mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 00:19, Karanira napisał:
Jejku Raistlin, grales na NOX-ie, grales na POL-u i nie musze ci tlumaczyc, ze inaczej zdobywa sie skille i statsy na tych emu.
Samo wgranie starych postaci z NOX-a stworzyloby grupe ok. 10-20 polbogow w stosunku do tych zaczynajacych od nowa.
W konwersje postaci POl -> NoX nie bardzo wieze, i dlatego uwazam, ze byloby nie fair.
A co do starej gwardii -> opusciliscie Strefe sami.
Ciekawe co powiedzielibyscie na taki wariant: NOX, ale wszyscy zaczynaja od poczatku ? (juz slysze te krzyki)


I dlatego wlasnie Karaniro jestes Adminem obecnie - jestes najtwardsza z nich wszystkich.

Tyle wam powiem, ze wiem juz ze w wypadku nowego Admina dokonalem slusznego wyboru.

A a propo wyborow... wybralem oczywiscie lzianie muszelki :wink: no bo zaden POL/NOX ani nic innego nie umywa sie do odrobiny przyjemnosci ot co... (zwlaszcza jak mi jeszcze stanal przed oczami - oyci3c nie waz sie tego itnerpretowac - awatarek nowego admina uech.... hihihihihi - Karanira, nie obrazaj sie - joke just joke...)


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:52 
Cytuj  
[quote]
2002-04-24 00:32, Raistlin Majere napisał:
Jesli naprawde macie starych graczy gdzies wiec zegnam was. Jedynymi nie poszkodowanymi osobami ze starej ekipy zostana GM-owie i Adminka . W sumie to teraz do nich nalezy zabawa. A odnosnie zostawania polbogiem to chyba po to sie zapieprza na to no nie ? Ciekawe czy jak jakis z nowych gm-ow albo nawet nasza Adminka zechce grac na SC to czy pomoga swoim postacia osiagnac poziom do takieggo jakie mialy na NOX-ie. Moze niewieze w ludzi ale zawiodlem sie na nich za wiele razy.
--------------------------------------------
Raistlin -> nikogo nie mamy gdzies ani tych starych(gralam z wami przeciez pol roku), ani tych nowych. Z ta zabawa GM-ow to przesadzasz -> Szerszen mial racje TO NIE JEST ZABAWA.
Naprawde myslisz, ze moglabym podpakowac swoja postac ??? Jesli tak to juz cie nie lubie. :evil:
A co do zostawania polbogiem, hmm ... ja nie po to gralam .....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:53 
Cytuj  
Hyhyyyyyyyyyyyy ja komentowac?:DDD A czemu mi nie pozwalasz?:DDD BOISZ SIE?:P Wiesz czym to grozi?!:D Juz ja wiem co ci stanelo na sama mysl o mojej opcji muszelkowej:D Ty ty ty :]]] I tak sie chwali tym:P Avatarek mu stanal:D Sure:P Nazywaj go sobie jak chcesz hehe ja tez go po swojemu nazywam;]

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2002, 23:58 
Cytuj  
Bo wiesz oyci3c te zmyslowe silne, nagie uda... :wink: powiedz mi na jekigo mezczyzne taki widok nie podziala odstresowujaco ;-P

Zwlaszcza ze i reszta niczego sobie... hihihihi.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 00:06 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 00:58, Szerszen napisał:
Bo wiesz oyci3c te zmyslowe silne, nagie uda... :wink: powiedz mi na jekigo mezczyzne taki widok nie podziala odstresowujaco ;-P

Zwlaszcza ze i reszta niczego sobie... hihihihi.



Szerszen! Wiedzialem, ze mnie kochasz!:D Wiesz... tyle pielegnowalem swoje nogi zeby ci zaimponowac.. ehhh chlip, a ty tak ladnie to doceniasz:] Yeah!

