_________________
This is who we are.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 21:02 
Cytuj  
Najlepiej u healera :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 02:55 
Cytuj  
Tak. Ja tez nie rozumiem, po co ta dyskusja. Ani Ty, ani gracze ani sam West nie maja zadnego wplywu na te decyzje. Ekipa nie zyczy sobie widziec tego osobnika na serwerze i basta.

Temat zamkniety.

A gdyby sie jednak okazalo, ze korzysta z jakiegos konta i jest w grze, to... no coz, bedzie ban na IP.

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-20 03:57 ]</font>


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 22:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 14:22, KromeR napisał:
Heh Sobi przeginasz. Jak chcesz grac ppk albo pk to idz sobie na SC tam lataja wypakowane balwany i robia pk wszedzie i kazdemu. Jak ciebie to bawi to bardzo prosze.

Stary, czy ty nie rozumiesz co czytasz? Przeczytaj jescze raz powyzsza dyskusje.. moze cos zakumasz

A nazywanie Nyshaka lamuchem to LoL qrwa LoL. Lamuch to ten co jak sie go wyzywa na pojedynek to tchurzy i sie zaslania pierdami w sytlu ze bez zbroi albo cos.

Przeciez wlasnie Nyshak tak zrobil... stary,ty nie rozumiesz co tu kto pisze, nie uciekaj wiecej z J.polskiego.

Jak redzi sa tacy zajebisci (c) jak zawsze dawali nam do zrozumienia to nawet w gaciach i z gumowym fiutem w reku by go zgnoil nie? Wiec o co chodzi?

Jescze raz!!! O czym ty piszesz? :smile:

A D2 i UO to dwie rozne gry i sie nie masz czym chwalic. Na BNPL cie zanja z tu nie i nie blysniesz. Ja mialem dobry czas na 1km ale sie nie chwale :razz:

Twoje 7 min na 1 km nie ma tu nic do rzeczy, chcialm wam pokazac tylko ze w D2 pomimo iz gierka biedniejsza byl piekny klimacik na HC. bo grajacy tam ludzie po dostaniu w leb od kogos z NWM nie bisali o bana dla niego tylko robili ekipe i goscia tak dlugo gonili az odechcialo mu sie grac.

:grin:
_________________
Simple XP4Ever Obrazek

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: KromeR dnia 2002-04-19 14:36 ]</font>


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 22:43 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 14:22, ziemni napisał:
lol Sobi.. chyle czole przed mistrzem :smile: zawsze chcialem byc dobry w diablo ale cos mi nie szlo.. naucz mnie.. prosze.. :grin: Rzeczywiscie - posiadanie 80levelowej postaci to jest COS! Pewnie idziesz ulica i slyszysz "patrz to ten co ma 80lvl postac w diablo!!".

Widze ze jestes jednym z tych ktorzy postacia SC wyzywali mnie na duela :smile: (a ja zawsze gralem tylko HC) Pozatym pisalem o postaciach z classica buraczku, a nie z lod. W lod mam z 6 postaci od 80 do 99 i nawet o tym nie wspominalem, pisalem o HC classic, ale ty chyba nawet nie wiesz o czym tu mowa

Btw. PvP fajne jest.. adrenalina itp. ale klimatu za ch** nie ma w tym...


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 22:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 15:08, Nyshak napisał:
O kurwa Sobi no to teraz jak to powiedziales to niedosc ze podtrzymoje swoje zdanie to jeszcze musze okrzyknac mega krolem lamerow :smile: Stary skoro porownujesz Diablo do rpg to khykhy sorry ale naprawde jestes lama jakich malo :smile: Khykhy ty moze zamiast PKK zstaniesz PK bo tam pasujesz . Jezu powiedzial mi diaoblo i mysli ze mi zainponuje khykhy. Boze co za ludzie sie pojawiaja na forum :smile: Sobi idz ty lepiej synku grac w diablo bo do UO to raczej nie pasujesz niestety nie wkleisz tu swojego 800000000000 poziomowego barbazyncy czy nekromanty :smile: Nie dziwie sie ze nie masz konta :smile: A po tej wypowiedzi to watpie czy dostaniesz :smile:


Pisalem ci o tym ,abys skumal ze pomimo tego iz gra ubozsza to klimat byl lepszy bo nikt nie ratowal sie banem dla kogos po tym jak dostal w leb. Pozatym jezeli chcesz do mnie mowic synku poczekaj choc ,az ci obrosnie. Wogole nie wiem , jak ty masz czelnosc sie tu jescze odzywac po tym co napiusales o Wescie "chcialem sie z nim bic, ale bez zbroi" stary, ty jestes niezle pierd... A konto to buraku mam od dawan , tylko nie wiem czy grac bo ogladnaie w grze takich palantow jak ty to rzadna przyjemnosc. Jak znam zycie to do banku wjedzasz na lamie :smile:


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 22:56 
Cytuj  
Cytuj:
Nie mozecie sie zebrac i na NIEGO ZAPOLOWAC!!!!

