mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:22 
Cytuj  
Witam!Chciałbym "zareklamować" polski, darmowy server wspaniałej gry World Of Warcraft.Server istnieje jakies 120 dni online 24/7 rekord ludzi online servera to 209 osób (O ile pamietam :) ) ludzie na servie są bardzo mili i pomocni jak też i Gmowie i Admin :].Jest jeszcze kilka bugów ale nie wpływają one za bardzo na przyjemność gry :) gram druidem mam 38 lvl i jak narazie nie zauwazylem zadnego buga ani w talentach ani skillach.
Serdecznie zapraszam do gry:
Strona Servera www.orion.wow-polska.com (są teraz przerwy techniczne stronki ale niedlugo powinno być ok)


_________________
Lubie rzodkiewki

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 10:30 
Cytuj  
przetłumaczę

Cytuj:

Witam!Chciałbym "zareklamować" polski, kradziony server wspaniałej gry World Of Warcraft. Server istnieje jakies 120 dni online 24/7 rekord ludzi online servera to 209 osób (z czego polowa to boty i reszta to konta adminów) ludzie na servie są bardzo mili i pomocni jak też i Gmowie i Admin ktorzy maja po 14 lat i banują za nic. Jest jeszcze kilka bugów (ktorych za chuja nie wiemy jak wyeliminowac) ale nie wpływają one za bardzo na przyjemność gry (bo jej wogole nie ma) gram druidem mam 38 lvl i jak narazie nie zauwazylem zadnego buga ani w talentach ani skillach co oznacza ze jestem malo doswiadczonym graczem :D
Serdecznie zapraszam do gry:
Strona Servera www.orion.wow-polska.com (są teraz przerwy techniczne stronki ale niedlugo powinno być ok) [na polski, mama kazala sie uczyc server bedzie jak kupie nowy kabel od neta.]



_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:15 
Cytuj  
ale ty nudny jestes shaver, btw kradzione servery do wowa sa juz calkiem calkiem, gralem nawet ostatnio na takim gdzie jest 2k+ online, instant 70, vendorzy ze wszystkim - powiem tylko, ze mega fun, pod stormwind leje sie 24/7 50-70 osob


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:19 
Cytuj  
Duven napisał(a):
ale ty nudny jestes shaver, btw kradzione servery do wowa sa juz calkiem calkiem, gralem nawet ostatnio na takim gdzie jest 2k+ online, instant 70, vendorzy ze wszystkim - powiem tylko, ze mega fun, pod stormwind leje sie 24/7 50-70 osob


To faktycznie - mega fun .. Leje sie 50-70 osob z czego nikt nie wie o co chodzi w danej postaci

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:21 
Cytuj  
pierdolisz glupoty, dodam tylko, ze spora czesc community to wlasnie wiara z retaila, a poza tym to juz eot z mojej strony


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2007, 15:32 
Cytuj  
Duven napisał(a):
pierdolisz glupoty, dodam tylko, ze spora czesc community to wlasnie wiara z retaila, a poza tym to juz eot z mojej strony


To ja pojde poplakac w kacie :lol: :lol: :lol: :lol:

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 00:53 
Cytuj  
5 przykazanie - NIE KRADNIJ!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 09:25 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
5 przykazanie - NIE KRADNIJ!!


Chyba siódme :wink:


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 12:29 
Cytuj  
Duven napisał(a):
pierdolisz glupoty, dodam tylko, ze spora czesc community to wlasnie wiara z retaila, a poza tym to juz eot z mojej strony


ROTFL

Ej a takich tematow to admini nie powinni kasowac?

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 13:41 
Cytuj  
Jak dla mnie nie ma sesu grac na jakim kolwiek priv servie bo zazwyczaj sa caigle dc bledy. Pozatym nie wroze takiemu servowi dlugiego istnienia :roll:

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 13:56 
Cytuj  
z tego co widziałem, to konta na takich serwerach chodzą na allegro za całkiem niezłą kasę jak już się jakiś leszcz znajdzie - nic tylko robić 70, ubierać się w to co najlepsze i na sprzedaż. LOL!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot