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 01:05 
Cytuj  
LOL :razz: to ja juz wiem poco ty do Szerszenia jezdzisz czasem :]

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 06:19 
Cytuj  
Dobra robcie se co chcecie
(Ja tam moge sie zgodzic na zaczynanie od poczatku,Mimo ze mam 3/4 drogi w stworzeniu mojego idealnego bohatera za:P)
Ale ja tu tylko sprzatam decyzja nalezy do was ...jakakolwiek podejmie decyzje Karanira bedzie ona wlasciwa

_________________
Whispering souls

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-04-24 07:20 ]</font>

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 06:53 
Cytuj  
Dobra powiem tak Karanira zobacz kto gra teraz na servie tylko ci co grali na Noxie, i dlatego chce powrotu na Noxa ze starymi postaciami, a newbie i tak nie podpakowali postaci na Polu bo non stop padal, a wogole na polu mnie wkurza ze WSZYSCY nosza plytowke to jest glupie na Noxie zeby nosic plyte bylo trzeba troche pograc, Samael tez mial postac na Noxie :razz: tylko nie chce sie przyznac


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."


Posty: 29
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 08:53 
Cytuj  
ja tylko tak bo gdzies tam w oddali przeczytalem ze gdyby mialo byc od nowa tobysmy nie chcieli. TO jest istnie bardzo smieszne. Spedzielem kilka miechow na NOXie zrobilem na nim najsilniejsza postac... sam zarobilame na wlasna gildie, budynki zdobylem sobie szacunek i kupe wrogow. I co ? I nagle dowiaduje sie ze moja postac poszla sie (jebac ?). Ja dziekuje za takie granie. I od nowa... SC byl 4 serwerem z koleji na ktorym zaczalem grac a tu jeb mi wszystko kasuja i od nowa. Pieprze taki interes. I tu nie chodzi juz o postacie, NOXa/Pola (przynajmniej mi) ale czy wy zaczynaliscie kiedys sto razy od poczatku ? Kazdy chyba wie ile czasu zrzera UO, na poczatku to w cholere czasu i dodatkowo nerwow! Ale jasne kiedy jzu mozna czerpac przyjemnosc z gry to skasujmy postacie :smile: Ja po SC juz wlasciwie nie gram w UO. BO zaczynac od nowa za kazdym razem na 2 miesiace aby sie dowiedziec ze serwer znowu padl na wieki albo cos zmienili itp. No to ciut ponarzekalem ale kurde draznia mnie osoby ktore mowia ze od poczatku to bysmy nie chcieli grac na noxie bo chodzi nam o postacie. Brawo za bystrosc nasz 'podobno' nowa pani adminko. Jasne ze chodzi o postacie bo jak meczy sie jedna postac sto lat to potem glupio poprostu ja skasowac nie ? No to pozdrawiam wszstkich lamuchow z NOXa... nie martwcie sei ze noxa juz nie ma bo i tak bym was wszystkich pozabijal tam wy chaosnicy jedni :smile: Bylem najlepszy i was todrazni zaraz beda krzyki ze dostane po dupie ale niestety NOXa juz nie ma :smile: Pozostaly tylko legendy (moze to zadziala?) Hlehle... trzymajta sie dziubaski
Profian - UnknOwn


