mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 10:20 
Cytuj  
Xanth, wczoraj byla nastepujaca sytuacja - wpada AiKu do cafe i mowi, ze mu sie skonczyly regi, i zebym cos podrzucil. A ze akurat bylem w Occlo i srednio mi sie chcialo isc przez Nujlen do Delucji (stal przed brama), poprosilem jedna pania o dostarczenie AiKowi paczki z regami ode mnie. Ja wrocilem na poszukiwania skor dla Lilith, a na ekranie AiKa czekalem, az moj "dostawca" sie pokaze. W koncu przyszedl, AiKu podchodzi, zeby wziac paczke i nagle gate bzyk bzyk i OooOOoO oOOoo.

Nie zapomnij o BM przed Delucja (polnocna brama - moze go do srodka przeniesc, choc to miasto rzemieslnicze, a nie bastion prawa, no i Pretorian maja pod nosem), w Occlo naliczylem co najmniej trzech (2 na piratach, jeden pn-zach miasta).


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 17:46 
Cytuj  
Najbardzie mi sie podobalo jak sie pojawil dostawca. Ja mu pisze "witaj" a potem "milo cie widziec" w tym momecie odwrocilem sie do Evy i mowie mu ze przyszla a on wrzeszczy "WIEEEEEJ" odwracam wzrok a tam znika portal, ja kacperek a nad moja glowa "milo cie widziec" :smile: 0,6 magery *grrr* Ale milo Xanth ze sie tym zajales DZIEKI :smile: Najbardziej nie wnerwilo mnie to ze staty spadly ale sposob w jaki spadly... Jak cos straca przez ophidiana, spoko, byl dobry popelnilem blad... ale w taki kretynski sposob *GRRR* :smile:
Fizban, to nie tak... bo widzisz ja nie dojde do GM i jestem tego swiadom... Wiej jak cos trace.... :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 20:12 
Cytuj  
Hmm nie ladnie tak publicznie informowac o lamaniu pkt 7 regulaminu ZS. :wink:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 20:16 
Cytuj  
W ktorym miejscu?

"7. IRC
Zabrania sie rozmowy o swiecie ultimy na IRC'u - obojetnie jaka by nie byla nazwa kanalu. Tak samo zakazane jest umawianie sie na wyprawy, sprzedawanie, kupowanie i wymiana towarow itp itd
Osoby ktore nie stosuja sie do tego punktu, beda otrzymywaly bana na kanale #ultimapl , oraz na serverze ZS. Decyzje podjete przez GMow w tej kwestii sa nieodwolalne."

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 maja 2002, 21:09 
Cytuj  
Aiku, wiec mamy ten sam problem :wink: Duzo nauki i duzo zgonow... chociaz mnie wkurzaja tylko zgony od laga... no i te nieszczesne selfcasty :wink:)))

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Fizban dnia 2002-05-01 22:10 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.