mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:06 
Cytuj  
Widzisz, to ze pisze do was jako do grupy, nie znaczy, ze kazdego wkladam do jednego worka. Moze czas odsiac plewy z waszej druzyny? Ja przeciez tego za was nie zrobie.

X.

PS. Jesli chcecie sie zapoznac z moja wizja waszej obecnosci, to zapraszam na prywatna rozmowe.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:07 
Cytuj  
Re Barul
Zabijanie was w slipkach Xanth nie uwazal za ok. Nawet powstrzymal nas gdy wpadlismy tam kiedys z pretami prosto do waszego domu. Pojawil sie Zaan i grzecznie lecz stanowczo kazal sie nam wynosic.

Khraan

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:17 
Cytuj  
Khraan, czy ja "gowno wiem" to chyba tylko ja wiem. Slyszalem o Zywiolaku i Demonie w banku - zaprzeczysz?

Od ponad tygodnia latam na Ophidian, znajduje wszystkie zwoje, jakie mozna znalesc. Nie bylo tam tych dwoch. Bo nie moglo im tam byc.

Z terathan rowniez nie wypadaja. Powiedz mi prosze, skad sie te potwory tam wziely? Same przyszly? Skad Ziemni wiedzial o BMagu? Skad wiedzial, gdzie czerwonych podprowadzic? jak to Rennis wiedzial, wystarczy miec.. znajomosci.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-30 13:57, Barul napisał:
Moim zdaniem Xantah twozylismy lepszy klimat nix niejeden Pretorianin czy kowalogórnikomagowoj....... a , że mordowalismy ?? hmm kogo bez zbroi zabilismy jak oddal co ma to szedl wolno jezeli tylko przechodzil test na bieganie :smile: A pretki i reszta jak nas zabijała w slipach to wg Ciebie jest ok :smile: . Ale ty widze masz inne pojecie o klimacie może bys troche rozjasnil nam w głowach bo ja czegoś może niezlapalem .


Re tworzylismy klimat:
Cytat z ust Diacona: 'odpalil wrotki'. Jak narazie najmocniejsze co widzialem u Pretow to sparing wiec ... :smile:

Re mordowanie bez ostrzezenia klientow bez zbroi: Np. mnie :razz:

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:43 
Cytuj  
Musze wtracic sie do rozmowy gdyz ktos mnie tam a jakas wspolprace z GM posadza. A wiec tak. Oskarzano mnie juz o to ze mam kowalstwo podrasowane, armslore ze ma sila jest za wysoka zi ze ogolnie jestem bllee. Chcialbym jednak wam powiedziec ze ja odkad powastal serw to nie robie niczego poza kuciem i kopaniem. Siedze na ZS po 10 i wiecej godzin dziennie. Co ja zrobie ze nie wszyscy chodza w plytach albo nie kuja w szkarlacie??? Mam na nich poczekac?? Nigdy niechcialem niczego od GM i nigdy niczego niedostalem. Pojmijcie to wreszcie. Nieladnie jest tak oskarzac kogos bezpodstawnie. Na ZS jest jeszcze jeden pan co plycie biega i co on tez ma podrasowana sile?? EEhhhh ... widze ze kazdy kto bedzie lepszy od was bedzie teraz osadzany o makro albo wspolprace z GM. Co sie tyczy Visseny to sprawa jasna pojawia sie pani i odrazu ma plytke. Przyznam iz wtedy mialem jeszcze 59 sily i juz mialem zrezygnopwac z kopania ale jednak tego niezrobilem. Zamiast oskarzac innych moze byscie sie do pracy wzieli??? Ja nie marnuje czasu na bieganie po lasach i lapanie ludzi dla tego jestem jaki jestem. Nie laze na zadania bo nie mam po co sie tam pchac. No to tyle odnosnie mojej osoby.