Posty: 11
Dołączył(a): 24.04.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 08:55 
Cytuj  
No dobra,
Ojc3c -:=> jestes ostro szurniety :smile:
Nox --> Jestes wspanialy, ale jzeli juz to jestem za przywroceniem ostatniego save, jaki na tobie zrobilismy... Nie chce cie karmic nowymi postaciami, chociaz konta pewnie bys chetnie przekosil...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 09:52 
Cytuj  
Xiver napisal :
============================================
taaak ale na POLu latwiej dojechac do 100 str niz na NOXie (nie wiem jak w przypadku SC, ale na kazdym innym shardzie z POLem str leci jak cholera...) takze z str bedzie troche nie fair, ale zato moja postac miala gm anatomy, swordmanship, macefight, tactics a to na POLu troszke trudniej wycwiczyc
=============================================
//Bo Szerszen podkrecil skill gain na Pol
//zeby szybciej rosly skille.
//Gdyby na NoX poprawic spadanie skili i
//ustawic gain tak jak jest na PoL ze
//pierwsze 10%-12% robi sie kilka minut to
//statcap by sierobilo JEDEN DZIEN - tak jak
//na osi zeby daleko nie szukac <- co jest
//bardzo wygodne bo nietrzeba zapychac
//celowo jakis skilli np gornictwa dla
//statgainow :grin: a mozna uczciwie grac.
//Pozatym tego typu uklad eliminuje tzw
//makrownictwo bo kazdy musial by pilnowac
//zeby w odpowiednim czasie zmienic
//terenowany skill
=============================================
Raistlin napisal :
Latwo CI mowic. Naprawde latwo. A szkoda. Moze Ci sprawia przyjemnosc syzyfowa praca ale mi nie. Za duzo w zyciu przezylem kasacji postaci. A na Noxie magia rosnie o WIELE wolniej niz na POLU. A jesli chcesz byc naprawde fair powinnas isc za glosem wiekszosci nieprawdaz ?
=============================================
//To jest tylko kwestia odpowiedniego
//oskryptowania skillgaina i tyle. Latwo
//bylo zrobic np GM Warior w porownaniu do
//GM Mage bo po 1 wystarczylo machac bronia
//a po drugie wystarczylo wyszukac
//odpowiedniego przeciwnika i juz szlo<-
//stad nie wystarczylo walic mieczem tylko
//np pieski
//To samo tyczy sie magery - odpowiednio
//przemyslane skrypty elimnuja np
//koniecznosc dlugotrwalych (kilka miesiecy)
//treningow magii
=============================================
Moje wlasne uwagi co do NOX :
1) trafienie toporkiem (postac nie posiada umiejetnosc drwal) odbiera mane - ewidentny bug wg kogos - moim skromnym zdaniem jest to troszke przegiete bo za duoz tej many zabieral i za czesto ale tak powinno byc
2) Trucizna - ewidentnie zjebany system liczenia czasu przyobrazeniach od in nox czy zatrutej broni. Poprostu trucizna czy to DP, czy GP czy LP dzialal tak samo szybko i czesto (roznila sie tylko skutecznoscia)
30 skill poisoning - ewodentnie zjebany skill gain bo nawet przy minimalej wartosci tego skilla dostac gain to byl wyczyn - i tak znam aplegat, ja mu dostarczalem trucizne i sam tez robilem poisoning.
4) alchemia - kazdy doslownie kazdy mogl probowac robic dowolna trucizne, czy potionek :sad:. Powiem wiecej generator na NOX jest zejbany bo przy niskich wartosciach skilla czesciej udaje sie wykonac DP niz przy wiecej niz adepcie alchemi. BtW generator jest przewidywalny np mozna robic powiedzmy 5 prob i zazwyczaj co ktoras kolejna jest udana - ale to sa serie - np 2 -5 - 8 - 6 - 2. To akurat jest podejrzewam do zrobienia odpowiednimi skryptami
5) Armor - zparwde przedziwny sposob - mozna bylo nosic kilka pancerzy - ewidentny BABOL
6) Fencing - robil frezing - i slusznie
Podsumowujac :
Moge jeszcze dlugo pisac o bugach na NOX czy zjebanym emu jakim jest POL tylko po co.
Sprawa wyglada tak ze bez zwzgledu na emu jaki bedzie beda na nim bugi, BABOLE i syf.
Gracze beda kozystac z ukrytch mozliwosci a GM beda szukac tych furtek do fortuny.
Tak czy siak jak by ten emu nie byl nalezy dac admince i obecnym gm czas - nawet kilka miesiecy na usowanie poszczegolnych "kwiatkow" a nie ciagle jachc z morda na nich ze cos nie dziala. Chcecie zeby wam dzialo - poszli won grac na OSI, a nie to dajcie czas ludziom na prace i DOCENCIE ICH ZA TO ZE PSWIECAJA WAM SWUJ PRYWATNY CZAS otrzymujac w zamian bluzgi, wiachy i ciagle najazdy .
I jeszcze jedno - jaki by emu nie byl bedzie mial bugi !!!!! BO TO EMU !!!!
zreszta po co ja to pisze :sad:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 10:07 
Cytuj  
Scorpio, dokladnie, napisales prawde - w podsumowaniu, dajcie im czas.

