mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:23 
Cytuj  
Hm... Cos mi sie wydaje ze Ro6ert pisal ze nie da sie zroic tego zeby spadalo o mniej niz o 0.5 bo to wina skryptow POLa. Ale moge sie mylic...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:46 
Cytuj  
Hmmm.... w takim razie szkoda ze nikt nie bedzie mial GMa w zadnej dziedzinie...


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 15:58 
Cytuj  
Moze powinienes dodac zeden walczacy bo nie widze przeszkod aby spokojny rzemieslik mial go nie osiagnac.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Anrawar dnia 2002-04-22 17:00 ]</font>

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 16:03 
Cytuj  
teoretycznie... aczkolwiek zawsze moze sie zdazyc wypadek podczas podrozy, ork defender w miescie, bandyci a moze nawet zwykly waz... no ale to malo prawdopodobne dlatego jeszcze raz: Szkoda ze zadna walczaca postac nie bedzie miala zadnego skila wycwiczonego na 100%

Przydala by sie opinia Ro6erta... Mozna by tez zrobic ze od 50% tracisz 0.5 od 60 0,4 od 70 0,3 i tak dalej az przy 100 nic bys nie tracil

_________________
Mejk lof nou łor!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Aiku dnia 2002-04-22 17:07 ]</font>

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 17:19 
Cytuj  
Rzemieslnik tez ma przesrane. Np. gornik jak sobie wykopie elemka to ma 2 dni pracy w plecy :smile: No nie wspomne o tym ze majac kilof w lapie mu walka macami rosnie czego potem jest ciezko zapomniec :smile: I zreszta lazic za panem ktory powoduje ubytek w umysle by np. stracic 0.6 macefighting a po dordze pare razy sie przekrecic i stracic kilka % w innych skillach nie ma sensu :smile:


Posty: 9
Dołączył(a): 9.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2002, 19:16 
Cytuj  
Z 90% spada i to o jakies w sumie 3% na oko.. a nie o 0.5 doswiadczylem..
pieknie.


_________________
Calmkeeper, alone in duty am I...
Xun Vixx

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 07:16 
Cytuj  
Aiku popieram w 100%

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 07:46 
Cytuj  
Heh, a moze jeszcze przedszkole otworzymy?
Jeszcze raz, po raz ostatni powtarzam: nie oczekujcie ulatwien tylko utrudnien. To ma byc trudna gra na dlugie tygodnie czy tez miesiace. A jak chcecie grac w Diablo to polecam BattleNet a nie ZS.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 09:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 08:46, Xanth napisał:
Heh, a moze jeszcze przedszkole otworzymy?
Jeszcze raz, po raz ostatni powtarzam: nie oczekujcie ulatwien tylko utrudnien. To ma byc trudna gra na dlugie tygodnie czy tez miesiace. A jak chcecie grac w Diablo to polecam BattleNet a nie ZS.

X.



Eh Xanth czy ty mnie naprawde nie rozumiesz? Tu nie chodzi o ulatwianie gry, tu chodzi o to ze jak ktos chce nabic 100 to po zgonie naciska log out. Napewno nie to chcieliscie osiagnac. Xanth powiedz mi czy grasz w uo oprocz Gmowania? Moze jak Gadget dobije do jakiejs 80 (nie wiem kim jest) w skilach bojowych zaliczy 3 zgony i praca 3 ostatnich dni pojdzie sie jebac to moze wtedy jego glos cos zmieni, jak juz sie przekona jak to jest. Powoli zaczyna sie dziac tak ze ludzie zatrzymuja sie na poziomie 70-80% i ci ktorzy graja 2 razy mniej sa prawie na poziomie tych co siedza po 10 h dziennie. Chyba latwo to pojac?


_________________
Mejk lof nou łor!


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 09:40 
Cytuj  
W sumie to spadoskilloentuzjasci maja nieco racje. Dlaczego? Bo jak sie zrobi 700 pkt to gra staje sie jakas taka niepelna, niema do czego dazyc, ja wiem questy te sprawy zycie codzienne lae robi sie tak jakos inaczej, tak no niewiem....jak, a jak niemam tego GM we wszystkim to mam podswiadomie jakis cel do osagniecia(nieosiagalny dal woja i maga i gornika i przypadkowego drwala) i dalej chce mi sie grac, a niema nic gorszego niz brak checi grania w ultime. :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 09:55 
Cytuj  
Chociaz jeden zrozumial, i poczul strach przed nuda.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 09:56 
Cytuj  
Nie jest tak zle z tym spadkiem, czloweik bardziej dba osiebie.
Nie biegnie bez opamietania na wroga nieliczac sie w skutkach.
Mysle ze troche taktyki i myslenia porzed mluceniem dobrze wplywa na wzrost postaci i tak dobry wojownik to moze miec skille na poziomie powiedzmy 80 i tylko prawdziwy mistrz dojdzie do 100 i ja zachowa.
A druga sprawa to jak sie jest w grupie to szanse przezycia znacznie rosna i jesli ktos nie czuje sie na silach to niech nie szweda sie samotnie po Sosarii.
A przypadki no coz zawsze sie zdazaja i trzeba tez brac je pod uwage. I byc rozwaznym.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 10:04 
Cytuj  
Co tu duzo mowic:"Memento mori"
Co nas nie zabija czyni nas silniejszymi

