mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 12:38 
Cytuj  
Dzieci, nie kloccie sie... zrobcie to co my, pojdzcie na zasluzony odpoczynek i wpusccie graczy, niech poadminuja, niech poczuja smak "tej prostoty i latwosci" NOXPOL albo POLNOX to i tak nie ma sensu... nie w chwili gdy oba te emu (a nawet wszystkie trzy bo sphere tez - ta jeszcze najmniej) stosuja wewnetrzne jezyki programowania.

takie standardy jak C powstawaly lata i byly dopracowywane przez setki ludzi, jezyk opracowany przez zapalencow, na potrzeby chwilowe nie bedize dzialal stabilnie.

A od siebie powiem - przyszlosc nalezec bedzie do NOX'a ale tylko pod jednym warunkiem - jesli worldfile bedzie w bazie danych (nie wazne jakiej, byle stabilnej i nie domoroslej) - po prostu NOX defaultowo jest wydajniejszy, o czym tez pisalem. Ale to juz nie moja dzialka... ide nabic fajeczke.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 13:58 
Cytuj  
Hmmmmmmmmm... szerszen mowilem jezeli juz to pol-94 , ja sie pobawilem troszke i zrobilem :
- portal do sali w ktorej sa portale do wszystkich miast [ max pol godz roboty]
- 3 poziomy NB Dungeon
- a teraz robie 4 :>

Mam najnowsza wersje z przed 10 dni ... sprubujcie sobie z nia znalazlem tylko 2 BUGI wiec warto zprobowac , gdyz ta wersja jest zmodyfikowana :smile:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 14:07 
Cytuj  
hefajstos ze ty znalazles tylko 2 bugi to nei znaczy ze sa tylko 2:DD zalzoe sie ze w ciagu 15 min znajde 3 inne:D

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 14:10 
Cytuj  
Oj i jest 3 :>
Samael ---> moze tak moze nie ...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:05 
Cytuj  
A propo zmiany ( bo tym jest topic ) mowilo sie ze zostana przeniesione tylko postacie.

I w tym momecie sa bardzo ale to BARDZO pokrzywdzeni magowie. KSIEGA ( Spellbook ) bez tej zabawki mag jest niczym. Mam prosbe ze jak juz sie bedziemy przenosili na tego nowszego POLa to prosba aby rowniez przeniesc Spellbooki bo to jesdyne narzedzie walki maga.

NERKA.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:19 
Cytuj  
Hehehhe. Mylisz sie sadzac ze mag walczy wylacznie czarami. Dobry mag powinien byc mistrzem walki jakas wybrana bronia. A odnosnie spellboka to ........ hEHHEHEH :smile:)). To jezt zaden problem. ZADEN. Problemem jest nastukac magie na rozsadny poziom i miec kase na to wszystko. Zwoje zawsze lataja na lewo i prawo. Bynajmniej za moich czasow lataly. Podchodzilo sie do licha pokonanego przez kogos i patrzysz jakies wandy i zwoje. Wystarczy pomyslec troszke a ksiege sie wypelni bez problemu. Mowil ktos o tym ze pokrzywdzeni byli by nowi gracze ktorzy sa teraz na SC. No a o starych ludziach to juz nikt nie mysli :smile:) tylko domy starcow i szachy na hodze :smile:. Ja tam z przejscia z powrotem na NOX widze wiecej plusow niz minusow. Tym co graja na polu przepisalo by sie 4 skille i po krzyku. Napewno nikt z tego powodu by nie zrezygnowal. Jezeli prawda jest to ze sa jeszcze stare postacie pozostale po NOX-ie to z pewnoscia wielu graczy by powrocilo. NOX dzialal juz bez prawie zadnych zwisow. A te zwisy co sa teraz na polu najwyzej zniecheca nowych graczy. To na tyle wiecej sie nie bede produkowal. NIECH SZMOC BEDZIE Z WAMI :smile:)

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:34 
Cytuj  
Sa stare psotacie i jest kompletny tamten worldfile nox'a - ba nowi GM maja do niego dostep... :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 17:01 
Cytuj  
Widac ze teraz nie grasz magiem, na noxie moze bylo latwo o czary ale teraz 7 i 8 krag to jest strasznie trudno zdobyc, jak ktos ma wiecej niz 3 czary to jest szczsciazem, mi przez rece przeszło juz z 200scroli z zabitych potworow i dopiero dzisaj pierwszy z 7 kregu mam, wiec co do ksiegi to prawda.

