mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 15:39 
Cytuj  
Obie firmy wyczekuja, blizz zapewne chce wpakowac pare kolejnych pomyslow Mythic do dodatku, a oni nie chca sie wpakowac w date premiery dodatku bo od strony marketingowej to duzy minus.
Ale nawet sie ciesze bo martwilem sie ze nie znajde czasu na gre w WHO i w dodatek do WoW-a, a tak wynika ze dodatek bedzie wczesniej, wiec bedzie czas na poznanie go i jak sie znudzi do wskocze do WHO :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 18:48 
Cytuj  
gaber przeciez ty grac nie umiesz :) po co ci to who :P

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2007, 20:22 
Cytuj  
Jak to, przeciez bije moby z lewa i prawa i zabieram pozniej lup z nich i przy tym trace tylko 75% helt pointsow w kazdej grze. W Tibii troche lepiej mi szlo.

PS. Jak to marjan zawsze mowil na vencie jak cie nie bylo "Zaba i Foot smierdza"

QQ


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 13:55 
Cytuj  
Znowu sie wam pomylilo, to nie gg :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2007, 14:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Znowu sie wam pomylilo, to nie gg :(

to straszne

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 22:43 
Cytuj  
Closed Beta ruszyla, udostepniono narazie lokacje dark elf, mozna juz zagrac witch elfka, sorcer i disciple, do sciagniecia duuuuzy klient :/


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 gru 2007, 22:59 
Cytuj  
Poprawili niektore elementy interfacu, np wskazywanie global cooldownu na ktore narzekalem. Nadal jednak casting bary sa zwalone :P. Ogolnie o nowych lokacjach moge powiedziec ze sa bardzo hmmm. brazowe.
Edit: Dobra 4 crash dzisiaj... ide spac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 20:20 
Cytuj  
Po godzinie gry w testach tylko dark elfow widze ze sporo zmian odnosnie skilli juz wprowadzono, zrobiono specjalizacje w klasach, mamy teraz piec grup skilli podzielonych na trzy typy.
Nadal jest action, morale i tactik, ale sa podzielone na core, ktore dostajemy za free w miare lvlowania, sa trzy specjalizacje gdzie skile wykupujemy za punkty zdobywane podczas lvlowania i ostatnia grupa to skile pvp za punkty zdobywane w pvp.
Ogolnie caly system skilli jest teraz bardzo czytelny.

Grafika, nadal low detale co juz zaczyna denerwowac bo chcialo by sie zobaczyc te piekne rejony dark elfow, w low detalach to wszystko wyglada pusto, to samo dotyczy UI, ktory jest z pierwszej fazy bety, pozostaje tylko czekac.

Dodano wyglad odrozniajacy klase itemow, wypadly mi epickie naramy i mimo ze to tier1 to jednak czerwone naramy wygladaj super jak wszedzie lataja z szarymi.
Widac roznice glownie kolorystyczna miedzy zwyklym itemem, a zieolnym, niebieskim czy fioletowym, mniej ataku klonow.

Dodano mozliwosc mocowanie trofea, mamy piec slotow odblokowywanych tez z tier postaci, do 10lvl jest do wyboru tylko jedno miejsce na naramach, z questa za ubicie jakiegos mobka dostalem czaszke, a z public questa byla jakas czesc smoka.

Swietnie rozbudowano system lootow w public questach, po zakonczeniu pojawia sie lista uczestniczacych i jest podliczane sporo rzeczy, czyli aktywnosc, czas, roll, i medale za wczesniejsza aktywnosc w PQ, mialem farta zdobywajac pierwsze miejsce i otrzymalem mozliwosc jako pierwszy wyboru ze skrzyni itema, a potem dopiero reszta, rozwiazanie swietne bo nie ma szansy na ninjowanie itd.

Podobno po weekendzie ma byc juz mozliwosc gry wszystkimi klasami.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 gru 2007, 22:18 
Cytuj  
embe napisał(a):
Po godzinie gry w testach tylko dark elfow widze ze sporo zmian odnosnie skilli juz wprowadzono, zrobiono specjalizacje w klasach, mamy teraz piec grup skilli podzielonych na trzy typy.
Nadal jest action, morale i tactik, ale sa podzielone na core, ktore dostajemy za free w miare lvlowania, sa trzy specjalizacje gdzie skile wykupujemy za punkty zdobywane podczas lvlowania i ostatnia grupa to skile pvp za punkty zdobywane w pvp.
Ogolnie caly system skilli jest teraz bardzo czytelny.


iMo poszli na latwizne z tym podzialem na 3 typy :P. To strasznie smierdzi WoWem.

Cytuj:
Grafika, nadal low detale co juz zaczyna denerwowac bo chcialo by sie zobaczyc te piekne rejony dark elfow, w low detalach to wszystko wyglada pusto, to samo dotyczy UI, ktory jest z pierwszej fazy bety, pozostaje tylko czekac.


I nadal brazowa :P.

Cytuj:
Dodano mozliwosc mocowanie trofea, mamy piec slotow odblokowywanych tez z tier postaci, do 10lvl jest do wyboru tylko jedno miejsce na naramach, z questa za ubicie jakiegos mobka dostalem czaszke, a z public questa byla jakas czesc smoka.


Dosyc przyjemny fluff. Oczywiscie przyjemniej by bylo jakby te trofea byly widoczne przy wiekszym oddaleniu kamery zamiast kolorystycznie zlewac sie z postacia.

Cytuj:
Swietnie rozbudowano system lootow w public questach, po zakonczeniu pojawia sie lista uczestniczacych i jest podliczane sporo rzeczy, czyli aktywnosc, czas, roll, i medale za wczesniejsza aktywnosc w PQ, mialem farta zdobywajac pierwsze miejsce i otrzymalem mozliwosc jako pierwszy wyboru ze skrzyni itema, a potem dopiero reszta, rozwiazanie swietne bo nie ma szansy na ninjowanie itd.


