mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 212
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 14:35 
Cytuj  
owszem macie racje ale polityka i ekonomia równają z ziemia inne gry, no i ogromne battalie maja też ten smaczek.

W skrócie to jest dobra gra ale tworzona z myślą nie dla ludzi posiadających masę czasu.

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 17:03 
Cytuj  
Wiem, że ciągle powtarzam to samo pytanie.
Opłaca się w to inwestować?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 17:30 
Cytuj  
RaCiK napisał(a):
Wiem, że ciągle powtarzam to samo pytanie.
Opłaca się w to inwestować?


Nie ma sensu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 13:16 
Cytuj  
Ale gra ktos w to jeszcze?
Prawde mowiac rzygam juz wowem, a czytam na temat VG dosyc sporo, i moim zdaniem jezeli nie ma juz takich pustek jak pare miesiecy temu to moze i warto sprobowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 13:30 
Cytuj  
Teraz ludzie graja na trialu 14 dni ale watpie by ktos kupil dalej abonament, ta gra jest martwa.
Tez zygam WoW-em dlatego ucieszylem sie ze ruszyla znowu beta wara, jakos trzeba przeczekac na cos nwego, moze War, moze Conan czy Aion, zobaczymy ale Vanguard to poprostu kupa Sony.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 13:39 
Cytuj  
Jezeli nie grałeś jeszcze w Vanguarda a lubisz PvE to warto zagrac na Helgrodzie ( Najliczniejszy server PvE) i na jakiś dłuższy czas masz zabawe (mamy tam bodajże polską gildie) . Reszta serwerów tak jak embe mówi po 2 tygodniach zamieni sie znowu w Ghost World. Gra ni jaka, sam nie wiem co o niej mysleć. Z jednej strony jest wszystko, bawiłem się dobrze przez pierwsze 4 miesiące, a z drugiej storny sam nie wiem, czegoś podstawowego jest jej brak.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 14:10 
Cytuj  
Ja dostalem 30 darmowych dni zarowno w Vanguardzie jak i w Planetside ;)
Peformance rzeczywiscie poprawili znacznie, nie mam zadnych zaciec, a wczesniej mialem fps z 10.

Na PvP serverze chwile pogralem swoim Blood Magiem lvl 12 no i zostalem juz chyba z 5 razy spkowany przez roznych ludzi wiec tak zle nie jest, ale jesli chodzi party na PvP serverze, to bym nie liczyl, szukalem z godzine.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 15:22 
Cytuj  
Ja troche pobiegalem tez swoim 31bm na PvP FFA. Jestem w okolicach Southwatch i "poznalem" nawet troche ludzi - nie byly to tlumy, ale zdarzylem sie juz przyzwyczaic sie do niezwyklej popularnosci serwerow FFA PvP. Mimo wszystko podobnie jak embe mysle, ze to tylko taki chwilowy boom zwiazany ze swiateczna reaktywacja kont, bo zapewne wiele osob tak samo jak ja jest ciekawych jak gra przez te miesiace ewoluowala (+jak najladniejszy do tej pory MMORPG zachowuje sie na porzadnym, zupgrade'owanym od czasu premiery sprzecie).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2007, 23:51 
Cytuj  
Cytuj:
31bm na PvP FFA


Jaką masz ksywke konrador? Nie omieszkał bym sie pofatygować i choć raz Cie zgankować zanim przerzucą mnie na carebear PvE :/

*

Posty: 175
Dołączył(a): 5.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 01:46 
Cytuj  
zobaczymy zatem za dwa tygodnie.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 22:33 
Cytuj  
Jaką masz ksywke konrador?

Conn.

Bring it on, bitch~ hehe.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 23:39 
Cytuj  
Sa jakiekolwiek triale w tej grze, dla kogos kto nigdy nie mial konta w VG ? Szczerze mowiac to zupelnie nie rozumiem takiej polityki - zero triala. Bylbym zainteresowany graniem, od poczatku napalalem sie na ten tytul, choc bugi (glownie sprzetowe) skutecznie mnie skutecznie odstraszyly, no ale chyba logiczne, ze przed wladowaniem pieniedzy chcialbym jednak sprobowac choc 1 dzien, aby sie upewnic.

Naprawde, z takim podejsciem to przypadek VG powinni opisywac w ksiazkach z gatunku, jak nie nalezy robic biznesu... :|

A tak z ciekawosci - ile kosztuje kupno gry i jakie sa oplaty miesieczne ?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 27 gru 2007, 08:32 
Cytuj  
Greeg napisał(a):
Sa jakiekolwiek triale w tej grze, dla kogos kto nigdy nie mial konta w VG ? Szczerze mowiac to zupelnie nie rozumiem takiej polityki - zero triala. Bylbym zainteresowany graniem, od poczatku napalalem sie na ten tytul, choc bugi (glownie sprzetowe) skutecznie mnie skutecznie odstraszyly, no ale chyba logiczne, ze przed wladowaniem pieniedzy chcialbym jednak sprobowac choc 1 dzien, aby sie upewnic.

Naprawde, z takim podejsciem to przypadek VG powinni opisywac w ksiazkach z gatunku, jak nie nalezy robic biznesu... :|

A tak z ciekawosci - ile kosztuje kupno gry i jakie sa oplaty miesieczne ?


Opłaty - 17 baksów/miesiąc
Odpwiedzi na inne Twoje pytania i wątpliwości znajdziesz w moim poście w innym topiku.


Posty: 5
Dołączył(a): 15.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 03:58 
Cytuj  
hejka mimo mojej krotkiej obecnosci w vanie serwer halgar(8 dni) mam inne doswiadczenia niz koledzy,wiekszosc osob ktore spotkalem byla zielona tak jak ja i nie korzystala z rzadnych bezplatnych 2 tygodni!!! podobno byly to ich pierwsze postaci:)
gra mi sie calkiem przyjemnie i jest to mila odskocznia od eq2 po 3 latach grania,mam nadzieje ze fajnie spedze z nia kilka miesiecy:)
P.S.
pozdrawiam caly Royal Legion gdziekolwiek teraz jest

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 10:49 
Cytuj  
To dlatego, ze promocja "bezplatne 2 tygodnie" juz dawno sie skonczyla. Ale dobrze slyszec, ze przybywa nowych graczy. Mam nadzieje, ze gra odbije sie od dna podobnie jak swego czasu EQ2.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 11:13 
Cytuj  
ale cos sie zmienilo w samej grze ze moze sie odbic od dna?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.