mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 12:02 
Cytuj  
nie mam pojęcia co się stalo z moim nazwiskiem. moja łuczniczka powinna nazywać się Wiera Miratovic, tak przynajmniej było kiedy ją tworzyłem, ale po jakimś dniu albo dwuch grania okazało się przy logowaniu że nazwisko zniknęło...
czuję się troche głupio...eee... właściwie to uważam że posługiwanie się tylko i wyłącznie tym imieniem bez niczego poza tym jest lekko wieśniackie.
chciałem zaznaczyć że to nazwisko nie psuło klimatu ani niczego, bo było wymyślone razem z imieniem przeze mnie po to aby lepiej móc się wczuć grając tą postacią. napewno jest klimatyczne, to że nie jest zerżnięte z jakiejś książki fantasy albo z jakiegoś anime lub gry komputerowej (tak robi cała masa graczy!!!) to wcale nie znaczy że jest jakieś gorsze!
o wspaniali GM'i błagam o pomoc w tej sprawie bo chociaż to taki szczegół ale może troche irytować, przecież rpg to gry w których wcielamy się w konkretne osoby w które wcielić się chcemy, tworzymy je od podstaw a imię spełnia w tym równie dużą rolę co jakieś umiejętności.


_________________
władza tak jak narkotyk.
władza to wielka siła!!!
rodzi miłość i lęk.
czasami też zabija!!!


Posty: 16
Dołączył(a): 6.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 19:32 
Cytuj  
Cytuj:
czuję się troche głupio...eee... właściwie to uważam że posługiwanie się tylko i wyłącznie tym imieniem bez niczego poza tym jest lekko wieśniackie.
[...]
chciałem zaznaczyć [...] to że nie jest zerżnięte z jakiejś książki fantasy


No coz... w takim razie wielu bohaterow ksiazek fantasy ma lekko wiesniackie imienia :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2002, 21:16 
Cytuj  
nie chodzi mi o bohaterów ksiażek fantasy i o ich imiona, tylko o konkretny przykład mojej postaci z ultimy. chodzi o to że straciłem nazwisko jakie nadałem tej postaci.
a tak na marginesie to się mylisz mówiąc że większość bohaterów książek fantasy nie ma nazwisk, bo mają widocznie czytasz te książki tak nieuważnie jak to o czym pisałem.

chodziło mi o to konkretne imię, nawet o tym pisałem. samo brzmi troche wieśniacko i tyle, poza tym to jak chce się nazywać w świecie ultimy zależy tylko i wyłącznie ode mnie, prada? są zasady odnośnie nadawania imion ale nie zrobiłem niczego co by się w tych że zasadach nie mieściło a nagle się okazuje, nie wiem dlaczego, że nazwisko jakie sobie nadałem znika! to jest irytujące i tyle, da się przeżyć ale wolał bym aby rzeczy które powinny zależeć ode mnie rzeczywiście zależały ode mnie a nie od jakichś totalnie nieznanych mi rzeczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 00:46 
Cytuj  
GMPage przyjacielem twym.

X.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 13:05 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-04 13:02, Elan Morin napisał:
właściwie to uważam że posługiwanie się tylko i wyłącznie tym imieniem bez niczego poza tym jest lekko wieśniackie.


Czy Madonna wg ciebie jest wiesniacka? :smile:


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 15:52 
Cytuj  
Aiku nie czepiaj sie niepotrzebnie :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 16:34 
Cytuj  
Nie czepiam sie tylko sobie zazartowalem :grin:


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 17:53 
Cytuj  
A to ona nie jeste wieśniacka ? :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:24 
Cytuj  
podczepie sie pod ten topic bo nie ma sensu zakladac jeszcze jedego o imionach. Od poczatku ZS nazywalem sie Santiago , a dzis zauwazylem ze na imie mam Santago. Pagnalem GM i dowiedzialem sie ze "oczywiscie.. nie tolerujemy tutaj takich imion jak Santiago" musze przyznac ze sie nieco zdziwilem bo uwazam je za calkiem udane i malo wtorne, klimatu tez sie trzyma w mojej opinii. wiec mozecie mnie oswiecic czy to jest rodzaj imienia ktory jest poza tolerancja.
pozdro
pr


