mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:34 
Cytuj  
z moich odczuć póki co: poza tym jednym serwerem PVE gdzie jest medium population na reszcie w życiu bym nie mógł grać - gra tam na prawdę wygląda wg mnie jak rozbudowane single player.
btw jak poustawiać opcje aby gra chodziła w miarę sprawnie i żeby nie wyglądała jak total crap? jakieś propozycje na co zwrócić uwagę?
e2140 @2,66, 2GB RAM 800MHz, GF 8600GT 256MB Palit Sonic +

edit: na jakich nickach i realmach Was łapać ewentualnie w grze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:38 
Cytuj  
Co do grafiki to glownie popracowac trzeba nad dystnsem, jakoscia tekstur, drzewa i trawa, wtedy gra naprawde wyglada super.
Nie wiem jak z innymi miejscami startowymi ale w Thestra jest sporo ludzi i wyglada ze nadal jest to centrum rozrywki :)

Nicki, narazie testuje sobie sorca, shamana i druida, wiec nie wiem jeszcze, gra nas czworo i moze sobie zrobimy jakas gildie ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:46 
Cytuj  
Posiadacze kart graficznych 8800 moga wlaczyc antialiasing z poziomu strownikow - potrzebne sa do tego najnowsze sterowinki nforce 169.21.
Gra wyglada o wiele lepiej juz przy AA x2, bez zauwazalnego spadku wydajnosci w moim przypadku. AAx4 zminejsza mi juz liczbe FPS o ok 5-7.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:48 
Cytuj  
embe gracie na pve tylko?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:53 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
embe gracie na pve tylko?

raczej większość z nas (tych, którzy ostatnio błagali o triale próbuje PVP realmu). mi się tylko pusty jakiś wydaje, no ale nic - pogram więcej, może w innych porach jest więcej ludzi :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:03 
Cytuj  
no ja nadmieniam, że to mój pierwszy kontakt z grą więc nie mam pojęcia co było pół roku temu.


Dlaczego servery są closed? To normalne?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:10 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
no ja nadmieniam, że to mój pierwszy kontakt z grą więc nie mam pojęcia co było pół roku temu.


Dlaczego servery są closed? To normalne?


Dosyc czeste - raz w tygoniu standardowy restart, a do tego patchuja gre czesto, wylaczajac na ta okazje serwery. Restart zabiera ponizej godziny, instalowanie patchy i hotfixow troche dluzej.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:12 
Cytuj  
z tym, że spatchować spatchowało już 2h temu (m.in co mnie rozbawiło - usunęli opady śniegu indoor), na stronie jest że servery działają, przy próbie logowania się - wszystkie mają status closed :/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 20:51 
Cytuj  
Znalazłem jakimś cudem na hdd klienta z czasów release, po dociągnięciu patchy odpaliłem grę na koncie znajomego. Pierwsze skojarzenia miłe, ale niestety potem troche gorzej... Na serwie PvP są pustki jak cholera i pomijając nawet wielkość świata to jest to przygnębiające. Natomiast na Halgar znacznie lepiej. Nie jest tak tłoczno jak zapamiętałem ale przynajmniej local żyje i często się kogoś spotyka. Narazie mam dość mieszane uczucia. Pozwiedzam jeszcze troszkę dzięki uprzejmości kumpla a potem się zastanowię czy aktywować konto.

Mam przy okazji pytanie - ile polaków gra aktywnie na Halgar ?


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:08 
Cytuj  
aktywnie :
2 gildie, 4-8 graczy.
nieaktywnie : setki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:19 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
aktywnie :
2 gildie, 4-8 graczy.
nieaktywnie : setki.
Dzięki. To może jeszcze jedno pytanko - na którym serwerze gra najwięcej polaków (pomijając ten aktualny hype na forum) :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
embe gracie na pve tylko?


Gramy na pvp serwie, godziny szczytu tam sa od 21 i zaczyna sie robic wiecej ludzi, dzisiaj mialem przyjemnosc walczyc przez godzine moim blood magiem o dojscie do skrzynki mailowej, tak mi sie to spodobalo ze inni tez mieli z tym problemy :)
Ogolnie trzeba wiedziec gdzie sa miejsca z graczami, swiat jest tak gigantyczny ze nie ma szansy by caly zaludnic nie wspominajac ze i tak populacja jest mala.

Polacy zawsze byli malo aktywni, ja tez sie do tego przyczynialem by zniechecic innych do gry ale miedzynarodowe gildie licza po 500-900 czlonkow, mainy to 300-500 i to co najwazniejsze maja po 100-200 aktywnych ludzi, na forach jest sporo dyskusji.
Oczywiscie te gildie to serwery US PVE, na p PVP jest slabo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:31 
Cytuj  
Cytuj:
na którym serwerze gra najwięcej polaków


Na tym, który tu wybierzecie.


