mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-20 19:39, DarkWind napisał:
Oczek pragnę cię poinformować, że kolorowe rzeczy zostały wynalezione już na początku istnienia POLa więc nie rozumiem o co Ci chodzi. plz jaśniej?


DarkWind mnie nie chodzi o kolorowe bronie z roznych metali ale o takie kolory ktore normalnie nie wystepuja, wiesz naewno o co mi chodzi ale jesli nie to sorka juz sie nieodzywam

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:24 
Cytuj  
Stare jak świat , władza deprawuje :razz:

Pewnie jeszcze miesiąc temu mówili "jakbym był GM to bym był miły , pomocny , itd.." :grin:

Jakie to żałosne jak ludzie którzy mielu uratować SC tylko dobijają :sad:

Najlepszym wyjściem byłoby po 1 GM z DM ,CL , ZS przeszło na SC :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:31 
Cytuj  
Shinji za przeproszeniem nie pitol, jakbys zaczol robic cos czego nei robiles to nie wiem czy bys tak latal i wszystko w mig robil, potrzeba troche czasu, oni GM sa od bardzo niedawna i nie oczekuj cudow bo ich najzwyczajniej nie bedzie, nieche robia co robia i naprawiaja bugi i i te pady, nieraz wyjdzie nie raz nie wiesz jakie kompy sa zlosliwe, w koncu podlapia wprawki troche i bedzie git, a jak narazie trzeba jakos zyc, pozdrowka do wszystkich nowych swiezo upieczonych GM`ow tak trzymajcie i nie sluchajacie pieprzenia, ciekawe co oni by zrobili jakby byli GM na pewno by wszystko w 5 min naprawili :lol:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:37 
Cytuj  
Ja bym pewnie biegał po Sosarii i tworzył smoki i inne stworzonka :grin:

Ja nie mówię że oni nic nie robią :smile: , no coś tam robią , dlatego jak dzisiaj wszedłem na SC to zwis był nie po 15 sekundach tylko po 30 :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:45 
Cytuj  
nie no ja niemoge ty jade sobie z chlopakami na gargulce a tu gm mnie zwinol do wziezienia zaczeli mnie torturowac za nic potem wypuscili mnie ale to byla sciema bo znowu mnie wsadzili i zabili i teraz mi jeden gm muwi ze niemozesz odzyskac zeczy bo :grin: qurwa niedlugo sie wkurwie


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-20 20:05, kryzys napisał:
mozliwe ze sie nieodzywamy do nich z szacunkem ale przecierz oni grali jeszcze tydzien temu na servie i wiekszosc to kumple ale sa male wyjadki :grin: :grin: Bloob i paru innych hyhyhy a jak chca zebysmy odzywali sie do nich z szacunkem to niech na to zapracuja a nie tylko biegaja po swiecie i utrudniaja zycie takemu np. (dark kredzie) hyhhy :grin: :grin: :grin:

Wiesz za to co ty do mnie mowisz teraz to moja postacia bym cie gnebil tak ze bys przez dwa dni sie ruszyc bal...
Wiesz kazdy oczekuje czegos milszego niz "wy huje".

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:47 
Cytuj  
Kryz jak to prawda to przegiecie totalne, troche kosa, tak to nie mozna

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:52 
Cytuj  
przegiecie to jest teraz znowu mnie wypuscili golego ide do banku bach do wiezienia znowu qurcze ja to mam pecha :sad: :sad: :sad:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:06 
Cytuj  
Aha zeby bylo smieszniej to krysys paradowal z ZOLTYM executioners axe, i twierdzil ze znalazl w liczu... dlatego tez w wiezieniu zabrano mu topor. I nie byl torturowany zeby bylo smieszniej.

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:10 
Cytuj  
Sorry kryzys ale jak bylo tak jak mowi bloob to wybacz ale popopieram

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:22 
Cytuj  
Za czasów Szerszenia niesłyszałem o pakowaniu do więzienia , było miło i spokojnie :smile:

Chaos zabijał górników , Order jak nie uciekał przed chaosem to też zabijał górników :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:23 
Cytuj  
moze niech ci bedzie ale ten topur to ja znalazlem w liczu niewiem kto go tam wrzucil ale mnie to nieobchodzi a zreszta

(hy huje) to co napisales ze niby ja napisalem to bdednie nic ci takego nienapisalem wiec niepierdol a zreszta spytaj sie smierci mam teraz zreszta niemale problemy bo ktos mial moje konto dziaij i sie bawil a ja ci nienapisalem wy huje bo to do mnie niepodobne :sad:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:25 
Cytuj  
zreszta jak znalazlem to mogliscie mi go zabrac a nie zabierac do wiezienia (torturowac go tam skad go mialem) zabic zabrac moje expy i zostawic na pastwe losu


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:26 
Cytuj  
GM'om chyba nalezy sie przynajmniej jakiś kredyt zaufania chocby ze względu na to że sie im chciało i sie tym zajeli.
Pożyjemy, zobaczymy, ale jesli na dziendobry bedziecie po nich jeździć bez powodu, to sie okaże, że za 2 tyg. oni też powiedzą bye i zamiast serwa będzie wielka kupa.

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:32 
Cytuj  
Czytał ktoś folwark zwierzęcy Orwella???????
Widzę że tu sytuacja jest bardzo podobna..............
ehhhhhhhhhhhh

Wrócę jak coś się zmieni..........


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:34 
Cytuj  
bye to ja niepowiem bo wole byc jeszcze troche pomeczony :smile: a wiec niema to jak mile siedzenie w wiezieniu ;( qurcze ja to nieradze pokazywac sie gm-mom na zlocie :smile:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:46 
Cytuj  
hmm nieczytalem a ominelom cos niesamowicie przerazajacego albo ekscytujacego??? chybha nie a tak na marginesie to server dziala czy juz padl dziaisj i niewruci z zaswiatow :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:47 
Cytuj  
Własnie mnie butcher ganiał i chciał mnie zabic zeby sprawdzic czy moze mnie wskrzesic, wcale nie miał podpakowanej postaci bylem a trzy szczały z katany, ale miał wieksze lagi demnie wiec dostałem tylko dwa, przy czym ja go ledwo zraniłem.

I nie powiem ze sie nie zapytał czy moze na mnie eksperymenty przeprowadzac zapytał sie ale to ze powiedziałem nie wcale mu nie przeszkadzało. Potem ganiał mnie z gołymi rekami i ranił mnie bardziej niz ja go katana. I nie grał postacia GMa tylko swoja własna wcale jej nie podpakował.

_________________
MIeczu, mój przyjacielu, gdzie jesteś, potrzebóje Cię!!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Eldorn dnia 2002-04-20 21:48 ]</font>

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:48 
Cytuj  
Kryzys na zlocie order i neutral broni GM`ow :smile:

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:49 
Cytuj  
wcale hyhy jak juz panowie zostali gm-ami to juz niepowinni grac normalnymi postaciami na sc wybur nalerzy do ciebie albo gm albo gra i ja bym ich tak skrucil :grin:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.