Kolejna sprawa to gnebienie Bandytow jak tylko sie da. Tu chyba nikt nie ma watpliwosci. Moim zdaniem wieksza ilosc strazy w miastach to dobre posuniecie ludzie czuja sie bezpieczniej ale battlemag?? Lekka przesada moim zdaniem. Przed kim ja teraz bede bronil Delucje?? Ostatnio panowie banici zrobili wjazd i ich przepedzilismy. Niepotrzebnie pojawil sie tam battlemag i rozwalil polowe banitow. Na Zs zle sie dzialo odkad GM zaczeli pomagac gildiom(magom - kije, rzemieslnikom - magiczne szarfy, pretorianom - tarcze). Juz wtedy ZS opuscila sporo ludzi miedzy innymi Lichu i Shenron. Teraz ma odejsc 11 osob... Ehh.. jak tak dalej pojdzie to na ZS zostana tylko preci, rzemieslnicy i gildia magow. Czy tak mialo byc??? Zauwazylem ze wszyscy chcac czy nie chcac zyjemy wedlog wytyczonego wczesniej schematu, a ci ktorzy robia cos innego dostaja po lbie. No nic ja sam nie jestem banita i nie mam zamiaru buc takowym lecz takze nie chce nalezec do zadnej gildii bo nie chce miec bonusow. Mimo tego patrze ze sa zazdrosnicy ktorzy i tak mnie oskarzaja. Jak ktos mnie nie zna i gada bzdury to jego zdanie mnie nie obchodzi. Na ZS mial byc rowny start wszystko pieknie i slicznie ale nie tylko ja zauwazylem ze na ZS sa ROWNI I ROWNIEJSI. Nie napisalem tego by zdenerwowac Gm czy cos takiego nappisalem to co widzialem w niczym nie przesadzilem.


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:52 
Cytuj  
Dobra niech może wypowie sie Sek i Ziemni (sa bardzi zainteresowani i wplatani w to co sie dzieje )czy oni i ich znajomi zawsze zachowywali sie ok . Znam ich i szanuje nie od dzis i niejedno razem przeszlismy mysle , że nieskłamia :smile:.

I niechce mi sie juz komentowac niczyich wypowiedzi każdy wie swoje . Moim zdaniem wypadało by skńczyć tą bezsensowną paplanine.

Barulek

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 13:54 
Cytuj  
Wsyzscy sie przypieprzaja do magicznych kijow i jakie to nieziemskie dopakowanie Zakonu. Ludzie, ten kij dziala jak zwykla rozdzka. Jedyne co to ma ten plus ze ponoc dobra bronia w alce jest (nie wiem, nigdy nie probowalem ani nie widzialem aby jakis innych zakonnik probowal) wiec o co wam chodzi...


Posty: 18
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 14:01 
Cytuj  
Widocznie tak ma byc ZS wedlug zamyslu jednej osoby :sad:(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 14:21 
Cytuj  
Lilith, dlaczego sadzisz, ze jednej osoby? Tylko dlatego, ze tylko ja sie tu udzielam i robie za rzecznika?

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 15:13 
Cytuj  
Nysh popieram jesl chodzi o dochodzenie do czegos wlasna droga bez apgrejdow.
NIGDY nie chce/nie chcialem od GMa niczego nie bede chcial. Poprostu czul bym sie zle tak grajac to jak wpisanie cheata do gry. Pare tygodni temu napisalem posta o pakowaniu gildii przez GMow nikt nie odpowiedzial... (moge znalezc ten post)

Zle sie dzieje dlatego ze jest zbyt duza ingerencja... ale to juz stwierdzilem wczesniej. Wiecie jaka mialem frajde jak wskoczyl mi 50 punkt sily i mogle zalozyc pawrez fakt ze chwilke po tym zginalem sie nie liczyl Moglem juz zalozyc pawrez zasluzylem na to tak dlugo walczylem/rabalem drewno i nikt mi nie powie ze gralem dla statow... ze oszukalem Poprostu moja radosc byla zbyt duza.
Xanth moze czasem trochu wyluznij zrob wlasna postac taka o ktorej nikt nie bedzie wiedzial i pograj z nami. Moze wtedy troche zmienisz podejscie ?
Szkoda by bylo dla serva stracic banitow

Dying Stars

p.s. jesli ktos poprosi znajde tego posta i pokaze KIEDY go napisalem juz wtedy bylo widac ze idziecie zlym torem...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 15:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-30 16:13, Hitman vel Kane napisał:
Xanth moze czasem trochu wyluznij zrob wlasna postac taka o ktorej nikt nie bedzie wiedzial i pograj z nami. Moze wtedy troche zmienisz podejscie ?