Cytuj:
Polacy zawsze byli malo aktywni


Jacy malo aktywni? Na frengrot królowalismy, problem w tym, że za szybko wszystko zdobylismy ( praktycznie same world discovery), cały content w prawie 3 miesiące w czołowce Vanguarda. Ubralismy postacie w "epaxy", cierpliwie czekaliśmy na rajdy ale.. sie nie doczekaliśmy. I tak z ponad 200-300 osob na poczatku, ostało sie zero.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:03 
Cytuj  
No tak pamietam ale szybko sie wypaliliscie, w tej grze nie ma co nolifowac bo nie ma to sensu, lepiej grac spokojnie, jak jest mozliwosc to zakosztowac pvp, pobawic sie craftingiem, wybudowac domek, stateczek itd itp :)

Szkoda ze Sony nie potrafilo i nadal nie potrafi wykorzystac potencjalu tej gry, a naprawde mozna wiele w tej grze zrobic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 22:38 
Cytuj  
No nie tak szybko, wiekszość ukonczyla postacie po 3 miesiacach a zakonczyla przygode z Vanguardem po 6. Więc to 3 miesiace stagnacji. Fregaty były, chaty były, kasa była, maksymalne levele w crafcie czy diplomacy też, nie było co robić. To nie wina ludzi tylko Sigila. Co za idioci dają 2 weekendy z rzędu z double expem gdy nie mają wcale contentu dla 45-50 lvl, zabugowaną dyplomację i craft. Po bodajze 3 miesiacach od premiery zrobili wreszcie jakies questy na 45+ level, ale znów luka została na 49-50. Nastepny miesiać, dodali 2 zony które ( pomimo mega farmy) stały zespół mógł ogranął po miesiącu. Następnego etapu już nie było, co tłumy ludzi karmionych kłamstwami oburzyło.

Końcowym etapem , za ktorym wtedy tak wszyscy czekali, były rajdy ( ktore co patcha zapowiadali ) a faktycznie jak wiemy ukazaly sie niedawno, czyli ponad rok po premierze.

*luka= brak mobków i questów, dosłownie chodziliśmy po pustych niekończących się polach w grze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:03 
Cytuj  
Nasze nicki w grze na serwerze PvP:
Kruser
Gotryk
Asgarar
Tosia

Jak cos to mozemy gildie poskladac, bedzie razniej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 1.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:20 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
No nie tak szybko, wiekszość ukonczyla postacie po 3 miesiacach a zakonczyla przygode z Vanguardem po 6. Więc to 3 miesiace stagnacji. Fregaty były, chaty były, kasa była, maksymalne levele w crafcie czy diplomacy też, nie było co robić. To nie wina ludzi tylko Sigila. Co za idioci dają 2 weekendy z rzędu z double expem gdy nie mają wcale contentu dla 45-50 lvl, zabugowaną dyplomację i craft. Po bodajze 3 miesiacach od premiery zrobili wreszcie jakies questy na 45+ level, ale znów luka została na 49-50. Nastepny miesiać, dodali 2 zony które ( pomimo mega farmy) stały zespół mógł ogranął po miesiącu. Następnego etapu już nie było, co tłumy ludzi karmionych kłamstwami oburzyło.

Końcowym etapem , za ktorym wtedy tak wszyscy czekali, były rajdy ( ktore co patcha zapowiadali ) a faktycznie jak wiemy ukazaly sie niedawno, czyli ponad rok po premierze.

*luka= brak mobków i questów, dosłownie chodziliśmy po pustych niekończących się polach w grze.


To niestetety prawda - leveluje sie w grze zdecydiwanie za szybko, od czasow bety podniesiono zdobywane xp o prawie 400%! Ludzie od miesiecy dopraszaja sie o przywrocenie pierwotnego xp, zupelnie bezskutecznie, zatem ostatnio zaczeliosmy domagac sie przynajmniej wprowadzenia komendy /setxp gain 0.0-1 aby samemu mozna sobie wyregulowac xp. Poki co isnieje wyjscie awaryjne dla takich jak ja, ktorzy chca levelowac powoli - zalozyc brotherhood i dodac do niego od 1 do 5 altow - w ten sposob xp zdobywane przez postac, ktora gramy, dzieli sie miedzy wszystkie postacie w bractwie. To niewygodne, ale poki co jedyne wyjscie, jesli nie chce sie przeskakiwac 90% contentu dla poziomow low-medium-medium high. No bo co z tego, ze jest np. 20 dungeonow dla poziomow 7-15, jesli po zrobieniu dwoch z nich awansujemy o 9-10 poziomow? Ludziom grajacym pare godzin tygodniowo to na pewno pomaga, dla mnie to oczywista wada.
Dlatego skasowalem swojego shamana, ktorego w 4 tygodnie wylevelowalem do poziomu 40tego ( i tak byl na europejskim serwerze, ktory trzeba bylo opuscic z powodo lagow i crashy)..i zaczalem grac paladynem z 3 altami w bractwie. Po 2 dniach ledwo dobijam do 10 poziomu i bardzo mnie to cieszy... :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:56 
Cytuj  
Bardzo ciekawe podejscie do gry, warte przemyslenia bo faktycznie contentu jest duzo, swiat tak gigantyczny ze lvlujac szybko nie pozna sie nawet 1/10 tego wszytskiego.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 08:13 
Cytuj  
hm, no skoro tak. moj lvl22 dk jeszcze istnieje hehe. sciagne klienta i wpadne.

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 22:20 
Cytuj  
Czy jest mozliwosc podlapania jakiegos triala? bo nie usmiecha mi sie 40$ placic zeby pozniej jak co skonczyc grac po tygodniu...
Jak stara jest gra? Sa jeszcze jacyc newbie i grupy na low lvl, czy same alty?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.