mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 295
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:00 
Cytuj  
Granie na priv serwerach to tak jakby okradać blizzarda.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:05 
Cytuj  
Default napisał(a):
Granie na priv serwerach to tak jakby okradać blizzarda.

tak jakby rofl ;D .

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 4 lis 2007, 16:55 
Cytuj  
Default napisał(a):
Granie na priv serwerach to tak jakby okradać blizzarda.


Jakbys nie zauwazyl zyjemy w polsce ^^ U nas to normalka :P


ZulJin napisał(a):
np. jeśli w Tibii masz PACC-a i dotrzesz do obszarów tylko dla ludzi z PACC-iem zobaczysz już nie tamte dzieci które stoją przed strefami w których nie można zabijać graczy i czekają aż ktoś nie rozważnie wyjdzie, ale osoby dorosłe które są uprzejme i chętnie ci pomogą w wielu sytuacjach a nie zablokują cię w tunelu i poczekają aż zginiesz i zabiorą twoje przedmioty."



hymm to z blokowaniem w tunelu to jest Taktyka zarabiania ^^A apropo ludzi Z pacc to tez jest ostatnio duzo noobow wiadomo nie tak jak na facc ale sa...3 tyg to nie duzo jak na Poznianie ise na tibi^^



A propos serva to uwazam ze ot niema sensu (konkurowac z servami gdzie jest osob 2k+ online albo chociaz 1,5k+ , z miejsza iloscia bugow , i definitywnie z lepszym teamem programistow...) Jak dla mnie to ten serv dlugo nie pociagine ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 12:00 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Priv serwery to tylko zniechęcić mogą.

Nope, tak jak ktos napisał wczesniej... Spora cześc wiary na "orgu" to własnie ludzie z priv serwerów :).

PS. Pozdrawiam wszystkich z Cave of Destiny ;) (lepszego nie było i nie bedzie).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 15:30 
Cytuj  
Lezy bierzy kolo wieży ;D
<3 nwo ;p


Posty: 18
Dołączył(a): 12.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2007, 22:04 
Cytuj  
Akurat dość nie dawno (tzn. gdzieś tak na wakacje), czekając na prepaida, pogrywałem na pewnym privie, i muszę powiedzieć że aż tak tragicznie nie było. Średnio grało ok. 600 typa i serwer jakoś działał 8) . Leciało trochę banów, ale praktycznie tylko za niekulturalne zachowanie (oczywiście po kilku ostrzeżeniach). Oczywiście jak tylko doszedł prepaid wróciłem na BL :lol: . Niestety z tego co mi znajomy mówi, ostatnio server przechodzi oblężenie i nie gra się tam już tak przyjemnie, więc nie podam jego nazwy (no chyba że na PW).
Więc jednak nie najgorsze serwerki pirackie istnieją :] .
PS. Oczywiście był to serwer tzw. blizzlike.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2007, 02:27 
Cytuj  
Wiesz - kradziez bedzie zawsze kradzieza... Chociazbys sie nie chwalil na forum, bo to przeciez karalne jest...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2007, 00:07 
Cytuj  
eeee to temat chyba o jakims privie a nie o tym jaki to blizz i org serwy sa wspaniale,


Posty: 1
Dołączył(a): 11.12.2007
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 23:29 
Cytuj  
OMG czemu wy pierdo**** takie glupoty ze granie na prywatnych serverach jest nielegalne(z tego co wiem byloby nielegalne tylko wtedy jakby sie za nie placilo)? Podwarunkiem oczywiscie ze mamy legalnie kupionego wowa - bo piracenie wowa nie jest legalne.
Cytuj:
Granie na priv serwerach to tak jakby okradać blizzarda.

wiec niegranie na orgu jest tak jakby okradanie blizzarda? Przeciez oplata za server jest ZA UZYWANIE SERVERA.
Cytuj:
Wiesz - kradziez bedzie zawsze kradzieza... Chociazbys sie nie chwalil na forum, bo to przeciez karalne jest...

nie jest karalne granie w innym niz oryginalny serwer (oryginalny rozumiem jako stworzony przez blizzarda).

Bierzgal napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Priv serwery to tylko zniechęcić mogą.

Nope, tak jak ktos napisał wczesniej... Spora cześc wiary na "orgu" to własnie ludzie z priv serwerów :).

PS. Pozdrawiam wszystkich z Cave of Destiny ;) (lepszego nie było i nie bedzie).

Sam mam kilku takich znajomych. Jeden z nich gral na prywatnym serwie - tam nie doszedl nawet do 15lvla bo dostawal okolo 1000x wiecej zlota za kazdy quest i przestal grac. Miesiac pozniej kupil wowa :p

