mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 15:07 
Cytuj  
Ostanio kilka osob chcialo pozyczyc zloto. Zastanawia mnie jedno czy jest jakas metoda zabezpiecz takiej pozyczki, czy sa w grze weksle lub cos podobnego.
Nurtuje mnie to pytanie poniewaz moglbym pozyczyc komus z 10-30k, ale ten ktos moze wziasc to postacia, ktora nie bedzie gral wejdzie pozyczy pieniadze odda swojej drugiej postaci czy tez zajomemu i ta postac zniknie, a szanse odzysku kasy beda zerowe.

Jak mozna sie zabezpieczyc podczas pozyczki???

To samo tyczy sie wynajmowania np. lodzi, domu, jak moge wynajac komus lodz tak aby on ja mogl przez okreslony okres czasu sterowac?

Jak sie zabezpieczyc przed nazbyt dlugim niezalogowanie msie pozyczkobiorcy?

Ostanie pytanie jak przeniesc wieksza gotowke, czy w ZS sa jakies weksle, czeki??? troche te zloto ciezkie na przeniesienie go do np. architekta.

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 21:46 
Cytuj  
No wlasnie... Przydaly by sie czeki jak na cl. Genialna sprawa....

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 22:35 
Cytuj  
Postepuj tak jak banki.. pozyczaj tylko tym co uwazasz ich za wiarygodnych.. a gwarancja jest skillloss jak nie odda :smile:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 22:37 
Cytuj  
jak chcesz sie wprawic w dawaniu "pozyczek" to mozesz do Fire pochodzic kilka razy ;P


_________________
"...Czy istnieje jakiś sposób wykrywania smoków?Obejrzał wykrywacze...składały sie głownie z kawałka drewna na metalowym pręcie.Kiedy drewno sie spali- smok jest blisko..."

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 23:02 
Cytuj  
Dobre= blyskotliwe rady.

Moze chociaz powiecie jak przeniesc wieksza kase Zloto strasznie duzo wazy i nie wiem jak je doniesc do vendora, sa jakies weksle, czeki???

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 04:34 
Cytuj  
ja ci pomoge przeniesc kazda kwote a jak bedzie jej wiecej niz 100k to mow wezme ze soba znajomych to ci ja przeniesiemy :smile: najlepiej czekaj na nas na moscie w fire :wink:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2002, 23:41 
Cytuj  
przydaly by sie czeki... Tak przyszlosciowo mysle bo biedny jestem jak mysz koscielna... eee.. zle porownanie... Mysz koscielna chyba ma zlot zeby i jezdzi limuzyna z kota perskiego... Jestem biedny jak... krawiec ^^


Posty: 14
Dołączył(a): 25.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:01 
Cytuj  
Jak przeniesc duzo kasy:

1. Popros jakiegos maga o blessa lub GT.
2. Kup sobie konia jucznego ( nie wiem ile kosztuje, ale jezeli masz tak duzo kasy ze nie mozesz jej niesc to kupienie konia jucznego to bedzie nic :smile:)
3. Jak kupisz konia jucznego (lub lame) to przebierz sie za zebraka :smile: Albo za gornika. Zeby cie nie okradli :wink:
4.I ostatnia mozliwosc - przejdz sie do miasta w ktorym nikt nie mieszka. Wtedy bedziesz mial duuuuuzo czasu :wink:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:54 
Cytuj  
Argon, tu sa 4 miasta tylko i we wszystkich ktos mieszka :smile:. ale reszta sopsobow jet ok.Swaoja dorga ma nadzije,ze jkism cudem mgom uda sie okielznac magie i jeszcze jkis kawalek swiata bedzie dostepny.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.