No chyba ze macie ochote na 3 ekipe - bo tym sie to skonczy przy dalszym tonie w jakim sie odnosicie do admina (obecnie Karaniry) i reszty GM'ow.

Tego typu najazdow nikt normalny nie wytrzyma zwlaszcza gdy wiaza sie one z zarwanymi nocami i naprawde masa roboty do wykonania.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 10:40 
Cytuj  
Karaniro wiesz ze zawsze Cie szanowalem. Zrobilas cholernie silna postac i to zapewne nigdy nie makrujac biernie :smile: Jestes "twarda" moze to i dobrze a moze i nie. Ja uwazam ze na tym wiecej stracisz niz zyskasz. Zobacz na wyniki glosowania. 24 osoby za noxem. Jezeli zostaniesz na Polu te osoby zapewne odejda. Moze nie wszystkie. Ale wiekszosc. Natomiast z tych 12 co bylo na polu na nox przejdzie wiekszosc bo zapewne przezyly by poraz pierwszy armagedon. Starzy gracze ( ci naj starsi) tej kasacji nie wytrzymali juz i tak jak ja odeszli. Jedno jest pewne.......... decyzja nalezy do Ciebie. Jaka ona by nie byla uszanuje ja. Tyle pisze bo cholernie mi szkoda mojej postaci. Na noxie wlozylem najwiecej wysilku w nia ze wszystkich emu na jakich gralem. I tez nie spalem nieraz nocami, szarpalem sobie nerwy, dopieszczalem ja jak tylko sie dalo. Bez wzgledu na to co zrobisz nadla pozostaniesz moja naj. Przepraszam za to co powiedzialem ale cholera mnie trafila :smile: . Teraz juz Cie nie znajde bo nox przepadl i Ty razem z nim :sad:.

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-24 11:07, Szerszen napisał:

No chyba ze macie ochote na 3 ekipe - bo tym sie to skonczy przy dalszym tonie w jakim sie odnosicie do admina (obecnie Karaniry) i reszty GM'ow.
a.



Karanira zasluguje na najwiekszy szacunek bo jak na razie calkowicie nie poddaje sie rzadaniom graczy - ale mam prosbe nie wiem czy do Ciebie czy do innych GMow - czy moznaby wypozyczyc wasz swiat od NOXa - chcialbym wersje devel przetestowac pod duzym swiatem. Zobowiazuje sie ze nie bede go kopiowal.

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:41 
Cytuj  
Ludzie glosujcie na Lizanie muszelki zaden emu do tego sie nie umywa :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 11:47 
Cytuj  
Ja szurniety?;O Eeeeeee samo zycie:P

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 12:10 
Cytuj  
Fidor --> pozyczka, zapytaj karaniry, ale jeszcze jedna sprawa... Zwyczajnie nie moge tego noxa na serwerku znalesc :smile: Niby jest tam plik nazwany jednoznacznie, ale jest spakowany z bledem :smile:

_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-04-24 13:28 ]</font>

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:02 
Cytuj  
Brozowy kasztanek hopla hopla bec w kolczastym ubraniu bec bec bec.
Ale smuty :P


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 234
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:33 
Cytuj  
Mam takie jedno pytanie :DDD
Kto jest w tej 'nowej' Ekipie ? :}


_________________
Okraglutki Rumiany Ogr :DDD
_________________
" Nic, jeno o tym! Mądrze zaczynają, a zawżdy na dupie kończą! "

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Drizzt,
Bloob,
Butcher,
Lobo,
Aragorn,
Reaver

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.