Posty: 18
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 09:55 
Cytuj  
Nigdy nie grałem na żadnym serverze pirackim oprócz R.O.S.E Online na Ruffie.
Uważam że prywatne servery to złodziejstwo i niweczenie cudzych wysiłków.
Zaraz mi tu któryś powie że Blizz zdziera 50 złotych miesięcznie z twojego portfela, może i to robi ale ja zyskuję grę o niezwykłej jakości (zaraz się ktoś poskarży na grafikę i inne głupoty). Chodzi mi o to że WoW wciąga jak bagno, jest tak dlatego że nie grają w niego dzieciaki (chociaż też się zdarzają) i nie jest jak w Tibii (jeśli kogoś uraziłem, przepraszam, to moja opinia, grałem chyba ze trzy tygodnie ale potem ilość za przeproszeniem idiotów w stylu:
-PL, PL?
-Tak
-To mi ku**a dawaj EKU ch*u!
zaczęła być nie do zniesienia).
W WoW-ie nie ma takich ludzi (no może czasem), ta gra ma wspaniałe Community, to jej największa zaleta.
To że jest 2k+ ludzi online to nie wystarczy a na privach zwykle grają nastolatki -o zapędach podobnych do młodych Tibijczyków- które chciały by poznać świat Warcrafta.
Radzę nie zwracać uwagi na takie privy ponieważ zwykle są one pełne takich właśnie osób, nie ma abonamentu to robactwo się na wszystkie strony rozchodzi i gra się badziewna robi, np. jeśli w Tibii masz PACC-a i dotrzesz do obszarów tylko dla ludzi z PACC-iem zobaczysz już nie tamte dzieci które stoją przed strefami w których nie można zabijać graczy i czekają aż ktoś nie rozważnie wyjdzie, ale osoby dorosłe które są uprzejme i chętnie ci pomogą w wielu sytuacjach a nie zablokują cię w tunelu i poczekają aż zginiesz i zabiorą twoje przedmioty.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 10:21 
Cytuj  
Jest lepsze tego rozwiazanie. Od dluzszego czasu gram tylko w darmowki (nie w privy). W rose gralem w becie gdzie bylo jeszcze darmowe. Potem we flyffie i teraz w Seal. (nie licze tych gier w ktorych posiedzialem kolo miesiaca bo to imo oznacza ze gra mi sie nie podoba) Gier darmowych dobrych jest sporo, wystarczy troche poszukac. Z prywaciakami zawsze jest tak, ze cos nie chodzi jak powinno.


_________________
oumn da lololegend

**

Posty: 296
Dołączył(a): 9.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 13:14 
Cytuj  
Co do priv serv. to zgadzam sie z przedmówcami: priv sucks.
Grałem ze dwa lata w L2 na privach i przez ten okres to znalazlem ok3ech priv serv godnych poświecenia czasu. Dlaczego? Bo reszta ( a jest ich tysiace) to JAVAscript serv. dzieki czemu mamy 10000x EXP i DROP, itemy +1000000, Bossy i Uniqe Moby przed brama kazdego miasta, lagi jak sqwysyn ( bo przy takim dropie to nikt go nie zbiera ) i zbugowane lokacje.

Chcesz chłopie pograc w WoW'a to masz wyśmienitą okazje! Niedługo ( 6ty grudnia lub 24 grudnia) mozesz poprosic tate/mame by ona w Twoim imieniu porozmawiała ze Św. Mikołajem ( tak, tak Dzieciaku, On nadal istnieje, żyje i ma sie świetnie) by Ci przyniósł karte z kodem na 3m-ce.
Jest to wystarczajacy czas byś podjął decyzje czy chcesz grać dalej i jesli tak to jak skołowac 50PLN co miesiąc ( polecam opcje namówienia taty by wiecej pił piwa a z puszek i butelek moze Ci nawet troche zostanie).

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 13:27 
Cytuj  
ZulJin napisał(a):
Uważam że prywatne servery to złodziejstwo i niweczenie cudzych wysiłków.

Akurat blizz wyszedl na plus z privami do wowa ;). Ile osob WoW wciagnal na tyle na privach ze postanowili grac na "orginalnych" serwerach ?;) Troche by sie ich znalazlo ;)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:06 
Cytuj  
Priv serwery to tylko zniechęcić mogą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 00:24 
Cytuj  
Duven napisał(a):
pierdolisz glupoty, dodam tylko, ze spora czesc community to wlasnie wiara z retaila, a poza tym to juz eot z mojej strony


DAJ LINKA PLX! ;o

juz kasuje moje postacie na EU i rolluje na darmowy server.
po co placic, bede miec instant lvl 70 i wszystkie epaxy, community na pozomie i do tego zadnych bugow ofc!



hehe, 200 osobowe privy, z uposledzonym adminostwem i jeszcze bardziej uposledzonym emu FTW.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 2.08.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 01:10 
Cytuj  
Ten serwer to najgorszco moze was spotkac... administracja ma urojone wizje... bany leca za wszystko co sie da.
za to ze powiesz ze sa lagi - ban
za to ze cos jest zbugowane - ban
za to ze zyjesz i grasz - ban.
Stanowczo odradzam szkoda zaczynac na tym serwie gry...

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 01:43 
Cytuj  
zdaniu napisał(a):
Ten serwer to najgorszco moze was spotkac... administracja ma urojone wizje... bany leca za wszystko co sie da.
za to ze powiesz ze sa lagi - ban
za to ze cos jest zbugowane - ban
za to ze zyjesz i grasz - ban.
Stanowczo odradzam szkoda zaczynac na tym serwie gry...


no to dosc typowy "priv" ;D


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 03:11 
Cytuj  
/flame on - prosze przenieesc topik do mojego ulubionego dzialu 8)


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.