mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 14:46 
Cytuj  
to mi sie w VG podobalo zawsze ze zmeczyles sie adventuringiem szedles sobie craftowac i odwrotnie + dyplomacja i mozna bylo sie fajnie bawic

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 14:48 
Cytuj  
Mam na outfiting na 23lvl czyli w skilach 230, specjalizacje wybralem Tailoring, teraz zmienilem na lether i zastanawiam sie jak podbic skila od zera, zlecenia sa za trudne bo na lvl 23 i nie mam pojecia jak to szkolic teraz ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 14:58 
Cytuj  
embe napisał(a):
Mam na outfiting na 23lvl czyli w skilach 230, specjalizacje wybralem Tailoring, teraz zmienilem na lether i zastanawiam sie jak podbic skila od zera, zlecenia sa za trudne bo na lvl 23 i nie mam pojecia jak to szkolic teraz ?


"-" przy tailoringu, "+" przy leatherworkingu i bierzesz WO's na leatherworking, nieważne jaki grade, skill ci bardzo szybko urośnie. (u mnie po dingu na lvl 33 skill ze specjalizacji się maksuje po jednym, dwóch itemkach).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 16:35 
Cytuj  
Tylko ze mam w lether 0, a w tailor 230, jak biore worki lether to nie mam szansy nawet 2% progressu zrobic bo to jest na wysoki lvl, nawet szare nie dam rady wykonac wiecej jak 5% za wszystkie punkty, nie wiem wlasnie jak sie to robi, od zera to normalne, a przy zmianie specjalizacji ? :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
Tylko ze mam w lether 0, a w tailor 230, jak biore worki lether to nie mam szansy nawet 2% progressu zrobic bo to jest na wysoki lvl, nawet szare nie dam rady wykonac wiecej jak 5% za wszystkie punkty, nie wiem wlasnie jak sie to robi, od zera to normalne, a przy zmianie specjalizacji ?


Gimped ! A tak poważnie, jaką specjalizacje wybrałeś? Wiesz, że oprócz skilli atrybuty, ubranka, narzedzia tez są ważne.

Zaznacz plus dla tego co ma rosnąć, minus dla tego co ma spadać ( liczba punktów ogólnych jest ograniczona) i te szare z miasta poczatkowego, muszą dać się zrobić. Najważniejszy w crafcie jest build. Do 4 tieru lvl warto miec przewage w resoning i tools, na t5 zasada zrownoważonych atrybutów jest najodpowiedniejsza. Wart zakladać te ciuchy, ktorych suma punktow daje najwiekszy wynik ( reszte dostosujesz sobie + i minusem w skillach i atrybutach), no i warto miec dobre narzedzia. Jest mnostwo questow dla low level crafterow na ultra rare ciuchy czy narzedzia.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 17:40 
Cytuj  
Uderz do tasmastera ze startówki, afair on daje tylko WO's na dosyć niskie levele, weź very easy na leatherworking i powinno być ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 17:51 
Cytuj  
Juz znalazlem, poprostu musze przemeczyc kilka workow, skill w lether leci mimo ze nie koncze roboty, nie oddaje i tak spokojnie szybko podciagne.
Co do reszty to wiem tylko ze nie wiedzialem co po zmianie speca.
Chyba bede musial robic questy na t2 i t3 z tego co widze po zmianie specjalizacji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 16:42 
Cytuj  
czy dobrze wnioskuje że wybór rodzaju cratu nie jest ostateczny?- można zmieniac w trakcie gry specjalizacje? - ale czy dotyczy to tylko obrębu jednego rodzaju craftu - czyli np w Artifiler można wymieniać carpenter i mineraligy , czy wogóle nagle mogę się przerzucić z tego na np armorsmitha ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2008, 17:18 
Cytuj  
Mozesz zmieniac specjalizacje, kasuje ci tylko recki i musisz wyskilowac potem nowa specjalizacje, a od zera to mozesz zawsze zmenic wszystko.
http://www.vanguardcrafters.com/forum/index.php


