mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 15:38 
Cytuj  
A teraz kilka slow do tych starych graczy co tak teraz tu marudza. Po pierwsze jakbyscie teraz grali na Polu to byscie mieli prawo glosu. Jak sie wam SC znudzilo to wypierdalac
Huj mnie to obchodzi ze ktos tam stracil postac. Ja tez ja tracilem kilka kurwa razy ale nigdy nie polazlem na innego serva niz SC
Jak se stad poszliscie to teraz juz nei wracac. Eldorn tez gral na starych servach. Moze nei byl pol-bogiem ale tez nie zle wymiatal. I teraz jak juz mamy wrocic na tego Noxa to postacie niech beda z Pola z Noxa kasujemy. Zaraz mi tu wyskoczy ekipa ze mnei pojeblo ze cos tam. Piedole was. Jak wam sie nie podoba to idzcie sobie gdzies indziej.WON.

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 15:45 
Cytuj  
lol


Posty: 44
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 15:52 
Cytuj  
Xiver mozesz mi tu "lol"owac ile tylko chcesz ale i tak wypierdalaj. Idz se na forum tam gdzie teraz grasz i tam se popros zeby ci postac dali ze starego Noxa ale nie tutaj.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 15:53 
Cytuj  
Sluchaj lamusie jeden. JA TEZ CIE PIERDOLE. To po pierwsze. Po drogie to moze na przyszlosc troche sie chamuj. Odrobine kultury...
Normalnie nie dyskutowalbym z taba, bo mi szkoda ta takich kompletnych idiotow czasu, ale niech strace. To ze ludzie tacy jak Profian czy Raistlin odeszli, nie bylo spowodowane tym, ze znudzilo im sie SC. Jesli przezylbys tyle armagedonow co oni, to tez bys zrezygowal. Ile razy mozna zaczynac od nowa? Wiesz niektorzy tu sie ucza/pracuja i naprawde niezle kombinuja zeby wyskrobac troche czasu no UO, a kiedy pewnego pieknego dnia uslyszeli, ze cala ich praca poszla sie po raz n-ty jebac, to zwatpili. Wogole kim ty jestes zeby sie wypowiadac, co? Jesli przejdziemy na Nox'a to rozpoczniemy od ostatniego save sprzed armagedonu i ty scierwo nie masz tu nic do gadania. Ciesz sie jesli przeniosa ci laskawie postac. A jesli TO ci sie nie podoba to WON!!! :evil:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-04-26 16:55 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:03 
Cytuj  
eh juz szkoda slow,ciesze sie ostatnimi chwilami na SC,tez gralem na roznych shardach
niektore sa naprawde ciekawie zrobione ,ale zawsze wracam na SC ,bo to ludzie sie licza,oni tworza server


Posty: 44
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:03 
Cytuj  
Psycholu---->KĄSAJ Frajerze. Ja tez gram dlugo i przezylem tez duzo armagedonow wiec mi tu nie pierdol ze nei wiem co to jest. Tez tracilem postacie. Powiedz mi czemu nie dostalem postaci z Sphere????? Ja tez tam gralem i podczas armagedonu nei zalamalem sie i wszystko zaczynalem od nowa. Na Noxie co bylo. Gralem wtedy jak jeszcze Thaxyllis nie byl GMem. Zaczynalem wtedy z cztery razy bo mi ktos rzucil blessa ni i statsy nei rosna. Wiem kurwa co to znaczy stracic postac. wiem co to znaczy szukac czasu tylko ezby sobie pograc bo sam sie ucze i wiem co to znaczy. Nastepna sprawa jest motyw makrowania . Profian mial postac tak maxymalnie zmakrowana ze ja peirdole. Na Noxie dalo sie makrowac a na polu juz nie bo GMi juz pilnowali. I nie sam spierdalaj jak ci to nei pasuje. Mogles grac tutaj na Polu od nowa. Jak nei grales to masz pecha .

