mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 12:19 
Cytuj  
A ja mówie że Furiat ma wykopki:P


_________________
Shadowbane!
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 14:39 
Cytuj  
A ja stawiam na to, że on jest chory bo teraz sezon na grype.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2007, 14:42 
Cytuj  
Już wiem wszystko!!!!!!!!!!! Miał formata i problem z kompem :) Furiat będzie jak tylko wszystko naprawi, czyli jak szybko sie da :)

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2007, 15:54 
Cytuj  
Skąd się dowiedziałeś?


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2007, 00:09 
Cytuj  
Z forum DV - wiadomość mu wysłałem :) !!! Oficjalnie Furiat wrócił !!!

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 15:56 
Cytuj  
W związku z prośbami o listę graczy, umieszczam ją tu, jeśli kogoś pominęłam proszę o pisanie na wiadomość prywatną :) A jest to bardzo możliwe, bo niektórych nie spotykam, gdyż gramy w różnych godzinach.
LISTA GRACZY:
-Furiat- najczęściej ma tak na nazwisko. To także Rycerz, Kaplan itp.
[-Arvena Elrond - czyli ja :) A także Galadriela, ale zawsze Elrond :)
-Zguba - czyli Jack, także Boromir, Tropiciel i Władca
-Ufol- zazwyczaj o takim nazwisku. Także Shreq - PO EDYCJI
-Domestos - zawsze takie nazwisko, przedrostek dom... . To także Pir i Yupiii :) - PO EDYCJI
-Izael - zawsze takie nazwisko
-Wons - zawsze tak na początek imienia
- war... - zawsze tak na początku imenia. Także Feniks i Jankier
-Bolec -Kicia :) ale to facet :) z Wrath przywędrował. Gra tu i tu. Także Decybel
-Hellgrir - i podobne imiona
-Vaserth - z Wrath, czasami pogrywa :)
-Astronis - po edycji
-Alchemik -tak najczęściej na nazwisko, także łowca smoków,Pocisk
-Cluster - BolekPl, Bezimienny
-Danon - i podobnie. brat Clustera
-Vantanatos - nowy
-Verdenitpl - nowy
-Mawgan - Sprycio z forum


Ostatnio niespotykani (może jeszcze wrócą? ) :
-Szkielet -
-Eikichi - brat szkieleta
- Sarhut - ?
-Insomatic
-Pomocnik - Natura, Grzywcz; nie z naszej gildii
-Sprawdzacz - Niemy, Elendriel, Platkarz, Enhiliel

Nie grają, ale w razie potrzeby wrócą:
-Oberst- PO EDYCJI

Zrezygnowali :( :
-Zim - Ziel, Biały Ziel
-Toms - Zjeb
- Asteck - tylko ta jedna postać
- Nezzumi -i wszelkie podobne nazwy
-Nitrox
-Falern


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 21 paź 2007, 13:23 przez Arvena, łącznie edytowano 9 razy
*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2007, 22:36 
Cytuj  
Ej ej,ja cały czas kontroluję sytuację więc jak będzie wojenka czy coś takiego to powracam do akcji :)


_________________
Fail.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 9 paź 2007, 19:56 
Cytuj  
Ymmm Oberst Oberst ja cie ściongam a ty niegrasz nieładnie nieładnie :) a tak powarznie mam problemy z pathem i niemoge sie zalogować :/ niewiem co jest grane właśnie biore sie za nowe ściąganie gry jak to niepodziała to niewiem


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 84
Dołączył(a): 29.07.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:19 
Cytuj  
No narazie nie gram bo mam zajęcie przy innych grach :wink:


_________________
Fail.


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:23 
Cytuj  
Arwen w spisie graczy masz błąd!!!! Astronis i blody to dwie różne osoby! Astronis to także Klarki ( zawsze mino robi), a Blody i reszta to inny gracz i już w shadowbane grać nie będzie :( ale astronis pogrywa :) Więc prosze o poprawke.

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 paź 2007, 16:53 
Cytuj  
:) nie błąd. Karsnal/Blody/polski druid/egzekutor rzeczywiście zrezygnował, ale podobno miał dać swoje postacie Astronisowi :) Nie spotkałam Klarkiego od tego czasu więc nie mam pewności, ale spróbuje z nim jeszcze pogadać i sie upewnić jak i co :)


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 09:49 
Cytuj  
Astronis to mój kumpel od wielu lat tak samo jak blody. Blody dał mi swoje konto a ja dałem dostęp wszystkim kumplom. więc oficjalnie Blody, polski itd. nie istnieją. Astronis nadal gra - czasami ale na konto blodyego niewchodzi. Wiec popraw błąd!!!