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 10:30 
Cytuj  
Tez uwazam ze cos takiego sie przydaje ALE mam wrazenie ze mowie do sciany. W sumie nic nowego nie powiem ale podsumuje. 0.5 na kazdym poziomie skila to ZDECYDOWANIE ze duzo. Jezeli problemu nie da sie rozwiazac przez obnizanie ilosci zapominanych skili w miare ich zyskiwania powinno sie zrobic pare "granic". To wszystko.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 10:41 
Cytuj  
Rozumiem jeszcze, ze gdyby sie tracilo w sumie 0.5, niech bedzie. Ale przy jednym zgonie mozna byc w plecy o 1.5 (zdazylo mi sie tak 2 razy pod rzad) w skillach, a jak ktos wie, jak sie zajebiscie cwiczy Anatomie/Evala, to wie, jak to boli (chodzi mi o przerwe miedzy - udanymi lub nie - probami). AiKu ma racje, taki wzor bylby bardzo na miejscu.

A Ty Xanth chyba masz jakis kompleks na punkcie Diablo, bo czesto o tym wspominasz. :smile:

Rozumiem, ze serwer nie jest dla newbie, ale sa ludzie, ktorzy naprawde sporo pracy wkladaja w zrobienie naprawde dobrego pakera, a tu jeden lag i po itemach.. idziesz odzyskac cialo.. lag.. po skillach.. ehh, wiem, ze to nie wina serwera, tylko mojego/naszego polaczenia, ale mozecie cos zrobic, zeby nam (graczom) pomoc. Najgorzej jest z Battlemagem, nie wiadomo, jak przed tym uciec, gdzie sie pojawi itp, a punkty leca w dol.. troche niesprawiedliwe IMO, ale juz nie bede nic pisal, bo i tak dostane odpowiedz, ze jak sie nie podoba, to.. ehh..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 10:48 
Cytuj  
Z magiem mialem dzisiaj 3 spotkania... Ale pojawila sie nowa propozycja. Skile mogly by spadac np 1% ze skil capa z umiejetnosci ktore sa powyzej 50%. Zostalo zaproponowane kilka nowych rozwiazan, czekamy na to jak to zakoncza gmowie. Xanth spokojnie :smile: daj sie wyowiedziec innym :grin:


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 12:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-23 11:41, Evantis napisał:
Rozumiem, ze serwer nie jest dla newbie, ale sa ludzie, ktorzy naprawde sporo pracy wkladaja w zrobienie naprawde dobrego pakera, a tu jeden lag i po itemach.. idziesz odzyskac cialo.. lag.. po skillach..

proste nie chodz sam, chodzcie w grupach. Jak ty zginiesz przyjaciele moge ci pomoc odzyskac rzeczy. Jesli wszyscy zginiecie znaczy sie ze albo byliscie za slabi albo mieliscie pecha (grupowego laga).
Ja chodze dosc czesto na wyprawy w grupach i nie mialem takiego przydaku abym zeczy nie odzyskal albo zeby wszyzscy na raz mieli laga. A dzialy sie juz rozne zeczy i czaami bywalo bardzo goraco.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 12:28 
Cytuj  
Czyli nigdy nigdzie sam sie nie wybierasz? Hmm... ciekawe...


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 13:28 
Cytuj  
Anrawar czy ty nie rozumiesz, o czym ja mowie? Przedmioty to nic, kilka godzin pracy i sie odrabia. Ale skille, zwlaszcza po 70 juz nie tak szybko.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 14:05 
Cytuj  
Aiku: Nie poweidzialem ze nigdy sie sam nie wybieram :grin:, ale to jest moj wybor.

Evantis: Sam zes napisal ze giniesz, wracasz po przedmioty i znow giniesz. Mi tez nie chodz o same przedmioty, to jest najmniejszy bol. Chodz o sam styl gry.
I nawet czlowiek ktory osiagnal mistrzostwo w danej dziedzinie moze sie stac uczniakime na skutek zbyt duzej ilosci smierci.
Dla mnie do poprawienia moglo by byc tylko to aby spodalo rowno 0,5 a nie wiecej.
To do sie jescze odrobic w ciagu dnia gry.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.