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: major scierwo dnia 2002-04-26 17:04 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:12 
Cytuj  
Eh, argument "kasujemy postacie z noxa a zostawiamy z pola" jest, sorry, totalnym debilizmem... Wiadomo chociazby ze na polu zrobic gm mage to zero problemu.... Oczywiscie, mozna to bylo troche zwolnic, ale juz za pozno... Jezeli chodzi o przejscie na noxa i wywalenie wszystkich starych postaci, to nie widze powodu. Niby dlaczego praca WSZYSTKICH ma isc na marne? Wiekszosc ludzi, ktorzy zaczeli dopiero na polu, wcale nie maja dobrych postaci, niewielka strata z przejscia spowrotem na nox.
Zeby bylo zabawniej to klucicie sie i klucicie ale tak naprawde caly czas podpieracie sie tym ze na noxie same bugi...
W ciagu 15 minut na polu zostaly znalezione 3... Wiec to ze pol taki wspanialy juz mamy za soba, jezeli chodzi o noxa to przez cala dyskusje nie udalo wam sie wymienic jednego buga, z nowego noxa (szczerze mowiac zadnego nieznalazlem, ale stare sa zalatane, nowe wyjda na testach)... Wiec, najpierw sprawdzcie potem sie zacznijcie sie wymadrzac :smile:
I co wy sie czepiacie dinozaurow, szczarze mowiac jak byla zmiana na pola to sam poszedlem w cholere, problem w tym ze shard, na ktorym gralem padl, a innego dobrego nie znalazlem, na zadnym z polskich nie gram bo sa do dupy :smile: (ach te nie-sztuczny klimat :lol: )

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:22 
Cytuj  
Sluchaj jebaku lesny, gralem na NoXie(prawie od poczatku) i gralem na POL'u(od poczatku). Wiec nie pieprz mi tu glupot. Powiem ci nawet ze juz teraz na Polu mam lepsza postac od tej na Noxie, a mimo to jest mi obojetne czy mi ja przeniosa czy tez nie. A wiesz czemu? Bo na NoXie grali fajni ludzie, tworzyli zajebisty klimat i bylo po co grac. Nie to co tu na Pol'u. Nie wiem czy twoja malutka glowka to obejmuje? A tak wogole to wyjasnij mi cos. Jesli jestes taki mastah, grasz od poczatku SC(w co nie bardzo wieze) i masz tez wspaniala postac na Noxie. To w czym problem? Czego sie rzucasz? Dostaniesz stara postac... Zalosny jestes, a twoje niby argumenty("a jak nie to wypierdalac" itp.) pozostawie bez komentarza.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:25 
Cytuj  
Bloob daj se spokoj temu kretynowi nie wytlumaczysz, on poprostu tego nie ogarnia. Smutne...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 16:38, major scierwo napisał:
A teraz kilka slow do tych starych graczy co tak teraz tu marudza. Po pierwsze jakbyscie teraz grali na Polu to byscie mieli prawo glosu. Jak sie wam SC znudzilo to wypierdalac
Huj mnie to obchodzi ze ktos tam stracil postac. Ja tez ja tracilem kilka kurwa razy ale nigdy nie polazlem na innego serva niz SC
Jak se stad poszliscie to teraz juz nei wracac. Eldorn tez gral na starych servach. Moze nei byl pol-bogiem ale tez nie zle wymiatal. I teraz jak juz mamy wrocic na tego Noxa to postacie niech beda z Pola z Noxa kasujemy. Zaraz mi tu wyskoczy ekipa ze mnei pojeblo ze cos tam. Piedole was. Jak wam sie nie podoba to idzcie sobie gdzies indziej.WON.


W 99% zgadza się z tym co powiedział :smile:

Jak wróci Nox i stare postacie , nagle wpakują się półbogowie :smile: , i zaczną mówić jacy to oni wierni SC :sad:

Jak odeszli niech mają na tyle godności by nie wracać , ja wiem że nie wrócę :grin:

Klnąć nie musiał , ale sam bym się zdenerwował gdybym był na jego miejscu.

