mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 23:01 
 
Cytuj:
2002-05-04 23:51, Eldorn napisał:
Cytuj:
2002-05-04 23:06, Gergoroth napisał:
NTo niejest sensowna wypowiedz.Ech... No...Poco tu wogule gadacie jak chcecie gadac to gadajcie na gg lub na jakms chacie a nie na forum i nie w tym temacie.Ten temat jest tlko po to zeby was poiformowac o tej zmianie i zebys cie nam dawali MADRE propozycje.A wy dajcie sperme. Ech..



Widac ze nowy na naszym forum , Tu kazdy temat jest o wszystkim i o niczym, w kazdym jest to samo ale itak nic nie mozna znalesc, kazdy nabija ile wlezie a posty w stylu


nie


:lol:


sa na pozadku dzienym.


Skoro tak uwazacie....


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 23:03 
 
ufff. coraz lepiej zaczynam myslec o tym servie :grin:. Ttylko kiedy ruszy, bo slyszalem, ze juz testujecie podobno


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 23:04 
 
Juz dwa razy sie pytalem o skillcapa wkoncu sie doczakalem no ja porosze chociaz 800, nie przejmujcie sie protestami a 900 to w sam raz poprostu super. Jestescie cudowni.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 23:08 
 
Cytuj:
2002-05-05 00:03, gallahad napisał:
ufff. coraz lepiej zaczynam myslec o tym servie :grin:. Ttylko kiedy ruszy, bo slyszalem, ze juz testujecie podobno


Server ruszy w przyszlym tygodniu , moze w ponedzialek , moze we wtorek , moze jeszcze dalej..


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 23:11 
 
narazie to trzeba zaludnic mapke


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 00:44 
 
Tak sobie czytam te posty i zastanawiam się czy większość z was jest świadoma istnienia słownika ortograficznego....
Co do 'fuzji' serwerów - jestem 'za'. Popieram projekt tępienia makrowników.
Szkoda tylko, że nie ma sposobu na banowanie graczy o IQ na poziomie wiadra kalarepy... Nagrali się w Diablo i wydaje im się, że w UO chodzi wyłącznie o to kto ma więcej umiejętności... I gdzie radość z grania? Sprowadzacie (niektórzy) tak fajną grę, do poziomu zafajdanych pokemonów.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 01:01 
 
Masz cos do pokemonow?? :lol:
Hmm dobrze wiesz ze najlepsza zabawa jest dosc zaawansowana postacia a nie jako noob czy mega killer... ( i tu i tu sie nuudzi)

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 01:28 
 
Tak sobie czytam i widze, ze jak kota nie ma ( bo wam swiat zaludnia ), to ... wy sobie juz wszystko rozplanowaliscie :evil: .
Co do stats, i skillcapa, to nie bylo mowy o 800-900 i raczej miedzy bajki mozecie to wlozyc. Co wy chcecie miec postacie-kombajny co same wszystko zrobia ?
Ultima jest gra polegajaca na interakcji i kooperacji miedzy graczami. Kazdy bedzie mial gorniko/kowalo/wojowniko/drwalo/tinkero/zlodziejo/alchemiko/maga i to sie wam bedzie podobac ? ZAPOMNIJCIE .
Juz raczej skillcap 500, to rozumiem :lol:.
No moze krakowskim targiem 700.

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 02:28 
 
No Karanirko bardzo dobrze. Nie będą chodziły czołgi napakowane magia. Ja bym dał nawet 600 < były by wtedy pofesje > . Tak pozatym ty Statcap 300???? za duzo tutaj dałbym 225 < czyli normalnie>.


_________________
..Fear of the dark...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 02:32 
 
Bedzie normalnie, karanira zapomniala o tym :smile:

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 02:38 
 
Hyhh dzisiaj ostatnie chwile mojej postaci. Jestesmy w trakcie zajebistego questa. Tutaj pokłon dla Boga czasu. Hheeeh juz miasto przygotowalismy do obrony, teraz tylko czekamy na Orki < i Mraxa >.

Co do servera to ja mam pomysł : zadnych npców, zadnych guadow, jednak wszystko to co u nich mozna bylo kupic/zronic to mozna wyprodukowac w w miare prosty sposób. Wtedy byłby klimacior i grace zaczęli by mysleć:) A nie tylko corp porami na prawo i lewo sypac.


