mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 gru 2007, 12:48 
Cytuj  
Cytuj:
Sprawdz moze ustawienia cookies.


Wszysystko jest Ok, nie mam problemu by zalogować się na inne strony, wliczając US Beta center.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 17:22 
Cytuj  
co słychać w becie? dawno nikt tu nie pisał, dajcie jakieś screeny etc


_________________
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 8 sty 2008, 20:12 
Cytuj  
Testy Dark Elfow sie zakonczyly, nowe jeszcze sie nie zaczely = servers down nie ma o czym pisac.

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 12:11 
Cytuj  
Q: Will the game require a monthly fee to play WAR?

A: Yes, and EA Mythic's President Mark Jacobs has stated that the subscription fee will quite possibly be more than the standard $14.99 that most MMOG's charge.


warhammer.tentonhammer.com/index.php

www.tentonhammer.com/node/20356

/discuss.......


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 13:22 
Cytuj  
co tu dyskutowac , jakby oferowali chociaz 10% tego co DFO to by mozna im dac nawet i 20 usd ale oni nie oferuja nawet 1% :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 14:14 
Cytuj  
biorac pod uwage ze dfo oferuje jedynie mozliwosc czytania pieknych opowiesci o grze i ogladania kilku brzydkich screenow to chyba jednak who juz teraz oferuje wiecej :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 14:21 
Cytuj  
Dodam jeszcze ze jest szansa ze ta gra bedzie miec premiera w 2008 roku, a daty premiery DFO to nawet najstarsi indianie nie wiedza.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 14:57 
Cytuj  
jesli chodzi o DFO to warto zapytac ksiedza Panka na:
www.milosierdzie-boze.com
moze umiesci jakies info w:
www.milosierdzie-boze.com/przepowiednie.htm

;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 21:06 
Cytuj  
Nowy klient do sciagniecia co chyba oznacza ze nareszcie ruszy beta i mam nadzieje ze nie bedzie to kolejny fragment tylko pelny content bo to juz czwarty klient do sciagania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 21:37 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nowy klient do sciagniecia co chyba oznacza ze nareszcie ruszy beta i mam nadzieje ze nie bedzie to kolejny fragment tylko pelny content bo to juz czwarty klient do sciagania.

a mnie ludzie GOA wkurzyli - zero odpowiedzi na maila w sprawie skradzionego acc z bety :/ po zalogowaniu na acc są podane jakieś inne maile do supportu, niż [email protected] ?

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 22:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
Nowy klient do sciagniecia co chyba oznacza ze nareszcie ruszy beta i mam nadzieje ze nie bedzie to kolejny fragment tylko pelny content bo to juz czwarty klient do sciagania.


Hmm z tego co pisali to w tej becie beda testowane zony Empire vs Chaos. Tzn w pierwszej fazie bedzie test skupiajacy sie na aspektach PvE lokacji poczatkowych, a w drugiej bedzie test PvP. Przy tym dla obu frakcji dostepne beda tylko 3 klasy. W chaosie nie ma maga, a w empire chyba tanka. W drugiej fazie maja nam chyba dac od razu wysoko lvlowe postacie do testowania dalszych zon PvP.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 23:24 
Cytuj  
mam nadzieję że coś się ruszy z WHO i coś ciekawego napiszecie ;) (jakby co to pm, zepewniam 100% dyskrecję)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 21:48 
Cytuj  
Napiszcie cos o becie bo nie wiem czy ciagnac klienta jesli znowu nie dali calego contentu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lut 2008, 22:46 
Cytuj  
Użycz konta mi. Ściągnę klienta i ci zdam relację :)

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2008, 01:32 
Cytuj  
embe napisał(a):
Napiszcie cos o becie bo nie wiem czy ciagnac klienta jesli znowu nie dali calego contentu.


No tak jak napisalem, jest test Empire i Chaos, z tym ze dostepne po 3 klasy tylko, dla kazdej ze stron. Gralem z 20 minut dopiero, wiec za duzo nowych obserwacji nie mam, ale musze przyznac ze wprowadzili ladne i widoczne odliczanie cooldowna na pasku skilli, ktore autentycznie tym razem dobrze dziala. Oprocz tego jest juz dosyc dobre oswietlenie, a jakosc tekstur i modeli troche lepsza niz poprzednio (mi sie co prawda ogolny styl grafiki dalej nie podoba, ale to juz czysto subiektywna sprawa). Oczywiscie mozna sie lac PvP.

**
Avatar użytkownika

Posty: 287
Dołączył(a): 10.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 01:10 
Cytuj  
Dla mnie poezja w walentynki dodali do testow RvR sorcerera juz placza ze na 7 lvlu crituje po 400 w 12 lvl ja osobiscie wybralem ta postac, cos cudownego naprawde jak gram w WoWa od bety tak czegos tak ciekawego jak warhammer nie widzialem bardzo jestem zadowolony jak siadlem wczoraj (13.02) o 10 rano tak wlasnie teraz sie klade spac.. 30h gry i nie mam dosc bledow jest coraz mniej i nie dokuczaja wogole grafika jest rewelacyjna. Naprawde ciezko mi bylo sobie wyobrazic cos lepszego od WoWa a jednak...


_________________
Tragboo ~> Monique ~> Mondler ~> Pyroliza BloodElf mage ~> Byanka Druid ~> Methodx BE Pala

"Aby zwyciestwa nasze zatrzec mogly pamiec klesk doznanych..."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:05 
Cytuj  
Tragboo napisał(a):
30h gry

get a life


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:07 
Cytuj  
Tragboo napisał(a):
Dla mnie poezja w walentynki dodali do testow RvR sorcerera juz placza ze na 7 lvlu crituje po 400 w 12 lvl ja osobiscie wybralem ta postac, cos cudownego naprawde jak gram w WoWa od bety tak czegos tak ciekawego jak warhammer nie widzialem bardzo jestem zadowolony jak siadlem wczoraj (13.02) o 10 rano tak wlasnie teraz sie klade spac.. 30h gry i nie mam dosc bledow jest coraz mniej i nie dokuczaja wogole grafika jest rewelacyjna. Naprawde ciezko mi bylo sobie wyobrazic cos lepszego od WoWa a jednak...


Healthy, healthy guy...


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 10:42 
Cytuj  
Slyszalem, ze bedac krasnoludem to sie walczy z kims tam i nie mozna dojsc do krain ludzkich czy to ino prawda???

SvD.


_________________
Obrazek

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 11:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Slyszalem, ze bedac krasnoludem to sie walczy z kims tam i nie mozna dojsc do krain ludzkich czy to ino prawda???

SvD.


Swiat jest zbudowany okropnie liniowo, tzn masz 3 sciezki konfliktu: ludzie vs chaos, dorfy vs orki, i elfy vs dark elfy. Takze jako dwarf bedziesz w swoich krainach walczyl glownie z orcami, jednak bedzie mozliwosc przenoszenia sie miedzy tymi obszarami (w becie kiedys byl teleport, jak bedzie w retailu to nie wiem).
A o obecnej becie trudno mi cos napisac bo nie chce mi sie kolejnej postaci od nowa robic.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.