mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 17:01 
Cytuj  
Wreszcie wychodzi wersja angielska. Pamietam, jak noce zarywalam na ta gierke... Zreszta teasery tez maja sliczne:
http://mabifiles.nexon.net/movies/teaser/embed_video/mabi_movie05.swf.
Oficjalna stronka:
http://mabinogi.nexon.net.[/url]


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 17:09 
Cytuj  
Kolejna gra anime czy tam manga czemu nie zrobia czegos na poziomie.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 24.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:01 
Cytuj  
bo to się sprzedaje (niestety)


_________________
Obrazek
You are pure evil, and hate personified. You don't care anything.

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:14 
Cytuj  
Widzisz - wlasnie nie taka kolejna. Rozni sie tym, ze (jak dla mnie, bo gralam w wersji krzaczkowatej) oferuje spora wolnosc dla gracza. Na przyklad - oczywiscie jest crafting. Wiec bawiac sie w takiego krawca, zeby zdobyc materialy do ciuchow albo strzyzesz owce, albo szukasz pajeczych sieci po lakach/lasach. Poza tym kazdy moze byc na 1/3 etatu krawcem, na 1/6 kucharzem, pozostale pol czasu poswiecajac na klasyczne tepienie mobkow.
Co jeszcze z ciekawostek - postac co tydzien starzeje sie o rok. Po osiagnieciu wieku starczego nie pozostaje nic innego jak reinkarnacja.
Poza tym - w zaleznosci od tego co i ile sie je postac jest chuda albo gruba (i posrednie stadia). Kazde ma swoje wady i zalety. Grubcio lepiej wytrzyma uderzenie, ale chudzielec na przyklad szybciej biega. Itp, itd.
Slowem - spory realizm, niewiele grindu.
Wiec - nie sadzcie ksiazki po okladce, a gry po grafice.
Fakt, ze to staroc - nad wersja krzaczkowa spedzilam wiele nocy jakies 3-4 lata temu - ale i tak czekam z niecierpliwoscia.


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:28 
Cytuj  
No dobra ale nie kazdy przepada za taka grafika a crafta nie widzialem, ale moim zdaniem najlepszy jest w Ultime Online i tego crafta nic nie przebije, no i kox skilli z innym graczem tego juz praktycznie w zadnym mmo nie ma bo w kazdym chodzi o tepienie mobow i zdobywanie jakis zrytych leveli.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 18:49 
Cytuj  
Mógłby mi ktoś wreszcie wytłumaczyć, co mają na celu komentarze pojawiające się w praktycznie każdym temacie o grze z mangową grafiką, w których autorzy piszą, jak bardzo im się to nie podoba?
Rozumiem, że forum służy do dyskusji, ale szczerze - kogo to obchodzi, że temu, czy tamtemu się nie podoba. Polemiki z tego nie ma, bo to kwestia gustów, a argumentami zwykle są li tylko i wyłącznie owe postawione twierdzenia "ale chujowe/gejowskie/crap/kolejny skośny grindfest". Rozumiem, że chcecie podzielić się z całym forum Waszymi jakże wysublimowanymi przemyśleniami, ale chyba lepiej jednak dać sobie siana.


_________________
Obrazek

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 19:14 
Cytuj  
No coz gierka wydaje sie ciekawa :) szczegolnie ten realizm postaci, ktorego brakuje w innych tytulach. Trzeba bedzie poczekac te 9 dni i sprobowac ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 19:14 
Cytuj  
Raczej nikt ci nie wytlumaczy tego, kometarze jak kometarze, czego sie spodziewasz po darmowym dziale gier, wypowiedzi profesorow?, jak tak to raczej nie ma na co liczyc.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 19:22 
Cytuj  
Dotyczy to nie tylko tego działu, ale całego forum. Zresztą, wiek użytkowników nie usprawiedliwia ich zachowania.


_________________
Obrazek

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2008, 19:38 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Dotyczy to nie tylko tego działu, ale całego forum. Zresztą, wiek użytkowników nie usprawiedliwia ich zachowania.


Nie zawsze mlodzi sa winni 8)
Dobra juz w tym topicu milcze bo anime nie dla mnie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 18.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 10:38 
Cytuj  
co macie na mysli mowiac craft?? wiem ze oznacza to robienie itemków ale czy oto wam chodzi?


_________________
Lubie rzodkiewki

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 12:07 
Cytuj  
No wlasnie o to robienie broni,zbroji, i innych rzeczy.

*

Posty: 186
Dołączył(a): 29.06.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2008, 15:37 
Cytuj  
V napisał(a):
No wlasnie o to robienie broni,zbroji, i innych rzeczy.

