mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 23:04 
Cytuj  
Pare ostatnich stron topicu bylo wlasnie o tym, o co pytasz...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lut 2008, 23:22 
Cytuj  
Jest pusto troszke na pvp ale w thestra i qualia mozna dosc latwo powalczyc sobie, a party tez nie jest tak ciezko znalezc.
Bugi sa ale chyba mam farta bo jedyne jakie trafiam to problem z lootem po wyjsciu kogos z party, grafika przeszla spora optymalizacje i gra dziala duzo lepiej.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 16
Dołączył(a): 12.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 08:38 
Cytuj  
Czyli na Athlon 3000+, Gforce 7600GT i 1.5GB pamieci da sie spokojnie pograc w rozdzielczosci 1024x760 na przynajmniej srednich detalach ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:59 
Cytuj  
widmol napisał(a):
Czyli na Athlon 3000+, Gforce 7600GT i 1.5GB pamieci da sie spokojnie pograc w rozdzielczosci 1024x760 na przynajmniej srednich detalach ?

Dasz rade na medium spokojnie grac z tym sprzetem, polecam forum oficjalne i temat o modyfikacji recznej pliku ini, daje swietne efekty.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:32 
Cytuj  
no i napaliłem się na grę - jakby ktos miał wolny klucz do sprawdzenia to proszę na pm - będę bardzo wdzięczny
ps. 2 tygodnie temu kupiłem po dłuuugiej przerwie prepaida do L2 i nie chce mi się grac - może Vanguard to właśnie to co szukam, jeśłi faktycznie większość bugów naprawiono?- mam taką nadzieję:)
jeszcze nasunęło mi się pytanie - czy wycrafcone itemy trzeba sprzedwawać tylko na targu czy też opłaca się teraz sprzedać NPC, czy generalnie zabawa z craftem to tylko na swoje potzreby?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 14:27 
Cytuj  
Nie napalaj sie tak bardzo, a crafty sa zarabiste nadal, da sie sprzedac na AH, do npc nie ma po co bo craftujesz to co chcesz, chyba ze ci chodzi o zlecenia od npc ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 15:40 
Cytuj  
a to świnie- nie da się ściągnąc gry bez wpisania kluczyka :(- czyli troche robienie klienta ( gracza ) na szaro- tracisz czas na ściaganie gry zamiast grać - nieładnie Sony - macie racje mówiąc , że są be :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 23:46 
Cytuj  
Tak, Sony jest geniuszem w zniechecaniu graczy i przyszlych graczy :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 01:46 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
no i napaliłem się na grę - jakby ktos miał wolny klucz do sprawdzenia to proszę na pm - będę bardzo wdzięczny
ps. 2 tygodnie temu kupiłem po dłuuugiej przerwie prepaida do L2 i nie chce mi się grac - może Vanguard to właśnie to co szukam, jeśłi faktycznie większość bugów naprawiono?- mam taką nadzieję:)


Ja tez mialem ostatnio "faze" na VG ale z tego co poczytalem na roznych forach roguesow dalej gierka jest zbugowana i niezbalansowana.
To moze nie przeszkadzac jak planujesz grac na serwerze PvM ale na PvP ponoc jest to bardzo wkurwiajace.
Swoja droga to zalosne. Quitnalem chyba z rok temu (jak nie lepiej) a teraz wchodze do watku "bug/insues list" i widze te same problemy ktore byly na topie jak ja gralem plus garsc nowych ktore wprowadzily kolejne patche. Że-nu-a.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 13:23 
Cytuj  
i się skusiłem - zakupiłem za 105 zł keya aktywacyjnego - teraz czeka mnie dłuuugie ściaganie klienta :(- mam nadzieje , że juz jutro pogram :)

przy okazji mam pytanie- wybór rasy nie daje żadnych bonusów do klas?- gdzies na forum wyczytałem jak ktoś pisął , że przy crafcie dwarfem wychodziły mu lepsze itemy niż gnomem
i tak z ciekawości- ile czasu zajmie dojście w craftindu do lvl , przy którym moge wybudowac domek ( a potem statek !!!) ?- hehe zdaje się ,że poczatek gry to będą długie godziny craftu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 13:32 
Cytuj  
Budowa domu czy statku to nie robota dla jednej osoby, wybierz sobie najlepiej craft taki by sie ubierac samemu bo itemy sa super i przyjemnosc duza jak sam decydujesz jakie je zrobisz.

Duzo dales za keya zwlaszcza ze na ebay sa po 9-12$.

Polecam ci zebys sie nie zniechecil dziwnymi rejonami swiata to wybierz sobie, Human Thestra i dostepna klase dla tej rasy, rasy maja bonusy opisane przy wybieraniu postaci, ne jest to tak istotna rzecz jednak.

Questuj sobie spokojnie do 10lvl, potem zbaw sie craftem i podciagnij na 12-13 co da ci poznac jak to dziala i wycrafcisz sobie cos ciekawego, potem podciagnij do 20lvl postac i znowu craft do 23-34lvl wtedy zrobisz sobie caly set tier2.

