mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 25
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 22:36 
Cytuj  
to i ja dodam kilka slowek: czy w oclo (czy jak si to miasto zwie) jest battle mag ??? bo jezeli nie ma to wczoraj ja nie umarlem w nujem a wlasnie w oclo jak uciekajac wszedlem
w portal, widze ze tam straz wiedz w nogi a tu piorunek, czyzby beatle mag sie za mna teleporortowal ? a moze to wola boska byla ?

P.S no i wtedy sie bardzo zdenerwowalem i jako duszek powiedzialem slowo *KUFA* co w sumie brzydkim wyrazem nie jest no ale moze komus sie kojarzyc, oczywiscie dostalem za to dwa dni paki (wciaz siedze jeszcze), a jak pretki w wiezy rozmawiali kto ma ile w skillach to nawet pouczenia nie bylo

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Abaris dnia 2002-04-30 23:40 ]</font>

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 kwi 2002, 22:51 
Cytuj  
W kazdej lokacji POLa jest standardowo postawiony BattleMag. Tak wiec i w Occlo tez.
Z LL byli specjalnie zdejmowani, ale kilku widac sie uchowalo. Juz ich nie ma.

Jedyni BM jacy zostali to w Nujelm, w Delucji i na krancach Occlo (nie w miescie - przynajmniej ja takowego nie znalazlem).

X.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 17:51 
Cytuj  
Xanth, jeszcze odnosnie BM. Ci 2 w okolicach occlo. Jeden na polnocy miasta, 2 na zachod, tuz przy brzegu. Ten na polnocy tez strasznie utrudnia nam zycie, dlo by sie go.... no wiesz :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:15 
Cytuj  
W imieniu ludu pracującego mówie zdecydowanie NIE ! :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:21 
Cytuj  
No tak najlepiej wszystkie miejsca w ktorych mozna zarobic obstawic BM i straznikami... swietny pomysl gratuluje... dacie mu Gma...


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:23 
Cytuj  
Przypomnialo mi sie "wyzwolenie klasy pracujacej winno byc dzielem tejze klasy pracujacej" :grin:


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:30 
Cytuj  
Ja tam niegram na ZS :razz: , ale uważam że stawianie BM to głupota , niech się sami ludzie bronią :grin:

Niech organizują , większe grupy to sobie poradzą :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:40 
Cytuj  
Hmm po krótkim namysle dochodzę do wniosku że Aiku ma racje... Krawcy, tinkerzy, drwale i rybacy wszystkich ludów łączcie się !!! Już nie długo sprawiedliwość dosięgnie tych którzy zagrażają prawu i spokojowi ludu pracującego :smile: Wytniemy ich do nogi... wezmę na tą okazję swoją największą igłę :smile:

PS. Aiku widzę że masz już ostro nerwy zszarpane :smile: I was joking :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 18:48 
Cytuj  
EEE :smile: sorki.....


_________________
Mejk lof nou łor!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 11:31 
Cytuj  
Debil:)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 11:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 12:31, Samael ze Wzgórz napisał:
Debil:)



Kto?


_________________
Mejk lof nou łor!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 14:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-30 05:33, czarny napisał:
Cytuj:
2002-04-30 02:21, Spown napisał:
To se rąb w spokoju drewno do usranej smierci bo co mozna robic wieciej!????


Co do tego textu to sie odniose w ten sposob... To nie jest Diablo gdzie jedynym celem gracza jest rozwalanie wszystkiego co nie spier... na drzewo. A moze wlasnie ktos sobie zamarzy by byc drwalem czy gornikiem czy tez kowalem i zarabiac pieniazki, potem kupic chate itd. Chce byc postacia calkowicie pacyfistyczna. Nawet taki mag to nie musi byc odrazu postac ofensywna... Wiec nie dziwi mnie fakt, ze niektorzy nie chca wysciubic nosa z miasta bo sie boja, ze ich ktos zatlucze i obrabuje. Prywatnie powiem, ze mi sie calkiem podobalo jak zostalem wczoraj kulturalnie obrabowany z nedznych 55gp :grin: ... wiecej smiechu niz strachu, ale i tu ktos na odchodne mi sie odgrazal zebym spadal bo moge jeszcze w leb dostac jak sie humorek zmieni, ale to nic. Co innego napadac i pojedynkowac sie z kims kto ma chociaz miecz przy sobie a co innego napadac i mordowac bezbronnych... A potem sie dziwimy, ze jest ogolna zadyma i pier... posty na 100 stron, ktore przy okazji zmieniaja temat z 10 razy i nic z tego nie wynika jak to ze przy pierwszym zjezdzie fanow UO bedzie zadyma jak na meczu Legia-LKS Lodz :grin:

Alem sie rozpisal... mam nadzieje, ze napisalem cos choc troche madrego i nikt mnie id debili nie wyzwie... Z gory dziekuje :razz:


Ten..

