mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:37 
Cytuj  
hmm harden dobrze muwi dzisiaj mialem taka akcje zrobilem sobie nowa postac maga wchodze do banku postalem tam 3 minuty w spokoju ronwe mnie zabil ronwy czyli nowy gm sc a w regulaminie pisze niezabijac newby rozumiem jesze jak by to zrobil gracz ale gm- uuuuuuuuu i to ma byc gm albo jak sie pieknie zachowuje sprzedasz mi cos tam za 29 k a on spierdalaj bo ci zajebie czy jakos tak albo jeszcze smiesniejsze jest to ze sam sobie podrasowal poisonik zeby zatruwac dedly i wlonczyl pewnie trucizne sam i teraz muwi ze nikomu niezatruwa i taki ma byc gm moim zdaniem ja bym go wykopal :smile: :smile: :smile:
ale bede mial za to na servie przesrane :smile: :smile: :smile: i jeszce jedno jak powiedzialem mu ze to napisze na forum to powiedzial ze przeginam i mnie zabil :sad:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:39 
Cytuj  
temat mial zrobic mersen ale widze ze niema czasu musi grac :smile:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:40 
Cytuj  
w tym o to temnacie wpisujcie swoje zarzalenia co do swoich nowych gm-ow :smile:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:52 
Cytuj  
eheheh, ale glupoty, az milo, jak reszta twoich topicow, no to idzie kontra i prawidlowy plan akcji. :grin:

1. Wchodzisz do banku i trafiasz na akurat zabitego bayu, ja stoje i pilnuje rzeczy, widze ze znikaja przedmioty no wiec zabilem ciebie, i tego drugiego. Ty nie miales zadnych rzeczy z ciala, fakt, ale te drugi mial dlatego ciesze sie zabilem :grin:

2. "sprzedasz mi cos tam za 29 k a on spierdalaj bo ci zajebie" --> eee? to ja? jakos sobienieprzypominam...

3. poisonika nie podrasowalem, i nie ja go wlaczylem, malo tego, zabilem cie niezatruta bronia,(zatrutej uzywam na potwory)

4. Niezatruwam, przypadkowym osobom, a w szczegolnosci tobie, zatruwam natomiast niektorym znajomym (lopek sie moze poszczycic np)

5. "jeszce jedno jak powiedzialem mu ze to napisze na forum to powiedzial ze przeginam i mnie zabil" --> hmm to byla grozba: "jak mnie zabijesz to napisze o tym na forum" niemoglem sobie odpuscic, ponioslo mnie :smile:

6 I teraz najwazniejsze, wszedlem do gry moja normalna postacia, zeby sobie troche pograc... Moje konto GMa niema nic z tym wspolnego...
No a przede wszystkim, jak ty jestes newbie to ja jestem jedwabnik...

Aha zapomnialem, kup sobie taka ksiazeczke "slownik ortograficzny"... poczytaj troche, autor ma bardzo bogate slownictwo, i latwo sie czyta, chociaz trudno zrozumiec fabule.
_________________
"CHO DICOM BICOW. CHAWABARAH DAHZOO"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-04-25 18:56 ]</font>


Posty: 30
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:54 
Cytuj  
Ja opowiem jak to bylo(moja wersja Mersen). Dzisiaj w Banku w Minoc stoje sobie swoja postacia widze (tak mi kolega mowil) jak Bayu wchodzi do banku, i zaczyna mnie bic. spox dalem logout ale i tak zginolem. pisze mu na msg ze mnie nie bylo itd. ale dobra wracam od uzdrowiciela i ide do banku biore nowa zbroje i kwitek na spect drake i ide do stajni. wracam do banku i widze ze w srodku jest Bayu (chyba byl sam) zabijam go. Bayu wraca od uzdrowiciela i widze ze stoi kolomnie Ronwe (sory moze xywe przekrecilem) on jest inna postacia GMem. Ronwe mowi mi zebym oddal rzeczy Bayu ja mowie ze nie, to byly moje rzeczy ktore mi zabral. Pojawia sie Lopek i razem chca mnie zabic Lopek chcial odciagnac mego drake ale to mu sie nie udaje. Zabijam Bayu i atakuje Lopka ale Ronwe zabija mnie i mego drake. ehh i teraz pytanie czy gm (choc gra niby swoja postacia legalna) moze sie wtracac i zabic mego drake i mnie?? Co go to interesuje to Bayu jest morderca nie ja. Bayu mnie zabil i okradl (wiec ja mu zrobilem to samo) to poco on tu jest. ma postac z powiekszonymi skillami i bedzie rzadzic LOL. ok na koniec zabija mnie i bayu i natym sie konczy zabawa. Ronwe nie powinien sie wtracac . a przy okazji zabil jeszcze z 2 inne postacie bo mu sie nudzilo :razz: (chyba). taki server mi sie nie podoba.