A co do samych prywatnych serwerow - gralem na takim i musze powiedziec ze doszedlem do 57lvla choc co prawda 1/3 talentow nie dzialala :/ co bylo dosc irytujace ;p a no i chyba jeszcze wieksza wada - nie dzialaly itemki za honor (oprocz jednego pota :D). Choc admini robili co mogli - ciagle ulepszali baze (czasem ja psujac co konczylo sie cofnieciem do ostatniego backupa), ale ogolnie OK. Ciekawe sa kolejki do GM na priwach jak cos sie spieprzy :D po 50 osob jak nie wiecej stojacych jeden za drugim - tego sie na orgu nie zobaczy. Albo jak byl blad ze zniknely moby :D i wszyscy sie zebrali w Ogirimarze zeby zresetowac server poprzez zawieszenie go :D hmm a ONLINE bylo po 1000 osob dziennie na raz! (teraz jest chyba 2500). A tak wszystkie instanty w podstawki dzialaly bez problemowo, wszystkie tereny, bledy ograniczaly sie do kilku umiejetnosci, czasem profesja sie bugowala i admin musial zadzialac - call pet trzeba bylo szkolic u GMa, czasem mozna bylo sie zawiesci w postaci pół-ducha i trzebabylo poplynac w miejsca z auto killem (czyli najglebsze glebiny). Ach tak jak ja jeszcze gralem zostal otwarty outland - przez moj lvl tam nie bylem, ale slyszalem ze niektore mobki zbugowane, kilka wymarłych miejsc itp :/ ale wiekszosc rzeczy tak dzialala. A własnie musze zauwazyc ze TBC bez outlandu :P byl dosc szybko. No i jesli chodzi o atmosfere - po drugim dniu bylem zaskonczony kultura graczy! 70lvle pomagaly 30lvl itd itp! Spodziewalem sie po niemilych spomnieniach przezyciach z tibia samych hamow na serwie a tutaj taka braterska atmosfera. Naprawde :D polecam. A gralem na serwie: Avalon - mowie poniewaz na innych serwach moze byc calkiem inna sytuacja. A na avalonie przestalem grac przez to ze moj klan wymarł :/ tj gralo coraz mniej osob.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 16:32 
Cytuj  
[*] twój klan!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 gru 2007, 22:43 
Cytuj  
Pozdrawiam Avalon ;p

Coz moim zdaniem jak wiesz na jakim privie grac to nie musi byc zle. Na avalonie kiedys jakis rok temu bylo 5 razy lepiej, teraz wbilem po roku wbilem 32lvl i stwierdzilem ze ten serwer smierdzi ;-/

Mam nadzieje kiedys "od wujka" dostac wowa albo konto to bym sobie poszpilal tak mi zostaje GW i DotA po sieci ;p


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 18:08 
Cytuj  
powiem krótko , srać na blizzarda? co go to obchodzi ze sa privy? jest ich w chuj i nic na to nie poradzi...on ma kasy od zajebania o,o


_________________
Lubie rzodkiewki

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 sty 2008, 22:37 
Cytuj  
Teraz siusiu paciorek i sto razy napisz "Nie bede odswiezal zapomnianych tematow" a 200 "Bede pisal ze zrozumieniem i nie wstawial w co drugie slowo bluzgu".
Ja z tego niewiele zrozumialem ale brzmialo jakby krytykowal blizzarda?


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 15:32 
Cytuj  
to sie naucz czytac? gdzie tutaj skrytykowalem go?podziwiam go za jego zajebiste gry poprostu mowie ze robiac privy i grajac na nich nie okradamy go -.- ludzie robia posty na temat L2 priv i jakos sie nikt nie sapie


_________________
Lubie rzodkiewki

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 15:34 
Cytuj  
Deshaz napisał(a):
jakbys nie zauwazyl zyjemy w polsce ^^ U nas to normalka :P
co nie oznacza ze kazdy polak jest złodziejem


_________________
psn

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 18:19 
Cytuj  
Biel napisał(a):
poprostu mowie ze robiac privy i grajac na nich nie okradamy go -.-


oj dziecko, czy ty wiesz co to prawa autorskie ? wartosc intelektualna ?

wyobraz sobie, ze napiszesz ksiazke, chcesz ja wydac i zarobic na niej kase. Wydajesz ja, po czym jeden egzemplarz zostaje ukradziony z księgarni, skopiowany w tysiacach sztuk i rozdawany za darmo, chociaz na gownianym papierze i w miękkiej okladce.

czaisz?


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 18:50 
Cytuj  
Technicznie rzecz biorac to nie jest kradziez. W koncu autor nie traci - nic mu z kieszeni nie ubywa.

Nalezaloby to raczej nazwac pozbawieniem potencjalnych zyskow :P (choc i to nie pewne ... w koncu czy ktos kto gra na privie, gralby na oficjalnym gdyby nie istnial priv ? nic pewnego)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:06 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Technicznie rzecz biorac to nie jest kradziez. W koncu autor nie traci - nic mu z kieszeni nie ubywa.
to jest własnie wartośc intelektualna czyli jest to kradziez. czytaj post Duvena aż do skutku, moze zaczaisz :wink:


_________________
psn

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:44 
Cytuj  
Gdyby nie bylo privow to ludzie nie mieli by wyboru - albo nie grac albo placic, a ilu jest takich ktorzy zaplacili by ale przyciaga ich darmowosc privow. Swoja droga po pograniu chwili na privie i tak by zwatpili i jak ich na to stac to przerzucili sie na global. Ja tez zwatpilem i juz nie zamierzam grac na privie.

PS@OT jak sie ma sprawa na globie z dzieleniem konta, tzn. czy wogole jest legalne zeby dwie osoby korzystaly z konta, 2. czy mozna sie logowac 2x naraz na to samo konto? Bo zamierzam sobie z kumplem zrobic na spole i nie wiem jak to wyglada.

Thx.


_________________
Free your brain of your mind

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2008, 19:47 
Cytuj  
jak ktoś chce pograć na oficjalnych serwerach blizzarda by zobaczyć o co chodzi w tej grze itd, to niech założy 14day triala i nie pierdoli.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.