mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:08 
Cytuj  
no niech ktos powie ze magowie z zakonu nic nie robia i sa do niczego... Wczoraj bez zadnej smierci go ukatrupilem a jestem dopiero uczniem w zakonie od kilku dni. ^^ Dajcie mu wiecej hit pointsow bo 10 minut na zabicie smoka to troche malo... :/

Aha - od czego jest uzelerzniona ilso czarow jaki gildiowy mag moze nauczyc i ich poziom? Czy poziom zalerzy od inta czy tez od stopnia w zakonie? Bo narazie nie dosc ze uczy tylko czarow z pierwszych trzech kregow to nauczyl jednego i potem walnal tekst ze wiecej nie moze :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:51 
Cytuj  
dajcie mu dispela i bedzie ok :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 22:59 
Cytuj  
Ehh czlowieku nie zginoles bo walczysz na dystans.Ja jestem wojem i zginolem 2 razyQWiec nie ma sie z czego cieszysc!Wez se podejdz do niego i wtedy walcz to zobaczymy czy taki cienki!:)


_________________
Peace and love :P

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 23:00 
Cytuj  
Dobrze ze ten smok ma (chyba ma) respawna, sprobuje 1 vs 1 z nim.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 12
Dołączył(a): 1.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2002, 23:14 
Cytuj  
Nie interesuje mnie ten topic ale po poscie Jazona stwierdzilem ze musze napisac

Jazoniku kochany zacznij strzelac z luku albo rzucac czary a potem idz na czolowke ze smokiem ah i pamietaj aby wcezsniej pozbyc sie umiejetnosci walki bezposredniej. Jesli nie zginiesz z 10 razy to ci pogratuluje.

Sorki ale smiesza mnie wypowiedzi w stylu jestes magiem stales daleko a ja walczylem w zwarciu i zginalem 2 razy.(jakbys dodal ze jestes szwaczka to by bylo cos). Heh

Zabawny z Ciebie czlowiek.
Pozdrawiam


_________________
Wszyscy chca naszego dobra.
Nie dajmy go sobie zabrac!

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 02:43 
Cytuj  
A nie robisz czasem poduszk? dałbys pare piór


_________________
This is who we are.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 04:15 
Cytuj  
eee tam. Skoro kamikaze sie chwalil ze zabili w iles tam osob elemelka to i co mialem sobie nie pofolgowac? :grin: Zwial mi sqbaniec raz... roplynal sie w powietrzu :sad: Tak to bylby juz trzeci... niech to diabli...

nie marudz ze ktos tam jest mag a ktos lucznik to maja prosto. Bys pogral magiem bys co innego mowil. I tak smoczek mnie ubil 2 razy. Ale juz wiem czemu wiec nie powienien wiecej ^^ Dobra... pochwalilem sie... Morn out ^^

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2002, 11:49 
Cytuj  
Mornelithe, mowisz ,ze elemelki idzesz bic... hyhy mam dla ciebie nie lada gratke, niedaleko od papui( SE, za mostem na rzece), kreci sie poison elemel, zabij go a masz mustanga w prezenice. przy okazji mozesz tez wymiesc tych magow i sobowtorow.


Posty: 25
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2002, 23:02 
Cytuj  
Podobno kiedys w Krakowie smoka zabil szewc :smile: tak wiec czemu nie szwaczka ?!

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 02:11 
Cytuj  
spadaj ;P :smile: I tak juz sporo spadl skill podczas smierci :smile:

Elemelka trucizny powiadasz? Mru mru... Pojde na przeszpiegi i zobacze :smile:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 10:54 
Cytuj  
Morne, moze jak ten elemek zablokuje sie w domku to i jego uda ci sie zabic :razz:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 13:54 
Cytuj  
Hmm... podjalbym sie go zabic ale cena wieksza musi byc :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:53 
Cytuj  
Czarny - no trzeba sobie radzic jakos - nie? :grin: Akurat smoka nie blokuje ale na cmantarzu w nujelm to powszechna taktyka uzywana chyba przez kazdego maga. A przynajmniej kazdego nie chodzacego w mithrilu, nie majacego gm w wrestlingu i 7 kragu magii. ;D Z tego co wiem to lucznicy tez tak sie poruszaja aby przeciwnika zablokowac jesli sa jeszcze za slabi na taktyke hit & run. Mam gdzie nawet fote z metoda "na kaktusa". :grin:

Sadze ze na elemelka trucizny jestem za cienki bolek i dzisiaj juz moj limit smierci o 2 rpzekroczylem wiec jutro pojde sprawdzic co potrafi... Jak za duzo to sie kupa pojdzie. ^^

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 17:02 
Cytuj  
no elemelek to niezly gosc jest, chociz dzisaj sie zdziwielem ( hehe przezylem starcie, a jestem tylko tamerem w skorzanym kaftanie) bo wybijenie mojej swity czarami zajelo mu pare dobrych chwil...ze 4 lightningi, curse i chyaba jeszcze 2 corp pory na zwyklego niedzwiedzia zuzyl. a firestrike to ma taki slaby ,ze nawet nie poczulem...chyab z 8 hp mi zabral...gorzej jak kogos dotkne wtedy kacperek na mur beton jest.

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 19:02 
Cytuj  
Zeiram wpadnij "do mnie" kiedys, a pokaze Ci naprawde niezla bestie: Ophidian Knight-Errath czy jakos tak (nigdy nie zdaze przeczytac bo gdy widze ten napis juz mnie nie ma). Bylem swiadkiem jak koles mijajac dwie osoby w chainach (nie atakowal ich) skosil sobie po drodze.. samo dotkniecie jest chyba smiertelnie trujace, bo z Reactiv Armorem zycia z 6X (po blessie) zostaje mi po uderzeniu jego dwumetrowa halabarda 1 HP.. no ten napis "Evantis wyglada jakby zycie z niego uchodzilo".. smiertelna truta or something?

Ale to taki mi dal Amulet za 20k, wiec i tak bede na nich chodzil :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 20:36 
Cytuj  
Ja mowie... podejmuje sie zabicia bydlaka... potrzebny mi mag (jakies 5-6 leczen) i publika do oklaskiwania :smile: Nie zapominajac o wynagrodzeniu :grin:

Aaa.. mowie o elemku.. co do ophidian to taki glupi nie jestem :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: ziemni dnia 2002-04-22 21:38 ]</font>

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 15:59 
Cytuj  
Maga juz masz ale tez troche wynagrodzenie bym chcial,
a i co do uczenie czarow ( 1 post) to musisz sie zasluzyc dla Zakonu- jak przyjdzie w koncu ten zarzadca skladu to sie dowiesz jak to zrobic dosc latwo pewnie mozna i w inny sposub ale tego nie wiem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.