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 20:28 
Cytuj  
skąd bierze się attuning dust? - wypada przy kopaniu metalu , czy się go kupuje? - potrzebuje go go najprostszej recki na inglot a nie ma nigdzie w sklepach
jeszcze jedno pytanie - grade itemów odpowiadaja tierom?- czyli t1 to D itp?, czyli np do 100 nie zrobie nagle itemu C ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 21:00 
Cytuj  
Dusty dajesz po to by uzyskac dodatkowe atrybuty i nie jest to konieczne, masz je u vendora od craftow za grosze lub jak rozwalasz itemki to zaznaczasz dust i masz losowy.
Rozwalsz mlotkami, ktore sa u general vendora.

Tier itemow/surowcow to np tier1 1-10lvl, tier2 11-20lvl itd, grade to jakosc podczas craftowania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 18 lut 2008, 22:10 
Cytuj  
wczoraj miałem na czerwono , że nie mam tego attuning dust - dziś juz nie był wymagany ;p- cos się pokiełbasiło

qrde nie wiedziałem , że mozna rozwalać przedmioty - te soulbanden po prostu wywalałem jak znalazłem lepszy :(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 01:07 
Cytuj  
hehe - po prostu miałem za niski lvl żeby robić te dusty- teraz już wiem
ale kolejne pytanie- skąd brać te odmiany coper- brigands czy sentry ( odpowiednio ingot i sheet) - są na to recki , czy zbiera się je czy jak ?

qrde te 2k pkt to strasznie mało- nie udało mi się ani razu na razie zrobić A :(- pewnie mam za słabe ciuchy, ale wiadomo poczatek może się dorobie jeszcze

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 01:18 
Cytuj  
Robisz je na maszynie Refining dodając odpowiedni niebieski proszek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 01:55 
Cytuj  
Powinienes starac sie miec crafting o 3-4 lvl wyzej od recek i wtedy raczej zrobisz grade A, wazne tez by w refiningu robic grade A bo daje ci na starcie w finishing sporo do jakosci.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 10:53 
Cytuj  
serdeczne dzięki za odpowiedź

nie wiem czy to bug czy normalne-podczas pracy widać ,że coś bedzie juz np B a gdy skończe dostaje item C

eagle- czy Royal Legion istnieje dalej na Halgarze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 12:06 
Cytuj  
To nie bug, czasami masz komplikacje, ktora zwieksza jakosc kosztem punktow i/lub progresu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:03 
Cytuj  
a;le gamoń jestem :p - brałem te trudniejsze questy - teraz pykam sobie te niebieskie i mam A bez problemu

wiem, że was męczę - ale kolejne pytanie- trzymac te itemy co dostaję jako nagrode- copper token,pierścienie jakieś Pewter Statue - przydaje sie to do czegos czy na sell to?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 lut 2008, 15:13 
Cytuj  
Cytuj:
Powinienes starac sie miec crafting o 3-4 lvl wyzej od recek i wtedy raczej zrobisz grade A, wazne tez by w refiningu robic grade A bo daje ci na starcie w finishing sporo do jakosci


Z przemyślanym buildem i dobrymi ciuszkami robisz je na tym samym levelu co dostajesz nawet będąc 4 levele niższym.

Co do RL, to niestety solidarnie zgasiliśmy światło w Vanguardzie :(

Z tym spadkiem gradu na koncu to efekt komplikacji obiżającej bądz użycia tańszego skila na koncu ( tego za 50 pkt) ktory ten grade obniża.

Rzeczy, ktore wymieniłeś to trash vendor. Nie mają innego zastosowania. Czasami zdarzają sie nagrody w formie iteamków do domku, te najbardziej porzadane ( dostaje sie je z banchów grade A ( wykonanie 5 rzeczy w grade A , z małym rate drop) to heroic przepisy, ultra rary, narzedzia i ciuszki.

Najopłacalniej jest expować na białych banch grade A workordersach. Najlepiej tych położonych najniżej listy ( lista ułożona jest wedle trudności)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 10:18 
Cytuj  
A ja mam inne pytanie..
Ja kwogole zostac crafterem ? 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.