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:05 
Cytuj  
Eee, mnie tam cieszy, ze ludzi bawi, jak sa okradami - przynajmniej sie potem na forum zalic nie bada :razz:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:14 
Cytuj  
ja sie wgryzlem skore juz GM;om z ZS tymi moimi postaciami Thor itd. Thorn itd. ze mi az bana dali hehehe

ale ludzie mam pytanie po co plujecie sie do banitow ja widze ze wy uwazacie ze sa zamocni to po co banici na co oni skoro oni wpadaja do maistya guardy ich nie pokonuja to co z tego to wy za to plujecie to moze w ogole postawcie 100 gurdow na cm2 i bedzie dobrze na pewnoo nie przezyja ale to bedzie nuda ja mam propozycje zakarzcie zabijania u healera ale nie ingerujcie w zycie graczy tak bardzo jak zwyklym szarym ludzi np z Nujelm zechce sie pokonac banitow to sami sie zorganizuja w duza grupe z guardami tuz obok i battlemagem i juz niepotrzebnie utrudniacie pamietajcie ze za czawsow krolow jak wladcy panstw z graierzcami nie dawali rady to ludnosc zywila taka nienawisc ze sama robila wypady na banitow he? zastodsujcie sie na pewno dobrze na tym wyjdziecie a i jeszcze jedno kiedys wam proponowalem zebyscie podpakowali mi staty i sprzeta ja wtedy bede robic za cos w stylu tego battlemage'a ale wy powiedzieliscie ze to zly ponmysl ze ja jestem glupi i debil i to nie jest potrzebne i daliscie bana i jak teraz widze jest to potrzebne mogliscie skozystac...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:38 
Cytuj  
Tyle ze jeden BM wystarczy za cala armie.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 12:31, Samael ze Wzgórz napisał:
Debil:)



Tu przeprosze wszystkich i powiem ci czlowieku: Pier.... Sie :sad:

Eeee znaczy sie : Chedorz Sie :razz:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 00:39 
Cytuj  
Testament to wez sie zorganizuj... zycze powodzenia. Ja to znam z autopsji i prawd powiedziawszy to jzu mi sie znudzilo ganiac za czerwonymi. Ostatnio nawet Aiku spotkalem u piratow... No i niestety... :smile: Bylo juz po zawodach wiec powiedzielismy sobie "Bywaj" i wrocili do tego co kazydy robi w swoim zyciu...

Uwazasz ze co w kazdej chwili wszyscy beda gotowi w zbrojach z potami itd. na najazd? To pierdolca mozna dostac... A pozatym wjazdy do Fire jak oni kopia/kuja/trenuja/puszczaja baki/dlubia w nosie/pija kawe/nie ma ich tez sa bez sensu...

Yhhhh. Po cholere ja to tu pisze! Gdzie sa qwa te regoly? Bedzie moze wtedy fajnie. Co jakis czas bitewka albo cos i good. pozatym uwazam ze wy redy to kijowo zrobiliscie ze macie murdera. o wiele lepiej byloby to rozwiazac na zasadzie wojny gildii... Ale wy to chyba lubicie...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 09:45 
Cytuj  
powiem ci tak wybor byl taki albo Murdera dostajemy albo tego wogule nie ma :smile: od zawsze to mialem i sie juz przywyczailem :smile: nawet nie zwracam na to uwagi hehe tyl;ko odzwyczailem sie od jednego zawsze sie przed strazakiem samem uciekalo a tu hmm dziwne ale jak biore odpowiedni komplecik to sobie stoje i stoje :smile: i cwicze z nim heehhe poki co to najlepszy worek do treningu jaki znalazlem ale , moim takim zdaniem podpadujcie troche strazakow bo na upatrego morzna sie lac z 3 tylko ktos cie musi leczyc i wygrasz z 3 naraz :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 09:57 
Cytuj  
Straznik tez czlowiek, i zabic sie go da. A idziemy dalej, sukcesywnie vendorom sa zdejmowane invule :grin: Koniec z niesmiertelnoscia :grin:

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:10 
Cytuj  
Xanth ale healerzy w terenie to chyab jednak powinni miec nieuwazasz? Bo teraz to ich juz wogole nie ma...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.