A kto ci powiedzial, ze nie mam konta do grania i ze nie korzystam z niego? :wink: Wujek, ja wielokrotnie wlasnie jako gracz jestem i gram normalnie. A jak widze cos niedobrego to logout i zmiana konta.. dlatego takie opoznienia niekiedy mam w reakcji :wink:

X.

PS. Tylko nie probujcie mnie demaskowac... i tak sie wam nie uda :grin:


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:41 
Cytuj  
POdpisuje sie pod postem Upadlej Gwiazdy

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 16:55 
Cytuj  
ja wam pokaze rozmowe odbyta z Ziemnim na gadu gadu :smile:
hehe magowie nie maja czarow 8 kregu noo wcale
UO Ziemniak (0:31)
to sie udlawcie nimi
UO Ziemniak (0:34)
buu z demonkiem was odwiedzilismy a nie ma was :/
UO Ziemniak (0:34)
i z 2 elemkami :grin:
Kami2 (0:34)
hehe
Kami2 (0:34)
wiem
Kami2 (0:35)
stalem an hidingu w banku w paui jak jes stawialiscie muahah
Kami2 (0:35)
szkoda
UO Ziemniak (0:35)
od drima
UO Ziemniak (0:35)
taa
Kami2 (0:35)
ze wszyscy bylismy w banku jak sie szykowaliscie do ataku
Kami2 (0:35)

Kami2 (0:35)
i ten tekas
Kami2 (0:36)
tekst do ataku
Kami2 (0:36)
muahahahah
Kami2 (0:36)

Kami2 (0:36)
lipa
UO Ziemniak (0:36)
jak zreszta zawsze i wszedzie wszystkie widzicie..
Kami2 (0:36)
nom
Kami2 (0:36)

Kami2 (0:36)
he juz zescie sobie poszli?
Kami2 (0:37)

UO Ziemniak (0:37)
idziemy do nulejm..
UO Ziemniak (0:37)
jeszcze pare demonkow jest w zpasie
Kami2 (0:37)
oo

tutaj pan Z pokazuje nam ze magowie maja setki magery albo on klamie
UO Ziemniak (0:38)
a wiesz..
UO Ziemniak (0:38)
zeby dispellnac
Kami2 (0:38)
nom
Kami2 (0:38)
to co
UO Ziemniak (0:38)
trza miec magery i eval wyzsze od rzucajacego
Kami2 (0:38)
ee
Kami2 (0:38)
a wiesz
UO Ziemniak (0:38)
macie kogos z 2xgm?
UO Ziemniak (0:38)

to tez ciekawy tekst tlumaczy skad pan Z wiedzial ze bedzie zakon zanim takowy powstal :smile:
UO Ziemniak (0:42)
misiu.. miesiac testowalem ten shard jako gm

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 18:39 
Cytuj  
Buhehe, pokazali demonka ze zwoju, a ty jak mlody dales sie podpuscic. Ech naiwni, a potem jeden z drugim, pewnie z zazdrosci wymyslaja sobie jak to wredny GM dal temu to a tamtemu tamto.

Zal mi was...

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 19:51 
Cytuj  
Xant powiem ci jak to wygladalo....
Oni wyskakuja z takimi wynalazkami a jak ktos robi chalo okazuje sie ze to scrole. Przez cala gre nie znalazlem zadnego scrola z 8 kregu z przywolaniami. Znalezlismy scroli z Evantisem multum! Jakby tego bylo malo dopiero TERAZ pojawil sie na aukcji pierwszy aki scrol, teraz po tym jak ktos poruszyl temat. Troche to glupion wyszlo ze gm daje na aukcje takie rzeczy. Paranoja. Wczesniej nic takiego nie bylo!