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:16 
Cytuj  
cholerka!!! ostatnio nie moge nawet sie przyczepić do GM'a bo się z Zaginionym światem połączyć, coś mi się zepsuło zzwiązanego z ultimą i jak się łącze to się ciągle zawiesza, ale mniejsza z tym.

to głupie że GM'i zmieniają imiona. to tak jak by iść do urzędu i tam ci powiedzieli że masz imie które im się nie podoba więc ci je zmienią czy tego chcesz czy nie!
chociaż jak by się zastanowić to nic nadzwyczajnego, bo mi zmieniają dane w dokumentach, w każdym mam inne... zmieniają takie rzeczy jak imię, datę urodzenia, miejsce zamieszkania i urodzenia (to właściwie chyba nic aż tak wielkiego).
myślałem że tylko urzędnicy w polsce są dziwni ale żeby i GM'i z niewiadomych przyczyn stwarzali takie udziwnienia to się nie spodziewałem.
a z tym imieniem "Santiago" zmienionym na "santago" to jak z adidasem ze stadionu, nazywa sie adidos bądź adidados (to chyba tak jakby z greckiego?). do czego to doszło? czy w zaginionym swiecie ma zapanowac jakas sdadionowa tendencja do nadawania nazw i imion?

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:17 
Cytuj  
Prosiak... nie miej żalu do GMa... bo pewnie za czasów młodości pani od polskiego zbeształa go za brak znajomości lektury "Stary człowiek i morze"... od tamtej chwili biedaka męczą koszmary z wielką rybą i rybakiem Santiago... daj ukoić GMowi zszarpane nerwy... :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)


Posty: 26
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 22:05 
Cytuj  
zalu nie mam , ale mnie to najzwyczajniej zaskoczylo, nadal zreszta uwazam to za imie w klimacie. dzis widzialem "Bonza" i po tym wszystkim sam juz nie wiem jak sie odniesc do takiego i co jest dobre a co be.
pr

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 06:16 
Cytuj  
Jak jest Bonzo, to pewnie niedlugo znajdzie sie mis Fazi...

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 06:36 
Cytuj  
ee mis fazi do bonza? raczej do gonza ;p

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 09:52 
Cytuj  
Mnie najbardziej irytuje cenzurowanie "ass". Za nim zorientowalem sie o co chodzi i dlaczego "skeleton &%@^$#in" to "skeleton assassin" minelo troche czasu. Jakos anglicy/amerykanie nie maja nic przeciwko Cassidiemu a my Polacy mamy to cenzurowac? Bzdura.


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 25.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 10:05 
Cytuj  
e niedawno po delucji biegal Cartman :>
Aiku a ty jako mag mozesz uzywac jakichs czarow na kilka osob ? :smile:

btw: zaczalem ultime z wyjebistym imieniem Nazir GM zmienili na Nezic co bylo glupawe wiec poprosilem zmiane na...

Dying Stars

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 10:29 
Cytuj  
Niestety pomimo usilnych staran nie znalazlem takiego czaru jak mass curse :grin:


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 16:50 
Cytuj  
Ech, widzicie, to wina lezy po stronie klienta. U mnie juz Cassidy wyswietla sie normalnie. Po prostu wylaczcie Obscenity Filter.


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 17:32 
Cytuj  
Hurra!!! odzyskałem już nazwisko! moja postać ma już z powrotem swoje bałkańskie nazwisko! heh... mam nadzieje że ludzie ci którzy mnie znali będą mnie rozpoznawać pomimo tej zmiany... :smile:

*

Posty: 109
Dołączył(a): 5.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:12 
Cytuj  
tez mialem te znaczki zamiast ass i paru innych. W uo.cfg zmienilem obscinityfilter=on na off i po klopocie :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.