mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 22:26 
Cytuj  
A ja pytam tak - ile kosztuje nauczenie sie magery a ile sworda, parry, tactics???
Bo z tego co wiem to skille bojowe nie kosztują nic (poza bronia ale ona sie nie rozpada po 1 ciosie).
Mag musi jeszcze na regi jakos zarobić.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 06:46 
Cytuj  
chyba was pojebalo. Eldorn jak Szery zmienil troche magie to jeszcze chwilowo bylo wszystko wporzadku. A teraz cos ci odbilo i juz morde drzesz.A jak tak juz jest to wezcie obnizcie szybkosc rosniecia magery a nie od razu magie. Jak obnizycie magie to znowu teraz mag bedzie lewarem. A mag powinien byc lepszy od woja. :grin:

**

Posty: 218
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 08:29 
Cytuj  
kryzys tobie 2 dni wystarczyly a ja musiale meczyc sie 3 zeby zdobyc 70% magery:)(


_________________
DAWO

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 10:14 
Cytuj  
lobo ja muwilem ze w krutkim czasie sie mozna nauczyc ale trzeba miec do tego 150k i 70 godzin niespaniea :wink:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 12:33 
Cytuj  
wystarczy byc dobrym makrerem jak Kryzys.


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 12:43 
Cytuj  
Magiem zaczynajac na noxie wziolem 50 magery 50 meditation gralem dlugo.... i skonczylo sie na 75magery i 65 meditation a w tym czasie mialem juz 85 wresta 75 tactics itd.a co do Pola to sile czarow bym oslabil o duzo... bo niby magowi trudno zaczac ale powiedzmy ze ma kumpla (albo postac mula) i wtedy zarabia sianko kupuje regow po 1k kazdego i puszcza sobie makro na magery pozniej na evala itd. i jak dojdzie do GM to juz jest nie do powstrzymania przez nikogo...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 13:03 
Cytuj  
Po pierwsze zapuszczasz makro-- makroman???
Po drugie trzebamiec kolege ktory ma kase albo postac mula. Na poczatku nikt nie mial kasy. Nawet koledzy. A po drugie z postacia mula to i tak trzeba dlugo siedziec bo w 1h zarabiasz z 7k a za tyle kasy to se mozesz kupic siano pod stol wigilijny :razz:
kryzys--- powiedz mi jedno czy tak od poczatku miales czary na ktorych mogles cwiczyc???? bo ja sadze ze nie. A wiec reasumujac maga mozna wyszkolic calkiem szybko ale trzeba miec kase na regi, czary i czas ( chyba ze jest sie jebanym makromanem )
A z tym obnizaniem obrazen do czarow to powiem tak . wojownik atakujac nic nie traci.Jedynie mu sie mieczyk niszczy. A z drugiej strony mag atakujac traci mane ( ale mozna ja odnowic )i regi. Bloob czy ktos tam pisal ze mial na Noxie nie zly pomysl na magow ( dla mnei on jest najlepszy i gratulacje dla tego pana ) jak przezyjesz juz atak maga no to pan magus jest juz twoj.

NERKA :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 13:12 
Cytuj  
Heheh, chyba ze to akurat profian z glacialem, albo raistlin ze swoim paralizem :razz:
Zreszta na polu niewyobrazam sobie maga, ktory by mnie zabil w pojedynku sam na sam :smile:
Z prostej przyczyny, wyjezda mi corpem, ja w tym czasie juz bandazami jade, lykam miksturke, czyli mam po corpie juz full hp, potem jest drugi corp, mam jakies 50% hp, mag caly czas dostaje, czyli tez nie zawsze mu wyjdzie mag ma wybor leczyc sie czy walic corpa, mi dzialaja bandaze, albo lykam potiona, mag ma juz o 35-40many mniej, powiedzmy ze to byl mag z 70mana. Zostalo mu 30 czyli na corpa i jak mial szczescie i malo ar to jeszcze lighting... A tym mnie nie zabije... Kijem raczej tez nie....
Aha nie wymyslilem tego, to za kazdym razem wyglada tak samo w praktyce.
Wiec tak naprawde mag, ktory w walce z rownym przeciwnikiem wali ciagle corpami jest przegrany, chyba ze przeciwnik niema miksturek...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:27 
Cytuj  
Eldorn mial racje jak mowil o zbroi i broni,jak nie masz kasy to jest pelno kowali chetnych do roboty,dobra ,zarobisz,a tu zadnego kowala nie ma

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 14:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-28 16:29, Mardaag napisał:
bloob---> nikt ale mag nie moze medytowac w zbroji.
Eldorn---> eldi nie wmawiaj mi ze blagales kowali zeby ci zbrje wykuli bo to jest bullshit. Tobie zbroje z Expa z ironu to za darmo daja. A z tymi headlessami to powiedz mi jak mag HP=30 MANA=25 ma zabic headlessa bez zbroji. A pozatym zauwaz ze wojownik majac miecz juz ma czym walczyc a mag nie majacy czarow many rego jest shitem ( przynajmniej na poczatku ).

z tego co wiem to kazdy dobry mag ciwczy sobie wrestling zeby wlasnie takich headlesow zabijac bez uzycia czarow... jak masz duzo wresta i czegos tam jeszcze (bodajrze arms lore) to mozesz wybijac bronie z reki i ogluszac przeciwnikow...

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2002, 16:14 
Cytuj  
zapomnialem jeszcze dodac ze im wiecej wresta tym masz wieksze szanse na unikniecie ciosu przeciwnika...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.