mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-27 16:48, Sqwa napisał:
bloob savage sa niewsmiertelne zmin to



Ale zes przykwasil.. To NOX dawal wlasnie mozliwosc aby potworek byl nietykalny jednym rodzajem broni o ile dobrze pamietam to savage'a mogles zalatwic tylko magia albo czyms magicznym... ale moge sie mylic.

NIE ma niesmiertelnych stworkow - niektore sie tylko inaczej zabijalo.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:23 
Cytuj  
z pola nie podobaj ami sie staty i magery jakie tam sobie mozna nabic w zbyt krutkim czasie


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:24 
Cytuj  
hehe troche glupie tylko to ze magowie byli tak ustawienie ze nawet z glaciala im nic prawie nie robilem. no ale od czego byla siekierka i kijek oba nasaczone poisonem :grin:. dla nie kumatych:
siekierka-odbierala mane co nie pozwalalo czarowac magom
kij- jak ma sie gma w mace, tact i anatomi to niezly dmg, no i powinien zabierac stamine co powodowalo niemoznosc ucieczki owego maga
trucizna- dzialala lepiej niz czary :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:27 
Cytuj  
undeadsauron niec nei mma do magow ale nei chce aby nimi wszyscy grali i aby magowie nie byli za silni


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:28 
Cytuj  
aha jeden powazny zazut dla NOXa. AI potworkow. wystarczylo ze zaatakujesz takiego poisonem z odleglosci niecalego ekranu i ginal nic ci nie robiac. no i mozna bylo podejsc na bliska odleglosc, ze widziales potworka. w POLu bylo lepiej bo zza ekranu atakowali.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-27 20:27, Sqwa napisał:
undeadsauron niec nei mma do magow ale nei chce aby nimi wszyscy grali i aby magowie nie byli za silni



magowie sux. ja mialem na NOX magie na 34 tylko dlatego ze mozna bylo szybciej kogos wykonczyc a nie ganiac za nim. poza tym mialem zamiar sie pozbyc magery jak tylko mialbym pozadny stan healingu(czyt 80). magow latwo bylo wykonczyc w pozniejszej grze, nawet Profiana. podlatujesz z siekierka i walisz a ten nie ma many czyli bezbronny. wprawdzie Prof uzywal glaciala ale ja tez no i bylem szybszy wiec wygrywalem w starciu.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 22:32 
Cytuj  
KURWA CO JEST JAKIS DURNY BONE MAGE JAK MI DA IN NOXA TO JA LEZE NA JEDEN RAZ ZABIERA 30-40 HP NO KURWA CO TO MA BYC DEADLY POISON ? ZROBCIE COS Z TYM

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 23:09 
Cytuj  
Joka spokojnie. Wyluzuj :smile: Apropo bugow, to jak za dawnych dobrych czasow ruda wazy po 20kg sztuka, a ostardy wciaz w jakis magiczny sposob zmieniaja sie w konie...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 23:29 
Cytuj  
Boshe, kocham NoX'a, wreszcie kowal nie ma przejebane. Skill rosnie w miare znosnie. DZIEKI WAM!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 23:40 
Cytuj  
ze nie wspomne o "tinkerach", "rybakach" - bloob sprawdz to to byla Taaaaaaaaaka kasa, "carpenterach" i "tailorach" :wink:

Aaaaaa i jeszcze jeden argument IMHO za zabawa "od poczatku" - jesli chodzi o NOX'a - sprawdzcie dobrze listy sprzedazy/zakupow u vendorow... Rzesmy mieli w swiecie zestaw "poteznych magow" na skutek naszego bledu w poczatkowym okresie (ech te szalooone czasy) i dostepnosci czarow z wszystkich kregow w sklepach - prawie o tym zapomnialem ;-P

_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzuzpelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: szerszen dnia 2002-04-28 00:48 ]</font>

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 07:52 
Cytuj  
mialem 40 ar, podeszlem do trolla, uderzyl mnie zostalo mi 56 hp, zaczynam uciekac i... uderzyl drugi raz i jestem dead, jakby ktos chcial moje zwloki to sobie leza, wali mnie to

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 08:57 
Cytuj  
heh:P robiliscie cos z tailorem? bo mi sie wydaje ze byl wporzo.. chyba nie chcemy miec w britt masowej zaloby:P No ew mozna by tego skilla zwolnic:P A jezeli chodzi o listy w sklepach... to te cny skurzanych zbroji sa conajmniej dziwne..(gdzieniegdzie nie ma roznicy miedzy leather a studdet leather.. a wierzcie mi niektore studdet wymagaja sporo skilla:P)

Xiver to sa testy..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: undeadsauron dnia 2002-04-28 10:00 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 10:21 
Cytuj  
[quote]
2002-04-28 08:52, xiver napisał:
mialem 40 ar, podeszlem do trolla, uderzyl mnie zostalo mi 56 hp, zaczynam uciekac i... uderzyl drugi raz i jestem dead, jakby ktos chcial moje zwloki to sobie leza, wali mnie to
----------------------------------------------------------------------------------------
Macie swojego ukochanego noxa ja wczoraj na nim trolla 5 ciosow i lezy a zabral mi chyba 2 hp , ruchy , ruchy chlopcy .

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 10:27 
Cytuj  
Podrasowalem trolle :smile:
Ile razy gralem w np WFRP, to na trolle byly niemal wyprawy wojenne :razz:
Zastapilem kwas z warhammera, sila :grin:

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 12:38 
Cytuj  
Dobra teraz do graczy wrociliscie na Noxa aby tylko mordowac ???


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 12:49 
Cytuj  
Nie oni chcą także gwałcić , kraść i palić :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 13:32 
Cytuj  
A ja mam pytanie,. czy takie posatcie jak sa tera na noxie zostana czy bedzie po testach cofka do "ostatnich save'ow z noxa?" Pewnie bedzie ale chce miec pewnosc..(czesc osob malo gra bo to testy:P)

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Cofka to bedzie ale ostateczna. Tak ze sobie zludzen nie robcie.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 15:55 
Cytuj  
Wiecie co wam powiem. Przed chwila wszedlem na tego " NOX'a" ktory wszyscy pisza ze RULEZZZZ. A ja na to " PĘCAM" . To jest totalna paranoja. Mialem postac podpakowana nawet w banku kilo fajnychmagicznych przedmiotow. A co teraz???? Bank pusty :grin:
Statsy takie jak na poczatku jak bym przed chwila zaczol grac :grin: :grin: . skille- GM w tactics i dotego 5.6% sworda , mialem 100% anatomi mam teraz 4%. :grin: :grin: :grin: Ludziee wy na glowe upadliscie ze na tego Noxa chcecie. Jak to zobaczylem to z krzesla spadlem ze smiechu. To prawie tak jakby znowu od nowa grac. Jak chcecie znwou od nowa prosze bardzo.

Dobra koniec tego.

NERKA :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
NOX RULEZZZ :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 18:17 
Cytuj  
hy... bank pusty, bo w banku sie nie trzyma rzeczy, rzeczy sie trzyma w czyms takim jak "schowek", a co do spadania skilli to niewieze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 125 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.