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 19:55 
Cytuj  
Bylo. To nie pierwszy taki zwoj.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 20:02 
Cytuj  
Paranoja ze gmowie daja cos takiego na aukcje


_________________
Mejk lof nou łor!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 23:17 
Cytuj  
A ja powiem tak:
Naleze do pretow od samego poczatko. Jak ktos pamieta pierwsze newsy na stronce Zs to wie ze byly tam osoby wytypowane do gildii i bylo ok. Wsrod tych kont znalazlo sie i moje...
Co do pomocy gildiom to powiem tylko ze JA nie dostalem nigdy niczego od GMow. Wszystkie zbroje jakie mam w banku kupilem za wlasnorecznie zarobione pieniadze i tak jest do tej pory. Zadnych statow, zadnych skili, zadnych zbroi. Tarcze dostalem ale traktuje ja jako paradowke bo jako ze ona nie zostae po smierci to jej nie nosze zeby nie stracic, a ac daje o 1 wyzszy niz moja tarcza z kobaltu (dobrej jakosci)... Nie wiem jak inne gildie sie maja w tym wzgledzie. Ja wiem tylko ze JA nie dostalem nic, a nie raz pomagalem o ile bylo to w moim zasiegu.

Z redami tez raz chcialem pogadac... Wyszlo jak wyszlo. Mam to gdzies. Nie pierdzielcie mi tylkoo uczciwosci bandytow bo zakladanie pulapek u healera to jest cos czego zawsze chcialem uniknac. Ja tez moge sobie zrobic postac NB co bedzie chodzila i w fire zakaladala wam pulapki na drzwiach i podciagala krolowa pod drzwi... Tylko po co? No wlasnie qwa po co? Po to zeby pozniej juz kazdy sie bal drzwi otworzyc bo moze pulapka i RIP? Odpowiedzcie sobie sami.

wszyscy jak pisza na forum to sa qwa tacy swieci i pokrzywdzeni. A to battle mag. A to za duzo strazy. A to im najazdy robia. Pierdziel to bo jak nie bylo zagrodzone to 2 razy an dzien byla akcja z waleniem w dzwon. a jak ostatno przyszli preci do fire to jak bylo? Viss zaczela gadac a Diaco teksty w stulu ze jej glowe upierdoli a Frost zaczol do nas strzelac (po czym zwial!) i zostal diacon i pani mag redow :smile:. Dostali i podciagneli na nas krolowa ophidian... Nice play panowie. Poprostu pozazdrocic.

Mam to gdzies. Nie bedzie redow? I good. Moze GM beda mieli wiecej czasu na questy. Sami cos wymysla a czlowiem bedzie mogl spokojnie chodzic po swiecie i sie BAWIC a nie martwic ze akurat redom wpadnie do glowy rozwalic cale Nujelm.

Pretorianie to mzoe maja byc straznicy ale co wy chcecie? Zeby stac i pilnowac kazdego dupy? My tez jakos musimy zarabiac na siebie, na zbroje, moze jakis domek. Ludzie sie rozlaza na wszystkie strony i kazdy ma jakies swoje "zycie". A to ze panowie czerwoni graja z jednej cafe i wpadaja na raz do gry i chca sobie powycinac to mnei maoo obchodzi bo NIGDY nie bedzie tak ze to Prety beda chronic wszystkich i wszedzie. To jest poprostu niewykonalane bo inaczej powinno byc 80% pretow, 10% ludzikow i 10% redow. I wtedy mozna zdjac guardow z ulic.

Pozatym o czym tu mowa. Wiekszosc ludzi nie ma pojecia o gildii bo nigdy w niej nie byla i ma pojecie tylko o tym co qmpel powiedzial albo co podsluchal. Ehhhhhh poprostuszkoda :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 01:01 
Cytuj  
Kromer chyba ci pamiesc spucha ? przyszliscie i my walczylismy z ophidianami a , że popadaliście ze zmeczenia to was nasi sąsiedzi dopadli i tyle tam bylo a to , że kazdy z nas mial po pół życia to zapomnialeś dodac i tak dostaliście od ophidian takie becki ,że po sprzet ludzie odwas przychodzili jeszcze z tydzień (oddaliśmy tym co im sie należy np Sinney) zreszta byl po akcji jedez z waszych szefów i przyznal nam racje .

Ale jak juz wczesniej wspomnialem my temat uważamy za zamkniety . Klaniamy sie tylko bogom zarozwiazani jakie będą .

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 09:44 
Cytuj  
Barul nie spuchla. Nie mowie o tej akcji co ludzie potracili tyle sprzetu ale o ostatnich odwiedzinach kiedy to Diacon podciagnol wam pod chatke krolowa ophidian.
Ehh. Pozatym o czym tu gadac :sad:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.