mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 18:30 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zawsze mozna kupic lub zalatwic tanio materialy do budowy, czesto ludzie sie wymieniaja itd itp.


A juści, że można, tylko że sądząc z pytania kolegi lordypa, to chciał on chyba sam go sobie wycraftować.

lordyp napisał(a):
to z innej beczki - bo już 2 dzień zastanawia się nad postacia w grze- czy dwarf cleric jest dobrym wyborem do grania w większości solo w adventure - PVE - ( bo , że do craftu bedzie dobry to raczej oczywiste ) ?


Będzie ok, inwestycję w constitution z dodatkowych punktów atrybutów masz z głowy, bo dostaniesz 3/level z rasy plus 1 wisdom, więc zostanie ci dodawanie punktów w vitality/wisdom/intelligence.
Do solo PvE cleric jest super jesli jesteś w stanie zaakceptować ogromna przeżywalność kosztem niskiego dps-u.
Jesli w VG możnaby prowadzić szkółkę survivalu, to cleric byłby prezesem :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 18:47 
Cytuj  
Ja ci jednak polecam grac human thestra, a przekonasz sie szybko sam :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 19:00 
Cytuj  
Cytuj:
- czy dwarf cleric jest dobrym wyborem do grania w większości solo w adventure - PVE - ( bo , że do craftu bedzie dobry to raczej oczywiste ) ?



Bardzo dobre połaczenie, co do craftu nie przejmuj się każda klasa nadaje się do tego, a ten mały bonusik nie ma żadnego wpływu. Generalnie w cleryku warto pakować w str do solo, jako iz mana praktycznie nigdy mu się nie kończy. Od str zależy natomiast w duzym stopniu dmg cleryka. Do solo preferowałbym jednak rase Human a to dlatego, iż ludzie mogą po 10 lvl sami rozdzielać atrybuty, więc mógłbys praktycznie 3 punkty w str ładować a pozostałe w int lub wis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 19:19 
Cytuj  
Narobiliscie mi ochoty, chyba kupie na ebay (tzn. kupie, jak tylko mi ktorys sprzedajacy na maila odpisze), na jakim serwerze gracie ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 19:56 
Cytuj  
My na pvp, a "my" oznacza trzy osoby :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:03 
Cytuj  
Ale na pvp, to z tego co widze pustki sa :E :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:06 
Cytuj  
Zawsze ktos jest w hubach questowych kogo mozna zlac lub ciebie zleje, a nie wyobrazam sobie gry na serwie pve, po co tam isc ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:17 
Cytuj  
żeby wybudować samemu dom lub statek w spokoju?- tak to dobre wytłumacznie :)

ten update mnie dobija- 5 godz i narzie 2 GB ściągniete- jeśłi ma dojśc do 16 GB to masakra , w dodatku zauważyłem , że co jakies 2 godz się zawiesza i muszę włączaać jeszcze raz :(

i poważne pytanie - czemu human będzie lepszy od dwarfa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:17 
Cytuj  
A nie wiem. Moze dlatrego tam ze tam sa ludzie ? :E

Cytuj:
ten update mnie dobija- 5 godz i narzie 2 GB ściągniete- jeśłi ma dojśc do 16 GB to masakra , w dodatku zauważyłem , że co jakies 2 godz się zawiesza i muszę włączaać jeszcze raz

Nie strasz mnie, ze po zainstlowaniu gry, jeszcze 20gb patchy bede mial sciagac :O.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:40 
Cytuj  
Nie, cala gra zajmuje cos ok. 19gigs. Dziwne z tym patchowaniem, ja nigdy nie mialem problemow z patcherem SOE, poza wyswietlaniem zlego ETA.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 20:50 
Cytuj  
Patcherem SOE ściągnąłem 20GB VG szybciej niż o wiele mniejszego klienta LOTRO z jakiegos tam serwisu hostujacego (Fileplanet albo Gamershell).

Tak więc $OE nie takie złe jak o nim piszą. :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 21:01 
Cytuj  
zax napisał(a):
Patcherem SOE ściągnąłem 20GB VG szybciej niż o wiele mniejszego klienta LOTRO z jakiegos tam serwisu hostujacego (Fileplanet albo Gamershell).

Tak więc $OE nie takie złe jak o nim piszą. :wink:

Ja klienta znalazłem na torrencie, wiec kicham. Tylko dowload patchy mnie martwi :<.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 21:09 
Cytuj  
@lordyp

Zerknij na odpowiedź Eagleeyes'a, tam masz wyjasnione dlaczego human byłby lepszy

@embe

Zapewniam Cię, iż w Vanguardzie jest mnóstwo do roboty, równiez na serwerze PvE.