Jak chcą wrócić , to niech wracają powitamy ich :smile: , ja nawet mogę im dac swój sprzet :smile: ale na Pola a nie na Noxa :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:39 
Cytuj  
HyH;pJuz slyszalem teksty w stylu jak wrocimy na NoXA nie bedziesz taki mocny ,eh;p
zieff;p

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 16:50 
Cytuj  
Hmmmm...... przejrzałem ten topic i stwierdziłem że tylko Samm jako jedyny nie staną stanowczo po żadnej stronie :grin:

O to po prostu wziął na luz :cool:

_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-04-26 17:51 ]</font>

*

Posty: 64
Dołączył(a): 27.03.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 17:23 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 16:53, Psyche napisał:
Sluchaj lamusie jeden. JA TEZ CIE PIERDOLE. To po pierwsze. Po drogie to moze na przyszlosc troche sie chamuj.


Obawiam sie ze to "chamienie" to za bardzo sobie wzial do serca :grin:

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 18:59 
Cytuj  
Heh scierwo ja np. nie zmienilem sharda.. pozostalem wierny sc.. tylko ze zwatpilem.. i przestalem grac.. pozatym sa 2 warianty.. grales od dawna to masz postac..
a drugi to ze dopiero zaczynasz grac i uwazasz sie za boga.. naprawde nie widze jaki masz problem jezeli grales tez na noxie.. a postacie tam byly napewno bardziej wypieszczone.. pozatym co uwazasz ze jak komus "skasowali" postac i zrobil sobie wolne to juz nie ma do niczego prawa?(jestem pewien ze na niektore osoby ktore odeszly nie wazyl bys sie nawet krzywo spojrzec..)
Niom a jezeli jestes newbie to odpowiec mi na jedno pytanie.. slyszales o czyms takim jak oglada i charyzma? bo scierwa chyba za duzo jej nie maja..

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 19:04 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 17:39, Samael ze Wzgórz napisał:
HyH;pJuz slyszalem teksty w stylu jak wrocimy na NoXA nie bedziesz taki mocny ,eh;p
zieff;p



Heh jesli to chodzilo o moja wypowiedz.. to skomentuje to krotko.. cos powiedziec musialem a koles chyba wie ze latwo jest bluzgac na kogos gdy wiadomo ze sie go nie spotka w ciemnej uliczce... Zreszta ty mnie znales... ja jestem spokojnym bytem:P

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 19:11 
Cytuj  
Sauron nie chodzilo o kilku panow z POL'a co im krzywde zrobilem
pozaym zegnam::( na mnie tez juz nadszedl czas....

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 19:57 
Cytuj  
Samael nie sciemniaj:P przecierz wiem ze na starego dobrego noxa bys wrocil:P


Posty: 44
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 20:47 
Cytuj  
Undeadsauron----> po pierwsze gralem na Noxie i mam tam calkiem nei zla postac ale nie najlepsza. Ale chodzi mi oto ze na Noxie postacie sa "wymakrowane". Przyklady???
Profian, Taunis, Xiver. teraz na polu nie mozna bylo makrowac bo mialec problemy potem z GMami. I oto chodzi ze jak jest gra uczciwa taka jak teraz to taka powinna byc. Ja nawet na Noxie ani teraz nei probowalem makrowac bo po prostu sie boje o swoja postac.

Chodzi mi oto ze goscie ktorzy wczesniej se wymakrowali postacie teraz beda szaleli. I to mnie najbardzie wkurza.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 20:56 
Cytuj  
Ja niestety swojej profesji nie moglem zmakrowac:( (wlasciwie to i dobrze..) ale bys chyba zwatpil jak bys ja zrobil..

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2002, 22:41 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-26 21:47, major scierwo napisał:
Undeadsauron----> po pierwsze gralem na Noxie i mam tam calkiem nei zla postac ale nie najlepsza. Ale chodzi mi oto ze na Noxie postacie sa "wymakrowane". Przyklady???
Profian, Taunis, Xiver. teraz na polu nie mozna bylo makrowac bo mialec problemy potem z GMami. I oto chodzi ze jak jest gra uczciwa taka jak teraz to taka powinna byc. Ja nawet na Noxie ani teraz nei probowalem makrowac bo po prostu sie boje o swoja postac.

Chodzi mi oto ze goscie ktorzy wczesniej se wymakrowali postacie teraz beda szaleli. I to mnie najbardzie wkurza.

Heh, teraz juz raczej malo kto cos wymakruje... Jest nas 6 wiece marne macie szanse...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 241 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.