mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 22:40 
Cytuj  
CO jest z Sc-Nox ?????
I jest jakis gm zeby bugi naprawi?
to jest dziwne przedtem nie bylo tych bugow a teraz sa

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 06:37 
Cytuj  
wow, twoja 1 wypowiedz bez przeklenstwa :grin: podziwiam cie

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 17:40 
Cytuj  
Musze sie poprawic :grin:
Co jest z tym Noxem juz nie dziala od kilku godzin :sad:
Aha i kiedy bedzie ta cofka ????
I kiedy bedzie juz Nox na stale czy Pol ???/
Mozecie cos powiedziec blizej ??/

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 19:39 
Cytuj  
Joka albo sie zachowuj jak czlowiek, albo sie nigdy odpowiedzi nie doczekasz.
(To nie dotyczy tylko tego watku)

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 19:48 
Cytuj  
Sorry .
Ale mozesz odpowiedziec na tamten watek plz

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 19:51 
Cytuj  
ja sie zachowuje wiec jak bedzie?? Czemu Pol dziala a Nox nie ? ?? ?? ????

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:07 
Cytuj  
Niestety Nox polegl podczas testow.
1. Wywala sie klient.(tak jak kiedys)
2. Lagi sa wieksze niz w tym czasie na Polu.
3. Ilosc grajacych na Noxie byla smieszna.
Tylko nie krzyczcie na mnie i nie obrazajcie sie. Myslimy caly czas jak was do pola przekonac.
Moze jakies propozycje ?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:13 
Cytuj  
heh karanira, przepraszam, ale jakby odpailic oddzielnie pola i noxa to ja wiem co by lepiej wypadlo :smile: A na noxie nikt nie gral bo powiedzialem ze bedzie cofka, w dodatku na polu same nooby siedza :razz:
No dobra to pytanie do graczy
(ktos to musial zrobic :grin: )...
Pol jest taki dobry i wogole, chcecie sprawiedliwosci itd... bylibyscie sklonni zagrac na nowym polu od nowa?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:16 
Cytuj  
bloob -> patrz pkt.10 regulaminu :smile:

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:19 
Cytuj  
Karaniro jestes madra. powinnas doskonale wiedziec czemu tak malo bylo graczy. Jezeli nie wiesz zobacz board/viewtopic.php?topic=2850&forum=12&start=280&283 . Odnosnie wywalania to naprawde nie wiem o co chodzi CI. Mozisz ze wywala jak dawniej. Mnie na starym noxie nie wywalalo wcale. Tyko z tym nowym cos jest nie tak. Powiedz w prost teraz bo niewiem jak do tego podejsc. Nox na 100% nie wroci ?

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:24 
Cytuj  
Odnosnie przekonywania do noxa to przekonam sie jesli (oczywiscie przekonania sie z noxa na pola) :
1 nie bedzie tak czestych i dlugich padow
2 nie bedzie lagow wielkich
3 obnizy sie wszystkim skille i utrudni sie te co rosna za szybko
4 postacie z noxa przeniesie sie na pola bez zmiany statystyk i skilli.
5 w przypadku przenoszenia postaci z Nox na POl nie fai by buylo zeby osoba co cwiczyla sworda do GM przez dluuugi czas byla rowna osobie co wycwiczyla sobie go znacnzie szybciej jak to mialo miejsce na polu
6 wywalicie nie znajacych sie na niczym GM-ow takich co tylko laza i sie znecaja
7 hmmm jeszcze na cos wpadne :smile:
Aha wiem ze nie zgodzisz sie na to co napisalem ....... trudno. Czekam na twarda ostateczna odpowiedz z Twej strony Karaniro

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Raistlin Majere dnia 2002-04-28 21:31 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:33 
Cytuj  
Twarda i ostateczna odpowiedz ?
NOX-a nie bedzie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:33 
Cytuj  
Karaniro, to byl nieuczciwy pojedynek, bo lagi powodowal POL a NOX na tym cierpail. Jesli chcesz przeprowadzic prawdziwy test to wylacz pola na 1(slownie jeden) dzien i wtedy przekonasz sie co jest lepsze. Przez ten jeden dzien nikt nie ucierpi(No moze poza Eldornem, ale walic go. Jemu i tak juz nic nie pomoze).
Takie rozwiazanie ma jeszcze jeden plus. Bedzie wiecej graczy do testow. Jak rownolegle dzialal Pol to ludzie woleli grac na nim, dlatego tak malo bylo "beta-testerow" NoXa :grin:
Jedyne co moge faktycznie zarzucic Noxowi to wywalanie klientow, ale podobno Raistlin znalazl lekarstwo(gdzies tam pisal ze jemu nie wywala)