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 17:55 
Cytuj  
a co moze niejestem newby co ??? dopiero zaczolem 5 minut temu a ty mnie juz kilujesz :sad:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:00 
Cytuj  
a i ronwe muwil ze niepodrasowuje swoich skilli hyhy dobre sobie awiec tak zacznijmy od tego ze jest wyszkolony na woja czyli jakes 300 punktuw magery na dosyc dobrym poziomie a jak magery to i medytacja albo evolution to daje jakes 100 punktuw hiding jakes 90 jak ostatnio sie chwalil i stealt jakesj 40 dodajcie do tego jjeszcze paring resist anatomie i take inne to ty sory ronwe ale to niebylo podrasowanie i powiem wam tak ze nikt przez 2 dni nienabije poisoniku do jakis 85 zeby ddly zatruwac :smile:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:13 
Cytuj  
Fajna akcja musiala byc spoznilem sie i tylko widzialem zwoki drakea eehh szkoda, uprzedzcie kiedys :smile:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:15 
Cytuj  
"wyszkolony na woja czyli jakes 300 punktuw"

300pkt w co?? Powiedz dokladniej a ja ci powiem jak jest naprawde, heh, bo niemozna mnie uznac za woja raczej...

"magery na dosyc dobrym poziomie a jak magery to i medytacja albo evolution to daje jakes 100"

Magery jest na expercie, medytacja na 0%, eval int na jakis mizernych wartosciach.

"hiding jakes 90 jak ostatnio sie chwalil i stealt jakesj 40"

buahaha :smile:

"dodajcie do tego jjeszcze paring resist anatomie i take inne"

Czy widziales zebym ja nosil tarcze?
Resist mam niewiele wiecej niz na starcie, zaczynalem z 50.
Anatomy mam faktycznie duzo, heh, takich innych raczej niemam.

"powiem wam tak ze nikt przez 2 dni nienabije poisoniku do jakis 85 zeby ddly zatruwac"

a) Niewiesz po ilu probach mi sie to udaje :smile:
b) Jakie 2 dni? Ktos ci powinien powiedziec jak to gowno rosnie.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:16 
Cytuj  
Olałem SC bo przewidziałem że tak będzie :grin:

Ale spoko dzieci dostały nową zabawkę i się bawią :grin: ale jak wróci Wilk i Yarp to mam nadzieję że wyjebią tych niegrzecznych GM na zbity ryj , bo ci dzisiejsi nawet w 1% nie dorównują tym starym :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:19 
Cytuj  
"wyszkolony na woja czyli jakes 300 punktuw"

300pkt w co?? Powiedz dokladniej a ja ci powiem jak jest naprawde, heh, bo niemozna mnie uznac za woja raczej...

"magery na dosyc dobrym poziomie a jak magery to i medytacja albo evolution to daje jakes 100"

Magery jest na expercie, medytacja na 0%, eval int na jakis mizernych wartosciach.

"hiding jakes 90 jak ostatnio sie chwalil i stealt jakesj 40"

buahaha :smile:

"dodajcie do tego jjeszcze paring resist anatomie i take inne"

Czy widziales zebym ja nosil tarcze?
Resist mam niewiele wiecej niz na starcie, zaczynalem z 50.
Anatomy mam faktycznie duzo, heh, takich innych raczej niemam.

"powiem wam tak ze nikt przez 2 dni nienabije poisoniku do jakis 85 zeby ddly zatruwac"

a) Niewiesz po ilu probach mi sie to udaje :smile:
b) Jakie 2 dni? Ktos ci powinien powiedziec jak to gowno rosnie.

Kurde idz po ten slownik (po ten od angielskiego tez)

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:23 
Cytuj  
Widzialem dzisiaj Ronwe i sprawdzilem ile ma sily(mniej ode mnie :razz:). Nie wiem jak ze skillami bo zwykly gracz tego nie moze sprawdzic, ale jesli podnioslby sobie skille to i statsy by podniosl.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:49 
Cytuj  
ehh niech ci bedzie ronwe jak tam zobaczymy puzniej :smile: :smile:

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 18:54 
Cytuj  
komentarz do sytuacji:

Juz wiecie skad byl wpis w regulaminie o nieujawnianiu graczom tozsamosci swoich normalnych postaci.

Wlasnie po to aby uniknac takich bzdurnych topicow na forum.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 19:02 
Cytuj  
bzdurnych a skad wiesz szerszeniu ze on to co on muwi jest prawda a gracze nigdyy niemaja racju???


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 19:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-25 19:54, Szerszen napisał:
komentarz do sytuacji:

Juz wiecie skad byl wpis w regulaminie o nieujawnianiu graczom tozsamosci swoich normalnych postaci.

Wlasnie po to aby uniknac takich bzdurnych topicow na forum.

