mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2002, 23:41 
Cytuj  
Kryzys ten topic to totalne debilstwo.
Rzeczywiscie GMi sa teraz rozni,i bardziej przypominaja grazy z nowymi zabawkami niz GM
(co poniektorzy::P)Ale to co ty wyprawiasz to smiechu warte ,:P Go home

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 00:16 
Cytuj  
Psyche ja wątpię czy Sc się uratuje , oni chcą emu zmieniać????

Buahahahahahahahaha

Jakoś mi to nie wyglada , na paru topicach ciągle o zmianie emu , ankieta wykazała większość dla Noxa , ale znając życie i tak zostanie Pol , mi to tam zwisa jak nie będzi padów i lagów to i tak wrócę na SC :smile:

Mnie jedna rzecz zastanawia , jak zaczynałem grać to były pady i lagi , ale pady co 2 godzinki :razz: a teraz?????? czemu to się zaczeło pogarszać???????????? nie znam się na emulatorach ale niech ktoś to racjoonalnie wytumaczy?????

A ja się założe że na servie ktoś w Q3 ciupie , i dlatego UO się wali :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 06:51 
Cytuj  
Ale macie problemy. Bayu, blob zmiencie imiona postaci i bedzie spokoj z idiotycznymi tekstami.
BTW poison z magery moze byc totalnie zjebany na PoL, i nawet niska wartosc magery i poisoning moze dawac efekt deadly. Przypominam ze np na NOX great cure potioinek nie leczyl z truciczny walonej przez spectre :grin:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 06:53 
Cytuj  
Kurwa juz mnie to denerwuje GM przestancie sie ladowac i wtracac, ronve nie pomyslales ze powinienes go zabic normalna postacia a nie GM, nauczcie sie w koncu ze GM nie walcza z graczami


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 514
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 09:35 
Cytuj  
Psyche moiwsz ze przesadzm ale z mojej strony tak mniej wiecej to wyglada a ponoc i tak jest juz trioszke lepje niz na samym poczatku nowych Gm :grin:
jesli moge cos jeszce powiedziec to zalwazylem pewna prawidlowosc znikly prawie wogle GMpage a cemu bo osboby ktore mailby ewentualnie je stosowac zostaly gmami. oczywiscie i mnie page tym dla gmow lepiej ale swoj droga wchodze na serverek i wchodze na page i co widze a takie cos...
"butch k....chodz tu"
albo
"czemu mnie zabiliscie qrwa"
"ja przeciez ..."
"NIE MAKROWALEM" a koles prze dluzsza chwile sie nie odzywal...
To malo smieszne ale wlasnie takie page sa najczesciej nie wspomne juz o tym ze jesli ktos qrw...sle na GM a ten ostrzega ze moze zostac za to ukarany to jeszce mu sie obrywa a co leprze pochwili pojawiaja sie jakis GM i ma pretensje ze postac zostala zabiota a za co a za to ze bluzgala.


_________________
"Est suloris Oth mithas - Uzarania zniszczenia świata zawsze jest jego początek*

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 10:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 07:51, Scorpio napisał:
Ale macie problemy. Bayu, blob zmiencie imiona postaci i bedzie spokoj z idiotycznymi tekstami.


Taaaaa scorpion , a tylu graczy gra że nikt się nie połapie :grin:

Teraz na SC gra taka grupa ludzi że to co mówisz jest niemożliwe , poprostu niemożliwe :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 13:59 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 07:51, Scorpio napisał:
Ale macie problemy. Bayu, blob zmiencie imiona postaci i bedzie spokoj z idiotycznymi tekstami.
BTW poison z magery moze byc totalnie zjebany na PoL, i nawet niska wartosc magery i poisoning moze dawac efekt deadly. Przypominam ze np na NOX great cure potioinek nie leczyl z truciczny walonej przez spectre :grin:


Oj leczyły nie zawsze ale jednak .


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.


Posty: 11
Dołączył(a): 14.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:07 
Cytuj  
WILK:
"wchodze na serverek i wchodze na page i co widze a takie cos...
"butch k....chodz tu"
albo
"czemu mnie zabiliscie qrwa"
"ja przeciez ..."
"NIE MAKROWALEM" a koles prze dluzsza chwile sie nie odzywal... "

Juz wyjasniam...... to Reaver (ja) napisal ten page, REAVER powtarzam, na forum bylo pisane ze GMem zostal Reaver wiec teraz bedzoe pracowal mozg: "hmm skoro on jest gmem, to po co mialby macrowac jak i tak moglby se staty zwiekszyc jakby chcial oszukiwac... macrowanie to oszustwo... hmm brawo w takim razie on nie macrowal, moze sie dydkiem bawil i zagappil?!" + - tak myslec powienien przecietny czlwoiek, Butch niestety mnie zabil, poniewaz NIE WIEDZIAL ze Reavaer jest gmem bo nie rpzeczytal forum. Sprawe juz z nim wyjasnilem, nie mam zalu do neigo jzu no coz zdarzyc sie moze ze cos sie wymnie naszej uwadze. WIlk rozumiem tez twoja wypowiedz w tej sprawie, ja zareagowalbym prawdopodobnie tak samo nie znajac calej sytuacji..... A nerwy mi puscily po prostu bo jak GM mogl zabic GMa... no z niewiedzy teraz juz to wyjasnione i uza gra.
Nawiasem mowiac zwalili mi sie ludzie na gg i okna mi rpzesloniloy gre, a ze bylem w kopalni, tam sie zatrzymalem by chwile pogadac. nevermind.


_________________
Jam jest Alfa i Omega, pierwszy i ostatni, początek i koniec.

Ap 22,13

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 18:22 
Cytuj  
powiem krotko. zarzuty ze strony coponiektorych graczy sa bezpodstawne. ide o zaklad ze jakbym wlazl swoja postacia to by zaraz gadali ze sobie wszystko na 100 podciagnolem. jak ktos chce sprawdzic to niech sie popyta admina co mam a czego nie. jedyne co zrobilem ze swoja postacia to obnizenie niektorych skilli do 0(np magery ktorego mialem cale 3%).
kryzyz ty tak nazekasz na GM ze cie maltretuja itp. a kto probowal mnie przekonac zebym dal smoka i go freezowal zebys sobie pocwiczyl taming przez pomylke zamieniony z hiding?
do innych. jak bedziecie obrazac GMa to sie nie dziwcie ze giniecie. Death mi nazwymyslal i po 6 kursie do healera zmadrzal.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 06:03 
Cytuj  
Ja tu wejde ze swoimi czema groszami - co zrobicie jakiemus newbie, ktory zlapal laga i mu sie komp w dodatku wisna??? odpowiedz prosta - morduja go na uo (nie oskarzam tu gm'ow).


_________________
Templum

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.