Craft zajmuje chyba wiecej czasu niz zwykle lvlowanie postaci :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:28 
Cytuj  
zaraz mnie szalg trafi - wklepałem keya do Vanguarda , a jak się chce zalogowac do gry pisze że nie mam subskrybcji, a na koncie w station sony - pisało - Origional activation - i dzisiejsza data- czyli jednak się dzisiej sie aktywowałem a nie moge grać - z drugiej strony w station na historii transakcji nie ma żadnych transakcji -cos qzwa źle robie ?- proszę o pomoc bo mnie zaraz szalg trafi na miejscu- jak klikam na subscrybcje to mam tylko wybór , że miesięczna opłata a potem że nie mam takiej możliwości i dupa...
czy to może trzeba poczekac jakiś czas aż sony zrobi aktywacje konta?

mam zamknietą sybskrybcje a co bym nie klikał to się nie da nic zrobić - czyżby trzeba było wykupic jednka od razu prepaida na dodatkowy miesiąc?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:46 
Cytuj  
Nope. Aktywacja jest natychmiastowa. Musisz ustalic subskrypcje podajac nr karty kredytowej i pobierze jakies 1zl z konta, zeby sprawdzic czy wszystko ok.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:49 
Cytuj  
Musisz wklepać numer karty kredytowej i wstępnie wykupić subskrypcje na następny miesiąc przy czym kase ściagną Ci dopiero po 30 dni wliczonych w kupno keya. Standardowo.


A w ogóle to chillout, Sony ma chyba najbadziewniejszy patcher/installer i wogóle cały system.
V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 14:53 
Cytuj  
uff- już się wyjaśniło- przesłali mi kod który tylko aktywuje konto a nie pozwala grać - zaraz mam dostac prepaida na 30 dni :P- heh - godzina kombinacji i nerów ( i przekleństw) niepotrzebna
juz się update robi :)- ale ciekawy jakis bo było 24 godz a po minucie 23 godz - oj pewnie to potrwa :(

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 15:04 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
przy okazji mam pytanie- wybór rasy nie daje żadnych bonusów do klas?- gdzies na forum wyczytałem jak ktoś pisął , że przy crafcie dwarfem wychodziły mu lepsze itemy niż gnomem


Bonusy do ras musisz rozpatrywać osobno dla adventuringu i craftingu.
W crafcie nie ma to wielkiego znaczenia, bo jedna rasa dostaje np. bonus do problem solving, inna do reasoning itd. Dostaje się to przy wyborze rasy i to sie nie skaluje.
W przypadku adventuringu jest inaczej, bo bonusy do atrybutów dostajesz równiez w zależności od rasy czyli jesli chcesz być casterem, to high elf z +3 wisdom i +1 intelligence co level, będzie lepszym wyborem niz ork :).

lordyp napisał(a):
i tak z ciekawości- ile czasu zajmie dojście w craftindu do lvl , przy którym moge wybudowac domek ( a potem statek !!!) ?- hehe zdaje się ,że poczatek gry to będą długie godziny craftu :)


Pierwszy domek możesz budować na tier 3 (lvl 21-30), podobnie ze statkiem. Aby zrobić to samemu musisz posiadać min. 3 postacie na poziomie T3, więc troszkę czasu potrzeba, bo crafting to jedno, jeszcze musisz zebrać sporo matsów do levelowania i zrobienia docelowego przedmiotu.
Rzecz do zrobienia, ale dopiero jak opanujesz zasady jakimi rządzi się craft w VG, a zapewniam, że nie jest to takie oczywiste jeśli nigdy przedtem nie próbowałeś, a pewne zasady potrafią ewoluować wraz z levelowaniem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 15:17 
Cytuj  
Hokan napisał(a):
Pierwszy domek możesz budować na tier 3 (lvl 21-30), podobnie ze statkiem. Aby zrobić to samemu musisz posiadać min. 3 postacie na poziomie T3, więc troszkę czasu potrzeba, bo crafting to jedno, jeszcze musisz zebrać sporo matsów do levelowania i zrobienia docelowego przedmiotu.


eee- to mnie zaskoczyłeś - 2 popołudnia czytania o V a tu nagle cos nowego- 3 postacie? - proszę o wyjaśnienie, bo czyżby można było grac naraz 3 postaciami?

tak ogólnie - jest jeszcze jakies polskie forum o Vanguardzie poza tym i Royal Legion? - przyznam , że niestety przez wszystkie szkoły i studia tylko niemieckiego się uczyłem ( po 13 latch nieużywania poziom znajomości =0), a angielski to znam tyle co z mmo :p

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 16:04 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
eee- to mnie zaskoczyłeś - 2 popołudnia czytania o V a tu nagle cos nowego- 3 postacie? - proszę o wyjaśnienie, bo czyżby można było grac naraz 3 postaciami?


Nie, trzema postaciami nie będziesz grał w jednym czasie, ale będą ci one potrzebne, aby zbudować domek lub statek np:

tailor - robi żagle
blacksmith - okucia
carpenter- robi deski i składa to, co zrobili tailor i blacksmith do kupy.

W przypadku domku dochodzi minearologist, który musi zrobić cegły.
Mówiąc krótko, jeśli chcesz zbudować domek lub statek sam, musisz założyć 3-4 postacie, z których każdą będziesz levelował w innej gałęzi craftingu. Potem prześlesz matsy do tej, która potrafi składać i gotowe :).

Co do stron o Vg to zajrzyj pod adres poniżej:

http://vgplayers.station.sony.com/links.vm

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 18:06 
Cytuj  
Zawsze mozna kupic lub zalatwic tanio materialy do budowy, czesto ludzie sie wymieniaja itd itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 18:23 
Cytuj  
to z innej beczki - bo już 2 dzień zastanawia się nad postacia w grze- czy dwarf cleric jest dobrym wyborem do grania w większości solo w adventure - PVE - ( bo , że do craftu bedzie dobry to raczej oczywiste :p) ?

jeśli komus moje pytania wydaja się żenujące to przepraszam - ale po 2 dniach czytania co się dało wiem jedno - idzie sie pogubic w wyborach :p, ogrom swiata, połaczenie do kupy możliwości ras do klas i powiązanie do umiejetności dodatkowych przytłacza i jakikolwiek wybór , przy ilości rozwiązań w V jest tak duży, że w tym przypadku od nadmiaru głowa zaczyna boleć :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.