Nie do konca to tak dziala :P. Ze skrzynki wypadaja torby z lootem. Torby maja rozny stopien rzadkosci, czyli np wypada 1 fioletowa, 2 niebieskie, 3 zielone. Osoba z najwieksza pula punktow dostaje fioletowa, 2 nastepne niebieskie itd. Po otworzeniu torby masz do wyboru zazwyczaj 2 itemy o klasie rzadkosci torby, czyli z niebieskiej masz np do wybory niebieskie naramienniki i glovsy i jeszcze np jakies trofeum z tego PQ. Sa to itemy uzyteczne dla ciebie, takze nie ma juz sytuacji gdzie jako Ork wygrywasz same itemy dla Magow z Chaosu. System calkiem dobry i interface do niego tez czytelny. Szkoda tylko ze jest to jedna z 2 rzeczy ktore mozna uznac za poprawione in plus od ostatniej bety :P.

Ja sie zastanawiam tylko dlaczego oni tak strasznie kastuja ta wersje do beta testow. Oni musza miec wersje tej gry, ktora wyglada o niebo lepiej, albo o premierze w przyszlym roku mozemy zapomniec. Nie chca jej dac beta testerom, zeby nie odkrywac swoich kart przed konkurencja? Wedlug mnie to troche glupie, bo jako beta tester bugi w questach owszem znajduje i zglaszam, ale zakladajac ze mam w rekach produkt obciety graficznie i funkcjonalnie to swojego feedbacku w kwestiach plynnosci interfacu, wygladu lokacji itp nie ma sensu zglaszac, a nie uwazam tych elemenentow za mniej waznych niz 1 zbugowany quest.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 19:02 
Cytuj  
Ja mysle ze to nie jest tak, silnik graficzny jest zrobiony i to co mamy to wszytsko low detale, czyli wystarczy im dodac konfiguracje grafiki i podciagaj wszytsko na maxa, beda ladne tekstury, wiecej smieci w terenie, detale itd itp, UI i grafika z prezentacji na konwentach jest calkowicie inna, a widac ze graja na becie.

Grudniowy newsletter
http://www.warhammeronline.com/english/ ... r2007.html

Fajny filmik z pierwszego obozu dark elfow
http://www.dailymotion.com/bangoldm/vid ... de_extreme


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 19:39 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
embe napisał(a):
Po godzinie gry w testach tylko dark elfow widze ze sporo zmian odnosnie skilli juz wprowadzono, zrobiono specjalizacje w klasach, mamy teraz piec grup skilli podzielonych na trzy typy.
Nadal jest action, morale i tactik, ale sa podzielone na core, ktore dostajemy za free w miare lvlowania, sa trzy specjalizacje gdzie skile wykupujemy za punkty zdobywane podczas lvlowania i ostatnia grupa to skile pvp za punkty zdobywane w pvp.
Ogolnie caly system skilli jest teraz bardzo czytelny.


iMo poszli na latwizne z tym podzialem na 3 typy :P. To strasznie smierdzi WoWem.

Jesli tak, to WoW smierdzi DAOC'em :)


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 19:53 
Cytuj  
mam login i hasło skąd mam sciągnąć clienta ?


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 20:10 
Cytuj  
Logujesz sie na stronie, wciskasz download i wyskoczy Ci Beta Client.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 20:45 
Cytuj  
A to ruszyła beta US czy EU ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 20:54 
Cytuj  
EU od czterech dni jest ale tylko dali dark elfow, podobno po weekendzie bedzie wszystko.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 21:11 
Cytuj  
Eh, mam problem z zalogowaniem do EU konta. Wpisuje login/pass i niby wszystko jest k, pokazuje że jestem zalogowany. Ale jak klikne "profile" wyskakuje że zalogowany nie jestem, i wraca do okienka logowania.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 21:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Eh, mam problem z zalogowaniem do EU konta. Wpisuje login/pass i niby wszystko jest k, pokazuje że jestem zalogowany. Ale jak klikne "profile" wyskakuje że zalogowany nie jestem, i wraca do okienka logowania.


Sprawdz moze ustawienia cookies.

gabrielangel napisał(a):
Jesli tak, to WoW smierdzi DAOC'em :)


Tak tak wiem WoW nie jest pierwszym MMO i to juz wszystko gdzies wczesniej bylo. W kazdym razie wyraznie kombinowali inaczej jednak zaprojektowac ten system, a w koncu jednak wrocili do tego samego co juz mielismy :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 21:55 
Cytuj  
Arturnik napisał(a):
Logujesz sie na stronie, wciskasz download i wyskoczy Ci Beta Client.
z czego mi wyskoczy ? loguje sie mam profil wszystko, klikam download ale nic mi nie wyskakuje :har:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 23 gru 2007, 21:56 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 21:56 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Logujesz sie na stronie, wciskasz download i wyskoczy Ci Beta Client.
z czego mi wyskoczy ? loguje sie mam profil wszystko ale nic mi nie wyskakuje :har:


My mowimy tutaj o closed becie :P. Jezeli sie dostales to masz w downloadach po lewej, jezeli nie to nie bedziesz mial :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2007, 21:57 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Deshroom napisał(a):
Arturnik napisał(a):
Logujesz sie na stronie, wciskasz download i wyskoczy Ci Beta Client.
z czego mi wyskoczy ? loguje sie mam profil wszystko ale nic mi nie wyskakuje :har:


My mowimy tutaj o closed becie :P. Jezeli sie dostales to masz w downloadach po lewej, jezeli nie to nie bedziesz mial :P.
aha. myslałem ze jak mam login to sie dostałem. nvm


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.