mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:06 
Cytuj  
Ja wam KURWA MAC dam nazwe serwa zmieniac. Tylko sprobojcie. Predzej zjezdzac stad niz sobie jakies bzdurne nazwy wymyslac.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:11 
Cytuj  
Ja proponuje "Sielska Dolina" i zeby na kazdym rogu rosly kwiatki, biegaly kotki i pieski ktore sie nie bija, gracze by nie walczyli tylko w ogrodnkow sie bawili, i zwierzatka chodowali. Ohhh jak mło by bylo. :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 21:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 22:06, Oyci3C napisał:
Ja wam KURWA MAC dam nazwe serwa zmieniac. Tylko sprobojcie. Predzej zjezdzac stad niz sobie jakies bzdurne nazwy wymyslac.

No spokojnie :smile: to przeciez topic zeby sie szerszen usmiechnal, zeby spojrzal na swiat przez rozowe okulary (albo chociaz troche jasniejesze)... :smile:

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:06 
Cytuj  
Cytuj:
No spokojnie :smile: to przeciez topic zeby sie szerszen usmiechnal, zeby spojrzal na swiat przez rozowe okulary (albo chociaz troche jasniejesze)... :smile:


Obawiam sie ze Szerszeniowi jest potrzeba dawka prozacu - tak z jedno wiadro :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-22 22:11, Eldorn napisał:
Ja proponuje "Sielska Dolina" i zeby na kazdym rogu rosly kwiatki, biegaly kotki i pieski ktore sie nie bija, gracze by nie walczyli tylko w ogrodnkow sie bawili, i zwierzatka chodowali. Ohhh jak mło by bylo. :lol:



Tak.. jest taki projekt na necie... farma swinek sie nazywa... swiat a la ultima wszystko na gpl'u - ale imho jeszcze chwile musi dojrzec zanim bedzie mozna cos z tego zrobic od a do zet. - projekt jesli mnie pamiec nie myli nazywa sie worldforge - w sumie screeny sa interesujace, mozliwosci rowniez.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:47 
Cytuj  
Humor sie troche porawil (free men) ale nadal patrzy na wszystko od strony technicznej... No i jeszcze ta farma swinek... Hmm zna ktos dobra terapie? :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 22:59 
Cytuj  
Heh chumor to mi sie poprawil odkad przestalem sie dlubac w tym serwerze. Zniknely bole w krzyzu, chumor sie wyostrzyl i spojrzalem jasniej na swiat... ale mi was cholera jasna szkoda, chociaz pewnie ktos napisze ze nie ma czego bo jest super i fajnie, ale jest niefajnie, skazujecie sie na swietna idee ubrana w zgrzebne plotno. Zreszta skazani sa na nia i ci co na POL'u i ci co na NOX'ie - wiecznie bedzie powielanie, wiecznie poprawianie bledow, wiecznie porownywanie a to jest tu tu tak a to jest inaczej, i ta robota sie nigdy nie skonczy....

Mowie wam wszystkim (i obecnym z SC i z DZ/ZS i z DM i moze ktos z CL zaglada) - przyjzyjcie/przyjzyjmy sie projektowi htttp://www.worldforge.org -

1. GPL - nikt sie nie czepia ze illegal - i to GPL zarowno dla servera jak i clienta.

2. screenshoty - na razie na nich moge tylko bazowac, heh imho ladniejsze niz UO:TD, no ale de gustibus...

3. Zastosowane narzedzia sugeruja stabilnosc

4. Nie ma ograniczenia na win-only/linux-only

5. Nowy swiat pozwala na stworzenie faktycznie czegos nowego a nie na zabawe "jak tu jest bug to dorobimy do tego idee"

Oyci3c pogadalbys z tymi swoimi na gorze, bo imho ten projekt jest wart zachodu. A wy go sobie obejrzyjcie. A ja ide sie wyspac... jak dobrze ze moge.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:01 
Cytuj  
http://worldforge.org/
nie ma aliasa "www"
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:11 
Cytuj  
Prawda, to rozped.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:17 
Cytuj  
patrze na to i wstepnie mi sie podoba...
bawiles sie w to?
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 00:17, Gadget napisał:
patrze na to i wstepnie mi sie podoba...
bawiles sie w to?
G


Jakbys sie zbieral (ty albo ktos inny) do postawienia czegos na tym emu to jezeli bylaby wam potrzebna pomoc to sie pisze.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 23:36 
Cytuj  
heh...
na moje umiejetnosci programistycznie nie licz :razz:
ja moge cos zorganizowac, pomarudzic... :smile:
ogolnie jestem kompletie bezooszyteczny, acz projekt mnie siem podobuje :smile:
zassam sobie iso i popatrze z czym to sie je...
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:54 
Cytuj  
No wlasnie sie nie bawilem, stanalem na kompilacji... ale nic to ja to rozgryze... a potem mi sie znow odechce bo bedize tyle baboli ze glwoa boli jak znam zycie :wink:


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 17:56 
Cytuj  
Odezwij sie szersze jak cos zrobisz z tym...

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 20:45 
Cytuj  
ble. zAssalem wersje ktora tylko pod linem dziala :}
nie bede restartowal kompa tylko po to zeby sprawdzic jak to wyglada :razz:
Czekam


_________________
--
Jestem tylko nikim...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.