P.S. Wybacz, ale jesli tak czy inaczej bedzie armagedon i zabawa od nowa, to lepszym wyjsciem IMHO bylby Nox.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:42 
Cytuj  
Wez czy ja cie obrazam? Wiesz co takie zachowanie bardzo ładnie swiadczy o tobie napewno zjednasz sobie tym karine. Ona napewno lubi jak tacy jak ty.... graja na jej serwerze własnie dla ciebi postawi tego noxa na jeden dzien zebys ty i pieciu tobie podobnych ... moglo sobie pochasac.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 135
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 20:42 
Cytuj  
Dobra wiec chcial bym sie ze wszystkimi pozegnac. Raczej nigdy nasze drogi sie juz nie skrzyzuja. Dziekuje Ci Bloob za Twoje starania , szacunek i uznanie, dziekuje Drizzt ze jednak zostales ze mna, dziekuje wszystkim z ktorymi moglem pograc przez ten krotki czas. A tak apropo tej calej sytuacji to cos mi wpadlo do glowy. Bez skojazen jakis. No to zaczynam :
Karaniro nie czyn drugiemu tego co tobie nie mile
w imie czego mam byc ofiara pomylek
w imie czego ten wysilek w zarobek i tak zabiora ci polowe
w imie czego mam placic za swoje zdrowie......... powiedz
jestes jedna z owiec nie pasterzem w Boga wierze
on prawa ustalil w imie czego czlowiek je obalil.... powiedz
w imie czego czlowiek sadzi drugiego blizniego swego
w oczach wszechmogacego nie jestes lepsza
powiedz w imie czego mam byc temu wierny
steryje tym ktos pierdolniety.... wkrety
ten kto skumal jest zamkniety
Gm-owie przyczajeni jak w czeczenii snajperzy
w imie czego mam wam wiezyc jak widze jak lezy chlopak
w imie czego Gm go skopal odpowiedz
w imie prawa
co to kurwa ma byc czy to zabawa ?
dlaczego baba stoi bije brawa
obok typ w paranoi boi sie nic nie zrobi nic nie powie co za czlowiek
w imie czego odpowiedz ...........swiat jest zly
w imie czego mam byc taki jak ty odpowiedz mi
w imie czego mam swirowac ze nie czaje
w imie czego mam sluchac twoich bajek
w imie czego przy swojim zostaje....... pytanie
w imie ojca slowo syna odpowiedz na nie AMEN
Zegnam na zawsze was kochani :sad:((((

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 21:01 
Cytuj  
Hmm juz to gdzies pisalem ale widze ze chyba nikt nie czytal:(
1. Wpadliscie na to ze niektorzy nie siedza non-stop w domu i jeszcze nie zdarzyli wrocic?(weekend?)
2. Ktos powiedzial ze jak bylo rownolegle to woleli grac na polu... wcale nie koniecznie.. poprostu na noxie przecierz kont nie mieli.. chociarzby moj kumpel chcial sie na noxa na sc przeniesc ale konta nie ma:(
3. Czesc z tych co wrocila tylko oblookala bo bylo malo osob, POL lagowal noxa (tak pol zajmuje za duzo czasu procka, lacza i wogule) a w dodatku wisiala nad nimi cofka..
4. Po co robiliscie glosowanie? NOX wygral a tu takie numery odstawiacie..
5. Wywalanie clienta.. po poradach Raista sytuacja wyglada juz duzo lepiej(u mnie) dorwijcie go na privie:P(ja np mialem jakas translacje wlaczona:P)
6. Heh mam nadzieje ze nie skarzecie mnie znowu na banicje:( a moglo byc tak pieknie..

*

Posty: 151
Dołączył(a): 26.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 21:11 
Cytuj  
Sorry ze to mowie ale was chyba POJEBALO ???
Z ta walka POl Z NOXEM !!!
JAK DACIE TYLKO NoXa Na 1 tydzien to sami zobaczycie ile tam bedzie graczy .

Ale jak tak Pani admin decyduje to ja Zegnam juz chyba na zawsze
Nara i dzienki za 3 miechy zajebistej jazdy na Sc(Noxie )
I zapraszam wszystkich Na Neverland's Shard
http://www.neverlands.org

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 21:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-28 21:42, Eldorn napisał:
Wez czy ja cie obrazam? Wiesz co takie zachowanie bardzo ładnie swiadczy o tobie napewno zjednasz sobie tym karine. Ona napewno lubi jak tacy jak ty.... graja na jej serwerze własnie dla ciebi postawi tego noxa na jeden dzien zebys ty i pieciu tobie podobnych ... moglo sobie pochasac.


hmm mowiac krotko a moze dla ciebie?:P

To tez slowa Eldorna:

JA nie wiem jak wy mozecie tam grac bp ja wszedlem i za przeproszeniem zygac mi sie chce jak to wszystko zobaczylem.

Stare postacie z Noxa to nie najlepszy pomysł, pare osób moze wrói kilka nadal gra, Ale to sa juz stare czasy i nie powinismy wyciagac dinozałrow ich epoka przemineł, jest nowe nie rozumiecie tego?

To juz ja:P
dwa komentarze:
-ciekawe co bys powiedzial jak bys sie z takim dinozaurem spotkal twarza w twarz..
-zgodnie z twoim rozumowaniem trza by teraz zrobic znowu nowe kasowanie..nadejda nowe czasy.. i przejdziesz do historii?

A to juz czysto moje slowa.. WROCIC do noxa. prosze.. zrobcie to nie tylko dla mnie.. ale dla sc.. i nie zmieniajcie juz emu.. bo to tylko odrzuca graczy i sc schodzi na.. no wiecie sami.. po co stwarzac niepotrebne konflikty.. spojrzcie na to inaczej.. gdyby nie ta zmiana na pola.. jak miodzio by juz ten nox wygladal..

**

Posty: 219
Dołączył(a): 25.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 21:16 
Cytuj  
JoKa jak tak dalej pujdzie ja sie przeniose na angrenosta(http://endore.angrenost.org) jak tak dalej pujdzie.. tylko ze on jeszcze nie wstal.. ale bedzie miodzio wlasna mapa..zrobiona na mape z Wladcy pierscieni.. to samo stworki i npc.. to bedzie luz:P Rasy tez robia.. Ale naprawde wolal bym na sc zostac.. bo ma w sobie to cos..(a przynajmniej mi sie tak zdawalo..)

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 21:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-28 21:16, Karanira napisał:
bloob -> patrz pkt.10 regulaminu :smile:

Heh, trzeba tam naniesc zmiany chyba :razz:
No ale ja sie dostosowalem, ale i tak troche pomarudze...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.