Prawda, ale oni sie dowiedzieli zanim zdazylem zmienic imie, pozniej by mnie poznali itd... napewno zmienie imie po przejsiciu na nox/pol94, i gg tez :smile:

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 20:34 
Cytuj  
Gg tym bardziej bo wiesz sa tacy jedni cio ci spaciu niedaja tylko napierdalaja po nocach na twoje gg :smile: niebede pokazywal palcami :smile: hyhyhy


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 21:08 
Cytuj  
Ehh Harden ja sie lubie bawic zabijajac graczy a jak oni przyprowadzaja posilki to i ja przyprowadze a to ze mam wysokie skille to tylko moja zasluga i nikogo ani niczego wiecej i musialem ciezko pracowac zeby osiagnac takie wyniki. A to jak ja gram to moja sprawa a tak to ty nigdy nie slyszales o PK ??

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 22:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-25 19:54, Szerszen napisał:
komentarz do sytuacji:

Juz wiecie skad byl wpis w regulaminie o nieujawnianiu graczom tozsamosci swoich normalnych postaci.

Wlasnie po to aby uniknac takich bzdurnych topicow na forum.
To powiedzial Shiniyari Ikari :"Olałem SC bo przewidziałem że tak będzie , Szerszen był chyba na bani jak wybierał GM

Ale spoko dzieci dostały nową zabawkę i się bawią ale jak wróci Wilk i Yarp to mam nadzieję że wyjebią tych niegrzecznych GM na zbity ryj , bo ci dzisiejsi nawet w 1% nie dorównują tym starym
"

Powiem krotko moje obawy sie potwierdziluy po tym jak wrocielm na SC...z ta bania u szerszenia to lekka przesad a ale fakt ze ludzie co Gmuja aktualnie ehh nio nie pwoeim ze to sa gm a raczej powiem ze sa to gracze o dwoch osobowosciach jednoczesnie te dwie osobowisci sie skutecznie uzupelniaja...GM powinien byc bez stronny ale jednak skoro ma sie starych znajomych a nie sa ONI GM to poowinno sie im pomoc ehh szkkoda gadac. Na tej zasadzie to moze powinno byc tak ze juz w formularzu zgloszenia konrta powinna byc informacja ze na danym serverze powinno sie brac pod uwage iż niektiorzy gracze sa pod protekcja Gm a inni nie...
Pozatym NewBie to kazda postac ktora jest swierzo stworzona nie istotne ile gracz gral wczesniej... TA konkretna postac jest nowa wiec Tu przychylam sie do stwierdzenia Kryzysa...nie wiem czy ktos to przeczyta ale zasadniczo widze ze ci co odeszli na inne servy AW czy CL czy DZ/ZS nhiekoniecznie zrobili blond ....zmiana emulatora nie uleczy tylko spoduje gleboka agonie to nie kwestia swiata a kwestia ekipy nim zarzadzajacym a jak jest to kazdy widzi ...
-----------------------
" me mysli umieraja z kazdym dniem szybciej"


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 23:02 
Cytuj  
Cytuj:
ludzie co Gmuja aktualnie ehh nio nie pwoeim ze to sa gm a raczej powiem ze sa to gracze o dwoch osobowosciach jednoczesnie te dwie osobowisci sie skutecznie uzupelniaja...

Hmm, nie sadze, uwazam ze wiekszosc nowych gmow dobrze sie spisuje. Nie podejrzewalbym ich o takie zagrania. Problem jest w tym ze jesli cos takiego mialoby faktycznie miejsce, to byloby trudne do udowodnienia. Taki koles oczywiscie powinien poleciec ze stanowiska, jego postaci powinny zostac obnizone skille do stanu pierwotnego...
Cytuj:
GM powinien byc bez stronny ale jednak skoro ma sie starych znajomych a nie sa ONI GM to poowinno sie im pomoc ehh szkkoda gadac.

Racja, powinien byc bezstronny, ale uwazam, ze przesadzasz, odrobine wiary w ludzi. Oczywiscie, jesli taka sytuacja by zaistniala, to zarowno gm jak i gracz powinni poniesc odpowiednie konsekwencje, tylko ze znow sprawa jest trudna do udowodnienia.
Cytuj:
Na tej zasadzie to moze powinno byc tak ze juz w formularzu zgloszenia konrta powinna byc informacja ze na danym serverze powinno sie brac pod uwage iż niektiorzy gracze sa pod protekcja Gm a inni nie...

Znow przesadzasz...
Cytuj:
Pozatym NewBie to kazda postac ktora jest swierzo stworzona nie istotne ile gracz gral wczesniej...

Hmm, nie mozesz przyrownywac kompletnego nooba, ktory widzi UO pierwszy raz do kogos kto zna gre na wylot, a zasady nia kierujace ma w przyslowiowym "malym plcu"
Cytuj:
ci co odeszli na inne servy AW czy CL czy DZ/ZS nhiekoniecznie zrobili blond

Zrobili blad i nie wiedza nawet jak wielki. Niech no tylko wroci NoX i starzy gracze.
W sumie jesli chodzi o GM, to faktycznie ktos powinien ich kontrolowac(przynajmniej niektorych). Do tej pory role te pelnil Szary, teraz go zabraklo. Karaniro w tobie cala nadzieja...
Pozdro...

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-04-26 00:11 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.