Ktos pisał ze 4 najwysze skile przepisac kurde ja mam juz wszystkie skile powyzej 50% i wiele trudu mnie to kosztowalo od 33 np taki rezist albo healing nie wspominajac o anatomi akurat te co mam najwysze to sie najszybciej nabija dla mnie najceniejsze sa te ktorych mam malo.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 18:11 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 18:01, Eldorn napisał:
Widac ze teraz nie grasz magiem, na noxie moze bylo latwo o czary ale teraz 7 i 8 krag to jest strasznie trudno zdobyc, jak ktos ma wiecej niz 3 czary to jest szczsciazem, mi przez rece przeszło juz z 200scroli z zabitych potworow i dopiero dzisaj pierwszy z 7 kregu mam, wiec co do ksiegi to prawda.

LOL stary, "widac ze nie grasz magiem"... przeciez raistlin to byl wlasnie najlepszy mag na noxie :smile:
A co do scrolli to mi wcale nie trudno zdobyc... trzeba wiedziec gdzie szukac.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 18:18 
Cytuj  
Napisalem ze teraz nie mowilem o noxie.

A co do czarow fak jest lepij niz na poczatku, ale nie predko ktos bedzie z pelna ksiega latal, bo te czary ktore sa to zazwyczaj sie powtarzaja.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 18:42 
Cytuj  
heh ja ci mowie ze zle szukasz.
btw zapraszam do britt :grin: jest tam niespodzianka

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 20:05 
Cytuj  
Mi sie podaobalo ze tak trudno o czary bylo, przed chwila znalazlem geat travel na srosku chodnika w Moongow lezal sobie normalnie nikt go nie pilnowal??


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 20:32 
Cytuj  
przyszlosc jest w UOX3


_________________
--
Jestem tylko nikim...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 20:56 
Cytuj  
Przyszlosc to NOX, nawet na Smithy's Anvil to przepowiedzieli...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:07 
Cytuj  
No ja stoje za noxem od ostatniego armageddonu, ale nikt mnie nie slucha :sad:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:11 
Cytuj  
Tylko jak juz Thax pisal, NOX jest dosyc skomplikowany pod wzgeldem skryptowania... a jak nowy admin pyta sie co to SSH... well...

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 21:32, Gadget napisał:
przyszlosc jest w UOX3


Hm czemu - bo przygladalem sie temu emu parokrotnie i jakos nie moglem sie do niego przekonac.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 22:11, Oyci3C napisał:
Tylko jak juz Thax pisal, NOX jest dosyc skomplikowany pod wzgeldem skryptowania... a jak nowy admin pyta sie co to SSH... well...


A swoja droga poprosile Sparhwka zeby dodal mozliwosc odpalania skryptow AMX z linii komend podczas gry (wraz z parametrami) - nie minal tydnien ... i juz mam nowa zabawke do testow. :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 21:32, Gadget napisał:
przyszlosc jest w UOX3
Hm czemu - bo przygladalem sie temu emu parokrotnie i jakos nie moglem sie do niego przekonac.


popatrz glebiej.
widzialem POL'a przez naprawde dlugi czas, widzialem NOX'a przez dluugi miesiac.
UOX'em bawilem z miesiac w domu.
dla porownania. polecam jezyk skryptow
polecam sprawdzenie stabilnosci, developerow...

zreszta... nie wiem... wszystko sie zmienia...
nawet pol...
dla zainteresowanych... wlasnie trwaja prace nad sprawdzeniem stabilnosci POL095. kazdy emu moze byc dobry jesli wlozyc w niego odpowiednia ilosc pracy
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:13 
Cytuj  
Dobra ja tam mam taki plan. Mozna zrobic glosowanie ludzi za czym sa. Tych starych ktorzy nie graja z powodu zmiany na POLA jak i rowniez tych nowych. Demokratycznie bedzie i sprawiedliwie. Niech lud przemowi. Mowie tu o tym zeby kazdy sie wypowiedzial tylko raz. Bez sensu jest sie klucic..............niech wygra wiekszosc :smile:)Aha a odnosnie pisania skryptow. Nowi GM sa ze tak to ujme "novice" w tym. Wiec teraz sie beda uczyc dopiero skryptowania na POLu. Moze zamiast tego pouczyli by sie na temat NOX-a :smile: . Oczywiscie jesli wiekszosc graczy bedzie za Noxem. I tak sie zastanawiam czy jesli naprawde wiekszosc graczy byla by za nim to czy GM-om by sie chcialo zmieniac. Moze im sie nie kciec zabardzo :smile: . A w szczegulnosci OYCA ( mojego wiecznego dreczyciela ). Ciekawe kiedy nowa ekipa sie rozbestwi. No to jak bedziemy robic te glosowanie czy nie ?

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raistlin Majere dnia 2002-04-22 23:14 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.