@inside

Patche nie są wielkie, więc jak będziesz miał klienta, to powinno pójść zacnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 21:47 
Cytuj  
Mi sciagalo 250kb/s jedynie po 10gb przycielo sie i meczylo dosc dlugo, jednak lepiej sciagnac klienta w zip i potem update niz sciagac 17gb od Sony.

Ja wole miec dodatkowa rzecz w vanguardzie w postaci pvp, samo pve to dodatek, ktory jest zarabiscie duzy ale ma dla mnie male znaczenie jesli by nie bylo pvp.

Human Thestra dlatego dobry bo tam jest duzo graczy, duzo questow, ladne okolice i ogolnie chyba najlepiej dopracowane rejony, zapomnij o tym ze kazda lokacja startowa to klon innej jak np w WoW, mozesz trafic na taka ze bedziesz sie meczyl calymi dniami zanim zrobisz jakis lvl.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 22:04 
Cytuj  
dziękuje - faktycznie Human Thestra będzie chyba lepszym wyborem jak dla początkującego
co do wersji zipowej- wczoraj wieczorem dość długo szukałem i w większości przypadków to były odsyłacze do launchera SOE, dodatkowo 1 torent ( ale nie używam torentów) i 1 plik z 2006 roku , który miał 3,3 GB- to stwierdziłem , że właściwie wyjdzie na to samo jak będę robił normalny update
powiem szczerze , że już dawno nie czekałem z taką niecierpliwościa na to , żeby zagrać w grę - straszna posucha na rynku - choć oczywiście dalej czekam na Conana i Aiona ( choć teraz nie wiem , czy po 3 latach gry w L2 nie znudziły mi się juz produkcje koreańskie)

tak myśle, że ożywienie V na forum , może oznacza , że devsi trochę jednak wzieli się za tę gre i może pójdzie jakaś reakcja łancuchowa- większa ilośc graczy - jeszcze lepsze działanie SOE ? - oby

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2008, 23:04 
Cytuj  
Cytuj:
lepsze działanie SOE


hehe


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 10:09 
Cytuj  
RufeN - juz zmieniłem zdanie o SOE - 20 godz update doszło do 0 i nagle - zonk - kolejne 20 godz :( ( ściągniete 10 GB więc faktycznie połowa- powiem krótko- pięknie qrw pięknie- jak można tak robić klientów w konia- ciekawe co by było jakbym napisał , że ukradli ( właśnie tak !!!) mi 2 dni grania- pierwsze słyszę , żeby nie można było wcześniej ściagnąć , tylko po wklepaniu klucza - heh - złodzieje i tyle :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 10:27 
Cytuj  
gdzie mozna kupic tanio key-a (czy cos tam) do Vanguarda by grać dalej? Przez www żądają ponad 25funtów, w sklepie gra 15 funtów (da się konto trialowe przedłużyć keyem z pudełka?), może jest gdzieś tańsza opcja (w interactcd nie mają).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 12:15 
Cytuj  
Jedynie ebay 9-12$ i mozesz uzyc na triala te keye z pudelek, jak pogadasz to ci posle keya sprzedawca na ebay.

lordyp napisał(a):
RufeN - juz zmieniłem zdanie o SOE - 20 godz update doszło do 0 i nagle - zonk - kolejne 20 godz :( ( ściągniete 10 GB więc faktycznie połowa- powiem krótko- pięknie qrw pięknie- jak można tak robić klientów w konia- ciekawe co by było jakbym napisał , że ukradli ( właśnie tak !!!) mi 2 dni grania- pierwsze słyszę , żeby nie można było wcześniej ściagnąć , tylko po wklepaniu klucza - heh - złodzieje i tyle :(


To jest nic w porownaniu do innych pomyslow jakie mialo Sony z grami mmo, zapewniam cie ze to drobnostka ze Sony nie zna formatu zip :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2008, 20:55 
Cytuj  
wygląda , że będę grał na serwerze Halgar - zdaje się , że najwięcej ludzi tam gra- w związku z tym mam pytanie dla osób tam grających- jakiś zawód z craftingu i harvestingu jest tam bardziej opłacalny ?- tzn, trochę braki na rynku, więc łatwiej będzie coś sprzedać i za lepszą cenę
dobrze by było zacząc produkcje od tego na co jest popyt :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.