mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:37 
Cytuj  
Mam prozbe czy moglibyście na stronie zamieścić ^ debilne^ ankiety które do was ludzie ślą o konta takie jak na stronie CL. Jak to sie czyta to sie pada ze śmiechu!!!


_________________
This is who we are.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 19:45 
Cytuj  
jak ktos nie widzial to pare fajniejszych z komentarzem ekipy:

Skad się dowiedział ? --> z ulotek z TESCO
Czy ma jakies doswiadczenia z RPG? --> tak jak bylem maly mama rzucala we mnie toporem
Czym dla ciebie jest RPG ? --> czyms niespotykanie zajebiscie wymiotnie paranormalnym
Jaka masz koncepcje postaci ? --> dziwka na zamowienie
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> pragne sie kurwic


Czy ma jakies doswiadczenia z RPG? --> pomidor, flirt
Czym dla ciebie jest RPG ? --> czyms dla wybranych


Skąd się dowiedział ? --> Od szanownego wladcy krainy w kturej rzyje p. Mefisto
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> Noo gralem z nim w bierki na dorze bramki i w szahy (terz RPG)
Czym dla ciebie jest RPG ? --> Rzyciem :wink:))))
Jaka masz koncepcje postaci ? --> Heeee??? Bedzie Jasiu z wielkim mieczem i jego wesola kompania. Kopalny z helmem na glowie tyz.
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> Nie chce bo nie mam stalego lacza w domu. Tak tylko napisalem to zgloszenie. Niektore zgloszenia sa swietne. To z Mieciem rzadzi.:wink: Jak tacy ludzie moga chodzic po ziemi i uzywac komputera.


Jaka masz koncepcje postaci ? --> bardzo zly mag bede loil dupe straznika
--------------------------------------------------------------------------------
jak straznik sie mocno wypnie to laduj ile wlezie...tylko wazelina, WAZELINA...poslizg musi byc


Skąd się dowiedział ? --> wywruzylem se z fusow
--------------------------------------------------------------------------------
... noo taki to ma dobrze.. ale cos slabo wrozy..bo by wiedzial ze nie ma po co slac zgloszenia :smile:


Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bardzo mi sie ta gra podoba i prosze was zaluzcie mi to konto bo ja bede wysylal te prozby asz do skutku ale ja was bardzo prosze zaluzcie mi to jedno konto i wam dam spokuj a jak nie to znwu wysle prozbe jak odzucicie te konto to napiszczcie dla cczego ok
--------------------------------------------------------------------------------
...w sumie to nie wiem czemu nie dostal konta... hmm... strasznie dziwne...


Skąd się dowiedział ? --> Od kumpla.
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> Quake1, Quake2, Quake3 Arena, Half-Life.
Czym dla ciebie jest RPG ? --> Super gierk± co trzeba powalczyć, pomysleć i pozabijać.
Jaka masz koncepcje postaci ? --> Wysportowany gostek z fajką w gębie, w lewej trzyma tasak a w prawej Uzika :smile:
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> Ponieważ uwielbiam RPG.
--------------------------------------------------------------------------------
Mysle ze my to jestesmy swinie.. gosc ma takie doswiadczenia z RPG...a my to chyba na zlosc mu nie chcemy dac konta...



Jaka masz koncepcje postaci ? --> Oblakany mnich z gorskiego klasztoru sztuk walki z poglebiajaca sie mania przesladowcza. Ciecia jego jezyka sa rownie zabojcze co mieczem. I rownie rzadkie. Jest bowiem wojujacym pacyfista. Mam mowic dalej?
--------------------------------------------------------------------------------
...przyczajony chomik, ukryta norka ?...



Jaka masz koncepcje postaci ? --> moja postac bedzie silna ,by mogla walczyc toporem , najprawdopodobniej bede pracowal w kopalni
--------------------------------------------------------------------------------
Jak wiadomo wszem i wobec w kopalniach gornicy pracuja toporami, a w kuzniach kowale za pomoca drewnanych łyżek wykuwają miecze.




Jaka masz koncepcje postaci ? --> BĘDZIE TO MĘŻCZYZNA LUB CZrodziej
--------------------------------------------------------------------------------
ojojoj... gdyby to Gandalf widział... albo Harry Poter...




Skąd się dowiedział ? --> od mamy
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> taa
Czym dla ciebie jest RPG ? --> Forma rozrywki
Jaka masz koncepcje postaci ? --> Obronca dobra i sprawiedliwosci. Sailor moon :wink:
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> Bo podobno jest suuper
--------------------------------------------------------------------------------
...podobno tak, ale co do reszty zgloszenia to nawet mój komentarz jest zbyteczny



Czym dla ciebie jest RPG ? --> Jest to wieloosobowa gra w świecie fantasy
Jaka masz koncepcje postaci ? --> Jestem alchemikiem . Strzelam z łuku. Wolę dobro od zła
--------------------------------------------------------------------------------
...a ja jestem kowalem, gram na lutni :grin:





A TERAZ REWELACJA NA SKALE SWIATOWA

Skąd się dowiedział ? --> o istnienu stronki od kumpla , a o servera tez od kumpla
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> age of empires, stellers3,kozacy i inne
Czym dla ciebie jest RPG ? --> rpg dla mnie jest strategia w kturj czeba sie rozbudowywac i planowac np. atak
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie kapuje
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo mysle ze ta gra jest super cool :smile:

Skąd się dowiedział ? --> od kolegi
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> niewielkie
Czym dla ciebie jest RPG ? --> grą, w której się czeba wykazać myśleniem i strategią działania
Jaka masz koncepcje postaci ? --> coś w rodzaju barbarzyńcy
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> chcę się sprawdzić

Skad sie dowiedzial ? --> od kumpli sie dowiedzialem a od jednego nawet bylem i mi wszystko tlumaczyl:)
Czy ma jakies doswiadczenia z RPG? --> tak z settlers3 , heroes3,2 s.w.i.n.ei inne
Czym dla ciebie jest RPG ? --> to jest strategia w kturej sie rozbudowyjez i musisz planowac ataki
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie kapuje co to:)
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo jak nie bylo by ultimy to bym sie nudzil bo to super cool gra

Skad sie dowiedzial ? --> o istnieniu stronki i servera dowiedialem siem od kumpli
Czy ma jakies doswiadczenia z RPG? --> tak z kozacy jest to bardzo trudne polecam:)
Czym dla ciebie jest RPG ? --> wojnom w której sie obmusla strategie
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie kapje mam dopiero 10lat :smile:
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo ultima jest super cool gierka:) ps. przyslijcie to szybko prosze i zeby tam pisalo ze tak zgadzam sie abo cos takiego

Skad sie dowiedzial ? --> od kumpli
Czy ma jakies doswiadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> strategia w ktorej sie planuje wszystko an nie jak w fpp leci i strzela
Jaka masz koncepcje postaci ? --> co to jest??? :smile:
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo u waz jest lepiej niz nigdzie indziej cool games:)

Skąd się dowiedział ? --> od kumpli wszysy to maja pewni cool
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> mysleniem w ktorym sie opracowyje plan itwy np . panzer general
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie kapuje
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo to jest cool mowia kumple co to maja

Skąd się dowiedział ? --> od kumpli
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> nie wiem
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie kapuję
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo nie ma lepszego servera ps. przyslijcie to szybko proszę

Skąd się dowiedział ? --> prosze przyslijcie szybko a dowiedzialem sie o9d kumpli
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak mialem
Czym dla ciebie jest RPG ? --> nie wiem
Jaka masz koncepcje postaci ? --> powiedzcie co to jest
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> tak se. prosze jak nie powiecie ze oki top nie bede mial w co grac :sad:

Skąd się dowiedział ? --> od kolegof ja mam 10 lat
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak mialem
Czym dla ciebie jest RPG ? --> strategia w ktorej sie opracowyje taktyki wojenne
Jaka masz koncepcje postaci ? --> kce byc dobry i zly
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo to jest cool game (ps. prosze was blagam was zeby nie bylo to glosenie odrzycone ja mam 10 lat prosze

Skąd się dowiedział ? --> server cool stronka cool
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> nie wiem??
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie wiem??
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo tak i nie przysylajcie zlejk odpowiedzi

Skąd się dowiedział ? --> od kolegof ja mam ino 10 lat
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> nie wiem???
Jaka masz koncepcje postaci ? --> nie wiem???
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo tak .prosze was nie przyslijcie mi zlej odpowiedzi blagam i server jest cool

Skąd się dowiedział ? --> od kumpli
Czy ma jakieś doświadczenia z RPG? --> tak
Czym dla ciebie jest RPG ? --> strategia
Jaka masz koncepcje postaci ? --> kce zeby to bylo fane
Dlaczego chcesz u nas grac ? --> bo jest u was cool i zeby byla dobra odpowiedz bo inacze wjazd na chata
--------------------------------------------------------------------------------
Normalnie porażające, wszystkie te zgłoszenia wysyłała na przstrzeni 2-3 dni jedna osoba (uchroń nas Hrotgarze od takich graczy RPG) Osobiscie nie mam nic przeciwko 10 latkom, jednak ostatnie zgloszenie sugeruje ze moge sie niedlugo spodziewac ich najazdu na moją hacjende w Zakopanem (nazwa miejscowosci ze wzgledow bezpieczenstwa zostala zmieniona, przepraszam mieszkancow Zakpopca za ewentualne pikiety 10-latków w Waszym miescie) (zapewne użyja taktyki nabytej w wymienionych grach "RPG" normalnie jakem Robert de Clair stane na ziemi ubitej i pięściami gołemi będę walczył z niemi o wolnosc polskich shardow przede inwazyją graczy takowych.


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 20:14 
Cytuj  
Dobre ...

:wink:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 21:31 
Cytuj  
no comment :grin:


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:50 
Cytuj  
EOT :smile:))))
LOL :]]]]]
ROTFL :smile:)))
Bez komentarza...
Ludzka glupota, leniwosc i pomyslowosc nie zna granic...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.