W koncu ktos kto zrozumial o co mi chodzilo! To jest moim zdanim to! Powiem ci tylko w czym problem, ze z niczego powstala ta dyskusja. Mianowicie Nyschujak jest tak cienki ze to przechodzi jego mozliwosci. Lepiej kolesia zbanowac, albo mu zmniejszyc staty, wtedy to on zakozaczy w koncu. Nyschujak, lamuchu, zacznij sie zajmowac w koncu swoja postacia a nie innymi osobami.


Posty: 13
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 23:04 
Cytuj  
To by bylo na tyle. Mimo wszytsko pozdrawiam wszystkich i rzycze udanej zabawy. Oczywiscie po zabanowaniu polowy graczy, ktorym nie dajecie rady ,gdyz sa po prostu od was lepsi. To byl moj ostatni post na ten temat. Teras Nyschujaku mozesz sobie powypisywac tu co ci sie podoba i czuc sie ze ostatnie slowo nalezalo do Ciebie, gdyz nie mam juz zamiaru pzreczytac choc slowa napisanego przez twoja osobe.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 08:36 
Cytuj  
Sobi.. najlepiej bedzie jesli stulisz twarz i dasz Nyshakowi spokoj. Bluzganie i obrazanie ludzi nikomu tu nie jest potrzebne. Wroc lepiej do d2, bo jak widze nie lapiesz, ze tu najwazniejsze nie jest chodzenie i killowanie wszystkiego co sie rusza.
Gdybys w ogole gral na tym shardzie i znal ludzi i klimat tu panujacy to moglbys sie wypowiadac. A Ty przychodzisz i obrazasz kogos kogo nie znasz.
I po co? Nudzi Ci sie? To podlub sobie w nosie...


_________________
CIACH!


Posty: 10
Dołączył(a): 7.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 14:16 
Cytuj  
Zastanawiam sie czemu za kp dostaje sie banana przecierz to nie oddstaje do klimatu .
A przeciesz przesto sie zaczyna cos dziac :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 11:19 
Cytuj  
Hmmm.. Sobi od czego tu zaczac. Po pierwsze synku to nie pisze tych postow po to by udowodnic ci ze jestem lepszy czy cos akiego. Pisze po to abys zrozumial ze ty o rpg wiesz tyle co ja o konstruowaniu samolotow. Nie pisze tego postcika by ostatnie zdanie nalezalo do mnie a jedynie po to by odpowiedziec na twoje obelgi. A wiec synku jak by ci tu powiedziec slowa mnie nie rania wiec mow sobbie co chcesz gdyz zdanie jakiegos szczyla mi zwisa :smile: Nio i milo ze nie bedziesz gral. Nikt za toba nie bedzie plakal bo twojego kochanego chlopaka Westa juz nie ma. Ale zawsze mozesz sie z nim spotkac w realu przytulic sie pocalowac popiescic... :smile: To by bylo na tyle.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 11:31 
Cytuj  
O i Sobi synku a czy ja mowilem ze nie jestem cienki??? Ja jestem cienki jesli chodzi o walke jak sik pajaka bo jestem kowalem. Rozumiesz kowal to taki pan ktory wykuwa rozne zbroje i miecze :smile: Ja nie jestem tak wspanialym wojem jak ty czy west i dla mnie smieszne to bylo to ze twoj kochanek sie wystraszyl kowala;) No juz nie bede ci przeszkadzal idz zaspokoic sexualne potrzeby Wsta :smile:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 11:38 
Cytuj  
Albo jeszcze na chwilke przeszkodze :smile: Sobi cyba mowilem ci ze masz do mnie mowic Panie Nyscujaku czy jak tam to idzie :smile: Nio i po twoich wypowiedziach mam wrazenie ze nawet podstawowki nie skonczyles gdyz nie umiesz stworzyc posta bez slow chuj, kurwa itp. Wniosek: Twoj iloraz inteligencji rowna sie mojemu rozmiarowi buta :smile: Ciao bambino :smile: I na koniec to jakbys postow nie czytal to xanth powiedzial ze to juz koniec tej rozmowy wiec nie wiem po co sie produkowales :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 12:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-19 21:00, KromeR napisał:
Jesli West z DZ to nie West z CL to jechal on tylko na czyjejs slawie i tyle :razz:



I przez ta "slawe" dostal bana. TYLKO PRZEZ SLAWE. Ludzie by sie tak nie czepiali i bylo by ok, ale "oooo to West chaosnik z CL a tu mialo nie byc chaosu, pisze do GMow"


_________________
Mejk lof nou łor!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 13:32 
Cytuj  
To po cholere bral takie imie dla postaci? Nie wiedzial o Wescie z CLa? Cos mie sie wydaje inaczej...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:59 
Cytuj  
hehe a dzis spotakelm w Delucji Samaela, jak ktos dawno temu gral na CL to zna ta ksywke :smile:, aha to nie ta sama osoba, zeby nie bylo,ze ktos bana dostanie.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Zeiram dnia 2002-04-22 17:00 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.