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 paź 2007, 15:25 
Cytuj  
Zguba bez tych!!! na końcu bylo by też wyraźnie napisane ;) aha wie może ktoś co to znaczy?? Error could not open compressed file Core.dll.new


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 17:49 
Cytuj  
Dobra z przyczyn wyjaśnionych wyrzej zawieszam moje granis w sb puki tego nienaprawie moje konto otrzymuje Arvena jak zaczne grac to sie do was odezwe pewnie pod innym nazwiskiem powodzenia na mines i banach postaram sie wrucic jak szybko sie da powodzenia wam cya


_________________
A poco mi opis??


Posty: 13
Dołączył(a): 16.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 00:05 
Cytuj  
Domestos/Pir/ i reszta z przedrostkiem Dom...

tylko ta reszta na 29 lvl sie zatrzymaka i sama nie chce expic :)

także postacie Yupii z rozna iloscia iiiii na koncu.






:] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :] :]

Uwaga jest propozycja zorganizowania zjazdu Guild w realu.
Juz troszke chetnych jest, zjazd najlepiej po wyplacie(lol u mnie ostatniego dnia miesiaca u innych prawdopodobnie 10) wiec po 10.

Miejsce Wrocław lub jeszcze do obgadania.(Jak i cala reszta)

Propozycja to wynajecie pokoi w jakims motelu,hotelu na weekend i dobra zabawa oczywscie jakis wypad do baru itp.

NAJWAZNIEJSZE TO NIE MARUDZIC ZE TO ZE TAMTO!!!!!!

Nie ma zeczy nie mozliwych, ja jestemm z gorzowa wlkp. wiec mam dosc spory kawal tam a i tak sie pojawie. Zrozumiano!!!!!

Dawac swoje propozycje, co i jak naprawde jesli ktos moze gdzies daleko dojechac to niech nie leni sie bo mu sie nie chce itp. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 13:43 
Cytuj  
Ja beeeeeeeeeeeeeeeeede na bank miejsce wrocław lub okolice pasi mi ąrva coś wspomi nała o jakimś tanim motelu niedaleko niej na gg takrze jak może niech tam skoczy i opyta sie co gdzie kiedy jak i zkim Aha arva ShreQ to też moj char:)


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 16:48 
Cytuj  
o ceny to się mogę popytać jak chcecie i napisze :) Tylko jeśli będzie się wam chciało dojechać do Wołowa :) To koło godziny drogi od Wrocka. Spróbuję w tym tygodniu się dowiedzieć o ceny.


_________________
Obrazek


Posty: 10
Dołączył(a): 22.09.2007
Offline
PostNapisane: 16 paź 2007, 18:23 
Cytuj  
Dobra teraz inny temat. Zrobiłem gildie( The White Hand ) i myśle o mieście, ale chce wybadać czy warto sie w to bawić. Powiedzcie co o tym myślicie i czy bylibyście chętni pomóc mi w realizacji tego planu. Jeśli chodzi o miasto to banować wrogiego nie musimy bo jest kilka w naszej nacji zapomnianych i można teoretycznie przejąć (jak nie to możemy banować :). Powiedzcie co o tym myślicie. Jak będe pamiętał to sprawdze komentaże w tym tygodniu albo później. ps. nawet jak nie jesteście za tym to gildii nie zlikwiduje :P

*

Posty: 114
Dołączył(a): 11.06.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 12:31 
Cytuj  
ZJAZD
Chyba nic z tego nie wyjdzie :( Przynajmniej z mojej strony :( Chcecie to zrobić po 10 listopada,a pomyśleliście, że to już zima? I szybko robi się ciemno :) A ja mam z obcymi facetami pałętać się po nocy? :D Szkoda, że nikt nie wpadł na ten pomysł w wakacje... :(
GILDIA
Jak dla mnie pomył (wybacz Zguba) jest głupi :) Czy myślisz, że gdyby to było takie łatwe to ja bym nie miała swojej gildii? :) Ale życie nie jest takie proste. Będziesz musiał banować, bo żadne miasto nie jest całkowicie zapomniane, chociaż raz na jakiś czas pojawiają się ludzie z każdej gildii. Pozatym miasto i ban jest drogie i trzeba mieć kupę ludzi (osobiście jaby ban był w dzień to bym ci pomogła, ale zazwyczaj wypada w nocy). Jest jeszcze jeden punkt :) Chcesz rozbić polską gildię :) Jeśli zaczniesz połowE polaków przyjmować do siebie, nie będzie można już gadać ze wszystkimi na forum gildii, tylko przez tell z każdym po kolei


_________________
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 17 paź 2007, 16:45 
Cytuj  
racja ^^ a u furiata przeciez jest ok wiec nie widze powodow do robienia innej gildii

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.