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 02:50 
 
Statcap moze byc 225 pod warunkiem ze bedize mozna obnizac staty, tak jak na NL, czy skille na SoA :smile:, inaczej to nie ma sensu...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:06 
 
No fakt quest jest zajebisty m zaczą się pare dni temu a wczraoj w 8 osób słuchaliśmy wędrowac , który ostrzegał przed atakiem :grin:

Wczoraj do 3 planowaliśmy z Tomssem obronę :smile:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:16 
 
Cytuj:
2002-05-05 03:50, Drizzt Do'Urden napisał:
Statcap moze byc 225 pod warunkiem ze bedize mozna obnizac staty, tak jak na NL, czy skille na SoA :smile:, inaczej to nie ma sensu...

Staty juz mozna obnizac na AW i na SoA tez bedzie mozna obnizac.Ale wydaje misie ze odniesiemy statcup tylko do 250-270.


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:18 
 
HYh do 3????
Ja z Frankiem do 7 teraz pilnujemy :smile: :smile:
GEeez umocnienia robilismy przez cala noc wokół miasta. No i zaczęliśmy wieże robić. Zrobilismy Super mega budowla < chyba ze 100 klocków miała > tylko się okazało że orki wogóle ścin nie uznaja i przez nia przechodziły. No i porblemy zaczęły sie jak rozpoczelismy prace rozbiórkowe połowy elementów nie dało się rozebrać. NO i coż czekamy na GM'a :smile: Resztki mozna nadal podziwiac na polnocy miasta :grin:
Hyh chyba dostane bana za moje głupie pomysły :grin:


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:26 
 
my na UO pozeramy tony tortow, chlebow itp. a gdzie KUPA???dajcie kible do UO. to jest mądre

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:37 
 
Karanirko i innni GMowie - pomimo ze nie mam najmniejszego zamiaru tu grac :smile:) To twoje (wasze?) podejscie do sprawy skillcapa uznaje za conajmniej dziwne.

Po pierwsze: serwer ma byc dla ludzi, przynajmjniej tak rozumiem. ludzie maja sobie tworzyc klimat, cala historie swiata its. itp. To czemu nie dajecie im prawa do jakiejkolwiek ingerencji w sprawy techniczne? Oni uwazaja ze beda sie lepiej bawic ze skillcapem 800-900, ale ty - Wielka Siostra (Mama?) lepiej wiesz co dla nich dobre. Powiedz mi tylko - z jakiej paki ty masz wiedziec lepiej?

Po drugie: Skillcap na takim poziomie, uniemozliwia (tak samo jak i 700 lub 900) stworzenie postaci, jak to nazwalas 'kombaina'. Nie doprowadzi to tez na pewno do tego, ze kazdy bedzie mial "gorniko/kowalo/wojowniko/drwalo/tinkero/zlodziejo/alchemiko/maga", bo to stworzenia takiej postaci, potrzeba skillcapa na poziomie 1000-1200.

Po trzecie: nie spowoduje to braku (o ile taka na SC kiedykolwiek istniala) interakcji pozmiedzy graczami. Jedyne co moze z podwyzszenia skillcapa wyniknac, to urozmaicene postaci i nadanie im przez graczy, swego rodzaju osobowosci. Bo przeciez ten 8 skil moze byc przeznaczony na zlodziejstwo, krawiectwo, wypasanie :smile:

*

Posty: 52
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:39 
 
Sprostowanie:

"gorniko/kowalo/wojowniko/drwalo/tinkero/zlodziejo/alchemiko/maga"

do stworzenia takiej postaci, potrzeba skillcapa ok. 1500 :smile:

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:41 
 
Nie Hans prosze zrob cos z marysia :razz:
Najwyzej bede non stop w pace siedzial ale ja prosze tylko o jedno zadne staty skille tylko ja chcem trafke :grin:

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 08:46 
 
Cytuj:
2002-05-05 09:41, Bayu napisał:
Nie Hans prosze zrob cos z marysia :razz:
Najwyzej bede non stop w pace siedzial ale ja prosze tylko o jedno zadne staty skille tylko ja chcem trafke :grin:

No...Moze zrobimy jakies nalogi :razz: ale bedziesz mogl sie od tego uzaleznic i ci beda skile i staty spadaly po jakims czasie brania tego.I jak juz na maxa bedziesz na maxa to bral to wtedy wszystkie staty i skille po 1 :razz:


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.