Jeszcze nie poszedłes?;<


Posty: 10
Dołączył(a): 17.01.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 22:21 
Cytuj  
Wie ktos kiedy to ruszy ? :d bo jakos na stronce to tylko Cyferki sobie lataja od 1-9 :D a chcialbym sobie w to zagrac :) bo jak widze to fajne :D


_________________
Obrazek

Zycie to pogon za miloscia jesli nie nadazymy to game over :/

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 sty 2008, 22:46 
Cytuj  
badziOo napisał(a):
V napisał(a):
No wlasnie o to robienie broni,zbroji, i innych rzeczy.

Jeszcze nie poszedłes?;<


Sluchaj wytlumaczylem mu o co chodzi z craftem, a nie kometuje gry wiec o co ci chodzi?.Jak masz zamiar sie czepiac to trafiles na niewlasciwa osobe, bozee zawsze ze znajdzie ktos upierdliwy, i raczej twoj post nie dotyczy gry ani nic nie wnosi, wiec nie wiem po co sie stary wypowiadasz, chyba ze chcesz powiekszyc sobie liczbe postow.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 24 sty 2008, 09:37 
Cytuj  
Mat985 napisał(a):
Wie ktos kiedy to ruszy ? :d bo jakos na stronce to tylko Cyferki sobie lataja od 1-9 :D a chcialbym sobie w to zagrac :) bo jak widze to fajne :D


w topicu masz napisane "30"
takze wyciagnij wnioski :D
btw
Manga nie oznacza cos gorszego od gier z postaciami "real"
Nie chodzi o grafike tylko o fabule gry...
Na temat tej gry nie bede sie wypowiadal bo ine gralem ale po zapowiedziach kolezanki wnioskuje ze moze to byc
gra wiele rozniaca sie od standardowych gier mangowych...
np. jak narazie w zadnej grze online nie bylo takiego real'ia jak postura postaci zalezna od jedzenia(nie dawajcie przykladu na "GTA San Andreas" )


Posty: 10
Dołączył(a): 17.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 sty 2008, 20:42 
Cytuj  
UP
Racja nie przeczytalem wczesniej tytulu ^^

A co do Grafy do pewnie niektorym nudzi sie oglondanie kazdej gry wlasnie w stylu mangi i chcieliby zobaczyc cos bardziej realnego ... Chociarz niektorym to ten bol doskwiera bardziej niz innym ....
Manga jest fajna ale niestety setki gier posiada taka grafike i staje sie ona juz monotonna
Ja nie mam nic przeciw grafie ^^ jak juz to nie lubie gier w stylu " chodzisz i zabijasz i kupujesz po to by szybciej zabic " :D


_________________
Obrazek

Zycie to pogon za miloscia jesli nie nadazymy to game over :/

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2008, 13:35 
Cytuj  
dobra grałem troche w CB i gra mnie strasznie rozczarowała , miałem nadzieje na fajny , rozwinięty crafting ala UO ale nic z tego , grafa tez nie jest specjalna jedynie walka jest dosyć fajnie zrobiona ,realistycznie ,jest kilka skili jak obrona ,kontratak ,krytyczny cios ,walka z wieloma przeciwnikami naraz itd. W każdym razie jak oberwiesz mocno od moba to nie odchylasz się lekko do tylu jak to w innych mmo tylko zaliczasz glebe ,odrzuca cię do tylu, albo robisz półobrót wbijając miecz w ziemie żeby się zatrzymać:] jest tego dużo i wygląda to naprawde dobrze .A co do craftingu sa tylko 3 skille
1) Tailoring - szycie ubrań z materiałów robionych weavingiem
2) Weaving - robienie materiałów na ubrania z wełny itp.
3) Blacksmith - tworzenie broni ,pancerzy itp.
a z magicznych to
- Enchant - czyli umagicznianie itemkow

nie ma tu czegoś takiego jak osobny gathering skill do ścinania drzew czy zbierania zboża , wszystko można zbierać bez żadnego skilla , ale jest pewien pasywny skill który daje bonusy do zbierania

ogólnie nie polecam nikomu kto szuka oprócz hack'n’slasha w grze craftingu bo tutaj jest on
jak narazie strasznie biedny , nawet ryb łowić nie można co juz nawet w tibii jest :D
no i samych itemków takich jak bronie rożnego rodzaju jest bodajże kilka sztuk także nie polecam tej gry nikomu jest na necie wiele lepszych mmo ,chociaż mabinogi zapowiadało się bardzo smakowicie

*

Posty: 58
Dołączył(a): 17.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lut 2008, 13:26 
Cytuj  
Up:


Nie wziales pod uwage, iz jest to CB.
Dodatkowo, jest to G1 (Generation 1) z contentem, ktory zawiera jedynie 75% mozliwosci G1.
Podczas gdy ta Azjatycka wersja ma chyba G3/G4... nie wiem dokladnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.